رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

از کجا؟

از همینجا داداش

http://www.enterpc.ir/?product=%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-gta-v-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1

کرک هم عمل می کنه بچه ها تست کردن بود رو نخسه FULL UNLOCKED کرک عملی میشه ولی فعلان کرکه واسه ویندوز 7 عملی میشه مثل قضیه فیفا :)

طبق نوشته ی خودشون تو سایت: توجه : کرک بازی منتشر شد و تستش کردیم بازی 100 % تست شده است و جواب میده.

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان

نسخه کرک شده را تست کردم وروی ویندوز64  7راحت جواب داد ولی روی8و8.1بعد از لودینگ وعکس اون انیمیشن اولی :eek:  فریز میکنه منتظر کرک جدید باشید برای ویندوز8

@};-  @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x  :x 3DMدمت گرم  :x  :x  :x  :x  @};-  @};-  @};-  @};-  @};- 

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

خاک بر سرمون شد 60 گیگ؟؟؟ :crying:    حالا جالبش اینجاست من هنوز کارت گرافیک ندارم...تا اینا تموم شه کارت گرافیک رو هم خریدم :laughing:

45884390827652097714.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هرگیگی رو باید 3600 داد حداقل برای دوستانی که حجمی هستن دانلود رو پیشنهاد نمیکنم حتی دوستان نامحدود هم بکاپشو بخرند اعصاب بهتری دارند

لینک به دیدگاه

هرگیگی رو باید 3600 داد حداقل برای دوستانی که حجمی هستن دانلود رو پیشنهاد نمیکنم حتی دوستان نامحدود هم بکاپشو بخرند اعصاب بهتری دارند

من پارس آنلاینم هنوز شبانه رایگان دارم ... فکر کنم 5 شب طول بکشه .... از 2 تا 7 رایگانه

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه

بچه ها نخسه Grand Theft Auto V-Corepack بهتره یا FULL UNLOCKED کامل تر و بهتر است؟

ممنون :x

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

نسخه کرک شده را تست کردم وروی ویندوز64  7راحت جواب داد ولی روی8و8.1بعد از لودینگ وعکس اون انیمیشن اولی :eek:  فریز میکنه منتظر کرک جدید باشید برای ویندوز8

@};-  @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x  :x 3DMدمت گرم  :x  :x  :x  :x  @};-  @};-  @};-  @};-  @};- 

دوست عزیز بازی کرش نداره؟ باگ؟ پرش بازی به بیرون ؟  از کدوم سایت خریدین ؟ممنون

لینک به دیدگاه

ایشون دوست صمیمی و همکار بنده هستن و هر دیسک رو 1000تومن رایت میکنن

GTA V رو با هم دانلود کردیم که زود تر تموم بشه.الان آماده س و فردا میتونید بهشون پیام بدید برای سفارش

دانلود کردین اجراش کردین؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

این سایت که ادرس گذاشتم خرید پستی داره و قیمت مناسب

http://www.enterpc.ir/?product=%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-gta-v-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1

اما سوال:

این همون نسخه full unlocked هست یا نسخه استیم؟

ایا فرقی دارن؟

ایا مبلغ جایزه ها در بازی به این فایلها مربوط میشه یا ....؟

سوال اصلی:

این نسخه که برای فروشه با این کرک     http://www.skidrowreloaded.com/grand-theft-auto-v-crack-only/#more-7090      کار میکنه؟

سلام بله با ویندوز 7 مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

دوستان id steam من هست :ralf5b 

پست قبلی هم ویرایش شد.

بهزاد id رو به همون bf4 بزن باحالتره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بعد چندصد!!!!! پیام خصوصی تصمیم گرفتم که gta v نسخه 30GB رو دانلود کنم و طی 1 تا 2 رو آینده آماده میشه و اون نسخه رو آسون نصب میکنم و لیبل اور جینال میزنم و در باکس میزارم اگه از دوستان خواستن پ.خ بدن در خدمتم بنده در ایلام هستم

لینک به دیدگاه

دوستان نسخه اورجینال رو از کجا باید دانلود کنم ؟ و بدون کرک اجرا بشه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بعد چندصد!!!!! پیام خصوصی تصمیم گرفتم که gta v نسخه 30GB رو دانلود کنم و طی 1 تا 2 رو آینده آماده میشه و اون نسخه رو آسون نصب میکنم و لیبل اور جینال میزنم و در باکس میزارم اگه از دوستان خواستن پ.خ بدن در خدمتم بنده در ایلام هستم

آقا مسعود سلام بنده هم که نخسه full را خریداری کردم شنبه به دستم می رسه یا یک شنبه :D

موفق باشی :x :x

لینک به دیدگاه

کسی از دوستان هست که بازی رو کامل از P30Day دانلود کرده باشه؟من دانلود کردم الان اکسترکت کردم پارت 10 ارور میده

خواستم ببینم مشکل از اون پارته یا بازی مشکل داره؟چون 2گیگ کامل حجمشه پارت 10 و وقتی با Winrar بازش میکنم ارور نمیده.موقع اکسترکت ارور میده

لطفا اگه کسی از P30Day دانلود کرده حجم بعد از اکسترکت بازی رو بزاره.ممنون میشم

لینک به دیدگاه

کسی از دوستان هست که بازی رو کامل از P30Day دانلود کرده باشه؟من دانلود کردم الان اکسترکت کردم پارت 10 ارور میده

خواستم ببینم مشکل از اون پارته یا بازی مشکل داره؟چون 2گیگ کامل حجمشه پارت 10 و وقتی با Winrar بازش میکنم ارور نمیده.موقع اکسترکت ارور میده

داداش یک بار از نو فایل هاتو بازسازی کن یا همون تعمیرش بکن درست میشه همه ی فایل ها رو

موفق باشی :x

لینک به دیدگاه

سلام داداشم من دانلود کردم کردم نحوه ریکاروی پارتو برات میزارم

لینک به دیدگاه

آقا مسعود سلام بنده هم که نخسه full را خریداری کردم شنبه به دستم می رسه یا یک شنبه :D

مبارت باشه کار خوبی کردی نسخه 60 گیگ گرفتی این 30 گیگ فقط زبان eu هستش

لینک به دیدگاه

داداش باید cdy key بگیری اینم اینک دانلود - بعد دانلود کردی وارد استیم کن

GTA V.txt

لینک به دیدگاه

هیچی شما تشریف میبرید Key98.ir دویست هزار تومن میدین بازی رو میخرین بعد تو استیم فعالش میکنید بعد از دانلود بدون کرک اجرا میشه .

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

داداش باید cdy key بگیری اینم اینک دانلود - بعد دانلود کردی وارد استیم کن

attachicon.gifGTA V.txt

راستی اقا مسعود این نخسه با کرک کار می کنه؟درسته؟ :-?

حیف که نمی تونستم دانلود کنم راستی حالا نخسه 60gb بهتره یا 30؟ :-?

ممنون

لینک به دیدگاه

داداشم اون فایل rar رو باز کن بعد برو از روی نوار تولوز بار قسمت tools رو انتخاب کن واز پنجره باز شده قسمت ری پایایر رو بزن یا Alt + r رو بزن که فایل خطا داره رو برطرف کنه بعد این که ری پایر کرد این فایل خراب رو جا به جان کن و فایل جدید که نوشته Fix.... اسم اولش پاک کن و بعد دوباره اکسترک کن

post-17517-0-57733100-1429166051_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

راستی اقا مسعود این نخسه با کرک کار می کنه؟درسته؟ :-?

حیف که نمی تونستم دانلود کنم راستی حالا نخسه 60gb بهتره یا 30؟ :-?

ممنون

خواهش @};-

بله با کرک اجرا میشه تنها تفاوتش اینکه زبان های دیگه حذف شده وفقط EU هستش البته برای اجرا در استیم باید نسخه 60GB داشته باشی @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

خواهش @};-

بله با کرک اجرا میشه تنها تفاوتش اینکه زبان های دیگه حذف شده وفقط EU هستش البته برای اجرا در استیم باید نسخه 60GB داشته باشی @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

خوب آقا مسعود من نخسه 60 رو دارم با کرک اجرا میشه؟ :(

لینک به دیدگاه

خوب آقا مسعود من نخسه 60 رو دارم با کرک اجرا میشه؟ :(

آره داداشم اما با این کرک فعلا روی ویندوز 7 اجرا میشه

خیالت راحت همه نسخه های یکیه فقط تنها تفاوتش کم یا زیاد بودن زبان هاس @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...