رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کسی نبود؟ 

خوب حتما نسخه جدید رو نصب نکری!

بنده هم همون اوایل همین مشکل رو داشتم با نصب نسخه جدید (تاکید میکنم نسخه جدید!!)مشکل حل مبشه ^_^ ^_^

لینک به دیدگاه

خب الان نسخه ای که من دارم 1.1.5.6 هس اونی که جدیده 1.1.5.8 هه! فرقی میکنه؟ شما دقیقا این مشکلی که من دارمو داشتین؟ 

دارم اپدیت 2 رو دان میکنم میگین دان نکنم فقط اون نسخه جدیدو دان کنم کافیه؟ 

نسخه جدید به تنهایی جایی نیس پیدا نکردم دوستی که بالا گذاشته لینک اسم لینک crack v1 هس و ربطی نداره به اون ! چه کنم؟ 

لینک به دیدگاه

نسخه  R.G. Mechanics هم منتشر شد .

با حجم  36.29 گیگ

لینک ف ی ل ت ر هست.

_تورنت_

ویرایش شده توسط Vill
لینک به دیدگاه

دوستان آپدیت 2 هم امد 

http://wccftech.com/gta-pc-update/

برای استیم 177 مگ هست در حال دانلود هستم 

برای سوشیال هم 375 مگ 

تغییرات 

• Players can no longer purchase more vehicles than their properties can store.
  • Players can now launch a video card benchmark test from the main menu.
  • Fixed an issue where facial features would not save correctly when transferring a character from
  • Xbox 360 or PS3 and changing genders while editing the character’s appearance.
  • Fixed an issue where players could become stuck in the clouds when voting to quick restart the Humane Labs Heist.
  • Fixed an issue where markers in the Rockstar Editor could not be deleted with the mouse.
  • Fixed various audio recording issues with Rockstar Editor clips.
  • Fixed an issue where the Yacht would not appear in some recorded Rockstar Editor clips.
  • Fixed a rare issue where some Rockstar Editor clips could not be opened for editing.
  • Fixed an issue where the GTAV Launcher would not display the correct amount of time remaining for file downloads.
  • The Steam overlay has been moved to prevent it from covering up Launcher buttons.
  • Fixed an issue where the game would not save your settings when restarting in some instances.
  • Fixed a rare issue where the Steam version of the game would crash right after launching.
  • Windows Media Player is no longer required to install GTAV. Instead, Windows Media Foundation will be required.
  • Fixed an issue where the game would show the pause menu without player input.
  • Fixed an issue where the max frame rate would be incorrectly low in rare cases.
  • در ضمن بازی رو می توانید با 145 تومان برای سوشیال هم تهیه کنید http://persiankey.ir/GTA-V-Rockstar-Social-Club
لینک به دیدگاه

کمککک همه کار کردم بازم stop working میده همه نوع آپدیت کرک هرچی بگین

Problem Event Name: APPCRASH

Application Name: GTA5.exe

Application Version: 1.0.331.1

Application Timestamp: 552e6ef2

Fault Module Name: GTA5.exe

Fault Module Version: 1.0.331.1

Fault Module Timestamp: 552e6ef2

لینک به دیدگاه

بنده مشکل stop working داشتم که با ریختن کرک fix و آبدیت دوم حل شد

یه مدتی بازی کردم بعدش موقع باز کردن آیکون بازی اروری میداد که با کشیدن تاریخ به دوسل قبل مشکلم حل شد والان بدون هیج مشکلی دارم بازی میکنم 

در ضمن به نظر من تو بازی یه مورد باگ هست که اونم مربوط میشه به سایه زیر ماشین !!(هی سایه میره میاد )

همین مواردی که دوستمون گفتن و انجام بدید شاید مشکلتون حل شد
لینک به دیدگاه

بنده مشکل stop working داشتم که با ریختن کرک fix و آبدیت دوم حل شد

یه مدتی بازی کردم بعدش موقع باز کردن آیکون بازی اروری میداد که با کشیدن تاریخ به دوسل قبل مشکلم حل شد والان بدون هیج مشکلی دارم بازی میکنم 

در ضمن به نظر من تو بازی یه مورد باگ هست که اونم مربوط میشه به سایه زیر ماشین !!(هی سایه میره میاد )

همین مواردی که دوستمون گفتن و انجام بدید شاید مشکلتون حل شد
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا ارور social club has stoped working بخاطر چی هست؟

کسی راه حل داره براش

لینک به دیدگاه

سلام ارور social برای نداشتن update ویندوز است با توجه به توضیحات سایتها.

لینک به دیدگاه

دوستان نسخه آنلاک رو دانلود کردم ..همراهس آپدیت 1 هم دانلود کردم..... آپدیت رو چجوری نصب کنم ؟ پوشه ها رو جایگزین فایل های قبلی کنم؟

ویرایش شده توسط FAZEL77
لینک به دیدگاه

دوستان نسخه آنلاک رو دانلود کردم ..همراهس آپدیت 1 هم دانلود کردم..... آپدیت رو چجوری نصب کنم ؟ پوشه ها رو جایگزین فایل هاتی قبلی کنم؟

بله.جایگزین کنید

لینک به دیدگاه

اقا ارور social club has stoped working بخاطر چی هست؟

کسی راه حل داره براش

آقا راه حل پیدا کردی به ما ههم بگو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا پول سیدی کی رسید به 100 تومن ارجینال بخرید انقدر مسیبت نکشید

لینک به دیدگاه

ارور social club رو چه کنم ؟ ایها الناس؟ امروز دیسکام رسید دستم زود کمکم کنین از فردا باس امتحان بخونم  :crying:

ed83ce826aae23471f6071c6abcd54883ca9383e

ارور social club رو چه کنم ؟ ایها الناس؟ امروز دیسکام رسید دستم زود کمکم کنین از فردا باس امتحان بخونم  :crying:

ed83ce826aae23471f6071c6abcd54883ca9383e

سیتم تاریختو به 4/19/2015 تغییر بده کلا نباید 20 باشه تاریخ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک پچ جدید هم آمد   چند ساعت پیش -بازی من رو آپدیت کرد  کلا پچ خوبی بود کارایی هم کمی افزایش داشته-

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل من حل شد فقط ورژن سوشل کلاب رو بروز کردم شد 1.1.5.8   !!!!

خیلی واسم عجیبه که به خاطر این اجرا نمیشد در ضمن من نتونستم با کرک های جدید ارتباط برقرار کنم بنابراین تا آپدیت 3 رو کپی کردم  ولی کرک ورژن 1 رو دارم ورژن های جدید رو وقتی کپی میکنم همون ارور رو میده نمی دونم شاید اشکال کار یه جا دیگه س 

فقط من موندم این چه حکمتی بود که من نباید این بازیو دیشب بازی می کردم  ~x(  ~x(  ~x(

میرم کلاس برگردم بشینم امتحانمو بخونم  :mad:

بقیه سایتا آپدیت 2 رو با ورژن 1.1.5.6 گذاشتن ولی bazitak.ir با ورژن 1.1.5.8 گذاشته که  شما نیازی به دانلود اپدیت 3 ندارید و اما تغییرات اپدیت 3 :

برخی از ویژگی های این آپدیت:

• اضافه شدن اسلحه , ماشین و… جدید
  • اضافه شدن حیات وحش بیشتر
  • ترافیک متراکم تر
  • سیستم شاخو برگ جدید برای درختان
  • پیشرفته و زیباتر شدن آب و هوا و آثرات آن
  • و خیلی چیزهای دیگر…

همچنین باید بگوییم در این آپدیت نور و سایه ها و کیفیت بافت ها افزایش یافته و همچنین نرخ فریم افزایش یافته است.

همون طور که می بینین این اپدیت واسه مشکلات و ارور بازی نیست و لاز نیس دان کنین 

@};-

لینک به دیدگاه

• ترافیک متراکم تر
  • و خیلی چیزهای دیگر…

همچنین باید بگوییم در این آپدیت نور و سایه ها و کیفیت بافت ها افزایش یافته و همچنین نرخ فریم افزایش یافته است.

@};-

اینایی که نوشتن همش الکیه و زاده ی تخیل نویسنده ی اون سایته :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مشکل من حل شد فقط ورژن سوشل کلاب رو بروز کردم شد 1.1.5.8   !!!!

خیلی واسم عجیبه که به خاطر این اجرا نمیشد در ضمن من نتونستم با کرک های جدید ارتباط برقرار کنم بنابراین تا آپدیت 3 رو کپی کردم  ولی کرک ورژن 1 رو دارم ورژن های جدید رو وقتی کپی میکنم همون ارور رو میده نمی دونم شاید اشکال کار یه جا دیگه س 

فقط من موندم این چه حکمتی بود که من نباید این بازیو دیشب بازی می کردم  ~x(  ~x(  ~x(

میرم کلاس برگردم بشینم امتحانمو بخونم  :mad:

بقیه سایتا آپدیت 2 رو با ورژن 1.1.5.6 گذاشتن ولی bazitak.ir با ورژن 1.1.5.8 گذاشته که  شما نیازی به دانلود اپدیت 3 ندارید و اما تغییرات اپدیت 3 :

• ترافیک متراکم تر
  • و خیلی چیزهای دیگر…

@};-

عجب تخیلی داره نویسنده اون سایت!

این لیست تغییرات آپدیت هست که خود راک استار منتشر کرده! حتی یک موردش هم شباهتی با لیست ایشون نداره :دی

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204909368--4-21-15-GTAV-PC-Patch-335-1-Notes

• Players can no longer purchase more vehicles than their properties can store.
  • Players can now launch a video card benchmark test from the main menu.
  • Fixed an issue where facial features would not save correctly when transferring a character from Xbox 360 or PS3 and changing genders while editing the character's appearance.
  • Fixed an issue where players could become stuck in the clouds when voting to quick restart the Humane Labs Heist.
  • Fixed an issue where markers in the Rockstar Editor could not be deleted with the mouse.
  • Fixed various audio recording issues with Rockstar Editor clips.
  • Fixed an issue where the Yacht would not appear in some recorded Rockstar Editor clips.
  • Fixed a rare issue where some Rockstar Editor clips could not be opened for editing.
  • Fixed an issue where the GTAV Launcher would not display the correct amount of time remaining for file downloads.
  • The Steam overlay has been moved to prevent it from covering up Launcher buttons. 
  • Fixed an issue where the game would not save your settings when restarting in some instances.
  • Fixed a rare issue where the Steam version of the game would crash right after launching.
  • Windows Media Player is no longer required to install GTAV. Instead, Windows Media Foundation will be required.
  • Fixed an issue where the game would show the pause menu without player input.
  • Fixed an issue where the max frame rate would be incorrectly low in rare cases.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که ویندوز 7 سرویس پک 1 زدم الان بدون مشکل با فریم 60 دارم بازی میکنم :D  بدون دردسر بدون هیچ گونه ترفند و راه حل

اپدیت 3 و کرک 4 رو هم زدم 

فقط مشکلم رم سیستم هست که کمه موقع رانندگی کمی لگ داره اونم نه همیشه

در کل واقعا خیلی پیشرفت داشته این بازی نسبت به نسخه قبلی   و خوشمان امد :D

لینک به دیدگاه

من که ویندوز 7 سرویس پک 1 زدم الان بدون مشکل با فریم 60 دارم بازی میکنم :D  بدون دردسر بدون هیچ گونه ترفند و راه حل

اپدیت 3 و کرک 4 رو هم زدم

فقط مشکلم رم سیستم هست که کمه موقع رانندگی کمی لگ داره اونم نه همیشه

در کل واقعا خیلی پیشرفت داشته این بازی نسبت به نسخه قبلی   و خوشمان امد :D

اولي چه معني ميده ؟! يعني ويندوزتون عوض کردين يا .. :wacko:  :-?

دومي چه معني ؟

ویرایش شده توسط Vill
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زدم تو گوشش :D  

ببخشید نصب کردم

لینک به دیدگاه

آقایون stopped working میده و هر کاری که میشد کردم.

میخوام ویندوزمو از 8 به 7 تغییر بدم. لطفا مراحل کرک و آپدیت کردنشو بهم بگین

دوستان کمک کنید واقعا دارم دیوونه میشم

ویرایش شده توسط erfan1376
لینک به دیدگاه

بابا پول سیدی کی رسید به 100 تومن ارجینال بخرید انقدر مسیبت نکشید

لینک بده !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...