رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من توی کریسمس از استیم gtav رو خریدم و به همراهش 500.000 پول هم بود

تازه امروز راه اندازی کردم نسخه آنلاین رو و بعد از ساختن کارکتر وارد دنیای آنلاین شدم و کلا سر در گم شدم

همینجوری از تو موبایل رو چند تا job کلیک کردم یهو دیدم با 4 تا بازیکن دیگه وارد یه مرحله شدیم که توی یک خونه باید همدیگرو میکشتیم و بعد از اون مراحل دیگه و تقریبا تمام مراحل منو پودر کردن و خیلی قدرت داشتن

حالا اگه میشه یه راهنمایی کنید که من با این پول چجوری بازی رو تو آنلاین شروع کنم ...بهتره چی بخرم و چه چیزی نخرم و پول رو الکی حروم نکنم

دوستان آنلاین باز   لطفا کمی راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان ، به 3 کاربر برای انجام مراحل Heist (انلاین) نیاز دارم ، هر بار با این خارجیا میرم یا اخر بازی لفت میدن یا مراحل رو بلد نیستن گند میزنن .... 

post-14823-0-45822100-1457181546_thumb.jpgpost-14823-0-90110000-1457181555_thumb.jpg

دوستان آنلاین باز   لطفا کمی راهنمایی کنید

با پولت برو یه خونه بخر ترجیحا اپارتمان که دفتر کار داشته باشی تا بتونی مراحل اصلی رو شروع کنی

لینک به دیدگاه

الان برای من فقط دوتا مرحله بازه که باید با مایکل انجام بشه.

اولی باید بری پیش Lester ولی بازی میگه باید لباس خاصی رو بپوشم ولی من هر لباسی میپوشم باز همون پیغام رو میده.

دومی هم یه جایی مثل ورودی پارکینگه که هربار میرم یه چیزی مینویسه و وارد مرحله نمیشه.

چه کار کنم؟

لینک به دیدگاه

اولی باید بری پیش Lester ولی بازی میگه باید لباس خاصی رو بپوشم ولی من هر لباسی میپوشم باز همون پیغام رو میده.

دومی هم یه جایی مثل ورودی پارکینگه که هربار میرم یه چیزی مینویسه و وارد مرحله نمیشه.

چه کار کنم؟

اگه اورجینال خریدی بیا انلاین بخش افلاین بازی به نظر من لذتی نداره هر چند که من تا مرحله اخرشم رفتم

لینک به دیدگاه

چه کار کنم؟

باید کت و شلوار بپوشی

یه مرحله هم هست باید بری فروشگاه لباس خاصی هست که بخری

لینک به دیدگاه

من انلاین هستم کیا هستن. این سعید که اصن انلاین نمیشه :laughing:  :D

خب یوزرتو بگو با هم انلاین بزنیم

لینک به دیدگاه

یالا ای دی سوشیال بدین :دی

امشب بدجور هوس gta online کردم

ساعت 1 کسی میاد؟

لینک به دیدگاه

من و دانیال عزیز و بهزاد عزیز

دیشب حین انجام ماموریت

خیلی حال داد و چسبید . . . مدتیه جی تی ای مشکل کانکشن به صورت حاد نداره و راحت میشه بازی کرد و لذت برد

دوستانی که دارن بازی رو ای دی بدن و دوستانی که ندارن بخرند ضرر نکردن!

اسکرین شات هم حین انجام ماموریت گرفته شده و عجله ای بوده دیگه صحنه سازی نکردم قشنگ بشه :دی چون وسط درگیری بوده :دی

61pg_gta5_2016-03-11_03-06-01-95_thumb.j

d1d6_gta5_2016-03-11_02-39-29-21_thumb.j

kzg1_gta5_2016-03-11_02-04-16-16_thumb.j

8733_gta5_2016-03-11_02-04-11-88_thumb.j

84a_gta5_2016-03-11_01-55-10-98_thumb.jp

لینک به دیدگاه

سعید میگفتی می خوای عکس بذاری قبلش میرفتیم خوش تیپ می کردیم :D  :D  :D مرحله دزدی از بانک رو گذاشتم با هم بریم زمانشو خودت مشخص کن من و بهزاد هر وقت بگی پایه ایم :x

post-14823-0-83745400-1457767061_thumb.jpgpost-14823-0-36229500-1457767103_thumb.jpg

بد جور تو ترافیک گیر کرده بودیم:post-14823-0-90107200-1457767147_thumb.jpg

ویرایش شده توسط danial_d86
لینک به دیدگاه

میشه گرافیک رو از روی ماکسیموم هم بالا تر برد ! ؟ 

چون از نظر من کیفیتش روی ته ته هم کمه :(

لینک به دیدگاه

میشه گرافیک رو از روی ماکسیموم هم بالا تر برد ! ؟ 

چون از نظر من کیفیتش روی ته ته هم کمه :(

گرافیک کمه :-?

رزولوشن فول اچ دی تنظیمات وری های تست کنین

سعید میگفتی می خوای عکس بذاری قبلش میرفتیم خوش تیپ می کردیم :D  :D  :D مرحله دزدی از بانک رو گذاشتم با هم بریم زمانشو خودت مشخص کن من و بهزاد هر وقت بگی پایه ایم :x

attachicon.gif2016-02-24_00001.jpgattachicon.gif2016-02-23_00010.jpg

بد جور تو ترافیک گیر کرده بودیم:attachicon.gif2016-02-09_00004.jpg

مزه اش به نامحسوس بودنشه :D :D

خبر میدم امروز شاید نباشم احتمالا فردا شب :D :x @};-

لینک به دیدگاه

دوستان سلام . یه پیشنهاد دارم .میشه کلا یه گروه بزنید تو تلگرام که هم دوستان رو بشناسیم و هم راحتتر با هم ارتباط برقرار کنیم .

من هم جی تی ای آنلاین دارم .

لینک به دیدگاه

دوستان سلام . یه پیشنهاد دارم .میشه کلا یه گروه بزنید تو تلگرام که هم دوستان رو بشناسیم و هم راحتتر با هم ارتباط برقرار کنیم .

من هم جی تی ای آنلاین دارم .

موافقم همین پیشنهاد رو قبل از شما به سعید داده بودم سعید خان ترتیبشو بده

لینک به دیدگاه

موافقم همین پیشنهاد رو قبل از شما به سعید داده بودم سعید خان ترتیبشو بده

مخلص دادا :D @};-

دوستان تلگرامی جوین شین لینک

(دوستان فعلا جوین شین ، به یه تعدادی رسیدیم صحبت رو شروع میکنیم و گروه داغ میشه @};- @};-  )

( دوستانی که هنوز نسخه اوریجینال تهیه نکردن ، اگه دیتا اصلی و یا همون نسخه کر.ک شده هم داشته باشن حله! الان بازی با قیمت 95 تومن هم دیدم یک فروشگاهی میفروشه!! بخرین ضرر نمیکنین @};-  )

لینک گروه جی تی ای بازای عزیز هست با هم باشیم تو گروه ، هماهنگی انلاین هم راحت تر انجام میدیم ، با هم بازی میکنیم بیشتر حال میده :cool:

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

(دوستان فعلا جوین شین ، به یه تعدادی رسیدیم صحبت رو شروع میکنیم و گروه داغ میشه @};- @};-  )

( دوستانی که هنوز نسخه اوریجینال تهیه نکردن ، اگه دیتا اصلی و یا همون نسخه کر.ک شده هم داشته باشن حله! الان بازی با قیمت 95 تومن هم دیدم یک فروشگاهی میفروشه!! بخرین ضرر نمیکنین @};-  )

لینک گروه جی تی ای بازای عزیز هست با هم باشیم تو گروه ، هماهنگی انلاین هم راحت تر انجام میدیم ، با هم بازی میکنیم بیشتر حال میده :cool:

ممنون سعید جان بابت گروهی که ایجاد کردی ، خیلی لازم بود....

برو بکس جی تی باز ، اونایی که اورجینال خریدن زودتر بیان تو گروهمون ، پول خوب و rp خوب گیرتون میاد @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

دل و چشم ما رو بردین با این عکس ها    خب دل ما هم میخواد :crying:

لینک به دیدگاه

دل و چشم ما رو بردین با این عکس ها    خب دل ما هم میخواد :crying:

دوست عزیز اگر هنور بازی رو اورجینال نگرفتی قیمت مناسب می تونم براتون گیر بیارم ، قسمت انلاینش لذت زیادی داره

لینک به دیدگاه

up

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...