رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

چرا هنگام راندگی ماشین هایی که از بقلت دارند رد میشند وقتی کمی نزدیک میشند غیب میشند و ماشین گیرمیکنه ؟

آپدیت 2 رو دانلود کن مشکلت برطرف میشه داداشم

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقا من خیلی وقته با Geforce Experience مشکل دارم.(یه سال بیشتره برای من باز نمیشه)

با قند و شکر شکن هم بازی ها رو نمیشناسه.بازیهای مختلفی رو امتحان کردم(20  30 تا :) )

همون اول که برنامه رو باز میکنم میگه  نمیتونه به انویدیا وصل بشه

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

آقا من خیلی وقته با Geforce Experience مشکل دارم.(یه سال بیشتره برای من باز نمیشه)

با قند و شکر شکن هم بازی ها رو نمیشناسه.بازیهای مختلفی رو امتحان کردم(20  30 تا :) )

یوسف جان برو از سایت Geforce با دیوارشکن بگیر و از دیوار شکن کریو استفاده کن مشکلت برطرف میشه ناگفته نمونه نسخه NetFW خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

منم این مشکل داشتم قند شکن رایگان زدم کار کرد

لینک به دیدگاه

یوسف جان برو از سایت Geforce با دیوارشکن بگیر و از دیوار شکن کریو استفاده کن مشکلت برطرف میشه ناگفته نمونه نسخه NetFW خیلی مهمه

ممنون داداش.برم سایت Geforce نسخه جدید Geforce Experience رو بگیرم؟

NetFramework هم جدیدترین نسخه نصبه.مشکل در ارتباط برقرار کردن با NVIDIA ست

لینک به دیدگاه

ممنون داداش.برم سایت Geforce نسخه جدید Geforce Experience رو بگیرم؟

NetFramework هم جدیدترین نسخه نصبه.مشکل در ارتباط برقرار کردن با NVIDIA ست

آره برو قسمت DRIVER نسخه کارتتو بده و داریور رو کامل بگیر

برای ویندوز 7 - NetFW 4.5.2

برای ویندوز 8.1  - NetFW 3.5.

چون ویندوز 8.1 خودش 4.5.2 رو داره اما 3.5 رو نداره

توصیه میکنم ویندوز 8.1 و نسخه EnterPrise استفاده کنی واقعا گیم ها روان اجرا میشه و بعد در پست های قیل نرم افزارهای که گفتم لازمه رو نصب کن ان شاالله مشکلت برطرف میشه

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

آره برو قسمت DRIVER نسخه کارتتو بده و داریور رو کامل بگیر

برای ویندوز 7 - NetFW 4.5.2

برای ویندوز 8.1  - NetFW 3.5.

چون ویندوز 8.1 خودش 4.5.2 رو داره اما 3.5 رو نداره

توصیه میکنم ویندوز 8.1 و نسخه EnterPrise استفاده کنی واقعا گیم ها روان اجرا میشه و بعد در پست های قیل نرم افزارهای لازم رو نصب کن ان شاالله مشکلت برطرف میشه

آخرین درایور انویدیا یعنی 350.12نصبه رو سیستم.NetFW 4.5.1هم نصبه.(ویندوز 7 64بیت)

ممنون.با قندشکن دوباره تست میکنم خبر میدم

لینک به دیدگاه

آخرین درایور انویدیا یعنی 350.12نصبه رو سیستم.NetFW 4.5.1هم نصبه.(ویندوز 7 64بیت)

ممنون.با قندشکن دوباره تست میکنم خبر میدم

در خدمتم ویندوزتو عوض کن باور کن تفاوت چشم گیر خواهی دید

همه بازی های اورجیناله کرکی تو خونمون نیست =)) =)) =)) :laughing:

post-17517-0-16030100-1429305878_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

attachicon.gif1.jpg

کرکی تمام خانواده گرفته  :( امان از بی پولی  :(  :laughing:

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی دوستان.با (وی . P . ان )درست شد.با قندشکن های رایگان تست کرده بودم بازی ها رو شناسایی نمیکرد.الان درست شد

xm1w0eyp8awwvo9ytz1m.jpg

attachicon.gif1.jpg

ممنون داداش.8.1 کامل نیست و یه سری مشکلات داره.چندین بار ویندوز 8 و 8.1 های مختلف رو تست کردم ولی بازم مشکلاتی دارن. فعلا 7 خوبه به نظرم.تا ویندوز 10کامل نیاد ویندوز عوض نمیکنم.چند هفته پیش ویندوز عوض کردم.ویندوز قبلی مال یه سال و نیم پیش بود ، عوضش نکرده بودم. :D  چون مشکلی براش پیش نیومده بود.ولی این اواخر مجبور شدم

لینک به دیدگاه

باورم نمیشه با GTX 460 1GB میتونم با تنظیمات بالا بازی کنم.یکم تنظیمات رو دستکار کردم Texture رو بردم رو Very High با اینکه گرافیکم 1گیگه ولی 1800از VRAM رو گرفته(بقیشو از رم شیر کرده)

با این تنظیمات بین 30تا 40فریم میتونم بازی کنم.فقط تو مناطق کوهستانی و جاهایی که علف و گیاه زیاده یکم افت فریم احساس میشه اونم احتمالا با پچ و کرک جدید درست بشه.چون fبا کرک V1  تو رانندگی گاهی وقتا لگ داشت که با کرک V2 درست شده.انشالا بازی از اینم بهینه تر بشه تو آپدیت ها و کرک های جدید :D

foxvuh9zxekfqw3c1tnm_thumb.jpg  tm2t65jyhwwmet8lr7ei_thumb.jpg

8yw7jvvoovtbuleor6nv_thumb.jpg  y9z1xx1x21jyfqiaj2bc_thumb.jpg

دوستانی که میخوان ویدیو و عکس بیشتر ببینن درمورد این پست قبلی ، میتونن این فایل زیپ 200مگی رو دانلود کنن.2تا ویدیو و یه سری عکس گذاشتم درمورد اجرای GTA V با آخرین تنظیمات روی GTX 460

http://uplod.ir/9g5zirweamyz/GTA_V_PC_-_GTX_460_1GB_-_Very_High_Settings_1080p_%5BYosefFaraji%5D.rar.htm

لینک به دیدگاه

دوستان زبان سوشیال کلاب بازی من چینیه کسی میدونه چجوری عوض کنم زبانو؟

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی دوستان.با (وی . P . ان )درست شد.با قندشکن های رایگان تست کرده بودم بازی ها رو شناسایی نمیکرد.الان درست شد

xm1w0eyp8awwvo9ytz1m.jpg

ممنون داداش.8.1 کامل نیست و یه سری مشکلات داره.چندین بار ویندوز 8 و 8.1 های مختلف رو تست کردم ولی بازم مشکلاتی دارن. فعلا 7 خوبه به نظرم.تا ویندوز 10کامل نیاد ویندوز عوض نمیکنم.چند هفته پیش ویندوز عوض کردم.ویندوز قبلی مال یه سال و نیم پیش بود ، عوضش نکرده بودم. :D  چون مشکلی براش پیش نیومده بود.ولی این اواخر مجبور شدم

داداشم ویندوز 8.1 دیگه مثل اول نیستن و بهینه شدن و بسیار عالی و کم خطا

من خودم ویندوز اورجینال دارم میرم ویندوز رو از اینجا میگیرم و بعد cdkey رو وارد میکنم - این سایت دستکاری ویندوز نمیکنه

http://p30download.com/fa/entry/45711/

مبارکت باشه ما بهت گفتمی میشه - باور نکردی - توانا بود هرکه دانا بود! =)) :clapping: نابرده رنج گنج ٌمیسر نمی شود مزد آن گرفت دیوار شکن گرفت!

لینک به دیدگاه

دوستان زبان سوشیال کلاب بازی من چینیه کسی میدونه چجوری عوض کنم زبانو؟

1- منوی Run را اجرا و گزینه ی Regedit را سرچ کنید

2- به آدرس HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Wow6432Node>Rockstar Games>Grand Theft Auto V رفته 

3- از منوی سمت راست یا چپ Language را انتخاب کنید 

4- در آخر آن را به en-US تغییر دهید.

5- حال بازی را اجرا و مشاهده میکنید که زبان بازی Eng است

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز - همه دوستانی که بازی رو اورجینال یا کرک شده دارن این Update 2 نصب کنن امروز لیست مشکلات برطرف شده توی سایت رسمی Skidrow  گذاشته شده

https://ia601002.us.archive.org/34/items/Grand.Theft.Auto.V.Update.2.and.Crack3DM/Grand.Theft.Auto.V.Update.2.and.Crack-3DM.rar

post-17517-0-46322200-1429338062_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

توجه توجه فقط برای اورجینال باز ها:

من شنبه میخوام یک crew تشکیل بدم به بچه هایی که طالب هستند خبر میدم البته باید بدونم وضعیت پینگ ما کاربردی هست یا میخواد اذیت کنه  ولی در کل شنبه به چند تا  بزن برو قلدر نیاز است اگر نسخه کلکتور داشته  باشید که  عالیه چون با پول خوب شروع میشه بخش اونلاینش-بهرحال خبر میدم اسم Crew هم میزاریم یکی از اسم های زیر

death squad-جوخه مرگ

straw  dogs-سگ های پوشالی

tales of terror-داستان های وحشت

a Walk among tombestone-گردش بین سنگ قبرها

cross of iron-صلیب آهنین

یا خودم بیشتر دوست دارم این گروه خشن!

The Wild Bunch

خبر بیشتر رو منتظر باشید

والا منم پایم، فقط تا الان آنلاین بازی نکردم و اصولا در این بخش از بیخ بی اطلاعم!

ضمنن نسخمم فک کنم 500، 600 هزار تا توش پول باید باشه!

ویرایش شده توسط Gadfly
لینک به دیدگاه

دوستان من بازی رو هنوز نخریدم می خوام اورجینال بگیرم و نمیدونم به کدوم سایت اطمینان کنم وت 220 رو برای بازی اورجینال بدم اومدو بازی کرکی  برام بفرستن کسی سایت معتبری رو میشناسه واسه خرید این بازی؟

دوم تا به حال بازی اورجینال نخریدم برای اجرا شدنش باید چیکار کنم؟ حتما برای اجرا کردنش باید اینترنت مدام وصل باشه؟ ای پی نتم ایرانیه مشکلی نداره؟ ممنون میشم راجب نسخه اورجینال جی تی ا کمی توضیح بدید

از یکی شنیدم وقتی بازی اورجینال رو می خری گیفت رو که تو استیم وارد میکنی فعال میکنی واسه خودت بعد باید بک اپ بازی رو بخری تا بتونی بازی کنی من متوجه نمیشم!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یک سری نکات درباره بخش آنلاین توضیح میدم برای اونایی که تاحالا آنلاینش رو تجربه نکردن

پولی که بابت پیش خرید بهتون داده شده رو صرف خرید یه آپارتمان High End در شمال لوس سانتوس کنید ماموریت های دزدی رو لستر فقط در صورت داشتن یه آپارتمان با کلاس بهتون میده ( چون باید یه اتاق پشتی داشته باشه که با دوستان جمع بشیم برای هماهنگی)

خیلی از چیزها در بازی به رنک ارتباط مستقیم داره و با بالاتر رفتن رنک چیزهای بیشتری باز میشه ( مثل اسلحه ها، لباس ها، آپگریدها هم حتی مراحل جدید)

حداکثر رنک مورد نیاز در بازی 120 هست (بالاتر از هم میشه رفت اما دیگه فرقی نمی کنه چون تمام بخش ها در این رنک باز شده هستن)
برای اینکه سریعتر رنکتون رو ببرید بالا از دستاتون که رنک های بالاتر دارن درخواست کنید توی مراحل مختلف شمارو دعوت کنن (مثلا یک مسابقه هست که در رنک 50 باز میشه شما با رنک 10 نمی تونید هاست باشید، اما کسی که رنکش بیشتر از 50 هست می تونه شمارو توی این مسابقه دعوت کنه)

اگر توی بازی زیاد ماشین بدزدید برای کشتنتون Bounty تعیین میشه :D  مقدارش هم از 1000 تا 9000 متغییر هست

(این پول از شما کم نمیشه)

اگر توی بازی بیهوده به بازیکن های دیگه حمله کنید و بکشیدشون کم کم رنگتون در نقشه به قرمز تغییر می کنه و بقیه برای کشتن شما امتیاز دریافت می کنن ( کلا بیهوده حمله کردن رو اگر خیلی تکرار کنید راک استار قرنطینه تون می کنه)
اگر ماشین بازیکن های دیگه رو بترکونید باید هزینه بیمه اش رو بدید که بسته به ماشین از 5 تا 15 هزار دلار می تونه باشه :D
اگر خودتون ماشین خودتون رو منفجر کنید یا بیوفتید تو آب هم همین قضیه صادق هست ( پول هم از خودتون کم میشه!)

با پیشرفت توی بازی چیز های جالبی باز میشن مثلا می تونید با لستر تماس بگیرید شمارو برای 1 دقیقه در نقشه بازی مخفی می کنه اینجوری می تونید راحت تر به بازیکنی که روش بانتی هست نزدیک بشید و بکشیدش :D

یا اینکه می تونید زنگ بزنید شرخر بفرستید سراغ بازیکن های دیگه :D 

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

دوستان من بازی رو هنوز نخریدم می خوام اورجینال بگیرم و نمیدونم به کدوم سایت اطمینان کنم وت 220 رو برای بازی اورجینال بدم اومدو بازی کرکی  برام بفرستن کسی سایت معتبری رو میشناسه واسه خرید این بازی؟

دوم تا به حال بازی اورجینال نخریدم برای اجرا شدنش باید چیکار کنم؟ حتما برای اجرا کردنش باید اینترنت مدام وصل باشه؟ ای پی نتم ایرانیه مشکلی نداره؟ ممنون میشم راجب نسخه اورجینال جی تی ا کمی توضیح بدید

از یکی شنیدم وقتی بازی اورجینال رو می خری گیفت رو که تو استیم وارد میکنی فعال میکنی واسه خودت بعد باید بک اپ بازی رو بخری تا بتونی بازی کنی من متوجه نمیشم!!

من تمام بازی های اوریجینالم رو از این سایت http://persiankey.ir/GTA-V-Steam-Gift-Region-Free تهیه می کنم 

عضو سایت شوید بازی رو بخرید 

اکانت استیم درست کنید و گیفتی که ارسال می شه رو در اکانت خود فعال کنید 

البته من پیشنهاد می دهم یه 2 هفته دیگه تهیه کنید تا قیمت ها بهتر بشه 

من فقط همین سایت رو پیشنهاد می دهم از سایت های دیگه قبلا ضرر کردم ولی این سایت عالی هست 

لینک به دیدگاه

دوستان یک سری نکات درباره بخش آنلاین توضیح میدم برای اونایی که تاحالا آنلاینش رو تجربه نکردن

پولی که بابت پیش خرید بهتون داده شده رو صرف خرید یه آپارتمان High End در شمال لوس سانتوس کنید ماموریت های دزدی رو لستر فقط در صورت داشتن یه آپارتمان با کلاس بهتون میده ( چون باید یه اتاق پشتی داشته باشه که با دوستان جمع بشیم برای هماهنگی)

خیلی از چیزها در بازی به رنک ارتباط مستقیم داره و با بالاتر رفتن رنک چیزهای بیشتری باز میشه ( مثل اسلحه ها، لباس ها، آپگریدها هم حتی مراحل جدید)

حداکثر رنک مورد نیاز در بازی 120 هست (بالاتر از هم میشه رفت اما دیگه فرقی نمی کنه چون تمام بخش ها در این رنک باز شده هستن)

برای اینکه سریعتر رنکتون رو ببرید بالا از دستاتون که رنک های بالاتر دارن درخواست کنید توی مراحل مختلف شمارو دعوت کنن (مثلا یک مسابقه هست که در رنک 50 باز میشه شما با رنک 10 نمی تونید هاست باشید، اما کسی که رنکش بیشتر از 50 هست می تونه شمارو توی این مسابقه دعوت کنه)

اگر توی بازی زیاد ماشین بدزدید برای کشتنتون Bounty تعیین میشه :D  مقدارش هم از 1000 تا 9000 متغییر هست

اگر توی بازی بیهوده به بازیکن های دیگه حمله کنید و بکشیدشون کم کم رنگتون در نقشه به قرمز تغییر می کنه و بقیه برای کشتن شما امتیاز دریافت می کنن ( کلا بیهوده حمله کردن رو اگر خیلی تکرار کنید راک استار قرنطینه تون می کنه)

اگر ماشین بازیکن های دیگه رو بترکونید باید هزینه بیمه اش رو بدید که بسته به ماشین از 5 تا 15 هزار دلار می تونه باشه :D

اگر خودتون ماشین خودتون رو منفجر کنید یا بیوفتید تو آب هم همین قضیه صادق هست ( پول هم از خودتون کم میشه!)

با پیشرفت توی بازی چیز های جالبی باز میشن مثلا می تونید با لستر تماس بگیرید شمارو برای 1 دقیقه در نقشه بازی مخفی می کنه اینجوری می تونید راحت تر به بازیکنی که روش بانتی هست نزدیک بشید و بکشیدش :D

این یه مورد خیلی چیز باحالی هست.

من داخل بازی واتچ داگز هم همین کار رو میکردم.

تو مراحل بازی وقتی که میباختم عصبانی میشدم از ماشین پیاده میشدم و طرف رو با تفنگ آبکش میکردم =))

خیلی حال میداد.

لینک به دیدگاه

بسیار عالی ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

لینک به دیدگاه

سلام.راکستارم مارو گرفته ها.با gtx 760 اصلا نمیشه تکسچر رو high گذاشت مموری کم میاره. :mad:

لینک به دیدگاه

سلام.راکستارم مارو گرفته ها.با gtx 760 اصلا نمیشه تکسچر رو high گذاشت مموری کم میاره. :mad:

دوست عزیز به مسیر زیر برید 

setting/graphics/وگزینه ignore suggested limits را on کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان فروشگاه اینترنتی سراغ دارین که تهران باشه و با پیک بازی بفرسته؟ من هر جا پیدا کردم خرید پستی بوده یا GTA V رو نداشتن

لینک به دیدگاه

سرکار برا چی؟

فکر میکنم الان دوستانی  که  کارت های 770  رو دارن هم این مشکل رو باید داشته باشن.

اگر یادت باشه قبلا داخل بازی GTA IV هم برای بالا بردن کیفیت تکسچر ها حتما میبایست کارت گرافیکت 1.5 گیگابایت مموری میداشت.

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...