رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام اقایون و خانوما 

اقا من بازیو کامل همرا با اخرین اپدیت و کرک ورژن 2 خریدارم 

بر روی dvd 9 قیمت رو اعلام بفرمایید 

لینک به دیدگاه

بچه ها کرک ورژن دوم 3dm مخصوص ویندوز 8 و 8.1 امد

http://www.game2dl.com/1394/01/grand-theft-auto-v-crack/

هر که بازی رو داره دانلود کنه و امشبی را بازی کنه :D من که باید تا شنبه صبر کنم :(

لینک به دیدگاه

کرک جدید چه فرقی کرده بجز ساپورت ویندوز 8؟

لینک به دیدگاه

بهزاد id رو به همون bf4 بزن باحالتره

والا نام اکانت قبلیم همون بود ولی توش pes 2015 انلاین کرک شده میزدم ترسیدم بن کنن جدید ساختم

لینک به دیدگاه

کرک جدید چه فرقی کرده بجز ساپورت ویندوز 8؟

ترور میاد خونتون رو جارو میکنه =)) =))

احتمالا همین که ویندوز 8 رو هم پشتیبانی کنه و اگر مشکلی در v1 بوده احتمالا برطرف شده ولی امتحانش ضرر نداره  :D @};-

لینک به دیدگاه

والا نام اکانت قبلیم همون بود ولی توش pes 2015 انلاین کرک شده میزدم ترسیدم بن کنن جدید ساختم

pes 15 کرک شده باش میشه انلاین بازی کرد ؟ :eek: خیلی وقته فوتبال بازی نمیکنم 

اکانت استیم با چه دلایلی بن میشه ؟!!! مثلا بازی GTA:V رو اورج بخریم و انلاین هم بازی کنیم بعد نسخه کر.کی هم بخریم تا ماد بریزیم توش اگر خراب هم شد از اول نصب میکنیم

اون وقت بن میشه اکانت و جی تی ای اورج ما میپره ؟؟؟

لطفا یکی توضیح بده :-?

لینک به دیدگاه

اکانت استیم با چه دلایلی بن میشه ؟!!! مثلا بازی GTA:V رو اورج بخریم و انلاین هم بازی کنیم بعد نسخه کر.کی هم بخریم تا ماد بریزیم توش اگر خراب هم شد از اول نصب میکنیم

داداش وقتی یه بازی کرک میشه کلا قسمت انلاینش یا حذف میشه یا ارور میده یا غیر فعال میشه

من ندیدم تا بحال کسی نسخه کرک شده یه بازی رو به صورت انلاین داشته باشه.شما وقتی اورجینال داری برای چی باید بن بشه؟؟؟

وقتی نسخه کرک هم داشته باشی که نمیتونی انلاین شی باهاش که مثلا بفهمن اکانت نسخه اورج بن بشه که............

لینک به دیدگاه

بدجوری منتظر ماد های گرافیکی و اتومبیل های شخصی سازی شده هستم.

کلا داستان بازی یه طرف این ادیت بازی یه طرف دیگست.

من خود بازی GTA IV رو بیش از 21 درصد بازی نکردم ولی دو سال تموم با ادیت بازی سرگرم بودم خ خ خ خ  =))

ترینرش چقدر حال میداد . . .

آوردن ماشین پلیس کنار رخت خواب 

بین بادی گارد ها و پلیس  دعوا راه مینداختم شهر میشد جنگ جهانی  مدام RPG بود که از این طرف شهر به اون طرف میرفت. :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  =))  =))  =))  

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

داداش وقتی یه بازی کرک میشه کلا قسمت انلاینش یا حذف میشه یا ارور میده یا غیر فعال میشه

من ندیدم تا بحال کسی نسخه کرک شده یه بازی رو به صورت انلاین داشته باشه.شما وقتی اورجینال داری برای چی باید بن بشه؟؟؟

وقتی نسخه کرک هم داشته باشی که نمیتونی انلاین شی باهاش که مثلا بفهمن اکانت نسخه اورج بن بشه که............

پست قبلی که نقل قول کردم دوستمون گفتن که شده

ولی بازی هست کر.کی بشه انلاین بازی کرد ولی سروراش فرق داره منم منظورم همین بود

بدجوری منتظر ماد های گرافیکی و اتومبیل های شخصی سازی شده هستم.

کلا داستان بازی یه طرف این ادیت بازی یه طرف دیگست.

من خود بازی GTA IV رو بیش از 21 درصد بازی نکردم ولی دو سال تموم با ادیت بازی سرگرم بودم خ خ خ خ  =))

ترینرش چقدر حال میداد . . .

آوردن ماشین پلیس کنار رخت خواب 

بین بادی گارد ها و پلیس  دعوا راه مینداختم شهر میشد جنگ جهانی  مدام RPG بود که از این طرف شهر به اون طرف میرفت. :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  =))  =))  =))  

من ماد تو iV نزدم ولی کدتقلب تا دلت بخواد =))

چجوری بین مردم و پلیس دعوا راه میندازی ؟ :دی

من میرفتم یه مشت میزدم تو صورت یارو بعد دنبالم میومد میرفتم کنار پلیس اشتباهی پلیس رو میزد و بعد عملیات دزد و پلیس :دی یا یارو تسلیم میشد یا میجنگید که پلیسا اگر تسلیم نشد سر یک دقیقه محاصره اش میکردن میکشتنش و تمام :| دیگه این که مردم با rpg به جون هم بیافتن چی کار کردی ؟!! کد تقل بود اینم ؟ ( تو سن اندیرس چنین چیز هایی بودش )

لینک به دیدگاه

فکر کنم راک استار خالی بسته که تو پی سی تراکم جمعیت آدما و ماشینای تو خیابون زیاده

چیزی که از اسکرین شات بچه ها میبینم مثله کنسوله هنوز

لینک به دیدگاه

بچه ها من از روی DVD backup فایلهای بازی رو کپی کردم داخل خود فولدر common توی استیم. اما میخوام برم تو بازی شروع میکنه به دانلود کردن. چه کنم؟!

لینک به دیدگاه

بچه ها من از روی DVD backup فایلهای بازی رو کپی کردم داخل خود فولدر common توی استیم. اما میخوام برم تو بازی شروع میکنه به دانلود کردن. چه کنم؟!

عزیز فایلهای بکاپو باید از طریق restore backupe steam استفاده کنی.

لینک به دیدگاه

پست قبلی که نقل قول کردم دوستمون گفتن که شده

ولی بازی هست کر.کی بشه انلاین بازی کرد ولی سروراش فرق داره منم منظورم همین بود

من ماد تو iV نزدم ولی کدتقلب تا دلت بخواد =))

چجوری بین مردم و پلیس دعوا راه میندازی ؟ :دی

من میرفتم یه مشت میزدم تو صورت یارو بعد دنبالم میومد میرفتم کنار پلیس اشتباهی پلیس رو میزد و بعد عملیات دزد و پلیس :دی یا یارو تسلیم میشد یا میجنگید که پلیسا اگر تسلیم نشد سر یک دقیقه محاصره اش میکردن میکشتنش و تمام :| دیگه این که مردم با rpg به جون هم بیافتن چی کار کردی ؟!! کد تقل بود اینم ؟ ( تو سن اندیرس چنین چیز هایی بودش )

ببین راه میرفتم هی دکمه میزدم از ، بعد کنارم هی بادی گارد ظاهر میشد اسلحه هم بهشون RPG داده بودم.

بعدش یه پلیس میکشتم یا اینکه اذیتش میکردم. تا پلیس میخواست اقدام کنه کلی RPG میرفت سمتش

این جوری بود که هی ستاره ها زیاد میشد هلی کوپتر میومدش و موشک باران  و الی  آخر.....

جنگ بین بادی گارد ها پلیس ها بودش.چون هم تعدادشون زیاد بود اینطوری میشد

لینک به دیدگاه

اره کرک انلاین داشت الان دیگه نداره. اره پرسیدم امکانش هست ولی من ریسک نکردم و یه اکانت دیگه ساختم

لینک به دیدگاه

بنظر من هم همینطوره هیچ فرقی از لحاظ شلوغی بین پی سی و پی اس فور نسیت!! اگه یادتون باشه تو تریلر اولی که راکستار منتشر کرد بزرگراه لوس سانتوس رو نشون داد که مثل ترافیک سنگین شهید همت وحشتناک شلوغ بود!! البته با مود حل میشه اصلا نیازی نیست نگران باشید.

لینک به دیدگاه

سلام اقایون و خانوما 

اقا من بازیو کامل همرا با اخرین اپدیت و کرک ورژن 2 خریدارم 

بر روی dvd 9 قیمت رو اعلام بفرمایید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم راک استار خالی بسته که تو پی سی تراکم جمعیت آدما و ماشینای تو خیابون زیاده

چیزی که از اسکرین شات بچه ها میبینم مثله کنسوله هنوز

بنظر من هم همینطوره هیچ فرقی از لحاظ شلوغی بین پی سی و پی اس فور نسیت!! اگه یادتون باشه تو تریلر اولی که راکستار منتشر کرد بزرگراه لوس سانتوس رو نشون داد که مثل ترافیک سنگین شهید همت وحشتناک شلوغ بود!! البته با مود حل میشه اصلا نیازی نیست نگران باشید.

توی تنظمیات بازی گزینه ایی برای کم و زیاد کردن جمعیت وجود داره

باید سیستم قدرتمندی داشته باشی تا بتونی تفاوت رو واقعا احساس کنی، ویدئوهای مقایسه زیادی توی یو تیو ب آپلود شده

در کل بازی بسیار بهینه اس و اکثر افراد می تونن از بازی لذت ببرن بر اساس سخت افزاری که دارن 

بازی رو حتی با گرافیک مجمتع intel hd 4600 هم اجرا کردن در حدی که قابل بازی هم بوده

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

بابا جان من دیگه کامنت نذارین تا شنبه نمیشه بازیش کرد تازه شنبه میخوام سفارشش بدم ما هم دل داریم درکمون کنین  :crying:  :(  =((  ~x(  ~x(

لینک به دیدگاه

خب یکم بازی کردم.ولی نمیدونم چرا تو بازی VRAM اشغال شده رو حدود 1020مگابایت میزنه ولی تو مانیتورینگ MSI AfterBurner بالاتر از 850نرفته

شاید مشکل از کرک باشه یا از بازی باشه که با آپدیت های بعدی درست بشه

بازی خیلی بهینه س و خیلی خوب فریم میده.همش دور و بر 50تا 60فریمه

با دسته ایکس باکس هم تست کردم کار میکنه

ولی موقع رانندگی گاهی وقتا یکم لگ میزنه

حیف نمیتونم تکسچر ها رو بالاتر از نرمال ببرم

cynt6lblqknwfmu5fua6_thumb.jpg  o1gmosdny6o36g9k1gn8_thumb.jpg  qys1thznpcmqcw01hchc_thumb.jpg

u9h5a6kuwcfx5gwwtxwa_thumb.jpg  wolne4x5wrz61eto7tl3_thumb.jpg  f59ajzm6bv438kqokyaw_thumb.jpg

qs781h9x8lze8chsp2s7_thumb.jpg  e1e9zcnj6hn3y0bo85h0_thumb.jpg  qd8unwo2onzvn8bqafnn_thumb.jpg

سلام داداشم من با آخر تنظیمات بازی رو اجرا کردم

دوستانی که نسخه p30day رو دانلود کردند و تست کردند و با کرک کار کرده و لینک دانلود رو هنوز توی idm دارند بیان یه کار خیر بکنند و لینک ها رو توی یه فایل متنی بذارن اینجا تا کسانی که تازه خبردار شدند دانلود رو شروع کنند.

ثواب داره دوستان ذخیره آخرتتون میشه.  :Praying:

دوست عزیز چند بار گذاشتم بازم براتون میزارم p30day فقط از روی وب پاک کرده

لینک همراه با کرک v2

GTA V.txt

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من همه کامنت هارو خوندم تک تک جواب بچه هارو بدم

1.نسخه CorePack فقط زبان های اضافی پاک شده و بازی فقط زبان های انگلیسی داره - بازی اصلا دمو یا کلیپ ویدئو نداره  RelTime هستش یعنی مثل بازیه

2. بازی داری مشکله و باید منتظر آپدیت های بعدی باشیم

3.کرک v2 داری مشکله که آموزش رو هم توی این کامنت میزارم

4.بازی تقریبا روی همه سیستم ها اجرا میشه و توصیه میکنم تمام درایور های سیستم رو آپدیت کنید و ویندوز رو هم آپدیت کنید و تمامی نرم افزارهای لازم رو هم نصب کنید

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

عزیز فایلهای بکاپو باید از طریق restore backupe steam استفاده کنی.

lمرسی مشکلم برطرف شد و بازی رو اجرا کردم. خیلی لطف کردی :)

لینک به دیدگاه

آقایون مشکل جدیدی دارم، بازی فول اسکرین نمیشه!

حتی از داخل ستینگ، گرافیکس، روی فول اسکرین قرار دادم اما مشکل حل نشد...

کسی راهی میدونه؟ نسخمم ارجیناله...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...