رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

برای رفع بعضی از کرش های بازی فایلی که آپلود کردم رو دانلود کنید بزور 1 کیلوبایته

بعد اون رو توی پوشه بازی بریزید و اجرا کنید

یه پنجره CMD یه لحظه میاد و میره

با این کار بیشتر کرش های بازی رفع میشه

من تو مرحله ای که فرانکلین تو گاراژ باید باک ماشین رو بزنه کرش داشتم با این فایل اون مرحله بی دردسر رد شد

download link

ویرایش شده توسط Assass1n
لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

:eek:

puos_capture.png

تا اونجا که میدونم

اینا در اصل کمتر از نصف هستن.

این تعداد بیشتر سرچ خود موتور های جست و جو از جمله خود  گوگل هست.

ویرایش شده توسط Hardware Terminator
لینک به دیدگاه

من و فرجام  تو لوسانتوس یهوییی :دی

post-11538-0-96596700-1430723213_thumb.jpg

فرجام راننده من هم شاگرد شوفر :دی

جاتون خالی یه تنیس و چندتا ریس دسته جمعی رفتیم

متاسفانه اسکرین شایت گیر خود استیم خیلی کیفیت پایین داره

دفه بعد عکسا بهتری با هم میگیرم

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

گنج پیدا کردم :D 

attachicon.gifGTA5_2015_04_25_01_46_59_926.jpg

سلام رفقا

این مرحله ای که دوستمون هم توش مونده بودن رو چجوری میشه رد کرد ؟ مال من هم دقیقا نقشم همینجوریه ! 2بار هم با هم رفتیم سینما و نوشیدنی خوردیم ولی چیزی نشد کنار اون گاراژهای فروشی هم خبری نیست !

نسخه CorePack .

ویرایش شده توسط Vill
لینک به دیدگاه

سلام بچه ها

آپدیت 5 بازی رو دانلود کردم و طبق آموزش پیش رفتم ولی فقط تو این قسمتش یکم مشکل دارم:

-------------------------------

ابتدا مسیر نصب بازی و جای که آپدیت آنجا دانلود استخراج می شود را اعتمادسازی کنید و بعد ابتدا فایل فشرده را در ادامه مطلب دانلود کنید و سپس از حالت فشرده خارج نمایید و حالا بعد از آن شما 3 تا پوشه خواهید داشت، Crack ، Update و Installer ، که ابتدا وارد پوشه Update شوید و تمام محتویات داخل آن (فولدر update و 3 تا فایل ) را در مسیر نصب بازی Grand Theft Auto بریزید و بعد از آن وارد پوشه Installer شوید و فایل اجرای Social Club v1.1.5.8 Setup.exe را در مسیر نصب بازی نصب نمایید و در آخر وارد پوشه Crack شوید و 3 تا فایل 3dmgame.dll ، 3dmgame.ini و Launcher.exe را کپی نمایید و در مسیر نصب بازی Past کنید، چون از قبل به علت کرک های قبلی وجود دارند، هنگام past سوال جایگزین کردن می پرسد، که شما copy and replace را برای همه 3 تا بزنید تا جایگزین کرک قبلی شوند.

-------------------------------

این برنامه خودش خود به خود تو c نصب می کنه و نمیشه بهش آدرس داد چطور این کارو بکنم و تو محل نصب بازی نصب کنم؟

ممنون

موفق باشین :x

لینک به دیدگاه

این فایل بچ که دادید رو اجرا میکنم سریع میاد و ارورشو میده و میره به یه زوری فهمیدم ارورش چیه و عکسشو گرفتم.

لطفا زودتر رسیدگی کنید و پیشاپیش ممنون.

qm3x_untitled.jpg

من تو مرحله ای که ترور تازه میاد و میره موتور سوارارو کامل میکشه و میخواد سواره ماشی شه Stop Working دارم.

لینک به دیدگاه

این فایل بچ که دادید رو اجرا میکنم سریع میاد و ارورشو میده و میره به یه زوری فهمیدم ارورش چیه و عکسشو گرفتم.

qm3x_untitled.jpg

من تو مرحله ای که ترور تازه میاد و میره موتور سوارارو کامل میکشه و میخواد سواره ماشی شه Stop Working دارم.

سلام داداش

منظورت این روشه درسته:

------------------------------

آموزش فیکس کردن بعضی از بیرون پردیدن های ناگهانی بازی ( Fixed Crashed ) :

1- ابتدا برنامه نوت پد (notepad ) ویندوز خود را باز کنید.

2- در داخل برنامه نوت پد از گزینه FILE و عبارت New یک صفحه جدید خالی باز کنید و حالا عبارت زیر نوشته را Copy و در داخل آن Past کنید و بعد دکمه های Ctrl + S را همزمان بزنید تا پنجره SAVE بیاد  و حالا قسمت File Name شما بنویسید GTAV.bat و یا GTAV.cmd و حالا OK را بزنید، حالا شما یک فایل اجرایی با فرمت bat و یا cmd دارید را به حل نصب بازی ببرید و در آنجا روی آن دابل کلیک کنید تا خودش کار خود را انجام دهد.

عبارتی که باید داخل صفحه اضافه شود:

@echo off[b]if not "%~1"=="p" start /min cmd.exe /c %0 p&exitstart "" "GTAVLauncher.exe"start "" "Launcher.exe"timeout /t 120 /nobreak >nultaskkill /f /im GTAVLauncher.exe[/b]

منم میزنم سریع میاد و میره یعنی مشکل داره :-?

فایلو cmd کردی یا bat?

راستی داداش اینو چطور نصب کردی:

Social Club v1.1.5.8 Setup.exe را در مسیر نصب بازی نصب نمایید

اصلا نمیاد که آدرس بدهم تو محل نصب بازی :-?

ممنون

موفق باشی :x

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

سلام داداش

منظورت این روشه درسته:

2- در داخل برنامه نوت پد از گزینه FILE و عبارت New یک صفحه جدید خالی باز کنید و حالا عبارت زیر نوشته را Copy و در داخل آن Past کنید و بعد دکمه های Ctrl + S را همزمان بزنید تا پنجره SAVE بیاد  و حالا قسمت File Name شما بنویسید GTAV.bat و یا GTAV.cmd و حالا OK را بزنید، حالا شما یک فایل اجرایی با فرمت bat و یا cmd دارید را به حل نصب بازی ببرید و در آنجا روی آن دابل کلیک کنید تا خودش کار خود را انجام دهد.

@echo off[b]if not "%~1"=="p" start /min cmd.exe /c %0 p&exitstart "" "GTAVLauncher.exe"start "" "Launcher.exe"timeout /t 120 /nobreak >nultaskkill /f /im GTAVLauncher.exe[/b]

منم میزنم سریع میاد و میره یعنی مشکل داره :-?

فایلو cmd کردی یا bat?

ممنون

هردو.

واسم جالب بود که میاد و میره و انتظاره تغییر داشتم ولی همچنان بیرون میپرید منم رفتم و عکسشو سری گرفتم و دیدم که این داستان پیش میاد.

شما راه حلشو بلدی؟

راستی من 8.1 نسخه 64 بیتی دارم

لینک به دیدگاه

هردو.

واسم جالب بود که میاد و میره و انتظاره تغییر داشتم ولی همچنان بیرون میپرید منم رفتم و عکسشو سری گرفتم و دیدم که این داستان پیش میاد.

شما راه حلشو بلدی؟

راستی من 8.1 نسخه 64 بیتی دارم

نه والا منم همین الان فهمیدم :D

منم 8.1 دارم داداش 64

با کدوم امتحان کردی هر bat یا cmd؟هر دو همینطرو است؟

راستی داداش اینو چطور نصب کردی:

Social Club v1.1.5.8 Setup.exe را در مسیر نصب بازی نصب نمایید

اصلا نمیاد که آدرس بدهم تو محل نصب بازی :-?

ممنون

لینک به دیدگاه

امروز بالاخره تمومش کردم

وای خدا چند سالی بود هیچ سینگل پلیری اینجوری بهم حال نداده بود . واقعا شاهکار بود  :x

به جرعت میتونم بگم بعد کرایسیس 1 اولین بازی بود که بعد این همه وقت بهم حال داد  :cool:

اینم گاراژ من

post-7186-0-65488000-1430745573_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

qm3x_untitled.jpg

؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

من و فرجام  تو لوسانتوس یهوییی :دی

attachicon.gif2015-05-04_00004.jpg

فرجام راننده من هم شاگرد شوفر :دی

جاتون خالی یه تنیس و چندتا ریس دسته جمعی رفتیم

متاسفانه اسکرین شایت گیر خود استیم خیلی کیفیت پایین داره

دفه بعد عکسا بهتری با هم میگیرم

والا هر 2 تا ریس رو که من بردم  =))  =))

ولی خیلی حال داد 

اولین ریس یکی من رو پرت کرد پایین جاده چک پوینت رو رد کردم مجبور شدم ری اسپان کنم افتادم اخر بعد یک دفعه خیلی جالب بود همه مسیر رو اشتباه رفتن باید می رفتیم پاین همه مستقیم رفتن ولی من رفتم پایین از اخر شدم اول خیلی حال داد  =))  =))

اون موتور سواری هم همه راه رو دوباره اشتباه رفتن  =))  =))

شما کی ها انلاین می شی بریم بازی 

لینک به دیدگاه

qm3x_untitled.jpg

؟؟؟؟؟ :-? :(

لینک به دیدگاه

؟؟؟؟؟ :-? :(

سلام داداشم آره آپدیت V5 همینطوره برو آپدیت V3 با کرک 4 خب کن مشکلت حل میشه و بعد این دوباره کرک و آپدیت آخر ور نصب کن

لینک به دیدگاه

http://www.game2dl.com/1394/02/grand-theft-auto-update-5/

لینک به دیدگاه

سلام داداشم آره آپدیت V5 همینطوره برو آپدیت V3 با کرک 4 خب کن مشکلت حل میشه و بعد این دوباره کرک و آپدیت آخر ور نصب کن

سلام داداش خوبی؟

یعنی داداش می گی آپدیت ورژن 3 را دوباره نصب کنم با کرک 4 و بعدش دوباره بیارم آپدیت ورژن 5 رو نصب کنم مشکل رفع میشه؟ و بعدش این روش:

ممنون داداش

موفق باشی :x :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
@echo off
if not "%~1"=="p" start /min cmd.exe /c %0 p&exit
start "" "GTAVLauncher.exe"
start "" "Launcher.exe"
timeout /t 120 /nobreak >nul
taskkill /f /im GTAVLauncher.exe

دوستان برای برطرف کردن مشکل کرش از کد بالا استفاده کنید ! کد های دیگر غلط املایی دارند  =)) کپی پیست کردید به اشتباه تگ های صفحه وب سایت با کد قاتی شده !

لینک به دیدگاه

والا هر 2 تا ریس رو که من بردم  =))  =))

ولی خیلی حال داد 

اولین ریس یکی من رو پرت کرد پایین جاده چک پوینت رو رد کردم مجبور شدم ری اسپان کنم افتادم اخر بعد یک دفعه خیلی جالب بود همه مسیر رو اشتباه رفتن باید می رفتیم پاین همه مستقیم رفتن ولی من رفتم پایین از اخر شدم اول خیلی حال داد  =))  =))

اون موتور سواری هم همه راه رو دوباره اشتباه رفتن  =))  =))

شما کی ها انلاین می شی بریم بازی 

اره  من و فرجام اولین بار بود که تواون 2تا ریس شرکت کرده بودیم 

یکی از شرکت کنندها هم گیر دادده بود تو هر 2تا مسابقه من رو منحرفم کرد :mad:  :mad:

اکثرا شبا هستیم با هم هماهنگ میکنیم بریم یه چندا بانک بزنیم :دی

البته اگه نت یاری کنه

لینک به دیدگاه

@echo off
if not "%~1"=="p" start /min cmd.exe /c %0 p&exit
start "" "GTAVLauncher.exe"
start "" "Launcher.exe"
timeout /t 120 /nobreak >nul
taskkill /f /im GTAVLauncher.exe

دوستان برای برطرف کردن مشکل کرش از کد بالا استفاده کنید ! کد های دیگر غلط املایی دارند  =)) کپی پیست کردید به اشتباه تگ های صفحه وب سایت با کد قاتی شده !

ممنون داداش الان خوبه برای بار اول که این وصل بود اخطار داد ولی بار دوم دیگه نداد و مرحله رو رد کردم

فقط یک سوال باید از این به بعد با این بازی رو اجرا کنم؟ :-? چون یک صفحه باز می کنه و بعدش بازی رو بالا میاره

ممنون

لینک به دیدگاه

همین الان محله CJ تو san andreas

از اضافات نسخه پیش خرید هست

post-11538-0-61027100-1430770241_thumb.jpg

post-11538-0-96534700-1430770269_thumb.jpg

post-11538-0-69404200-1430770297_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

همین الان محله CJ تو san andreas

از اضافات نسخه پیش خرید هست

attachicon.gif2015-05-05_00004.jpg

attachicon.gif2015-05-05_00002.jpg

attachicon.gif2015-05-05_00006.jpg

خدای دمت گرم با cj خیلی خاطره دارم مخصوصا مرحله آخر گریمون درآورد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدای دمت گرم با cj خیلی خاطره دارم مخصوصا مرحله آخر گریمون درآورد!

امشب یک هارد قدیمی مو بازکردم دیدم این بازی نصب شده دارم خلاصه اجرا کردم یک دوری تو شهر زدم بازی خوبی بود فقط مشکل تبلیغات فریمی داشت که خیلیارو مریض کرد
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...