رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یعنی تا 25 خرداد؟ :crying:

تاخیر نخورده.پست قبلی رو بخونید

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

نه تاخیر نخورده.کی گفته؟

اگه منظورتون این خبره ،باید بگم که فقط یه شوخی بود از طرف مدیر سایت گیمفا.خودشم تو خبری که از تریلر جدید گذاشته گفته که شوخی کردن.منم اولش ترسیدم تاخیر خورده باشه ولی تو سایتهای خارجی و سایت راکستار تاریخ رو 14آپریل زده

لو نده دیگه  :D

لینک به دیدگاه

لو نده دیگه  :D

شما هم میخواستی کاربرای لیون رو تو شک بندازی؟ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا به حرفت رسیدم ادم ی کلیه داشته باشه! اما GTA V رو اورجینال داشته باشه!

حرفت حقه    کلیه اصلا برای چیه !!!!

لینک به دیدگاه

حرفت حقه    کلیه اصلا برای چیه !!!!!

هیچی ...

به خصوص وقتی که نه فقط یکی بلکه دو تا ازش تو بدن موجوده !!!!

با یکی هم میشه زندگی کرد... والا

به به دوستان دقت کردید کلیه هامون SLI هستند 

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو جدیدترین تریلر بازی از سوی راکستار تاریخ انتشار 14 اپریل ذکرشده. اینسری دیگه تاخیر نخواهد خورد مگه اینکه سیلی چیزی بیاد :D

لینک به دیدگاه

شما هم میخواستی کاربرای لیون رو تو شک بندازی؟ :D

راستش خودمم ضد حال خورده بودم :laughing:  بعد از اینکه گفتی با خبر شدم کلی دعات کردم  @};-

از جوونیت خیر ببینی دادا  :D  @};-

لینک به دیدگاه

درود

بررسی GTA v میخواهید:

این کل سری

سرقت بزرگ اتومبیل

این هم GTA v نسخه نسل جدید کنسولی - pc رو من پیش خرید کردم همون روز عرضه دستمه نسخه pc بررسی خواهد شد

بازگشت غول اینبار در FULL HD

درود بر رضا خان قاسمی

اره این مطالب رو خوندم و لذت بردم

ولی قطعا نسخه پی سی باید برسی و ویژگیهای خاص خودشو داشته باشه که ظاهران پیشاپیش خودتون رو برای یک متن گیرا مجهز و اماده کردید

قطعا برسی با سبکو سیاق شما خواندن داره

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

واقعا به حرفت رسیدم ادم ی کلیه داشته باشه! اما GTA V رو اورجینال داشته باشه!

اوف زیادی حساسش نکنید :laughing:  اینم یه بازیه که فقط خاص تر از بازیهای دیگه هستش

انشااله همه بتونن از این بازی لذت ببرن

کمی صبر کنید بازی تخفیف میخوره و قیمتش برا خرید منطقی تر میشه

به امید روزی که همه بتونن بازیهای و نرم افزارهای اورجینالو طبق شرایت اقتصادی کشورشون و سطح درامدشون به راحتی تهیه کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر رضا خان قاسمی

اره این مطالب رو خوندم و لذت بردم

ولی قطعا نسخه پی سی باید برسی و ویژگیهای خاص خودشو داشته باشه که ظاهران پیشاپیش خودتون رو برای یک متن گیرا مجهز و اماده کردید

قطعا برسی با سبکو سیاق شما خواندن داره

(*) @};-

لینک به دیدگاه

14 آپریل کی میشه؟

آخه میخوام یک هفته مرخصی بگیرم :D :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبر خیلی باحال 

دوستان تاحالا با نرم افزار lucky patcher توی اندروید کار کردید ؟ کارش اینه میاد پرداخت رو توی نرم افزار ها شبیه سازی میکنه 

مثلا تو بازی برای خرید بنزین یا سکه باید 10 دلار بدید با نرم افزار لاکی پچر خرید رو انجام میدید و خرید انجام میشه و نرم افزار گول میخوره که خرید انجام شده

حالا یک چیزی تو همین مایه ها برای استیم هست هنوز کامل نشده حالا زیاد نباید بحث رو عمومی کرد اینجا فارسی مینویسم موردی نداره

داریم روی باگ استیم کار میکنیم که سه نفرمون از برنامه نویس های سابق استیم هستند چند نفر دیگه مون هم برنامه نویس های سمت سرور در استیم بودند در اوایل 

به نتیجه هم رسیدیم 

سیستم امنیتی خرید استیم خیلی پیچیدست قبلا اینطوری نبوده ولی به هرحال به شکل درامده 

ما میایم نشست های کاربران دیگه که درحال خرید بازی تو استیم هستند رو کش میریم و خیلی زودتر از کاربر از نشست استفاده میکنیم 

برای مثال ما 100 یوزر ساختیم یک نرم افزار طراحی کردیم که نشست های درحال بارگزاری رو پیدا کنه و بدزده و درهمون لحظه به ترتیب هر نشست رو به یکی از 100 یوزر بده 

ما تونستیم 50 تا نشست برای پیش خرید Gta v رو برای خودمون بکنیم نکته خیلی جالبی هم که هست پول به حساب فرد پرداخت بازگشت داده میشه به صورت اتوماتیک و سیستم فکر میکنه پرداخت دچار مشکل بوده شتر دیدی ندیدی

این کلا یک اسیب پذیری سیستم استیم هست حالا فکرش رو بکنید تو هفته اول اینکار رو بکنیم مثلا 500 تا نشست جعلی رو با نشست های اصلی عوض کنیم و میتونیم با قیمت خیلی پایین تر اکانت های استیم رو بفروشیم چه شود 

لینک به دیدگاه

اوف زیادی حساسش نکنید :laughing:  اینم یه بازیه که فقط خاص تر از بازیهای دیگه هستش

انشااله همه بتونن از این بازی لذت ببرن

کمی صبر کنید بازی تخفیف میخوره و قیمتش برا خرید منطقی تر میشه

به امید روزی که همه بتونن بازیهای و نرم افزارهای اورجینالو طبق شرایت اقتصادی کشورشون و سطح درامدشون به راحتی تهیه کنن

درود مهرزاد جان بنظرم همون ی کلیه هم نداشته باشی بازم GTA V رو اورجینال داشته باشی! =))

اخه بازی داریم تا بازی! از نسخه اولش تا حالا به این زیبای نبوده هر چند GTA San Andreas  تو زمان خودش یک انقلاب بود اما بازم مثل این نیست چون ترکیبی از شوتر اول شخص و سوم شخصه - محیط باز و بزرگ با جزئیات زیاد تکسچر های عالی و.....

واقعا قبول دارم تخفیف میخوره هر کدوم از بچه ها اگه سایت رسمی فروش اورجینال رو میدونن که قیمتش پایین توی تایپک بزاره تا بچه ها بتونن بخرن

توی این سایت من تا حالا 6 تا گیم گرفتم کارشون عالیه

2 تا BF4

2تا BF4 Premium

2تا Call Of Duty

http://originalkey.net/Grand-Theft-Auto-V-EU-Steam-Gift

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان اهل تبلیغات نیستم(اگه نیاز هست حذف بشه)

سایت زیر به نظرم خوبه چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ نماد

http://arsangame.com/grand-theft-auto-v

ویرایش شده توسط goldsky
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان اهل تبلیغات نیستم(اگه نیاز هست حذف بشه)

سایت زیر به نظرم خوبه چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ نماد

http://arsangame.com/grand-theft-auto-v

مرسی نه تبلیغات نیست ما نیتمون اینکه جای معتبر و ارزون به بچه ها معرفی بکنیم

لینک به دیدگاه

خبر خیلی باحال 

دوستان تاحالا با نرم افزار lucky patcher توی اندروید کار کردید ؟ کارش اینه میاد پرداخت رو توی نرم افزار ها شبیه سازی میکنه 

مثلا تو بازی برای خرید بنزین یا سکه باید 10 دلار بدید با نرم افزار لاکی پچر خرید رو انجام میدید و خرید انجام میشه و نرم افزار گول میخوره که خرید انجام شده

حالا یک چیزی تو همین مایه ها برای استیم هست هنوز کامل نشده حالا زیاد نباید بحث رو عمومی کرد اینجا فارسی مینویسم موردی نداره

داریم روی باگ استیم کار میکنیم که سه نفرمون از برنامه نویس های سابق استیم هستند چند نفر دیگه مون هم برنامه نویس های سمت سرور در استیم بودند در اوایل 

به نتیجه هم رسیدیم 

سیستم امنیتی خرید استیم خیلی پیچیدست قبلا اینطوری نبوده ولی به هرحال به شکل درامده 

ما میایم نشست های کاربران دیگه که درحال خرید بازی تو استیم هستند رو کش میریم و خیلی زودتر از کاربر از نشست استفاده میکنیم 

برای مثال ما 100 یوزر ساختیم یک نرم افزار طراحی کردیم که نشست های درحال بارگزاری رو پیدا کنه و بدزده و درهمون لحظه به ترتیب هر نشست رو به یکی از 100 یوزر بده 

ما تونستیم 50 تا نشست برای پیش خرید Gta v رو برای خودمون بکنیم نکته خیلی جالبی هم که هست پول به حساب فرد پرداخت بازگشت داده میشه به صورت اتوماتیک و سیستم فکر میکنه پرداخت دچار مشکل بوده شتر دیدی ندیدی

این کلا یک اسیب پذیری سیستم استیم هست حالا فکرش رو بکنید تو هفته اول اینکار رو بکنیم مثلا 500 تا نشست جعلی رو با نشست های اصلی عوض کنیم و میتونیم با قیمت خیلی پایین تر اکانت های استیم رو بفروشیم چه شود 

درود

الان این کار به نظر خودتون درسته ؟ :|

لینک به دیدگاه

درود

الان این کار به نظر خودتون درسته ؟ :|

موافقم غیر اخلاقیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولش ما فکر میکردیم غیر اخلاقی باشه و نوعی دزدی باشه

ولی وقتی دیدیم که کاربری که داشته gta v خرید میکرده پول که پرداخت کرده به حسابش برگشت زده شده فهمیدیم اینکار موردی نداره مثل کرک هست نه سیخ میسوزه نه کباب 

لینک به دیدگاه

بحث من  اخلاقی نیست ! 

خب موضوع اینه که اینجور هک ها جهت خودنمایی هکر های تازه وارد و یا خراب کار هست. که خب شما هیچکدوم نیستید، بعید هم میدونم به سود اینکار احتیاجی داشته باشید ! از طرفی خودم شخصاً همیشه این موضع اذیتم میکرده که چرا هر فردی که تو ایران به موقعیتی میرسه، چه مالی چه علمی، چرا به جای ساختن یا حتی ارتقای چیزی که قبلاً وجود داشته، سعی بر تخریب و شکستن زحمت افراد دیگه می کنه ؟ کلاً تو ایران همینه ! سعی همه بر اینه که با تخریب شخص دیگه به مرحله بالاتر برسن ... (که خب از نظر من استیم و گاورمنت و مردم و غیره فرقی نداره، همشون شخص ثانویه محسوب میشن)

که خب با توجه به پست هایی که از شما دیدم و کمی آشنایی به فعالیتتون، این مورد هم به شما نمی خوره ! یعنی هر فرد دیگه ایی اون پست رو بده، میگم "یکی دیگه مثل بقیه"، ولی خب شما ؟ هممم، فقط جالب بود برام بدونم که نکته مثبت این کار از نظر شما چیه، که خب جوابتون تایید بر کرک نرم افزار و پایرت هست. که خب چشم ! دیگه نمی خوام سر کپی رایت بحث کنم (که بی فایدست) تاپیک بیشتر از این منحرف شه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث من  اخلاقی نیست ! 

خب موضوع اینه که اینجور هک ها جهت خودنمایی هکر های تازه وارد و یا خراب کار هست. که خب شما هیچکدوم نیستید، بعید هم میدونم به سود اینکار احتیاجی داشته باشید ! از طرفی خودم شخصاً همیشه این موضع اذیتم میکرده که چرا هر فردی که تو ایران به موقعیتی میرسه، چه مالی چه علمی، چرا به جای ساختن یا حتی ارتقای چیزی که قبلاً وجود داشته، سعی بر تخریب و شکستن زحمت افراد دیگه می کنه ؟ کلاً تو ایران همینه ! سعی همه بر اینه که با تخریب شخص دیگه به مرحله بالاتر برسن ... (که خب از نظر من استیم و گاورمنت و مردم و غیره فرقی نداره، همشون شخص ثانویه محسوب میشن)

که خب با توجه به پست هایی که از شما دیدم و کمی آشنایی به فعالیتتون، این مورد هم به شما نمی خوره ! یعنی هر فرد دیگه ایی اون پست رو بده، میگم "یکی دیگه مثل بقیه"، ولی خب شما ؟ هممم، فقط جالب بود برام بدونم که نکته مثبت این کار از نظر شما چیه، که خب جوابتون تایید بر کرک نرم افزار و پایرت هست. که خب چشم ! دیگه نمی خوام سر کپی رایت بحث کنم (که بی فایدست) تاپیک بیشتر از این منحرف شه :D

ما ایرانی نیستیم حدود 28 نفر از توسعه دهنده یک توزیع لینوکس هستیم با توجه به اینکه حدود 5 نفر از توسعه دهندگان استیم در تیم توسعه ما بود تصمیم به اینکار گرفتیم من خودم نه سر پیازم و نه ته پیاز ولی حدود سال های 88 تا 92 مبحث CeH یا exploiting تدریس میکردم

ویرایش شده توسط +Extreme
لینک به دیدگاه

بند 1 اساسنامه چی چی میگه؟!

میگه GTA V واسه ما PC بازاس!

یعنی کل مالکیتش ماس ماس ! 

لینک به دیدگاه

بند 1 اساسنامه چی چی میگه؟!

میگه GTA V واسه ما PC بازاس!

یعنی کل مالکیتش ماس ماس ! 

دمت گرم خون از چشمات میریزه! معلومه خون جلو چشمات دیگه نتونسته بگیره! =))

لینک به دیدگاه

برخورد جالب توجه راکستار با چیتر ها !

معمولاً کمپانی ها روش های خاص خودشون رو برای مقابله با چیتر ها اعمال میکنن، استیم خیلی ساده اکانت بن میکنه و یک تگ قرمز رنگ تقلب تو پروفایلتون می ذاره و از اون به بعد میشید گاو پیشونی سفید ! (برای کسایی که تو استیم نیستن، این حرکت خیلی خیلی رو مخ و آزار دهنده ایی محسوب میشه ) و یا در بازی تایتان فال چیتر ها شناسایی میشن و منتقل به سرور هایی میشن که فقط چیتر ها توش هستن ! در واقع  چیتر ها حق بازی دارن، ولی فقط در مقابل چیتر ها ! یه چیزی شبیه زندان های مرزی مکزیک !

اما راکستار روش جالبی رو در این مورد اجرا کرده، در ماه گذشته کاربران GTA Online موفق شده بودن یکی از اتوموبیل های خیلی کمیاب بخش تک نفره رو منتقل کنن به بخش چند نفره و ازش استفاده کنن، حال راکستار به جای اینکه صرفاً بازی رو پچ کنه و اتومبیل رو خارج از دسترس کنه، نوعی تله انفجاری کار گذاشته که به محض سوار شدن، منفجر میشه !  :)

ویدئو و عکس GIF اگه حوصله وسرعت دیدن ویدئو ندارید.

* اتومبیل Duke O'Death یا در واقع دوج چارژر نسل دوم، یکی از زیباترین و معروف ترین اتوموبیل های GTA با خاطر کارایی بالا از جمله سرعت، شتاب و قدرت تخریب بالا هست(البته این مدل کمی با Duke فرق داره ولی مدل تقویت شده و Rare همون هست). با استفاده درست به راحتی میشه از این اتومبیل برای از دور خارج کردن اتوموبیل های دیگه استفاده کنید، سرعت و شتاب فوق العاده راندن این اتوموبیل عضلانی رو بسیار لذت بخش کرده به طوری که حتی تو سرعت بالا تو اتوبان هم ممکنه دچار oversteer یا wheel spin بشید.  oh yeah, ain't no prius pitches !  :)

640px-Duke_O%27Death_GTAVe_Front_Quarter

منبع

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

تا کرک شدن منتظر میمونم ما تو ایران زندیگی میکنم ونون شب را بزور در میارم اونوقت واسه یک بازی کل پول بدیم من که عمرا اورج بخرم :crying:

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...