رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

@};-

رضا جان ربطی نداره هر استودیو بازی پارتنر ای ام دی یا انویدیا هستن یا ترجیح میدن کاملا جدا بازی رو خودشون بهینه کنند

استودیو dice و ... و شرکت edios و cryteck و ... پارتنر ای ام دی هستن و اون طرف ubisoft و....wb games cd project و....پارتنر انویدیا

تو بهینه سازی هر سازنده گیم قطعا بهینه سازی مخصوص پارتنر خودشون رو انجام میده . .. و حمایت مالی و نرم افزاری میشه

و چیز هایی که براشون مشکله یا ضعف موتورگرافکی شون هست و سنگینه مثل مو . . . میان از tressfx یا hairworks استفاده میکنند و . . .

راک استار بی طرف هست و از هر دو کمپانی ای ام دی و انویدیا پول میگیره و براشون بهینه سازی خوبی میکنه . . .

ای ام دی سال 2013 تو یکی از دراور هاش پروفایل جی تی ای پیدا کرده بودن !!! اگر کسی باورش نمیشه مدرک بیارم

ولی انویدیا اواخر سال 2014 یادش افتاد . . . ولی مهم اینه برای هر دو خوب بهینه شدن و جای هیچ ناراحتی نیست

خود راک استار البته باید بازی رو بهینه کنه چون اگر بازیش روی کارتهای انویدیا یا AMD خوب بهینه نشه یا اجرا نشه پس روی SIS اجرا میشه؟؟ - ولی دقت کنید  موضوع پول گرفتن هم فقط  نیست وظیفه هر سه طرف است  بازی رو بهینه کنن  و ضمنا دقت کنید که بیشتر بهینه سازی رو خود انویدیا و AMD انجام میدن روی درایور هاشون و کیت های توسعه کارتهای گرافیک شون نه راک استار-

راک استار فقط یک بازی ساخته به تمام اسرار انویدیا و AMD که آگاه نیست - میدونید چرا  در درایور ها رد GTA پیدا کردند؟

چون راک استار باید بازی رو چند ماه قبل از عرضه  بده به انویدیا و AMD تا انها بهینه سازی های مربوطه رو  انجام بدن برای درایور هاشون و ممکن بوده AMDداشته بهینه میکرده ردی از بازی توی درایورش مونده- وگرنه درایور های اینها دست راک استار که نیست توسعه شون-

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بابا بگیرین بخوابین بسه نیمه شبی هی gta gta gta gta gta نکنین بذارین بخوابیم بذارین درسمونو بخونیم کار داریم هر وخ گیم اومد بیاین اینجا عین چی هی صحبت کنین  ~x(

عین پیرزنا فقط حرف میزنن تازه پشت اینو اون غیبتم میکنن  :wacko:

لینک به دیدگاه

از این پس باید عنوان تایپک باید بشه شب زنده داران GTA V =))

اگه بازی بیاد تک تک بچه ها دیگه انجمن رو تعطیل میکنن فقط پای بازی هستن :D

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

از این پس باید عنوان تایپک باید بشه شب زنده داران GTA V =))

اگه بازی بیاد تک تک بچه ها دیگه انجمن رو تعطیل میکنن فقط پای بازی هستن :D

دقیقا باها موافقم

من بیشت راز همه منتظر ادیت بازی هستم.

فکرش رو بکن بازم پیکان رو بیاریم داخل بازی =))

یا مثلا تابلو ها رو فارسی کنیم.

لینک به دیدگاه

همین  فیفا 15 رو همون اوایل که اومده بود تیم های کرک انلاک کرده بودن. دو الی سه ماه بعدش تیم بزرگ SKIDROW کرکش هم منتشر کرد.

اونایی که میگن بازی اصلا به هیچ عنوان کرک نمیشه برید اورجینال بخرید خیلی دوست دارم بدونم وقتی کرکش منتشر شد. چه خواهند گفت 

این داستانا و اظهار نظرهای تکراری دقیقا واسه Dragon Age و FIFA15 هم بود. ولی بعدا دیدید که 3DM با خاک یکسانش کرد!

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

همین  فیفا 15 رو همون اوایل که اومده بود تیم های کرک انلاک کرده بودن. دو الی سه ماه بعدش تیم بزرگ SKIDROW کرکش هم منتشر کرد.

اونایی که میگن بازی اصلا به هیچ عنوان کرک نمیشه برید اورجینال بخرید خیلی دوست دارم بدونم وقتی کرکش منتشر شد. چه خواهند گفت 

دوست عزیز هنوز هم بازی های مثل lord of fallen و BF hardline و چندتا دیگه بازی هنوز هم کرک نشوده.

من بشخصه بازی هایی که دوست دارم رو اورجینال میخرم چون وقتی یه بازی اوریجنال رو تجربه میکنید دیگه هیچ وقت سمت بازی کپی نمیرید

باگ کمتر نسبت به نسخه کرک شده

همیشه بروز بودن واپدیت شدن بازی

از همه مهمتر انلاین بازی کردن

الان چون پیش فروش هست قیمت بازی یکم بالا هست بعد انتشار بازی قیمت پایین تر میاد

کرک هم براش انتشار پیدا کنه فرقی نمیکنه برای کسی که اورجینال خرید اون کسی که خرید داره لذت میبره از بازی و براش مهم نیست که بعدا چه اتفاقی برای بازی میوفته

ویرایش:

تا جایی که یادمه شرکت کرک کننده dragon age و fifa اعلام کرده بود که برای کرک کردن بازی های با این نوع کرک ارزش وقت گداشتن چند ماهه نداره.......

BF hardline هم که قفل سخت افزاری داره یعنی با cd key که دارید فقط 5بار میشه سخت افزار عوض کرد guru3d برای تست این بازی 5تا cd key خرید

معلوم نیست شاید GTA هم از نوع باشه که کار کرکر هارو خیلی سخت میکنه.

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

دوست عزیز هنوز هم بازی های مثل lord of fallen و BF hardline و چندتا دیگه بازی هنوز هم کرک نشوده.

من بشخصه بازی هایی که دوست دارم رو اورجینال میخرم چون وقتی یه بازی اوریجنال رو تجربه میکنید دیگه هیچ وقت سمت بازی کپی نمیرید

کرک هم براش انتشار پیدا کنه فرقی نمیکنه برای کسی که اورجینال خرید اون کسی که خرید داره لذت میبره از بازی و براش مهم نیست که بعدا چه اتفاقی برای بازی میوفته

ویرایش:

تا جایی که یادمه شرکت کرک کننده dragon age و fifa اعلام کرده بود که برای کرک کردن بازی های با این نوع کرک ارزش وقت گداشتن چند ماهه نداره.......

BF hardline هم که قفل سخت افزاری داره یعنی با cd key که دارید فقط 5بار میشه سخت افزار عوض کرد guru3d برای تست این بازی 5تا cd key خرید

"باگ کمتر نسبت به نسخه کرک شده"

فکر نکنم ربطی داشته باشه!

ویرایش شده توسط امین حسینی
لینک به دیدگاه

ویرایش:

BF hardline چند وقته منتشر شده ؟ هنوز دو هفته نشده انتظاری داری به این سرعت کرکش بیاد؟

من جایی ندیدم 3dm بگه ارزش ندارد منتظر کرک فیفا یا dragon باشید!!!

نظرتون محترمه

والا ما هم بازی کرک شده انجام دادیم باگ خاصی ندیدیم نمونش این اخری  فیفا15 هم اورجینالو بازی کردم هم کرک  یک درصد هم با نسخه اورجینال از نظر گرافیک گیم پلی تفاوتی نداشت.

شما میگی انلاین ولی هستن کسانی که اینترنتشون داغونه پینگشون وحشتناک بالاست یا نگران کم شدن حجم ترافیکشون هستن باید حتما برن اورجینال بخرن؟

اگه پینگ و نت هم خوب باشه شما فیفا11 رو 5دقیقه انلاین بازی کن حدود 200مگ از حجمت کم میشه حالا فک کن gtaبازی کنی روزی کمش دو ساعت :D خخخخ

لینک به دیدگاه

اون دوستانی که هی میگن بازی اصلا کرک نمیشه. وقتی کرکش منتشر شد اونموقع هم در خدمت این دوستان خواهیم بود ببینیم چه اظهار نظری میکنن :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

blacksound عزیز

در اینکه خیلی از ماها توان خرید بازی های اورجینال رو نداریم شکی نیست

اما استفاده از نسخه کرکی gta عملا لذت بازی انلاین رو از دست میدیم خصوصا که انلاین این بازی خیلی با بازی های دیگه متفاوت هست و لذت بخش تر

من خودم قصدم صبر برای کرک شدن بازی هست ابتدا رفتن مراحل سینگل تا تو این فاصله زمانی تا اتمام بازی قیمت cdkey بازی افت کنه  

کسانی که دم از خرید نسخه اصلی میزنند و حق کپی رایت رو مهم میدونند میخوام بدونم ایا نشده از اینترنت گیم-برنامه-موزیک-ویدیویی غیر رایگان رو دانلود کرده باشند؟

کدوم یکی از شما شده وقتی از یک البوم موزیکی که خوشتون اومده نسخه اورجینال و پولیش رو تهیه کردید که درامدی حتی یک میلیونیوم راک استار هم از فروش این البوم نصیب  اون خواننده نمیشه

و فقط به دانلود از رو نت اکتفا میکنید جوری که مالک اون قطعه از دانلود راضی نیست حالا سنگ راک استار رو به سینه میزنید

من نمیگم نباید اینجا قانون کپی رایت رو رعایت نکرد ولی در کل جایی که درامد و دخل و خرج با هم در تعادل نیستند نمیشه این قانون رو رعایت کرد

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

BF hardline چند وقته منتشر شده ؟ هنوز دو هفته نشده انتظاری به این سرعت کرکش بیاد؟

نظرتون محترمه

والا ما هم بازی کرک شده انجام دادیم باگ خاصی ندیدیم نمونش این اخری  فیفا15 هم اورجینالو بازی کردم هم کرک  یک درصد هم با نسخه اورجینال از نظر گرافیک گیم پلی نداشت.

شما میگی انلاین ولی هستن کسانی که اینترنتشون داغونه پینگشون وحشتناک بالاست یا نگران کم شدن حجم ترافیکشون هستن باید حتما برن اورجینال بخرن؟

اگه پینگ و نت هم خوب باشه شما فیفا11 رو 5دقیقه انلاین بازی کن حدود 200مگ از حجمت کم میشه حالا فک کن gtaبازی کنی روزی کمش دو ساعت :D خخخخ

ملت یادشونه که گفتن واتچ داگز نه بخوانیم واتچ باگز

من هم کرک شدش رو بازی کردم هم ارجینالش رو

اونی که کرک داشت مشکلات افت فریم و باگ های گرافیکی شدیدی داشت.

در حالی که در نسخه ارجینال هیچ یک از اینا رو ندیدم.

و اینکه مراحلی هم از بازی بود که در نسخه کرک شده حذف شده بود چون بخشی ش به مولتی پلیر ربط داشت.

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

کرک اینجور بازی ها میاد اما تا میاد بیاد آدما جون به لب میکنه مثل فیفا 15 الان با قابلیت سی دی کی اشتراکی برای آفلاین بهتر از کرکه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

BF hardline چند وقته منتشر شده ؟ هنوز دو هفته نشده انتظاری داری به این سرعت کرکش بیاد؟

نظرتون محترمه

والا ما هم بازی کرک شده انجام دادیم باگ خاصی ندیدیم نمونش این اخری  فیفا15 هم اورجینالو بازی کردم هم کرک  یک درصد هم با نسخه اورجینال از نظر گرافیک گیم پلی تفاوتی نداشت.

GTA V برای من که ساعتی حدود 150 تا 200 مگ بیشتر استفاده نمی کنه ( 200 مگ هم وقتی می رسه که تو مچ های سنگین 30 نفره بودم)

میانگین همون 150 مگ در ساعت

لینک به دیدگاه

کسانی که دم از خرید نسخه اصلی میزنند و حق کپی رایت رو مهم میدونند میخوام بدونم ایا نشده از اینترنت گیم-برنامه-موزیک-ویدیویی غیر رایگان رو دانلود کرده باشند؟

کدوم یکی از شما شده وقتی از یک البوم موزیکی که خوشتون اومده نسخه اورجینال و پولیش رو تهیه کردید که درامدی حتی یک میلیونیوم راک استار هم از فروش این البوم نصیب  اون خواننده نمیشه

و فقط به دانلود از رو نت اکتفا میکنید جوری که مالک اون قطعه از دانلود راضی نیست حالا سنگ راک استار رو به سینه میزنید

من نمیگم نباید اینجا قانون کپی رایت رو رعایت نکرد ولی در کل جایی که درامد و دخل و خرج با هم در تعادل نیستند نمیشه این قانون رو رعایت کرد

دمت گرم :clapping:

اینا فک میکنن بازیسازا فقط زحمت میکشه اون اهنگساز یا برنامه نویس و غیره زحمتی اصلا نکشیده از نظر اینا بازی رو حتما باید اورجینال خرید بقیه چیزا دیگه بووق!!

حتی ویندوز و دو تا نرم افزار اورجینال هم  رو سیستمشون نصب نیس  اومدن سنگ  اورجینال رو به سینه میزنند!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز بجای کلمه اینا از کلمه دوستان استفاده کنی بهتره :D

ببین استفاده از موارد کرک شده فقط به چندتا کاربر این انجمن و اون انجمنو و شهر و کشور ما محدود نمیشه کل دنیا منتظر انتشار نسخه کرک شده هست

برید تو فروم های سایت های خارجی ببینید چه خبره سر این کرک 

انقدری که ملتها سر این کرک خمار هستند سر کراک نیستند =)) 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بجای کلمه اینا از کلمه دوستان استفاده کنی بهتره :D

ببین استفاده از موارد کرک شده فقط به چندتا کاربر این انجمن و اون انجمنو و شهر و کشور ما محدود نمیشه کل دنیا منتظر انتشار نسخه کرک شده هست

برید تو فروم های سایت های خارجی ببینید چه خبره سر این کرک 

انقدری که ملتها سر این کرک خمار هستند سر کراک نیستند =)) 

دقیقا همینطوره

به جان خودم بعد اینکه کرک gta منتشر شد و تاپیکش  اینجازده شد در عرض یک روز تاپیک غوغا میشه 50صفحه بالا میره :D  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز black sound آمد شروع کرد -آقا شما کار نداشته باش کسانی اصلی خریدن  یا نه شما هر وقت کرک آمد بازی کن -چکار به کار دیگران دارید؟؟خوب نیست  شاید عده ای فکر کنند شما  یک وقت ناراحتیید از اینکه خودتون نگرفتی نسخه اصلی رو ؟؟!! اقا بگذار هرکسی کار خودش رو بکنه -  دوست من  جایی نگو کسی جای بازی اصلی پول نمیده  یا نمیدونم توی عمرشون نخریدن خنده داره -  عکس زیر رو ببین این بازی های Ps3  بیشتر از 50 عدد بودند کلی دادم دست دوست و رفیق اینها مونده --  دونه ای 80 90 100 و حتی 200 خریداری شدن-کسانی هستند که علاقه دارند و احترام میزارند -کنسول سونی من کپی خور نیست  چون خوشم نمیاد از کپی خور میخواستم  اونلاین هم داشته باشم وگرنه این بازی ها  دونه ای 5تومان بودند -ps4 هم همینطور -میدونید برای بازی اصلی خیلی ها پول میدند-   -جای آنتی ویروس اصلی خیلی پول میدند -بنده  الان 8 ساله اکانت Nod و کاسپر دارم - چون کپی رایت رعایت نیمشه دلیل نیست که فکر کنی همه قانون شکن هستند...

82100464320120017920.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا رضای گل چطوری @};-

اقا میدونید سر منشا قانون شکنی کجاست؟

اگه شما شرایط مالی خوب نداشتید بزای تهیه ایا منتظر کرک نمیشدید؟ 

بعید میدونم باز از بازی کرک شده استفاده نمیکردید

قبول دارم مرفه بودن دلیل بر رعایت قانون نیست هستند ادمهای مرفهی که باز قانون رو دور میزنند 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا رضای گل چطوری @};-

اقا میدونید سر منشا قانون شکنی کجاست؟

اگه شما شرایط مالی خوب نداشتید بزای تهیه ایا منتظر کرک نمیشدید؟ 

بعید میدونم باز از بازی کرک شده استفاده نمیکردید

قبول دارم مرفه بودن دلیل بر رعایت قانون نیست هستند ادمهای مرفهی که باز قانون رو دور میزنند 

سلام

خوبی

والا مرفه بودن رو نمیدونم شما چطور ترجمه میکنی من یک شهروند کاملا عادی هستم با درآمدی متوسط- نه فقط مالی هم نیست -چین روببنین درآمد سرانه شون چطور؟کپی رایت وضعیت ناجوری داره -مهم نیست جالا تاپیک رئ بیراه نکنیم -موفق باشید

لینک به دیدگاه

آقا کرک شده بخرین یه 20 تومنم به گدا کمک کنید...اینجوری گناهتون به خاطر عدم رعایت Copyright بخشوده میشه :D @};-

لینک به دیدگاه

جناب reza-gtx  من تصمیم گرفته بودم تو این تاپیک شرکت نکنم ولی چون دوستان پیغام دادن و اطلاع دادن

گویا جنابعالی باز دست بردار نبودید و تو این صفحه باز اسم بنده رو اوردید و گفتید کجاست چرا نیست جواب بده !

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38015&page=28

و حالا اومدم جواب جنابعالی و بقیرو دادم گویا بهتون برخورد میگید این باز اومد؟!!

خدارو شکرو وضعیت مالی بنده طوریه که یدونه gtaاورجینال که سهله 10تاشو الان یجا میتونم بخرم و استفاده کنم ولی وقتی که 3dm کرکشو منتشر میکنه برا چی الکی پول بدم؟ :D

من بخاطر دیگران گفتم اقا شاید کاربری پولشو نداره یا شاید نتش جوری نیست که بتونه انلاین بازی کنه شما برا چی بزور کاربرا ترغیب میکنید بازی رو حتما اورجینال بخرن کسی خواست میخره کسی هم نخواست نمیخره.تو یه تاپیکی دیدم طرف گفته بود تو هزینه شارژ ماهیانه اینترنتم موندم چه برسه برم بازی اورجینال بخرم

درباره نرم افزار و بازی  اورجینال منظور بنده کلی بود نه جنابعالی ! هر چند میدونم خود جنابعالی هم ممکن نیست نرم افزاری بصورت کرک شده نداشته باشید

اونایی که سنگ اورجینال رو به سینه میزنن حاظرم قسم بخورم حتی یه دانلود منیجری که هم استفاده میکنن کرک شده هست چه برسه به ویندوز و نرم افزارای دیگه کسی که میگه تولید کننده زحمت کشیده و باید ازش حمایت کرد چرا اون نرم افزاری که الان تو سیستمش نصب هست کرک شده و غیر قانونی استفاده میکنه؟ کسی که دم از این چیزهامیزنه نباید کوچکترین نرم افزار ویندوزکرک شده والبوم موزیک یدیو و فیلم  تو سیستمش بصورت رایگان و غیرقانونی باشه نه اینکه بیاد ویندوز و نرم افزارارو بقیه چیزارو کرک شده استفاده کنه  بگه اقا بازیساز زحمت کشیده باید اورجینال بخریم و ازش حمایت کنیم !! اگه قراره حمایت بشه همه تولید کننده هارو حمایت کن نه فقط بازی رو چون فقط بازیساز نیست که زحمت میکشه برنامه نویس اهنگساز کارگردان اون ویدیویی که بصورت رایگاناستفاده میکنی هم  شب و روز زحمت کشیدن.

از نظر کاربر reza-gtx و بقیه دوستان استفاده از بازی کرک شده حرامه استفاده از نرم افزار و ویندوز کرک شده حلاله و هیچ ایرادی نداره!!

تو این تاپیک هم شرکت نخواهم کرد به محظ اینکه کرک منتشر بشه در خدمت بقیه دوستان و جنابعالی که بارها تاکید کردید اصلا این بازی کرک نمیشه خواهم بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب reza-gtx  من تصمیم گرفته بودم تو این تاپیک شرکت نکنم ولی چون دوستان پیغام دادن و اطلاع دادن

گویا جنابعالی باز دست بردار نبودید و تو این صفحه باز اسم بنده رو اوردید و گفتید کجاست چرا نیست جواب بده !

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38015&page=28

و حالا اومدم جواب جنابعالی و بقیرو دادم گویا بهتون برخورد میگید این باز اومد؟!!

خدارو شکرو وضعیت مالی بنده طوریه که یدونه gtaاورجینال که سهله 10تاشو الان یجا میتونم بخرم و استفاده کنم ولی وقتی که 3dm کرکشو منتشر میکنه برا چی الکی پول بدم؟ :D

من بخاطر دیگران گفتم اقا شاید کاربری پولشو نداره یا شاید نتش جوری نیست که بتونه انلاین بازی کنه شما برا چی بزور کاربرا ترغیب میکنید بازی رو حتما اورجینال بخرن کسی خواست میخره کسی هم نخواست نمیخره.تو یه تاپیکی دیدم طرف گفته بود تو هزینه شارژ ماهیانه اینترنتم موندم چه برسه برم بازی اورجینال بخرم

درباره نرم افزار و بازی  اورجینال منظور بنده کلی بود نه جنابعالی ! هر چند میدونم خود جنابعالی هم ممکن نیست نرم افزاری بصورت کرک شده نداشته باشید

اونایی که سنگ اورجینال رو به سینه میزنن حاظرم قسم بخورم حتی یه دانلود منیجری که هم استفاده میکنن کرک شده هست چه برسه به ویندوز و نرم افزارای دیگه کسی که میگه تولید کننده زحمت کشیده و باید ازش حمایت کرد چرا اون نرم افزاری که الان تو سیستمش نصب هست کرک شده و غیر قانونی استفاده میکنه؟ کسی که دم از این چیزهامیزنه نباید کوچکترین نرم افزار ویندوزکرک شده والبوم موزیک یدیو و فیلم  تو سیستمش بصورت رایگان و غیرقانونی باشه نه اینکه بیاد ویندوز و نرم افزارارو بقیه چیزارو کرک شده استفاده کنه  بگه اقا بازیساز زحمت کشیده باید اورجینال بخریم و ازش حمایت کنیم !! اگه قراره حمایت بشه همه تولید کننده هارو حمایت کن نه فقط بازی رو چون فقط بازیساز نیست که زحمت میکشه برنامه نویس اهنگساز کارگردان اون ویدیویی که بصورت رایگاناستفاده میکنی هم  شب و روز زحمت کشیدن.

از نظر کاربر reza-gtx و بقیه دوستان استفاده از بازی کرک شده حرامه استفاده از نرم افزار و ویندوز کرک شده حلاله و هیچ ایرادی نداره!!

تو این تاپیک هم شرکت نخواهم کرد به محظ اینکه کرک منتشر بشه در خدمت بقیه دوستان و جنابعالی که بارها تاکید کردید اصلا این بازی کرک نمیشه خواهم بود

انشالله  فرصت کمه- کرک شد  بازی کنید -ما هم داریم با بچه های فروم اونلاین بانک میزنیم!!!شوخی میکنم موفق باشی انشالله کرک میشه فقط برای شما -اتفاقا من دو سال IDM اورجینال داشتم الان از Free downlaod manager استفاده میکنم- نه من میگم شما حساس نباش به این موضوع که کسی بازی اصلی خریده یا نه -این بحث الان نیست -اونکه اینکاره باشه کارش همینه

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا ما هم باید مثل تیم 5+1 سرزده بیایم ببینیم کی از مورد کرک شده استفاده میکنه  تحریمش کنیم  =))

لینک به دیدگاه

GTA V برای من که ساعتی حدود 150 تا 200 مگ بیشتر استفاده نمی کنه ( 200 مگ هم وقتی می رسه که تو مچ های سنگین 30 نفره بودم)

میانگین همون 150 مگ در ساعت

آقا شما gtav اورج خریدی نصبیدی بعد انالاین زدی والسلام؟ 

یعنی سایتی چیزی نرفتی پول اضافی بدی واسه سرورو و این جور چیزا؟ 

ساعتی 150 مگ خوبه میشه بازی کرد شام به چه پینگی بازی می کردین ؟ گیر نمی کرد بازی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...