رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این همه مشکلات به خاطر کرکی بودن بازی است اورجینال هیچ دردسری نداره مثل هلو بازی میکنی تا اخرش

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این همه مشکلات به خاطر کرکی بودن بازی است اورجینال هیچ دردسری نداره مثل هلو بازی میکنی تا اخرش

من اورجینال دارم بازی بعضی وقتا stop working میده از چند نفر دیگه هم پرسیدم همین مشکلو داشتن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اورجینال دارم بازی بعضی وقتا stop working میده از چند نفر دیگه هم پرسیدم همین مشکلو داشتن

منم اورجینال دارم تا الان یک بار هم هنگ نکرده بازیم :D

فولدر بازی رو حتما از حالت Read Only خارج کنید و دسترسی کامل بهش بدید

اگر انتی ویروس دارید هم برای آنتی ویروس مشخص کنید که فولدر بازی و فولدری که social club نصب شده رو ندید بگیره

اینجوری اکثر هنگ ها برطرف میشن

لینک به دیدگاه

دوستان این مشکلات رو کسی داره ؟؟

تا حالا بارون تو بازی نیومده به جز وقتی که مرحله ترور بودم که تو بلین کانتری بود

بعضی وقت ها هوا افتابیه ولی صدای رعد برق و بارون میاد یه خرده و قطع میشه !!!

1- فنس و نرده بعضی وقت ها یه جوری میشن . . .. مثل حالت به هم چسبیده که وقتی نزدیکش میشم درست میشن که فکر میکنم به خاطر مانیتور باشه

2- گاهی اوقات دور شخصیت بازی یک مستطیل نامرئی میاد که داخلش از سایر مناطق روشن تر هست !! مثلا وقتی زیر درخت میرم سایه شاخه میمونه و سایه برگ میره به دلیل روشنایی که همرامه !!

3- سایه ی بوته ها و علف زار ها تو جنگل دیر لود میشه مثلا یه خرده نزدیکشون میشم سایه شون میاد{ مخصوصا در حین پرواز با هلیکوپتر ( فکر به خاطر این باشه همه ی اپشن ها رو اخرین تنظیمات اند از جمله long shadow و ...) ایا برای شما هم این جوریه ؟؟؟

4- ماشینم تو پارکینگ ذخیره نمیشه

5-و تا حالا چند بار stop working داده که دوباره بلافاصله وارد بازی شدم و ادامه دادم درست شد

( البته نسخه اورج نیست ارزون بشه میخرم :دی )

اون مشکل شماره 2 رو منم دارم و وقتی پیش میاد کافیه shadow quality رو یکبار تغییر بدید و دوباره برگردونید به حالت قبلی و درست میشه

لینک به دیدگاه

اون مشکل شماره 2 رو منم دارم و وقتی پیش میاد کافیه shadow quality رو یکبار تغییر بدید و دوباره برگردونید به حالت قبلی و درست میشه

ممنون تست میکنم @};-

24066883961689699345.jpg

دوستان اینجا برای هر سه زدم full control ولی بازم بعضی وقت ها با راست کلیک میپره بیرون !

این unknow account چیه ؟! :-?

لینک به دیدگاه

منم اورجینال دارم تا الان یک بار هم هنگ نکرده بازیم :D

فولدر بازی رو حتما از حالت Read Only خارج کنید و دسترسی کامل بهش بدید

اگر انتی ویروس دارید هم برای آنتی ویروس مشخص کنید که فولدر بازی و فولدری که social club نصب شده رو ندید بگیره

اینجوری اکثر هنگ ها برطرف میشن

سلام سعی میکنم از حالت read only خارج کنم ولی نمیشه دوباره باز میکنم همون هست چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

من که فعلا فقط با Q مشکل دارم نه چیزه دیگه 

فقط با این میندازه بیرون رو ته تنظیمات بدون MSAA و دیستنس آخر بدون لانگ شادو و ... 

من کلا با MSAA خالی مشکل دارم تا روشن میکنم تصویر اینطوری میشه :

پایین سمت چپ تصویر دقت کنید فقط و فقط با این بازی اینطوری میشه 

اون طور که معلومه یا مشکل درایوره یا خود بازی

من عاشق این ماشینم :D

vaye327104ky0kyx4zd5_thumb.jpg  5xg9ihylmhlxl79qhlym_thumb.jpg  ve1uqyhlwzawsdjql5t7_thumb.jpg  dnqubfkm6qnsis61vdze_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام سعی میکنم از حالت read only خارج کنم ولی نمیشه دوباره باز میکنم همون هست چیکار کنم؟

برای منم همین جوریه :eek:

اون مرحله که با ماشین سطل اشغال راه رو میبندیم بعد با بمب عقبش رو میترکونیم با فرانکلین اون رو وقتی میبرم بعدش سوییچ میکنه رو مایکل ولی stop working میده میپره بیرون چی کار کنم :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم خود راکستار به 3dm پول داده که همچین کرکی بسازه پره باگ که پلیر ها مجبور به خریدن بازی بشند !

لینک به دیدگاه

برای منم همین جوریه :eek:

اون مرحله که با ماشین سطل اشغال راه رو میبندیم بعد با بمب عقبش رو میترکونیم با فرانکلین اون رو وقتی میبرم بعدش سوییچ میکنه رو مایکل ولی stop working میده میپره بیرون چی کار کنم :crying: :crying: :crying:

من الان 3 بار داشتم ماموریت میرفتم 100000 دلار میداد همش stop working میده دیگه اعصاب برام نزاشته

لینک به دیدگاه

ویرایش . . .

post-8741-0-50510500-1430332282_thumb.jpg

post-8741-0-87023000-1430332288_thumb.jpg

post-8741-0-71391700-1430332295_thumb.jpg

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

عجب باگی بود 

اینو چه جوری سوارش کرده بودی به این وضعیت دراومد ؟؟؟ :D

ویرایش شده توسط Hardware Terminator
لینک به دیدگاه

من الان 3 بار داشتم ماموریت میرفتم 100000 دلار میداد همش stop working میده دیگه اعصاب برام نزاشته

من 1000 باره این قسمت رو میرم و تو باگ گیر میکنم دوست دارم سرمو به کوبم به مانیتور و کیس رو الک کنم و SSD رو بخورم %-( %-( %-(

لینک به دیدگاه

شاید تکراری باشه ولی واسه من خیلی جالب بود :)

محله cj اینا  :D

post-7186-0-18142300-1430335480_thumb.jpg

ویرایش شده توسط const@ntin
لینک به دیدگاه

attachicon.gifcj.JPG

لابد شهرداری گیر داده، خونه تو طرح بوده عقب نشینی داشته.

لینک به دیدگاه

attachicon.gifcj.JPG

اونجا نیست وگرنه باید قبلش پل باشه :دی

لینک به دیدگاه

عجب باگی بود 

یه باگ باحال یافتم :دی

attachicon.gifDSC_0503.JPG  attachicon.gifDSC_0504.JPG  attachicon.gifDSC_0505.JPG

این که نمیشه اسمش رو گزاشت باگ

وگرنه باید برای همه پیش میومد . . . این مشکلات رو بازی های کر.کی دارن همین

لینک به دیدگاه

اونجا نیست وگرنه باید قبلش پل باشه :دی

من که میبینم خیلی شبیه همون محله هست

فردا محلش رو روی مپ مشخص میکنم خودت ببین

لینک به دیدگاه

درود

بازی متاسفانه با وجودی که تاخیر های زیادی خورد هنوزم باگ زیاد داره.مجددا در مرحله دیگری که شخصیت های بازی یه جت شخصی رو هدف میگیرن و اسناد رو بعد از سقوطش از داخلش بر میدارن کرش میکنه و میاد بیرون و ظاهرا  این مشکلات مخصوص نسخه های کرک شده نیست.

لینک به دیدگاه

من که میبینم خیلی شبیه همون محله هست

فردا محلش رو روی مپ مشخص میکنم خودت ببین

میدونم همون مرحله ای هست که با ترور و فرانکلین و لامار میرین برای خرید مواد

شبیه هست ولی اونجا فکر نمیکنم باشه چون کنار خونه cj یه راه بود وصل به خیابون و یه پل هم بالای سر خیابون بودش

حالا شما مکانش رو بدین من یه بار دیگه برم کارشناسی کنم :دی

لینک به دیدگاه

درود

بازی متاسفانه با وجودی که تاخیر های زیادی خورد هنوزم باگ زیاد داره.مجددا در مرحله دیگری که شخصیت های بازی یه جت شخصی رو هدف میگیرن و اسناد رو بعد از سقوطش از داخلش بر میدارن کرش میکنه و میاد بیرون و ظاهرا  این مشکلات مخصوص نسخه های کرک شده نیست.

درود

هر مرحله ای که مشکل داره با ترفند هایی میشه مرحله رو برد فقط تو یوتیوب باید سرچ بزنین

اصلا این مشکلات خاص نیستند و با یک اپدیت ساده حل میشن شک نکنین راک استار داره اپدیت بعدی رو اماده میکنه

لینک به دیدگاه

عجب باگی بود 

خودِ ملعونش سوار شد   :D

همون مرحلست که تو ساحل با ددیش مسابقه میده  :D

لینک به دیدگاه

دوستان دارم کرک v5 برای بازی دانلود میکنم

لینک لطفا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...