رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

عکس هارو با گوشی گرفتیم و آپلود کردیم به سرورش ، ولی حالا لینک SHARE که میده، باز نمیکنه !! راهی هست؟؟

پایین آوردن کیفیت بازی در PS4

http://www.gamepur.com/news/18392-rockstar-downgraded-gta-v-ps4xbox-one-graphics-patch-108-comparison.html

61 تا از بهترین عکس ها در PS4 که گرفته شده

http://www.pocket-lint.com/news/131803-61-incredible-snapmatic-pics-that-show-how-good-gta-5-on-ps4-and-xbox-one-can-look/gallery?photo=61

سلام عطا جون خدای دمت گرم حال اساسی دادی اما خدای تبمون رو برای زندگی 24 ساعته تو بازی بالا بردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

نه اقا پول چی ولی gta  مگر چند سالی یکبار می اید؟ حیف

لینک به دیدگاه

اما از بی پولی :wacko: من که پول اورجینال ندارم پولش داشتم یک رم 4 گیگ میگرفتم بذارم کنار 4 گیگ رم خودم تا تو بازی کم نیارم  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

خود nvidia -ati amd  به هکر ها پول میدن تا بازیهارو کرک کنن واسه فروش بیشتر کارتهاشون- خیلی از کشورها جز سازمان تجارت جهانی نیستن و کپی  کردن بازیها طرفدار داره

لینک به دیدگاه

کلاً سالی دو سه تا گیم گرون قیمت بدرد بخور که ارزش خرید داشته باشه نمیاد ! یه مقداری هزینه ها رو مدیریت کنید و خب از خیر چند عنوان هم بگذرید به راحتی میشه این عنوان های مطرح مثل همین gta رو تهیه کرد !

من هنوز Fc4 و wolfenstein و BL the pre sequel خیلی از عنوان های دیگه که امثال اومده رو تهیه نکردم، ولی خب بجاش خیلی از عنوان های مطرح سال های گذشته رو اورجینال تهیه کردم. وضع مالی منم جالب نیست ولی هم تو سخت افزار و نرم افزار هیچ وقت سراغ مدل روز نمیرم، سیستمم مثلاً i5-2500 بعلاوه 660ti هست که 1 ساله نشده گرفتم، پردازنده هم که ماله چند سال پیشه ...

ولی خب مثلاً بازی ها، دیشب alien isolation رو گرفتم 35 تومن، بجای اینکه وقتی که عرضه شد بگیرم 100 تومن، یا dying light رو گیر اوردم 46 تومن ! یا همین assetto corsa رو فک کنم 60 تومن گرفتم ...

هر بازیی که میبینید 60 دلاره دلیل نمیشه که 60*3500 تومن قیمتش دربیاد ! یه کم تحقیق کنید + یه کم حوصله که تخفیف بخوره، بودجه خیلی زیادی نمی خواد !

لینک به دیدگاه

کلاً سالی دو سه تا گیم گرون قیمت بدرد بخور که ارزش خرید داشته باشه نمیاد ! یه مقداری هزینه ها رو مدیریت کنید و خب از خیر چند عنوان هم بگذرید به راحتی میشه این عنوان های مطرح مثل همین gta رو تهیه کرد !

من هنوز Fc4 و wolfenstein و BL the pre sequel خیلی از عنوان های دیگه که امثال اومده رو تهیه نکردم، ولی خب بجاش خیلی از عنوان های مطرح سال های گذشته رو اورجینال تهیه کردم. وضع مالی منم جالب نیست ولی هم تو سخت افزار و نرم افزار هیچ وقت سراغ مدل روز نمیرم، سیستمم مثلاً i5-2500 بعلاوه 660ti هست که 1 ساله نشده گرفتم، پردازنده هم که ماله چند سال پیشه ...

ولی خب مثلاً بازی ها، دیشب alien isolation رو گرفتم 35 تومن، بجای اینکه وقتی که عرضه شد بگیرم 100 تومن، یا dying light رو گیر اوردم 46 تومن ! یا همین assetto corsa رو فک کنم 60 تومن گرفتم ...

هر بازیی که میبینید 60 دلاره دلیل نمیشه که 60*3500 تومن قیمتش دربیاد ! یه کم ،تحقیق کنید + یه کم حوصله که تخفیف بخوره، بودجه خیلی زیادی نمی خواد !

Far cry 4 محشره،حیفه اینو بازی نکنی
لینک به دیدگاه

نه اقا پول چی ولی gta  مگر چند سالی یکبار می اید؟ حیف

درود رضا جون

آره واقعا می هرزه خرید کنی منم دارم مقدار پول کنار میزارم ببینم میتونم بگیرمش؟ فکر کنم 180 تومنه

لینک به دیدگاه

اما از بی پولی :wacko: من که پول اورجینال ندارم پولش داشتم یک رم 4 گیگ میگرفتم بذارم کنار 4 گیگ رم خودم تا تو بازی کم نیارم  :)

سلام داداش گلم آدرس بده سیستمو برات بفرستم خدای دلم برات کباب شد :D  کوچیکتیم داداشم ان شاالله خدا روزی حلال بهت بده

لینک به دیدگاه

هوم؟ :-? nice

post-18025-0-09023300-1427778509_thumb.jpg

post-18025-0-48149000-1427778514_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من که عمرا واسه کلید پول بدم.انلاین هم که بازی نمیکنم. با این نت داغون ایران و پینگ وحشتناک ایران اسم انلاینو نیاریم بهتره :D  

صدرصد میدونم SKIDROW میزنه دهنشنو سرویس میکنه. واسه فیفا همون اوایل خیلیا میگفتن برید کلید اورجینال برید کرک نمیشه اما من همون موقع گفتم کمی صبر کنید اخرش کرک میشه دیدید که کرک هم شد. اونایی که کلید خریده بودن تو ذوقشون  خورد :D

:clapping: VIVA SKIDROW

b675baa32681b9c9128f7abb575dd634cf81cdab

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

عکس هایی از مقایسه GTA با واقعیت:

0f662drxt6llo7cz8uhw_thumb.jpg  ykwz5hbs2etokbjveaz3_thumb.jpg  g0xyhbxxncu9j3t50mmk_thumb.jpg  0cwz8i9ewx71ho1sgfil_thumb.jpg

ottg8ch4335o8dlq4bz1_thumb.jpg  4qelrzxvt6xczgftqkk8_thumb.jpg  fldq399lmftsiei78pyp_thumb.jpg  n7krq966brf4dv8a1n7r_thumb.jpg

f6syjzhmwqw83htd8kb6_thumb.jpg  rnt3igyowdacjy60oa97_thumb.jpg  hnb3w2lpyjn88038q9d8_thumb.jpg  sibmr0wgfspehy98kabe_thumb.jpg

1hzg08kdd2nkymmbwhh5_thumb.jpg  le6egfm7p59zdfp6f80h_thumb.jpg  y6lgz77mu5z0yva8ywbe_thumb.jpg  heroe26k2cofyedzwz6p_thumb.jpg

u8ojtsph82zw1htvk8ry_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

من که عمرا واسه کلید پول بدم.انلاین هم که بازی نمیکنم. با این نت داغون ایران و پینگ وحشتناک ایران اسم انلاینو نیاریم بهتره :D  

صدرصد میدونم SKIDROW میزنه دهنشنو سرویس میکنه. واسه فیفا همون اوایل خیلیا میگفتن برید کلید اورجینال برید کرک نمیشه اما من همون موقع گفتم کمی صبر اخرش کرک میشه دیدید که کرک هم شد. اونایی که کلید خریده بودن تو ذوقشون  خورد :D

دهن gta و سرویس میکنه!!!عمراً

در مورد فیفا هم والا اون نسخه ی که من بازی کردم نمیدونم چطوری کرک شده بود که خیلی اشغال بود من نسخه دمو فیفا بازی کردم فوق العاده بود از لحاظ گیم پلی و گرافیک ولی بازی و کخ بازی کردم خیلی بد بود و در حد فیفا 12 بود

البته منم پول ارجینال ندارم ولی اگه داشتم حتما ارجینال میخریدم

لینک به دیدگاه

دهن gta و سرویس میکنه!!!عمراً

در مورد فیفا هم والا اون نسخه ی که من بازی کردم نمیدونم چطوری کرک شده بود که خیلی اشغال بود من نسخه دمو فیفا بازی کردم فوق العاده بود از لحاظ گیم پلی و گرافیک ولی بازی و کخ بازی کردم خیلی بد بود و در حد فیفا 12 بود

البته منم پول ارجینال ندارم ولی اگه داشتم حتما ارجینال میخریدم

دوست عزیز اوایل که فیفا 15 اومده بود رفیق بنده رفته بود کلید اورجینال رو خرید بود تو سیستم اون هم دو تایی بازی کردیم گرافیک و گیم پلی بازی من که کرک شده هست با اون هیچ تفاوتی نداشت. نمیدونم چطور شما میگید در حد فیفا 12 هست!!

کوچکترین افت فریم  لگ هم تو بازی ندارم. تا قبل از فیفا 15 نسخه های دیگرو هم بازی کردم اما بیشتر طرفدار pesبودم اما  وقتی با گیم پلی و گرافیک فیفا 15 رو دیدم فهمیدم وقتمو الکی سر pes هدر میدادم.

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صدرصد میدونم SKIDROW میزنه دهنشنو سرویس میکنه. واسه فیفا همون اوایل خیلیا میگفتن برید کلید اورجینال برید کرک نمیشه اما من همون موقع گفتم کمی صبر کنید اخرش کرک میشه دیدید که کرک هم شد. اونایی که کلید خریده بودن تو ذوقشون  خورد :D

درود دوست من

خرید کلید اصلی این نیست که  مثلا حالا که کرک شد خوب دیگه اون شخصی  که اصلی خرید ضرر کرده است بلکه احترام به حقوق تولید کننده است -مثلا دراگون ایج آمد و من یک هفته قبلش پیش خرید کردم  و کلی لذت بردم ولی وقتی شنیدم کرک شده توی ذوقم  اصلا نخورد چون کرک 3dm به درد خودش میخورد من که ندیدم نسخه کرکیش بیشتر از یک دقیقه کار کنه و یا اصلا اجرا نشد و یا کرش کرد !فیفا هم با هزار مشکل کرک شد الان هم نمیدونم وضعیتش چطوره چون سبک مورد علاقه ام نیست  و بازی نمیکنم- در مورد نت هم ما داریم با سرعت دانلود حدود 200 بازی میکنم پینگ مون هم خیلی جالب نیست ولی مشکل خاصی هم نداریم   میشه استفاده کرد -  اسکیدرو تیم قدیمی است درسته  ولی کرک هاش  اکثرا مشکل داشته و بعد ریلودد آمده درستش کرده!

من کلید اصلی GTA V خریدم - می ارزه یک بازیهایی رو خرید و یک احترامی هم گذاشت  به استودیو چون همین گیمر های Pc  بودند که از راک استار خواستند بازی رو برای PC عرضه کنه و اینکار رو کرد و به قولش وفا کرد و بهترین نسخه بازی رو برای PC  آماده کرده است.ما که همیشه در حال رعایت نکردن حقوق و قانون کپی رایت هستیم حالا یک بار و دوبار هم چیز بدی نیست  خرید اصلی -

لینک به دیدگاه

چون همین گیمر های Pc  بودند که از راک استار خواستند بازی رو برای PC عرضه کنه و اینکار رو کرد و به قولش وفا کرد و بهترین نسخه بازی رو برای PC  آماده کرده است.

ببخشید ولی من با این موافق نیستم.راکستار به خاطر گیمرا اینکارو نمیکنه.اومدن همچین بازی برای PC صددرصد بود و اکستار طبق نظر گیمرا این کار رو نکرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید ولی من با این موافق نیستم.راکستار به خاطر گیمرا اینکارو نمیکنه.اومدن همچین بازی برای PC صددرصد بود و اکستار طبق نظر گیمرا این کار رو نکرد

دوست من یک پتیشن راه افتاد یک میلیون امضا کردن  من در زمانی که 400 هزار نفر بود شرکت کردم امضا زدم  یک توضیح کوچیکی هم نوشتم برای راک استار  - اگر میخواست عرضه نکنه مثل Red dead عرضه نمیکرد مگر ترسی داشت !؟ یک میلیارد فروش کرده بود الان که شده 1.5 میلیارد  میگفت کافیه ولی بهترین نسخه رو برای  Pc اماده کرده  دوست من

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کرک 3dm به درد خودش میخورد من که ندیدم نسخه کرکیش بیشتر از یک دقیقه کار کنه و یا اصلا اجرا نشد و یا کرش کرد !فیفا هم با هزار مشکل کرک شد الان هم نمیدونم وضعیتش چطوره 

درود

آقا رضا عزیز چون شما ندیدید دلیل نمیشه که کرک های 3DM به درد نخور باشه و بازی بیشتر از 1 دقیقه اجرا نشه.

بنده الان حدود 1 ماه هست که دارم DA رو با همین کرکی که میفرمایید به درد نمیخوره و 1 دقیقه هم کار نمیکنه بازی میکنم.

برام جالب بود بدونم اگر جنابعالی توانایی خرید Key بازی هارو نداشتید اون موقع پست هاتون چجوری بود! و آیا اون موقع هم از شرکت سازنده حمایت میکردید...

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

دوست من یک پتیشن راه افتاد یک میلیون امضا کردن  من در زمانی که 400 هزار نفر بود شرکت کردم امضا زدم  یک توضیح کوچیکی هم نوشتم برای راک استار  - اگر میخواست عرضه نکنه مثل Red dead عرضه نمیکرد مگر ترسی داشت !؟ یک میلیارد فروش کرده بود الان که شده 1.5 میلیارد  میگفت کافیه ولی بهترین نسخه رو برای  Pc اماده کرده  دوست من

درمورد اون یک میلیون امضا خبر دارم.ولی راکستار که نگفته بود برای PC عرضه نمیکنه.فقط سکوت کرده بود و درموردش حرفی نزده بود.همیشه سری GTA برای PC اومده و Red Dead فرق داره با GTA

اون یه بازی جداست و انحصاری ساخته شده.راکستار از نسخه PC به خاطر Modهایی که کاربران میسازن ایده میگیره برای سری های بعدی و نمیشه گفت فقط به خاطر اون امضاها تصمیمشو عوض کرد و برای PC منتشرش کرد

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آقا رضا عزیز چون شما ندیدید دلیل نمیشه که کرک های 3DM به درد نخور باشه و بازی بیشتر از 1 دقیقه اجرا نشه.

بنده الان حدود 1 ماه هست که دارم DA رو با همین کرکی کی میفرمایید به درد نمیخوره و 1 دقیقه هم کار نمیکنه بازی میکنم.

برام جالب بود بدونم اگر جنابعالی توانایی خرید Key بازی هارو نداشتید اون موقع پست هاتون چجوری بود!

والا من  خودم انجام ندادم نمی توننم نسخه کرکیش  رو روی Pc ایم اجرا کنم توی اورجین اکتیو شده  ممکنه خرابش کنه ولی دو تا از دوستام همین نسخه 3dm رو اجرا نکردن - گویی روی بعضی از سیستم ها اجرا نمیشه شما یکی از خوش شانس ها بودید - من اینها رو تست کردم که میگم- به چشم خودم شاهد اجرا نشدن بودم روی دو سیستم -

نه دوست من من خودم بازیباز هستم نمیشه همه بازی ها رو اصلی خرید با این قیمت ها نمی ارزه - بحث توانایی خرید  کلید نیست   من همیشه گفتم با این که خودم هم یکی از قانون شکن ها هستم ولی معتقدم اگر قیمت ها عادلانه بود اورجینال خریدن چیز دیگه ای بود

لینک به دیدگاه

این صحبت ها سر بازیی دراگون هم بود چند روز پیش خونه دوستان کرک شدش بازی کردم چند ساعت مشکل خاصی نداشت همچینین فیفا هم به راحتی اجرا میشد

جدا از این حرفا مثل همیشه بازی ها کرک میشن فرقی هم با نسخه اورجینال ندارند جز قسمت انلاین که برای خیلی ها اصلا مهم نیست قسمت انلاین با این نت زغالی  :laughing:

جی تی ای هم کرکش  بعد حداقل 1 ماه منتشر میشه

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درمورد اون یک میلیون امضا خبر دارم.ولی راکستار که نگفته بود برای PC عرضه نمیکنه.فقط سکوت کرده بود و درموردش حرفی نزده بود.همیشه سری GTA برای PC اومده و Red Dead فرق داره با GTA

اون یه بازی جداست و انحصاری ساخته شده.راکستار از نسخه PC به خاطر Modهایی که کاربران میسازن ایده میگیره برای سری های بعدی و نمیشه گفت فقط به خاطر اون امضاها تصمیمشو عوض کرد و برای PC منتشرش کرد

چرا امضا ها تاثیر داشت نه red dead هم انحصاری نبود هم برای xbox امد هم Ps3 و در انحصار سونی مثلا نبود بگه نمیشه عرضه کرد خود راک استار تصمیم گرفت دست خودشه حالا خواسته حال بده بهتون -ضمنا  داخل که اکثر کرکی بازی میکنن دیگه غصه چی است  که میاد نیاد یا مثلا راک استار نقشش چی بوده ما که هزینه ای نمیدیم جاش پس دیگه  چرا نگران سیاست های راک استار هستیم حالش رو ببر!

البته من از بس GTA V خریدم اصلی نابود شدم!!ناگفته نماند

لینک به دیدگاه

یک سوال دوستانه از تمام طرفدارن پایرت نرم افزار

اگه یه زمانی قطعات کامپیوتری یا هر قطعه فیزیکی دیگه ایی رو بذارن جلو در مقازه، هیچ مراقبی نباشه و هیچ قانونی هم وجود نداشته باشه برای جلوگیری از برداشتن قطعه بدون پرداخت هزینه (حالا نمیگم کش رفتن یه وقت برنخوره به کسی)، ایا اون قطعه رو بدون پرداخت هزینش و اجازه، بر میدارید ؟

لینک به دیدگاه

یک سوال دوستانه از تمام طرفدارن پایرت نرم افزار

اگه یه زمانی قطعات کامپیوتری یا هر قطعه فیزیکی دیگه ایی رو بذارن جلو در مقازه، هیچ مراقبی نباشه و هیچ قانونی هم وجود نداشته باشه برای جلوگیری از برداشتن قطعه بدون پرداخت هزینه (حالا نمیگم کش رفتن یه وقت برنخوره به کسی)، ایا اون قطعه رو بدون پرداخت هزینش و اجازه، بر میدارید ؟

درسته این مفهوم یکی از قوانین کپی رایته البته به زبان ساده @};-

ویرایش شده توسط goldsky
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...