رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان  من ویندوز عوض کردم قبل از تعویض از فایل بازی توی C:\Users\ATER\Documents\Rockstar Games\GTA V  کپی گرفتم ولی الان توی همین مسیر نصبش  میکنم بازی از اول میاد :|

Help me out

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

راکستار باید یک سرور فان راه اندازی کنه که کسایی که خیلی فان دوست دارند برن تو این سرور

قراره اینطوری بشه و باریکنان اصطلاحا" کثیف از clean player ها جدا بشن

میشه بگین چجوری با پشتیبانی راک استار صحبت کردی ؟!!

صحبت نکردم پیام داده بودم از طریق یکی از دوستان اونوری :دی

از اینجاها میتونن مسائل رو مطرح کنین :

ساپورت ،درخواست و سوالات کلی در این بخش

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/requests/new

ریپورت تخلف در زمینه چیت و mod و هک به این ایمیل ارسال بشه :

GTAOnlineBanhammer@rockstargames.com

یکی از بچه ها هم میگفت که صفحه رسمی GTA V در "چیزبوک" هم قابلیت ارسال پیام و در میون گذاشتن این مسائل رو داره

تمامی سوالات و ابهانات دوستان در مواجهه با این مسئله هم اینجا پاسخ داده شده منتها من دیر دیده بودمشون :

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/201617423-Update-on-GTA-Online-Cheaters-and-Modded-GTA-

در کل اگه خود شما برای رسیدن به اون پول چیت نکرده باشید، مشکلی پیش نمیاد(نه بن میشید، از حالت clean در نمیاید و محدودیتی  هم براتون به وجود نمیاد) و وضعیت مالی اکانتتون رو ممکنه بالانس کنن

اقا در جواب حرف این دوستمون فرجام :)) بگم که منم یه هکر اومده بود تو سرور اونم از نوع ایرانی :D خلاصه بهم 4 میلیون دلار پول داد منم خرج کردم همین الان هم تو بازی بودم داشتیم heist میرفتیم که یهو یه خارجی اومد کلی کیسه پول ریخت برامون ما هم  3 نفری مشغول جمع کردن پولا بودیم =))  گفتم بن نمیشیم؟ یکی گفت نه با میکروفون :D .  یکی دیگه از دوستام از همین هکر ایرانی 1 میلیون گرفته بود :D

:D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان  من ویندوز عوض کردم قبل از تعویض از فایل بازی توی C:\Users\ATER\Documents\Rockstar Games\GTA V  کپی گرفتم ولی الان توی همین مسیر نصبش  میکنم بازی از اول میاد :|

Help me out

همونجایی که از اول اومده ESC بزن برو بخش Game  بعدش Load و سیو مورد نظرت ببین هست یا نه ، اگه بود لودش کن ببین درست میشه یا نه :-?

لینک به دیدگاه

همونجایی که از اول اومده ESC بزن برو بخش Game  بعدش Load و سیو مورد نظرت ببین هست یا نه ، اگه بود لودش کن ببین درست میشه یا نه :-?

نه نیست

لینک به دیدگاه

فروش اکانت انلاین GTA V  دوستان اگر کسی خواست به خریدار واقعی تخفیف میدم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43419

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با سلام

اساتید محترم نحوه نصب کامل نسخه core pack اگه امکان داره توضیح بدید

من نصب کردم ولی روی آیکون بازی کلیک میکنم ارور stop working میده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

اساتید محترم نحوه نصب کامل نسخه core pack اگه امکان داره توضیح بدید

من نصب کردم ولی روی آیکون بازی کلیک میکنم ارور stop working میده

کرک ریلودد رو دانلود کن و تو مسیر بازی کپی کن

و فایل GTAVLauncher رو باید اجرا کنی

در ضمن نسخه core pack یه سری dlc کم داره که تو خط داستانی بازی به مشکل میخوری و حتما باید دانلود کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

کرک ریلودد رو دانلود کن و تو مسیر بازی کپی کن

و فایل GTAVLauncher رو باید اجرا کنی

در ضمن نسخه core pack یه سری dlc کم داره که تو خط داستانی بازی به مشکل میخوری و حتما باید دانلود کنی

یه سایت معتبر معرفی میکنین از اونجا دانلود کنم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان قضیه چیه صحت داره؟
بخش مولتی Gta V هک شد

-------------------------------------------------------

به دلیل معتبر نبودن منبع لینک حذف شد

ویرایش شده توسط Mojtaba Mp
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من نسخه 62 گیگی reloaded رو دانلود و نصب کردم

آیا پچ یا dlc خاص دیگه ای هم باید نصب کنم

اگر بله ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

یه سایت معتبر معرفی میکنین از اونجا دانلود کنم

Google it !

سلام دوستان قضیه چیه صحت داره؟

بخش مولتی Gta V هک شد

اگر صحت داشت همه  داشتن انلاین میزدن . . .

سلام دوستان

من نسخه 62 گیگی reloaded رو دانلود و نصب کردم

آیا پچ یا dlc خاص دیگه ای هم باید نصب کنم

اگر بله ممنون میشم راهنمایی کنید

نه فکر میکنم همه ی DLC ها رو داره . . .

فقط لذت ببرین!

لینک به دیدگاه

اگر صحت داشت همه  داشتن انلاین میزدن . . .

بله درسته ولی این مولتی اصلا ربطی به سرور راک استار نداره و یه سرور جدا هست و روی mod ها خیلی تمرکز داره

البته خودم هم استفاده نکردم و نمی دونم صحت  داشته باشه یا نه

لینک به دیدگاه

بله درسته ولی این مولتی اصلا ربطی به سرور راک استار نداره و یه سرور جدا هست و روی mod ها خیلی تمرکز داره

البته خودم هم استفاده نکردم و نمی دونم صحت  داشته باشه یا نه

اگه هک میشد تموم سایتای خبری خبرشو میزاشتن.یعنی سایتای خارجی نفهمیدن هک شده ، فقط این سایت فهمیده؟ :daydreaming:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معمولا بخش مولتی هک نمیشه اگر هم بشه سریعا رفع میشه 

بیشترشبیه ساز  سرور های جداگانه ساخته میشه مثل کلش اف کلنز - ورداف وارکرفت - mw3 - کانتر و .... 

لینک به دیدگاه

اگه هک میشد تموم سایتای خبری خبرشو میزاشتن.یعنی سایتای خارجی نفهمیدن هک شده ، فقط این سایت فهمیده؟ :daydreaming:

بله من هم به همین دلیل حذف کردم لینک رو

لینک به دیدگاه

salam dustan man kermanshah hastam va steame bazio daram ama downloadesh baram sakhte!!! yeki age bache inja hast bege ke man beram azash backupe steamo begiram age ham na ke baram wright kone back upo man azash bekharam DVD haro...tnX

لینک به دیدگاه

دوستان سوال دارم لطفا جواب بديد. تو تنظيمات گرافيک گذينه اول که مال حافظه هست و اگه فعالش کنين ميتونيم تنظيمات رو زياد کنيم حتي اگه اون حجم مصرفي از حجم vram گرافيک بيشتر بشه , اين حجمي که کم مياره رو از رم ميگيره؟ چون من در حالت عادى 80 درصد رمم پر ميشه و وقتي فعالش ميکنم ميزنه 1500/1024 مگ. و حجم رمم همون 80 درصد ميمونه اما تو بازى تيک ميزنه. تيک ها هم مربوط به رم هستن. جريان چيه؟

لینک به دیدگاه

يه سوال ديگه دارم. سيو هاى بازى تو پوشه my dacuments ميره؟ اگه بخوام ويندوز عوض کنم و بعدش بازيو پاک کنمو از اول نصب کنمو اين سيو هامو که از تو my dacument برداشتمو دوباره همون جا بزارم جواب ميده؟ کسي تست کرده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سوال دارم لطفا جواب بديد. تو تنظيمات گرافيک گذينه اول که مال حافظه هست و اگه فعالش کنين ميتونيم تنظيمات رو زياد کنيم حتي اگه اون حجم مصرفي از حجم vram گرافيک بيشتر بشه , اين حجمي که کم مياره رو از رم ميگيره؟ چون من در حالت عادى 80 درصد رمم پر ميشه و وقتي فعالش ميکنم ميزنه 1500/1024 مگ. و حجم رمم همون 80 درصد ميمونه اما تو بازى تيک ميزنه. تيک ها هم مربوط به رم هستن. جريان چيه؟

نه نباید به این شکل فعال کنید فقط زمانی بدرد میخوره که شما 3.5 گیگ مثلا یا 3 گیگ حافظه گرافیکتون هست و تو 1080 ممکنه اون بالا قرمز بشه و بگه نمیشه مثلا تکسچر رو زیاد کرد اون موقع این گزینه رو میزنید این تخمینی هست ممکنه تو یک منطقه شما فقط 2 گیگ مصرف داشته باشید و تو یک منطقه 4 گیگ 

لینک به دیدگاه

نه نباید به این شکل فعال کنید فقط زمانی بدرد میخوره که شما 3.5 گیگ مثلا یا 3 گیگ حافظه گرافیکتون هست و تو 1080 ممکنه اون بالا قرمز بشه و بگه نمیشه مثلا تکسچر رو زیاد کرد اون موقع این گزینه رو میزنید این تخمینی هست ممکنه تو یک منطقه شما فقط 2 گیگ مصرف داشته باشید و تو یک منطقه 4 گیگ 

من حافظه گرافیکم 1 گیگه ولی حدود 2گیگ مصرف میکنه تو GTA

هیچ لگ و افت فریمی هم ندارم

لینک به دیدگاه

خوب من تکسچر رو روى نرمال ميزارم رنگش زرده و اينه 1000/1024 و هنوز ولي وقتي که تکسچر رو زياد ميکنم ميره رو 1500/1024 و لگ ميشه. اين تغريبا 500 مگابايتو از رم سيستم ميگيره؟ اگه ميگيره پس چرا درصد استفاده رمم تو هردو حالت 80-85 درصده ولي تو حالت دوم تيک ميزنه در صورتي که 15 درصد خالي دارم. تو حالت اول هم 15 خالي داره اما از تيک خبرى نيست.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...