رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کاش کرکرهای عزیز یه پیشرفتی کنن این قسمت های مولتی رو هم حذف کنن مخصوصا بلک باکس گرامی ! واقعا کلی حجم میگیره این مولتی یا انلاین 

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

جریان این نسخه چیه؟ http://key98.ir/Gta-V-Pc?search=GTA%20V

از این یکی گرونتره

http://key98.ir/Grand-Theft-Auto-V-5-Rockstar-EU?search=GTA%20V

ویرایش شده توسط FAZEL77
لینک به دیدگاه

دوستان من همه حجم رو تقسیم بر 3 کردیم و هر کدومون 4MB داریم ان شاالله روز 2 شنبه با قدرت حاضریم

لینک به دیدگاه

لینک اولی که دادید مخصوص نسخه استیم هست و جوایز پیش خرید رو داره که 1.200.000$ پول هست 

اما لینک دوم نسخه تهت social club rockstar هست و بدون جوایز پیش خرید

سایت key98 یکی از سایت ها خوب و خوش قیمت برای cd key هست من چندتا خرید ازشون داشتم.

لینک به دیدگاه

لینک اولی که دادید مخصوص نسخه استیم هست و جوایز پیش خرید رو داره که 1.200.000$ پول هست 

اما لینک دوم نسخه تهت social club rockstar هست و بدون جوایز پیش خرید

سایت key98 یکی از سایت ها خوب و خوش قیمت برای cd key هست من چندتا خرید ازشون داشتم.

مگه امتیازات پیش خرید تموم نشد هنوز هم بخریم پول میده تو بازی؟

لینک به دیدگاه

مگه امتیازات پیش خرید تموم نشد هنوز هم بخریم پول میده تو بازی؟

31 ماه پیش بود فکر کنم جوایز تموم شد 

ولی به احتمال بالا این سایت ها تعداد زیادی خریداری می کنن قبلش بعد قیمت ها رو تغییر می دن ( البته این حرف شاید درست نباشه ) حالا این که این ها رو به استیم اد کنی از جوایز بشه استفاده کرد یا نه رو نمی دونم چون خود استیم می زنه چه روزی اضافه شده پس باز هم گیج کننده هست 

لینک به دیدگاه

31 ماه پیش بود فکر کنم جوایز تموم شد 

ولی به احتمال بالا این سایت ها تعداد زیادی خریداری می کنن قبلش بعد قیمت ها رو تغییر می دن ( البته این حرف شاید درست نباشه ) حالا این که این ها رو به استیم اد کنی از جوایز بشه استفاده کرد یا نه رو نمی دونم چون خود استیم می زنه چه روزی اضافه شده پس باز هم گیج کننده هست 

اره تا 31 بود اگر باشه خوب میشه از سایتش میپرسم ببینم چی میگه

لینک به دیدگاه

من تو استیم پرسیدم ار یکی از مسولین همین سایت گفتن همراش جوایز هم هست کسی بخواد هم الان تحویل میدن

لینک به دیدگاه

اره تا 31 بود اگر باشه خوب میشه از سایتش میپرسم ببینم چی میگه

سلام بهزاد جون خوبی؟

آقا مدیرسایت به این اسم در جمع ما هستن می تونید بپرسید و جواب رو هم همینجا قرار بدی که بچه ها استفاده کنن

AveNGeR

لینک به دیدگاه

سلام بهزاد جون خوبی؟

آقا مدیرسایت به این اسم در جمع ما هستن می تونید بپرسید و جواب رو هم همینجا قرار بدی که بچه ها استفاده کنن

AveNGeR

اگه پوست بالارو ببینید من پرسیدم و جواب رو اینجا گفتم

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

بالاخره نتونستم مقاومت کنم و امروز، خوب خیلی گرونتر از گذشته، از کی 98 بازی و بکاپش رو خریداری کردم

دوستان برای آنلاین برنامه تشکیل فروم جداگونه رو دارید یا خیر؟

اگرم یکی پیدا بشه یه توضیحات مختصری راجعبه فعال سازی بازی و نصب اون بتونه بده که سپاسگذار می شم.

این اولین تجربه خرید نسخه اصلی بازیه منه :)

لینک به دیدگاه

بچه ها کسی راه حلی واسه مشکل من نداره ؟  :(  :crying:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=41525

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

بچه ها لطف می کنید یه توضیحاتی در خصوص نصب استیم و فعال سازی بازی توی اون بدید؟

من واقعا صفر کیلومترم! اگرم جایی هست که توضیحات کاملی در این مورد داده باشه، ادرسش

رو لطف کنید خودم مطالعه کنم.

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

سلام بهزاد جون خوبی؟

AveNGeR

سلام داش گل اره دارم میپرسم از سایتا  به احتمال زیاد سایت key98 داره امتیازاتشو فقط الان پرسیدم تا کی هست که برم ببینم چی گفته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین خون به پا شده ها-ای امان از غول  نورث-غول ونکور- غول ساندیگو!!!!!

لینک به دیدگاه

بچه ها لطف می کنید یه توضیحاتی در خصوص نصب استیم و فعال سازی بازی توی اون بدید؟

من واقعا صفر کیلومترم! اگرم جایی هست که توضیحات کاملی در این مورد داده باشه، ادرسش

رو لطف کنید خودم مطالعه کنم.

خیلی ممنون

راهنمای استفاده از استیم

با سلام خدمت تمام کاربران

سال 2002 شرکتValve با هدف ایجاد یک فروشگاه اینترنتی شروع به ساخت Steam نمود و در سال 2003 به صورت رسمی پرده برداری شد. اوایل Steam یک نرم افزار جهت خرید اینترنتی بازی ها و دسترسی داشتن بازیکنان از هر کجا به بازیهایشان بود. اما الان این نرم افزار با اولویت بازیهای دسته جمعی و آنلاین شناخته میشه که قابلیت های دیگه ای مثل Achievement , anti cheat و ... دارد و پرطرفدار ترین سرویس بازی های رایانه ایی بر رویه PC می باشد. شرکت های بازی سازی زیادی مانند Ubisoft - Capcom - SEGA - 2K Games و ... اشاره کرد.

ابتدا نرم افزار استیم را از اینجا دانلود کنید و نصب نمایید.

طبق عکس زیر اگر دارای یوزر استیم می باشید در فیلد شماره یک مشخصات خود را وارد کنید و در غیر این صورت به سراغ فیلد شماره ۲ بروید.

1.jpg

2.jpg

در کلاینت استیم با کلیک بر روی TAB لایبری و انتخاب گزینه Add Game >> Add Steam Game می توانید سی دی کی مورد نظر خود را وارد کنید.

3.jpg4.jpg

برای راه اندازی بازی ها هم نیازی به دانلود کل حجم بازی نیست می توانید DVD بازی مورد نظر را تهیه کرده و بازی را نصب کنید، سپس محتویات آن را به مسیر زیر انتقال دهید ( دقت داشته باشید بازی را نباید کرک کنید )

X:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\NameFolderBazi

NameFoldereBazi در واقع نام فولدر بازی هست که باید دقیقاً همان نامی باشد که برای استیم تعریف شده است.

بعد از کپی کردن بازی در مسیر صحیح، از طریق نرم افزار استیم بازی رو نصب (Install) کنید.

لینک به دیدگاه

راهنمای استفاده از اورحین

با سلام خدمت تمام کاربران

اوریجین نرم افزاری برای پخش و خرید بازی ها به صورت مجازی، بازی کردن به صورت آنلاین و مولتی پلیر، ارتباطات دیجیتالی(از قبیل چت) و... است.در ابتدا این نرم افزار با نام EA Downlodear فعالیت میکرد که از سال 2011 توسط شرکت EA به اورجین تغییر یافت شد.

در ابتدا می بایست از اینجا برنامه را دانلود کرده و نصب کنید.

سپس با اجرا کردن اورجین صفحه زیر برای شما باز می شود حال اگر از قبل اکانت دارید بر روی بخش یک و اگر عضوی جدید می باشید بر روی بخش ۲ کلیک کنید.

1.jpg

حال تمامی فیلد ها را با دقت پر کنید و در محل انتخاب یوزر نام خود برای نمایش در اورجین را انتخاب کنید.

2.jpg

پس از وارد شدن به حساب کاربری از TAB بالا می توانید بر روی گزینه Redeem Code کلیک کرده و سی دی کی بازی مورد نظر را وارد کنید.

3.jpg

4.jpg

برای راه اندازی بازی ها هم نیازی به دانلود کل حجم بازی نیست می توانید DVD بازی مورد نظر را تهیه کرده و بازی را نصب کنید، سپس محتویات آن را به مسیر زیر انتقال دهید ( دقت داشته باشید بازی را نباید کرک کنید )

X:\Program Files (x86)\Origin Games

حال بر روی بازی مورد نظر کلیک راست کرده و بر روی Download کلیک کنید. نرم افزار اوریجین به طور خودکار فایل های کرک شده را پاک کرده و از اول دانلود میکند. در صورت نیاز نیز بازی را به آخرین ورژن آپدیت خواهد کرد.

http://originalkey.net/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-Origin

لینک به دیدگاه

حملههههههههههههه  :laughing:  =))  =))  =))  =))

attachicon.gif11073247_447567658743642_7690425686456021753_n.jpg

اینجا قبلا گذاشتمش:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38015&page=42#entry496171

لینک به دیدگاه

دست گلت درد نکنه

شرمنده، نشد 45 صفحه رو مرور کنم ♥

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

منم تصمیم گرفتم این بازی رو اورجینال بخرم ولی آی پی ایران تو استیمم مثل اورجین تحریم هستش؟ من یه بتل فیلد چهار که یه هفته گیم تایم رایگان داشتو از اورجین دانلود کردم پدرمو در آورد، چه واسه آپدیت چه واسه لود کردن لیست سرورا خلاصه واسه همه چی یه قری میومد، آخرم اعصابم خورد شد زدم پاک کردم بازی رو.
میترسم بخرم استیمم همین طوری باشه.

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

منم تصمیم گرفتم این بازی رو اورجینال بخرم ولی آی پی ایران تو استیمم مثل اورجین تحریم هستش؟ من یه بتل فیلد چهار که یه هفته گیم تایم رایگان داشتو از اورجین دانلود کردم پدرمو در آورد، چه واسه آپدیت چه واسه لود کردن لیست سرورا خلاصه واسه همه چی یه قری میومد، آخرم اعصابم خورد شد زدم پاک کردم بازی رو.

میترسم بخرم استیمم همین طوری باشه.

هیچ کدوم ای پی ایران رو تحریم نکردن 

من 4 سال هست هم bf4 و bf3 بازی می کنم هیچ مشکلی نداشتم باهاش از لیست سرور ها گرفته تا دانلود اپدیت 

نمی دونم چرا برای بعضی از دوستان اینقدر مشکل ساز می شه این اوریجین ( یکی دیگه هم توی لیون هست هست اون هم دلش از اوریجین خونه ) 

اما استیم خیلی بهتره با خیال راحت بازی رو تهیه کن 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...