رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ، خواستم یک پیشنهاد بدم به کسانی که GTA V رو اورجینال تهیه کردن و انلاین بازی میکنند ، خواستم یک گروه بزنیم تو جی تی همه بچه های لیون کامپیوتر و جمع کنیم با هم گیم بزنیم پول خوبی هم گیرمون میاد کسانی که پایه هستن یا اینجا شناسه هاشونو بذارن یا خصوصی کنن برام سه روز هم تعطیلی در پیش داریم حسابی خوش میگذره.....

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان تو ماموریت دزدین شمش های طلا تو سوییچ کردن بازی هنگ میکنه!چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

دوستان تو ماموریت دزدین شمش های طلا تو سوییچ کردن بازی هنگ میکنه!چیکار کنم؟

کر.ک ریلودد چاره هست

GTAV.Retail.to.Steam

رو لازم دارین ( سرچ کنین )

لینک به دیدگاه

دوستان حساب سوشیال کلاپ من قفل شده باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

دوستان حساب سوشیال کلاپ من قفل شده باید چیکار کنم؟

یه عکس بدین ک پیام قفل شدن مشخص باشه

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دوستان راهی برای انلاین بازی کردن در نسخه کرکی نیست؟ :-?

لینک به دیدگاه

دوستان راهی برای انلاین بازی کردن در نسخه کرکی نیست؟ :-?

درود

با نرم افزارهایی مثل Game ranger (اگر اسمش درست یادم باشه) میشه با نسخه های کرکی هم آنلاین بازی کرد.

لینک به دیدگاه

یه عکس بدین ک پیام قفل شدن مشخص باشه

Your account has been locked due to repeated failed sign in attempts

بازی هم اجرا نمیشه همش میره رو حالت مولتی خیلی کم پیش میاد انلاینم اجرا بشه این پیغام رو میده یعنی چی؟

180 پولشو دادم هکش نکن نامردا

ویرایش شده توسط danial_d86
لینک به دیدگاه

بازی هم اجرا نمیشه همش میره رو حالت مولتی خیلی کم پیش میاد انلاینم اجرا بشه این پیغام رو میده یعنی چی؟

نمیدونم ...دوستانی که اشنایی دارن بلد باشن و ببینند پاسخ میدن

بهترین کار اینه از پشتیبانی راک استار بپرسین

لینک به دیدگاه

این پیغام میگه حسابتون قفل شده بخاطر تلاش های مکرر در ورود به حساب اونم از نوع اشتباه. یعنی انگار شما یا کسی کلی تلاش کرده برای ورود به حساب و رمز رو اشتباه میزده.

لینک به دیدگاه

این پیغام میگه حسابتون قفل شده بخاطر تلاش های مکرر در ورود به حساب اونم از نوع اشتباه. یعنی انگار شما یا کسی کلی تلاش کرده برای ورود به حساب و رمز رو اشتباه میزده.

من برای بار اول وارد شدم این پیغامو داد  بعدش رمزمو عوض کردم بازم با رمز جدید که می خوام وارد بشم همین پیغام رو میده یعنی دیگه حسابم باز نمیشه؟؟

لینک به دیدگاه

من برای بار اول وارد شدم این پیغامو داد  بعدش رمزمو عوض کردم بازم با رمز جدید که می خوام وارد بشم همین پیغام رو میده یعنی دیگه حسابم باز نمیشه؟؟

یعنی بار اول مشکلی نبوده در ورود فقط پیغام میداده حالا که رمز رو عوض کردید اصلاً وارد نمیشه؟

لینک به دیدگاه

یعنی بار اول مشکلی نبوده در ورود فقط پیغام میداده حالا که رمز رو عوض کردید اصلاً وارد نمیشه؟

برای بار اول هم همین پیغام رو داد بار دوم که رمز رو هم تغییر دادم باز هم همین پیغام رو نمایش میده و حسابم باز نمیشه

لینک به دیدگاه

برای بار اول هم همین پیغام رو داد بار دوم که رمز رو هم تغییر دادم باز هم همین پیغام رو نمایش میده و حسابم باز نمیشه

چون همچین مشکلی تاحالا برامون پیش نیامده بهتر هست با ساپورت راک استار تماس بگیرید باید کمک تون کنند.

لینک به دیدگاه

انگلیسیم خوب نیست متن رو بگو براشون ارسال کنم و از کجا باید بفرستم براشون؟

و موضوع مهم اینه که الان اصلا انلاینم بالا نمیاد همش میگه باید کانت بشی به سوشیال کلاپ و کانکت نمیشه ، تو رو خدا کمک کنین

لینک به دیدگاه

متنی که موقع اجرای بازی انلاین میاد:

unable to access rockstar servers. activation of gta v requires an internet connection. please check your connection and click retry or click cancel to quit 

به غیر از پیغام های دیگه ای هم میده داخل بازی اصلا کانکت نمیشه

الان دیگه اصلا بازی اجرا نمیشه همون پیغام بالا رو میده

ویرایش شده توسط danial_d86
لینک به دیدگاه

hello, I have bought GTA v ,for playing online,but its a few days that I am having trouble with signing in

it gives me the following error so it just doesn't let me sign via social club

I am really waiting you to answer me

thank you

زیرش متن ارور رو قرمز بنویس

امیدوارم مشکلت حل بشه

لینک به دیدگاه

hello, I have bought GTA v ,for playing online,but its a few days that I am having trouble with signing in

it gives me the following error so it just doesn't let me sign via social club

I am really waiting you to answer me

thank you

زیرش متن ارور رو قرمز بنویس

امیدوارم مشکلت حل بشه

ممنون از پاسخت برای ارسال این متن وارد سایت راک استار میشم و قسمت ساپورت جایی برای ارسال مطلب نداره و وقتی می خوام وارد حساب کاربری بشم سایت سوشیال رو میاره که نمی تونم کانکت بشم قفله حساب پس چجوری مشکلمو برای پشتیبانی راک استار بفرستم؟

بعد کلی تلاش مکرر برای اجرای بازی الان انلاینم اومد بالا و کاراکتر منو داره نشون میده با این مشکلاتی که تا چند لحضه پیش به وجود اومده بود چطور الان انلاین رو تونست اجرا کنه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

دوستان یه ماموریت بازی مربوط به جمع آوری 6 تا ماشین برای اف آی بی هستش. دو تا ماشین کلاسیک و یه Aventador هم بین ماشینا هستند. اما بعد از انجام ماموریت هر جا رو تو بازی جست و جو کردم این ماشین ها وجود ندارن. انگار فقط برای اون ماموریت طراحی شدن. آدرسی دارید بریم بدزدیم ؟!  :)

ویرایش : بعد از اتمام ماموریت تحویل ماشین ها به اف آی بی ماشینا به فروشگاه اینترنتی اضافه می شن و از طریق موبایل میشه خرید کرد و در پارکینگ تحویل گرفت. 

ویرایش شده توسط mm65
لینک به دیدگاه

کر.ک ریلودد چاره هست

GTAV.Retail.to.Steam

رو لازم دارین ( سرچ کنین )

800 مگی دان کردم ولی بازی لود نمیش!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

عشق بازی GTA V 

این بازی روی PC پرفروش ترین سال 2015 بود 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=52839&hl=

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزان..گرامی بنده با ساپورت راک.استار مکاتبه داشتم انها از بسته شدن پورت های بازی مخصوصا استیم و سوشال کلاب روی بعضی از سیستم.ها خبر دارن در ایران.

این مشکل لاگین نشدن رو من اخیرا روی هفت هشت تایی gta v دیدم محدودیت ها از داخل اعمال شده یک سری ip ها محدود شده یا بسته شده یا بسیار کند شده که دسترسی به gta online کم بشه من خودم بازی رو سینگل پلیر روی نسخه کرک ریلودد اخیرا بازی میکنم راک استار ساپورت هم تونست حتی مشکلات لاگین نشدن یا اجرای بازی روی بعضی از سیستم ها رو درایران حل کنه چون ایراد و ومحدودیت از داخل اعمال شده و انها روش هیچ تسلطی ندارن میشه با قند اشکن راحت لاگین کرد بازی کرد ولی خطر بن شدن وجود داره درکل من الان یک ماهه قید gta online رو زدم چون خیلی اذیت میکرد

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

عشق بازی GTA V 

این بازی روی PC پرفروش ترین سال 2015 بود 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=52839&hl=

این است راک استار کبیر :cool:

عزیزان..گرامی بنده با ساپورت راک.استار مکاتبه داشتم انها از بسته شدن پورت های بازی مخصوصا استیم و سوشال کلاب روی بعضی از سیستم.ها خبر دارن در ایران.

این مشکل لاگین نشدن رو من اخیرا روی هفت هشت تایی gta v دیدم محدودیت ها از داخل اعمال شده یک سری ip ها محدود شده یا بسته شده یا بسیار کند شده که دسترسی به gta online کم بشه من خودم بازی رو سینگل پلیر روی نسخه کرک ریلودد اخیرا بازی میکنم راک استار ساپورت هم تونست حتی مشکلات لاگین نشدن یا اجرای بازی روی بعضی از سیستم ها رو درایران حل کنه چون ایراد و ومحدودیت از داخل اعمال شده و انها روش هیچ تسلطی ندارن میشه با قند اشکن راحت لاگین کرد بازی کرد ولی خطر بن شدن وجود داره درکل من الان یک ماهه قید gta online رو زدم چون خیلی اذیت میکرد

رضا جان واقعا ممنونم بابت پیگیری...پیگیری رو ادامه بدین به امید خدا درست بشه @};- @};- @};- @};-

فقط چرا حالا میگین ک من دیشب خریدم الان دانلودش تموم شد :D :D

من یه دور بازی کردم انلاین خیلی سریع وصل شد و هیچ لگی هم ندیدم و کاملا راضیم .... یک دور مسابقه ریسینگ بازی کردم ک اول شدم :D :cool:

بعد با چند نفر دیگه رفتیم مواد دزدیدیم و مرحله رو بردیم .... بعد نوشت برا کار های بیشتر وارد تلفن بشم و یکی کار انتخاب کنم .... به محض انجام دادن این کار .... پیامی اومد رو صفحه ک ارتباط شما با ارور ناشناخته ای قطع شده!!! و بعد به قسمت سینگل بازی رفت ، بعد دوباره قسمت انلاین زدم و رو GO زدم و یه لحظه صفحه ک مربوط به انلاینه میاد ولی تو همون سینگل میمونه و کارکتر یه جا دیگه شهر ظاهر میشه و ادامه سینگل!!!! چیکار باید بکنم؟؟ :( :( :(

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه ی دوستان من تو 34 درصد بازی گیر کردم نه ماموریتی نه هیچی بنظرتون باید چیکار کرد که ادامه بازی صورت بگیره .

یک بارم از اول بازی رو با دقت انجام دادم ولی مراحل داخل نقشه که تموم میشد دیگه هیچی ب هیچی  :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

خوب بعد از چند بار تلاش کردن برای جوین شدن به انلاین ....بالاخره وصل شد و بدون هیچ مشکل ..... چند ساعت بازی کردم :D

سلام خدمت همه ی دوستان من تو 34 درصد بازی گیر کردم نه ماموریتی نه هیچی بنظرتون باید چیکار کرد که ادامه بازی صورت بگیره .

یک بارم از اول بازی رو با دقت انجام دادم ولی مراحل داخل نقشه که تموم میشد دیگه هیچی ب هیچی  :crying:  :crying:  :crying:

حتما اون مرحله ای هستین ک باید یه ماشین 4 در تو یه جای پارک کنار خیابون بزارین!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...