رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها من بازیو کامل کپی کردم الان اپدیت 5 و کرک 4 رو دارم همینو بریزم کافیه یا باید همه اپدیتا رو از اول کپی کنم ؟

سلام.آپدیت های قبلی لازم نیست

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من صدا ندارم چکار کنم صدا همو اول هست بعد قطع میشه 

DirectX رو آپدیت کنید

کارت صدا هم نصب کنید(جدیدشو)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چندتا اسکرین شات دیگه :

در میان گلها..... :دی

1az5lv7g0hn3owzyvk6x_thumb.jpg

قایقرانی در آبهای خروشان (البته به خیر و خوشی تموم نشد..برای سرم جایزه تعیین شده بود یه بازیکن دیگه 10 دقیقه بعد از این عکسها با اسنایپ ترکوندمون :دی )

miborq11zuj9x7xr1wg_thumb.jpg

kky7dsb34t3vl8e0b9_thumb.jpg

yrsu42rsqkk4u4aaf68_thumb.jpg

باران از دید داخل ماشین :

e5m0865jn36ap9hzcgew_thumb.jpg

این دختره که عکسش روی دیوار سمت راسته چرا چشماش چپه؟ :دی

mrq0szqp3rkapfpr8lg8_thumb.jpg

سرقت مسلحانه در زیباترین لحظه ی روز :دی

gj9g9ytuef86ojxj6689_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ای وای ! 

وقتی داشتم یه مرحله ای رو می رفتم اشتباهی واسه لود کردن دوباره رفتم رو یه سیو دیگه لود کردم بعدش اومدم یه چیزی خریدم نمی دونم چی شد سیو خواست بکنه( autosave )منم نمی دونستم که سیو قبلی ها رو لود کردم و رو اون سیو رو autosave سیو شد  ~x(  ~x(  ~x(

کلی رفته بودم جلو حالا باس دوباره برم  

از دوستان کسی هس سیو اون مرحله ای که به خونه مایکل حمله میکننو داشته باشه؟  تا یه ذره بعد اون رفته بودم این ور اونور فرقی نداره زیاد نباشه 

ممنونم  @};-

~x(

آقا کسی نیس؟ دوستان تا کجا رفتین؟ همین که خونواده مایکل که قهر کردن برگشته باشن هم کافیه ها ! خیلی ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام.عاغا چرا من این چیت کدها رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته.کسی تا حالا با  چیت کدها کار کرده؟

لینک به دیدگاه

چطور پولمو بی نهایت کنم بدون اینکه سیو الانم از بین بره ؟؟؟؟؟

؟؟؟؟

؟؟؟؟

؟؟؟

دوستان این سوال منم هست ، لطفا راهنمایی فرمایید.

اما برای من سیو ها مهم نیست

سلام.

1- یه قسمت توی دریا هست گنج داره

2-گذراندن مراحل

3-خرید بورس توی سایت

4-خرید مغازه پایین نقشه

5- از همه اسون تر و سریع تر ... استفاده از این ترینر:

این ترینر رو بنداز رو دستکتاپ اجرا کن کلید number 3 رو بزنی پولت بی نهایت میشه. بعد از سیو کردن بازی تا همیشه میلیاردر هستی حتی بدون ترینر

اینجا واستون اپلود کردم  لینک:  http://uplod.ir/f6sb...Trainer.exe.htm

ویرایش شده توسط Hamid . SHahan
لینک به دیدگاه

سلام.عاغا چرا من این چیت کدها رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته.کسی تا حالا با  چیت کدها کار کرده؟

لینک به دیدگاه

نه 25 درصد زیاده 

یعنی باید بی خیال 15 درصد بازی بشم , اونم این بازی

حالا اگر تونستی آپ کن دادا قربونت

کسی نبود 10-12 درصد رفته باشه .....

سیو 18% دارم قبل از ترور

اینجا اپلود کردم---لینک : http://uplod.ir/x8ms8gta2rnn/__save.zip.htm

لینک به دیدگاه

منم بعد از آپدیت 5 این مشکلو داشتم.شما فایل های GTA5.exe و GTAVLauncher.exe که تو آپدیت 2 بود رو دوباره تو پوشه بازی کپی کنید درست میشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان توجه کنید که برای آپدیت بازی لازم نیست تمام آپدیت ها رو دانلود و نصب کنید.فقط آخرین آپدیت رو نصب کنید

الکی آپدیت های قبلی رو دانلود نکنید

یوسف جان خیلی گلی داداشم مرسی :x @};- میرم تست کنم

---

در مورد اپدیت ها برای همه ی بازی ها این جوریه یا فقط این بازی فقط باید اخرین اپدیت رو گرفت ؟! :|

هر اپدیتی میاد یه لیست هم داره که مشکلاتی که حل شده رو توش نوشته یعنی اپدیت 10 هم اومد مشکلاتی که اپدیت 2 یا 6 حل کرده رو اپدیت 10 هم حل میکنه و دیگه قبلیا لازم نیست ؟؟؟ :-?

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دوستان به نظرم پچ ورژن 5 مورد داره

یعنی کلا پردازنده رو درگیر میکنه

این درگیری که میگم خیلی ملایم هست. :D

داخل بازی چیزی در حد تست سنگین Prime95 یا XTU اجرا میکنه ! :(

به همین دلیل دوباره برگشتم به پچ ورژن 4 

به نظرم هرچی که نسخه های پتچ میره بالاتر، بازی یواش یواش تبدیل به نرم افزار تست پایداری میشه. :(  :D  

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام داداش بعد از زدن کلید ~ صفحه وارد کردن چیت میاد و بعد ازوارد کردن چیت و زدن اینتر چیت اجرا میشه

ویرایش شده توسط watchdogs
لینک به دیدگاه

اینجا جاش نیست اما خوب مربوط به جی تی ای هست رم کم اوردم  :(

http://lioncomputer.ir/product/3878/%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF+%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D9%86+%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B1+%D9%81%DB%8C%D9%88%D8%B1%DB%8C+1866+%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%87%D8%B1%D8%AA%D8%B2+4+%DA%AF%DB%8C%DA%AF/#prettyPhoto

این رم باس 1866  داره همین مدل دارم اما باسش 1600 هست اینو بخرم دوال چنل کار میکنن رم ها  با هم یا نه ؟ 

هنوز بازی شروع نکردم گیر رم بودم  :D البته اپدیت هم منتظر بودم بیان براش هرچند اپدیت خوبی هم نیومده 

لینک به دیدگاه

درود

بازی مجددا در مرحله ای که به بانک اصلی شهر دستبرد میزنن مشکل داره.قسمتی که بعد از  سوراخ کردن دیوار بانک و برداشتن طلاها با هلیکوپتر میان به پارکینگ زیر تا سوار ماشین بشن به محض سوار شدن کرش میکنه ,با اروری به مضمون زیر

tieup-0014-chk-b

کرک 5 و اپدیت4 هم نصبه(فایل sv-74187V-U5 )

لینک زیر یه راه حل براش داشت اما این مورد هم جواب نداد بعد 20 ثانیه سوشیال کلاب کانکت میشه و بعدش اکتیویشن میخاد !!

http://pcgamers.blog.ir/1394/02/11/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B1%D8%B1%D9%88%D8%B1-Tieup-0014-CHK-B-%D8%AF%D8%B1-Gta-V

لینک به دیدگاه

درود

بازی مجددا در مرحله ای که به بانک اصلی شهر دستبرد میزنن مشکل داره.قسمتی که بعد از  سوراخ کردن دیوار بانک و برداشتن طلاها با هلیکوپتر میان به پارکینگ زیر تا سوار ماشین بشن به محض سوار شدن کرش میکنه ,با اروری به مضمون زیر

tieup-0014-chk-b

لینک زیر یه راه حل براش داشت اما این مورد هم جواب نداد بعد 20 ثانیه سوشیال کلاب کانکت میشه و بعدش اکتیویشن میخاد !!

http://pcgamers.blog.ir/1394/02/11/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B1%D8%B1%D9%88%D8%B1-Tieup-0014-CHK-B-%D8%AF%D8%B1-Gta-V

آپدیت 2 رو نصب کنید

آپدیت های جدید مشکلات جدیدی ایجاد میکنن که قبلا نبوده.من الان آپدیت 2 دارم و کرک 4 هیچ مشکلی ندیدم.ولی با آپدیت 5 کرش های زیاد داشتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

tieup-0014-chk-b

اونجا هم قبل از سوار شدن به ماشین باید 3 بار خودکشی کنی تا بتونی اون یه تیکه رو Skip بزنی....

هر موقع می بینی در یک لحظه ی ثابت توی بازی قراره کرش بشه دقیقا قبل اون لحظه 3 بار خودکشی کن تا امکان Skip زدن فراهم شه ....راه بهتری من ندیدم اون موقع 

لینک به دیدگاه

سلام

بعد از مرحله ی father son مرحله ای نیست :( .خواهشا هر کسی سیو بعد از این مرحله رو داره بزاره :Praying:

لینک به دیدگاه

دوستان من اپدیت ها رو به ترتیب ریختم بعد اپدیت 5 که ریختم کر.کش رو نریختم و به جاش

http://rs13.rodfile.com:8182/d/ycaozhfl76zxn5ybfm3xvl3sbzxakpfqpiizmiurnvssbneqdch2vcai/GTA%20V.bat

و بعد

http://fs2.filegir.com/poormaz/__ONLY_V5.0.exe

ریختم باید بگم که دیگه هیچگونه کرش و stop working وجود نداره و اوکی هست البته بعد از این کار ها باید playgtav رو اجرا کرد

مشکل جدید با این کار افت فریم هست که بازم تحملش راحت تر از کرش کردن هست

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

سلام داداش بعد از زدن کلید ~ صفحه وارد کردن چیت میاد و بعد ازوارد کردن چیت و زدن اینتر چیت اجرا میشه

خب داداش وقتی میگم میزنم ولی اجرا نمیشه یعنی چی؟یعنی همون کلید رو زدم و بعد از وارد کردن چیت و زدن اینتر هیچ اتفاقی نمیفته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...