رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستانی که با ارور Activation مواجه میشن میتونن از این کرک استفاده کنن

بدون قطع کردن اینترنت یا برگردوندن تاریخ به قبل ، میتونید به بازیتون ادامه بدید :D

GTA V Crack Activation fix
لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من تقریبا 20 درصد بازی رو رفتم و یجا مشکل دارم

آخرین ماموریتی که رفتم با ترور بود که هلیکوپتر رو از پایگاه نظامی دزدید
بعد تویِ نقشه فقط یدونه B آبیرنگ هست
با هر کدوم از شخصیتها اونجا میری اتفاق خاصی نمیافته!
چیکار کنم؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بخورید و بیاشامید :D

این key98.ir هم که دیسک های ناقص برای من فرستاد! دیسک 7 با دیسک 1 یکی هستن دیسک 12 هم خام !

اگر گسی دیتا بازی رو توی اهواز داره یا جایی رو می شناسه که داشته باشن بی زحمت پیام بده (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که با ارور Activation مواجه میشن میتونن از این کرک استفاده کنن

بدون قطع کردن اینترنت یا برگردوندن تاریخ به قبل ، میتونید به بازیتون ادامه بدید :D

GTA V Crack Activation fix

کار نمیکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چیکار کنم؟!

B مال مایکل هست و قراره مایکل با Dave ملاقات کنه در یک "رصدخانه"

البته اون مکان دو طبقه هست و نقطه ی B هم در طبقه ی زیرین نیست... شاید دقیقا" زیرش وایسادین

البته اون B ای که من رفتم و انجامش دادم اینجوری بود :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

چیکار کنم؟!

سلام دوست عزیز

اونجا اگه اشتباه نکنم باید یک ماشین مخصوص پیدا کنید و با یکی از شخصیت ها به اونجا ببرید بعد ماشین و اونجا پارک میکنن.بعد تو مرحله های بعدی واسه یک سرقت استفاده میکنن.

وقتی اونجا میرید به احتامل زیاد باید اسم ماشین مورد نظر و بنویسه، فکر میکنم مثل ون بود

البته من نسخه ps3 بازی کردم خیلی وقت پیش و درست یادم نمونده،هنوز نسخه کامپیوتر و تهیه نکردم

لینک به دیدگاه

من نسخه آنلاک رو با حجم حدود 60 گیگ از پی سی دی دانلود کردم 32 پارت به همراه آپدیت

آیا من اوریجینال روبخرم و رو استیم ست کنم از همین نسخه که دانلود کردم میتونم استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه

کار نمیکنه

برای من کار میکنه.یه ساعت بیشتره دارم بازی میکنم

آنتی ویروس رو خاموش کردید؟

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

سلام دوستان از کرک FIX

http://www.skidrowreloaded.com/grand-theft-auto-v-crack-only-v3/#more-7341

http://www.game2dl.com/1394/01/gta-v-fix-errors-crash-lags-and-problems/

کرک V3

CRACK ONLY V3.rar

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

B مال مایکل هست و قراره مایکل با Dave ملاقات کنه در یک "رصدخانه"

البته اون مکان دو طبقه هست و نقطه ی B هم در طبقه ی زیرین نیست... شاید دقیقا" زیرش وایسادین

البته اون B ای که من رفتم و انجامش دادم اینجوری بود :D

آقا دمت گرم،خیلی ممنون

چه چیزِ ساده ای رو مونده بودم!

سلام دوست عزیز

اونجا اگه اشتباه نکنم باید یک ماشین مخصوص پیدا کنید و با یکی از شخصیت ها به اونجا ببرید بعد ماشین و اونجا پارک میکنن.بعد تو مرحله های بعدی واسه یک سرقت استفاده میکنن.

وقتی اونجا میرید به احتامل زیاد باید اسم ماشین مورد نظر و بنویسه، فکر میکنم مثل ون بود

البته من نسخه ps3 بازی کردم خیلی وقت پیش و درست یادم نمونده،هنوز نسخه کامپیوتر و تهیه نکردم

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن تشکر از دوست عزیز sami_ehsanpour که مشکل بنده رو حل کردن @};-

میریم که داشته باشیم :D

40107090145243358668.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان چجوری میشه فریم بازی رو رویِ 60 قفل کرد؟

لینک به دیدگاه

دوستان چجوری میشه فریم بازی رو رویِ 60 قفل کرد؟

یه چیز جالب بگم که چرا راک استار  نرخ فرم در هر ثانیه روی 60 ثابت کرده و خیلیا به اشتباه شاکی هستن از این داستان !

همونطوری که میدوونید شاید 95  مانیتورهای امروزی نرخ تازه سازی ۶۰ هرتز رو دارند، به این معنی است که در هر ثانیه ۶۰ فریم را نمایش میدن

اگر کامپیوتر قادر به پردازش ۱۰۰ فریم در هر ثانیه باشد مانیتور فقط میتونه ۶۰ فریم رو در هر ثانیه به نمایش بگذاره. در این حالت کامپیوتر اتلاف انرژی می کنه و این زمانی که شما عدد (FPS(Frame Per Second رو توی نرم افزار های نمایش فریم می بینید اما مانیتور شما قادر به نمایش اون نیست و فقط 60 فریم رو به شما نمایش میده 

توی بعضی جا ها دیده شده که بعضی ها شاکی هستن که چرا نرخ فریم ریت  GTA روی 60 ثابته ! و برای بالا بردن فریم هرکاری میکنن 

من یه راه خیلی ساده بهتون نشون میدم که فریم رو بنا به توان کامپیوترتون بالا ببرید . مثلا توی کامپیوتر من تا 160 فریم در ثانیه رو با نرم افزار Fraps دیدم اما چه فایده که مانیتور من 60 هرتس هست و 60 فریم رو بیشتر نمیتونه نشون بده !

راه زیاد کردنش اینه که توی بازی به تب  Setting  برین و گزینه VSync رو  Off  کنید و نتیجه رو با نرم افزار Fraps ببنید !

اما یه توضیح مختصر راجب VSync بدم 

همگام سازی عمودی یا VSync که به همگام سازی نرخ فریم (frame rate) بازی ها با نرخ تازه سازی مانیتورها اشاره می کند، به صورت کلی تعداد فریم در ثانیه را روی ۶۰ ثابت نگه می دارد. این ویژگی همچنین پدیده پارگی یا شکستگی فریم (tearing) که در آن نمایشگر ممکن است بخشی از تصویر یک فریم از بازی را با بخش دیگر صفحه پردازش کند و همچنین باعث “بریده بریده” شدن گرافیک بازی می شود، را از بین می برد.

همچنین VSync ممکن است یک سری مشکلات را هم ایجاد کند. در صورتی که در بازی فعال شود می تواند نرخ فریم را تا ۵۰ درصد کاهش دهد همچنین می تواند منجر به افزایش تاخیر تصویر ورودی شود.

اگر مانیتور شما توان پردازش بیشتر از ۶۰ فریم در ثانیه را دارد، با فعال کردن VSync می تواند پارگی تصویر را کاهش دهد. اگر شما اصرار برای رسیدن به ۶۰ فریم در ثانیه را داشته باشید این قابلیت می تواند نرخ فریم را کاهش دهد و زمان تاخیر تصویر ورودی را اضافه کند.

این که چه موقع این ویژگی می تواند مفید باشد به بازی و سخت افزار بستگی دارد. اگر شکستگی تصویر دارید، باید آن را فعال کنید. اگر در بازی افت فریم و تاخیر دارید، باید غیر فعالش کنید. اگر در بازی به مشکل برخوردید، این گزینه ارزش امتحان کردن را دارد.

برای قفل بازی روی 60 فریم باید  VSync رو توی تنظمات گرافیک روسن کنید
لینک به دیدگاه

ممنون.اینم کار میکنه

دوستانی که با کرک قبلی مشکل داشتن اینو تست کنن

لینک به دیدگاه

یه چیز جالب بگم که چرا راک استار  نرخ فرم در هر ثانیه روی 60 ثابت کرده و خیلیا به اشتباه شاکی هستن از این داستان !

همونطوری که میدوونید شاید 95  مانیتورهای امروزی نرخ تازه سازی ۶۰ هرتز رو دارند، به این معنی است که در هر ثانیه ۶۰ فریم را نمایش میدن

اگر کامپیوتر قادر به پردازش ۱۰۰ فریم در هر ثانیه باشد مانیتور فقط میتونه ۶۰ فریم رو در هر ثانیه به نمایش بگذاره. در این حالت کامپیوتر اتلاف انرژی می کنه و این زمانی که شما عدد (FPS(Frame Per Second رو توی نرم افزار های نمایش فریم می بینید اما مانیتور شما قادر به نمایش اون نیست و فقط 60 فریم رو به شما نمایش میده 

توی بعضی جا ها دیده شده که بعضی ها شاکی هستن که چرا نرخ فریم ریت  GTA روی 60 ثابته ! و برای بالا بردن فریم هرکاری میکنن 

من یه راه خیلی ساده بهتون نشون میدم که فریم رو بنا به توان کامپیوترتون بالا ببرید . مثلا توی کامپیوتر من تا 160 فریم در ثانیه رو با نرم افزار Fraps دیدم اما چه فایده که مانیتور من 60 هرتس هست و 60 فریم رو بیشتر نمیتونه نشون بده !

راه زیاد کردنش اینه که توی بازی به تب  Setting  برین و گزینه VSync رو  Off  کنید و نتیجه رو با نرم افزار Fraps ببنید !

اما یه توضیح مختصر راجب VSync بدم 

همگام سازی عمودی یا VSync که به همگام سازی نرخ فریم (frame rate) بازی ها با نرخ تازه سازی مانیتورها اشاره می کند، به صورت کلی تعداد فریم در ثانیه را روی ۶۰ ثابت نگه می دارد. این ویژگی همچنین پدیده پارگی یا شکستگی فریم (tearing) که در آن نمایشگر ممکن است بخشی از تصویر یک فریم از بازی را با بخش دیگر صفحه پردازش کند و همچنین باعث “بریده بریده” شدن گرافیک بازی می شود، را از بین می برد.

همچنین VSync ممکن است یک سری مشکلات را هم ایجاد کند. در صورتی که در بازی فعال شود می تواند نرخ فریم را تا ۵۰ درصد کاهش دهد همچنین می تواند منجر به افزایش تاخیر تصویر ورودی شود.

اگر مانیتور شما توان پردازش بیشتر از ۶۰ فریم در ثانیه را دارد، با فعال کردن VSync می تواند پارگی تصویر را کاهش دهد. اگر شما اصرار برای رسیدن به ۶۰ فریم در ثانیه را داشته باشید این قابلیت می تواند نرخ فریم را کاهش دهد و زمان تاخیر تصویر ورودی را اضافه کند.

این که چه موقع این ویژگی می تواند مفید باشد به بازی و سخت افزار بستگی دارد. اگر شکستگی تصویر دارید، باید آن را فعال کنید. اگر در بازی افت فریم و تاخیر دارید، باید غیر فعالش کنید. اگر در بازی به مشکل برخوردید، این گزینه ارزش امتحان کردن را دارد.

برای قفل بازی روی 60 فریم باید  VSync رو توی تنظمات گرافیک روسن کنید

بله یه نکته هم اضافه کنم که از کنترل پنل انویدیا میتونید Vsync رو به Adaptive تغییر بدید و تو بازی Vsync رو خاموش کنید.در این حالت تصویر بریده بردیده نمیشه

لینک به دیدگاه

دوستان من وقتی انلاین بازی میکنم داخل بازی خودم تنها هستم بازیکن دیگه ای وجود نداره باید چیکار کنم؟؟

لینک به دیدگاه

ممنون.اینم کار میکنه

دوستانی که با کرک قبلی مشکل داشتن اینو تست کنن

برای راحتی دوستان اینجا آپلود شده 

همچنین در تاپیک مشکلات و کرک هم موجوده 

لینک به دیدگاه

دوستان منم مشکل آقا حامدو داشتم ویندوزم 8.1 بود الان کردمش 8 ارور stopped working میده.
همه ی آپدیت های بازی و گرافیکمم نصب کردم.آپدیت و کرک ورژن 2

سوشیا کلاب هم اجرا نمیشه
http://upload7.ir/up...18c0d8eaff6.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم به محض ورود به صفحه لود بازی کرش میکنه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

پبنگ روی 80 برای بازی های آنلاین اصلا مناسب نیست چون توی بازی لگ یا همون تاخیر میخورین و باعث اختلا توی روند بازی میشین

برای مسابقات لیتنسی بالای 30 قبول نمیشه!

اما شما داری  DNS 4.2.2.4 رو پینگ میکنی و این هیچ ارتباطی با نرخ پینگ شما با سرور بازی نداره 

معمولا پینگهای بالا با سرور های بازی به چندین عامل بستگی داره 

1. اینکه همیشه اینترنتهای وایرلس پینگ بالاتری دارن و اینترنت های  ADSL همیشه برای بازی های آنلاین مناسب هستن

2. به  ISP که شما ازش دارین خدمات اینترنت میگیرین برای مثال پارس آنلاین خیلی پینگ بدی داره ! اما نسبی ، یعنی 100 % اینطوری نیست

3. به فاصله شما با سرور بازی و اینکه پکت شما پنتا مسیر رو میره و به مقصد میرسی 

راح حل : اگه احل بازی آنلاین هستید هیچوقت وایرلس رو انتخاب نکنید و همنین سرویسهای پولی توی اینترنت هستن که مثل پل واسطه و میانبر عمل میکنن که با اندکی هزینه میتونید لیتنسی خیلی خوبی برای بازی با اکثر سرورهای آنلاین به دست بیارین

اگه سرویس های کاهش پینگ بگیرم درست میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من نگیرید چون چیز جالبی نیست 

شما سعی کنید موقع بازی دانلود نکنید و همیشه سعی کنید ازشرکت های معتبر اینترنت بگیرید معمولا این isp های بازاری پینگ درست و حسابی ندارند مثل مبین نت یا مخابرات که اصلا پینگشون ادم رو روانی میکنه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

من 100 % پیشنهاد سرویسهای اینطوری رو نمیدم 

البته خیلی جا ها هستن که دارن میفروشن و چند روز رایگان و تست بهتون میدن 

میتونید بگیرید و تست کنید 

اگه نتیجه رضایت بخش بود سرویس رو خریداری کنید 

اما باز بهترین راه انتخاب ISP هایی هستش که از tracert های کمتری برای ارتباط استفاده میکنن و پکت هاشون مسیرای کمتری رو میره

متاسفانه من نمیتونه جای خاصی رو پیشنهاد کنم چون توی ایران اینترنت مثل هنداوانه در بسته میمونه و تا نگیری و تست نکنی نتیجه مشخص نمیشه

لینک به دیدگاه

آپدیت v3 و کرک v4هم اومده

http://skidrowcrack.com/grand-theft-auto-v-unlocked-retail-sc/

هنوز برای دانلود قرار نگرفته 

امیدوارم زودتر آپ بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اگر دنبال بهترین کیفیت اینترنت و پینگ تایم هستید اصلا سمت adsl نرید فقط سمت اینترنت وایرلس برید 

پهنای باند وایرلس معمولا حداقل 100 مگ هست ولی adsl حداکثر 20 مگ دنبال وایمکس هم نرید که افتضاح هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...