رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آره داداشم اما با این کرک فعلا روی ویندوز 7 اجرا میشه

خیالت راحت همه نسخه های یکیه فقط تنها تفاوتش کم یا زیاد بودن زبان هاس @};- @};- @};-

ممنون اقا مسعود

آره قضیه شده مثل فیفا 15 یا امشب یا فرداشب باید کرک جدیدتری بیاد که میاد چون 3DM که آشنا است چون فیفا 15 رو کرک کرد و برای ویندوز 8.1 مشکل داشت رفع شد منم انشاالله شنبه یا یک شنبه با کرک جدیدی که میاد بازی کنم

امیدوارم شما هم هرچه سریعتر دانلود و نصب و بازی کنی اقا مسعود با پسر گلتون که امیدوارم خدا واستون نگه داره و زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه :x

موفق باشی :x :x

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

داداشم اون فایل rar رو باز کن بعد برو از روی نوار تولوز بار قسمت tools رو انتخاب کن واز پنجره باز شده قسمت ری پایایر رو بزن یا Alt + r رو بزن که فایل خطا داره رو برطرف کنه بعد این که ری پایر کرد این فایل خراب رو جا به جان کن و فایل جدید که نوشته Fix.... اسم اولش پاک کن و بعد دوباره اکسترک کن

attachicon.gif2.jpg

ریپیر کردم ولی کلا فایلش مشکل داره.الان دارم یه بار دیگه دانلودش میکنم

لینک به دیدگاه

ممنون اقا مسعود

آره قضیه شده مثل فیفا 15 یا امشب یا فرداشب باید کرک جدیدتری بیاد که میاد چون 3DM که آشنا است چون فیفا 15 رو کرک کرد و برای ویندوز 8.1 مشکل داشت رفع شد منم انشاالله شنبه یا یک شنبه با کرک جدیدی که میاد بازی کنم

امیدوارم شما هم هرچه سریعتر دانلود و نصب و بازی کنی اقا مسعود با پسر گلتون که امیدوارم خدا واستون نگه داره و زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه :x

موفق باشی :x :x

قربونت داداشم کوچیکته 7 ماهشه

من دانلود کردم حدود 5 شب میشه!!!! دارم 30 گیگ برای بچه ها دانلود میکنم

مبارکت باشه آره مشکلش برطرف میشه

لینک به دیدگاه

نباید دانلود قطع و وصل کنی erorr crc میگیره

لینک به دیدگاه

داداش تمامی فایل ها رو تعمییر بکن درسته میشه فقط مواظب باش بعضی از فایل ها rar است بعضی zip باید قشنگ بررسی کنی.من زیاد اینطوری شده

موفق باشی :x

لینک به دیدگاه

نباید دانلود قطع و وصل کنی erorr crc میگیره

داداش تمامی فایل ها رو تعمییر بکن درسته میشه فقط مواظب باش بعضی از فایل ها rar است بعضی zip باید قشنگ بررسی کنی.من زیاد اینطوری شده

موفق باشی :x

ممنون دوستان.با ریپیر حل نشد.کلا فایلش مشکل داشت.دوباره دانلودش کردم.الان بازی اجرا شد ولی حیف گرافیکم 1گیگه :( (GTX 460 OC 1GB)

با تنظیمات گرافیکی پایین ، 1گیگ از گرافیکو پر میکنه تو روزلوشن فول اچ دی

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

مبارت باشه کار خوبی کردی نسخه 60 گیگ گرفتی این 30 گیگ فقط زبان eu هستش

یعنی از 60 گیگ حجم بازی 30 گیگ فقط زبان بازیه ؟ :eek:

لینک به دیدگاه

خب یکم بازی کردم.ولی نمیدونم چرا تو بازی VRAM اشغال شده رو حدود 1020مگابایت میزنه ولی تو مانیتورینگ MSI AfterBurner بالاتر از 850نرفته

شاید مشکل از کرک باشه یا از بازی باشه که با آپدیت های بعدی درست بشه

بازی خیلی بهینه س و خیلی خوب فریم میده.همش دور و بر 50تا 60فریمه

با دسته ایکس باکس هم تست کردم کار میکنه

ولی موقع رانندگی گاهی وقتا یکم لگ میزنه

حیف نمیتونم تکسچر ها رو بالاتر از نرمال ببرم

cynt6lblqknwfmu5fua6_thumb.jpg  o1gmosdny6o36g9k1gn8_thumb.jpg  qys1thznpcmqcw01hchc_thumb.jpg

u9h5a6kuwcfx5gwwtxwa_thumb.jpg  wolne4x5wrz61eto7tl3_thumb.jpg  f59ajzm6bv438kqokyaw_thumb.jpg

qs781h9x8lze8chsp2s7_thumb.jpg  e1e9zcnj6hn3y0bo85h0_thumb.jpg  qd8unwo2onzvn8bqafnn_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوستانی که نسخه p30day رو دانلود کردند و تست کردند و با کرک کار کرده و لینک دانلود رو هنوز توی idm دارند بیان یه کار خیر بکنند و لینک ها رو توی یه فایل متنی بذارن اینجا تا کسانی که تازه خبردار شدند دانلود رو شروع کنند.

ثواب داره دوستان ذخیره آخرتتون میشه.  :Praying:

لینک به دیدگاه

دوستانی که نسخه p30day رو دانلود کردند و تست کردند و با کرک کار کرده و لینک دانلود رو هنوز توی idm دارند بیان یه کار خیر بکنند و لینک ها رو توی یه فایل متنی بذارن اینجا تا کسانی که تازه خبردار شدند دانلود رو شروع کنند.

ثواب داره دوستان ذخیره آخرتتون میشه.  :Praying:

دوستانی که لینک P30Day رو میخوام از اینجا دانلود کنن.فایل تکست رو با IDM ایمپورت(import)کنید

.http://uplod.ir/yorhuw9keabi/GTA_V_%5Bp30share%5D.txt.htm

لینک به دیدگاه

خب یکم بازی کردم.ولی نمیدونم چرا تو بازی VRAM اشغال شده رو حدود 1020مگابایت میزنه ولی تو مانیتورینگ MSI AfterBurner بالاتر از 850نرفته

شاید مشکل از کرک باشه یا از بازی باشه که با آپدیت های بعدی درست بشه

بازی خیلی بهینه س و خیلی خوب فریم میده.همش دور و بر 50تا 60فریمه

با دسته ایکس باکس هم تست کردم کار میکنه

ولی موقع رانندگی گاهی وقتا یکم لگ میزنه

حیف نمیتونم تکسچر ها رو بالاتر از نرمال ببرم

دوسته عزیز چرا نمی تونید تکسچرها رو بالاتر از نرمال ببرید؟ مشکل vram دارید؟ مگه روی های با نرمال چقدر تفاوت اشغال vram هست؟

لینک به دیدگاه

دوسته عزیز چرا نمی تونید تکسچرها رو بالاتر از نرمال ببرید؟ مشکل vram دارید؟ مگه روی های با نرمال چقدر تفاوت اشغال vram هست؟

من GTX 460 1GB دارم و در حالت تکسچر نرمال 1گیگ از VRAM رو میگیره.با تکسچره High  حدود 1700 و با Very High حدود 1900 از VRAM رو اشغال میکنه

چند وقت دیگه شاید GTX 660 Ti 2Gb بخرم اگه دست دوم قیمت مناسب پیدا بشه.(اونم فقط به خاطر این بازی میخرم)

دوست دارم 960 بخرم ولی قیمتش زیاده فعلا و پول هم ندارم :(

لینک به دیدگاه

من GTX 460 1GB دارم و در حالت تکسچر نرمال 1گیگ از VRAM رو میگیره.با تکسچره High  حدود 1700 و با Very High حدود 1900 از VRAM رو اشغال میکنه

چند وقت دیگه شاید GTX 660 Ti 2Gb بخرم اگه دست دوم قیمت مناسب پیدا بشه.(اونم فقط به خاطر این بازی میخرم)

دوست دارم 960 بخرم ولی قیمتش زیاده فعلا و پول هم ندارم :(

خیلی ممنون از توضیحت فقط این مقدارایی که گفتی در حالت کلی تنظیمات بود دیگه درسته؟ یا اینکه فقط تکسچر خالی اینقدر حجم میگیره و بقیه آپشن ها مثل رزولوشن دایرکت ایکس و... هر کدوم جدا حساب میشن؟ اگه فقط تکسچر اینقدر حجم ببره که 2 گیگ هم افاقه نمی کنه!!

اتفاقا من هم 660 ایسوس دارم فعلا که هیج نیازی تو ارتقا نمی بینم.

لینک به دیدگاه

قسمت Multiplayer + DLC هم پاک شده

لینک به دیدگاه

خیر.بازی رو فشرده کردن اینقدر شده.شاید از 60 گیگ نهایتش 10گیگ زبان های دیگه باشه

خیلی ممنون از توضیحت فقط این مقدارایی که گفتی در حالت کلی تنظیمات بود دیگه درسته؟ یا اینکه فقط تکسچر خالی اینقدر حجم میگیره و بقیه آپشن ها مثل رزولوشن دایرکت ایکس و... هر کدوم جدا حساب میشن؟ اگه فقط تکسچر اینقدر حجم ببره که 2 گیگ هم افاقه نمی کنه!!

اتفاقا من هم 660 ایسوس دارم فعلا که هیج نیازی تو ارتقا نمی بینم.

رزولوشن هم تاثیر زیادی داره تو VRAM

من با فول اچ دی این تنظیماتو دارم.با روزلوشن های پایینتر میشه یکم گرافیکو بالاتر برد

راستی شما که 660 دارید ممنون میشم اگه بازی رو گرفتید عکس از تنظیمات بازی بزارید

لینک به دیدگاه

دوستان شما دانلود کردین؟

برای فروش نیست جایی؟
دیگه خدایی این خیلی زیاده

لینک به دیدگاه

دوستان شما دانلود کردین؟

برای فروش نیست جایی؟

دیگه خدایی این خیلی زیاده

دوستان برای فروش این سایت و معرفی کردن

http://www.enterpc.ir/?product=%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-gta-v-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1

من شاید با این نت فقط بتونم کرک و دان کنم :laughing:

ویرایش شده توسط #MESSI#
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رفیق من 2 3 روز پیش ار تهران خرید زده بود امروز رسید دستش 

کرک و آپدیتش رو زد و راه افتاد 

رو ویندوز 7 فعلا فقط کار میکنه 

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

برم ببینم توی بازار هست یا نه

حالا بازی کرک شده، یا الکیه؟

لینک به دیدگاه

خیر.بازی رو فشرده کردن اینقدر شده.شاید از 60 گیگ نهایتش 10گیگ زبان های دیگه باشه

رزولوشن هم تاثیر زیادی داره تو VRAM

من با فول اچ دی این تنظیماتو دارم.با روزلوشن های پایینتر میشه یکم گرافیکو بالاتر برد

راستی شما که 660 دارید ممنون میشم اگه بازی رو گرفتید عکس از تنظیمات بازی بزارید

بازی رو که هنوز ندارم البته مانیتورم هم اچ دی هست نه فول اچ دی. اما خیالم راحت هست که تو رزولوشن اچ دی با بالاترین تنظیمات فریم خوبی در حد همون 40 یا 45 می گیرم بنچ مارک ها رو که نگاه می کردم تو رزولوشن 1600x1200 با تنظیمات very high و MSAA 2X با کارت 660 معمولی فریمی حدود 43 گرفتن.

لینک به دیدگاه

کرک V2 و سازگار با ویندوز 8 و 8.1 هم منتشر شد    @};- 

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

برم ببینم توی بازار هست یا نه

حالا بازی کرک شده، یا الکیه؟

کرک که شده ولی فعلا فقط تو وین7میشه بازی کرد و مثل اینکه واسه ویندوز 8 و 8.1 هم منتشر شده

بعضی از دوستان تو صفخات قبلی اشاره کردن که دارن بازی میکنن

لینک به دیدگاه

کرک V2 و سازگار با ویندوز 8 و 8.1 هم منتشر شد    @};- 

میشه بگید کجا گذاشته؟

اینجا http://www.skidrowreloaded.com/grand-theft-auto-v-crack-only/#more-7090  که هنوز هیچ تغییری نکرده!!!!!!!!! :-? :-? :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...