رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقا این مراحل تموم شد سرگرمی دیگه ای نیست ؟!! :(

چند تا علامت سوال بود اونا رو هم بردم . . .

و این که اون پیر زنه که چاق بود به ترور یه ایمیل داد که عکس یک زمین توش بود که گفت یه یارویی هست باید اونجا ها پیداش کنی و بکشیش . . . .روی نقشه کجا میشه ؟؟؟ :-?

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان سلام وقتی تانک میخریم کجا میره؟ کجا deliver میشه؟ 

کسی تونسته هواپیمای جنگی از پادگان بدزده؟ لامصب خیلیییییییییییییییییی سخته 10 بار مردم اخر سر تونستم یکی بدزدم دو سه فرسخ نرفته بودم که با توپ زدن بالمو  :crying:

لینک به دیدگاه

دوستان سلام وقتی تانک میخریم کجا میره؟ کجا deliver میشه؟ 

کسی تونسته هواپیمای جنگی از پادگان بدزده؟ لامصب خیلیییییییییییییییییی سخته 10 بار مردم اخر سر تونستم یکی بدزدم دو سه فرسخ نرفته بودم که با توپ زدن بالمو  :crying:

من فقط با ترور تونستم ازد تانک استفاده کنم که یک فرودگاه صحرایی هست که بخری تانک و هواپیما تو اونجا هستش .مثل گاراز میمونه باید بخری

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.توی این لینک لیست تمامی وسایل نقیله توی گیم رو گذاشته.فقط موندم چرا بعضیاش اصلا واسه من وجود نداره.

http://grandtheftauto.net/gta5/vehicles#passenger-cars

ویرایش شده توسط farid23
لینک به دیدگاه

ترینر بزن بدون ستاره شی برو تو کارش.

:D  :D

اه نه بابا؟ خیلی زرنگی 

زدم حاجی ولی وقتی میخوای بلند شی از زمین برج مراقبتشون با توپ می زنه حتیی وقتی که ستاره همه شون رفتن ! 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.توی این لینک لیست تمامی وسایل نقیله توی گیم رو گذاشته.فقط موندم چرا بعضیاش اصلا واسه من وجود نداره.

واسه منم بعضیاش نیست .

7660.jpg

شاید dlcبیاد و تو اونا باشه

لینک به دیدگاه

اه نه بابا؟ خیلی زرنگی 

زدم حاجی ولی وقتی میخوای بلند شی از زمین برج مراقبتشون با توپ می زنه حتیی وقتی که ستاره همه شون رفتن ! 

سلام

با فرانکلین تو فرودگاه هواپیمایی پایین نقشه یه گاراژ هست بخر و قتی خریدی تانک یا هواپیما جنگی بخر برو اونجا با دکمه e تانک یا هواپیمات رو بردار

لینک به دیدگاه

واسه منم بعضیاش نیست .

7660.jpg

شاید dlcبیاد و تو اونا باشه

شما از کدوم نسخه بازی استفاده میکنید؟

لینک به دیدگاه

Core pack

به همین دلیل دوست عزیز چون نسخه core pack تمام dlc ها رو حذف کرده 

من از نسخه full unlocked استفاده میکنم و همه ی ماشین ها بوه تا حالا البته یه سری از ماشین ها تو بخش آنلاین هست که تو آفلاین نیستش

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

attachicon.gif11265475_967968646555104_6759534672879112885_n.png

LOL

لینک به دیدگاه

اونجا رو خریدم هواپیماهام اونجان ولی نمی دونستم تانکم میره اونجا ممنون

ببینم مایکل نمی تونه ؟ اونم می تونه گاراژ بگیره دیگه 

الان این منفی واسه چی بود؟  :-?

خودش بیاد بگه کاریش ندارم  *dry#

سلام

برا مایکل هم هست ولی من نمی دونم چون کلا ازبازی gta خوشم نمیاد ولی برادرم بازی می کنه اونم با سیوی که از اینترنت گرفته :laughing:

با کمک فرجام جان و saeedsYs فهمیدم که تانکی رو که می خرم اونجاست اونم با فرانکلین

کلا من نه مرحله ای رفتم نه می دونم چی کجاست ولی گه گداری بازی می کنم ولی با gta : san andreas خیلی حال کردم بهترین gta عمرم بود :D

ویرایش شده توسط omid144
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

مرسی فرجام جان

آقای ی مرحله فرعی هست میری پیشش بعد میگی دنبال موجود فضایم بعد هیچ اتفاقی نمی افته حالا فکر کنم همون ی مرحله مونده میشه کمک کنی؟ هردو شخصیت مرحله ندارن فقط فرانکلین یک مرحله بی نام و نشون داره که فقط 1 روی آواتارش 1 نوشته

سلام عزیز دل

راستش منم اون ماموریت رو گرفتم اما دیگه نرفتم بقیش رو ، چون نسخه اوریجینال بازی رو گرفتم اون سیو هایی رو که توش رمز پول زده بودم و کلی پول توش بود و نمیتونم استفاده کنم  و ادامشون بدم مگرنه به علت چیت بن میکنن :دی

آخرین مرحله رسمی بازی ماموریت ترور هستش که مادرش بهش میگه بره و یه ون حمل مواد شیمیایی بیاره

راستی یک سری ماشینها در قسمت آنلاین هست که در حالت story mode بازی وجود نداره مثل NIssan GTR یا کروما(ظاهرا" میشه تویاتا) ضد گلوله (به معنای واقعی ضذ گلوله... حتی شیشه ها هم روشون روکش کشیده شده) و 2 تا موتور 1000 CC و چند تا ماشین و موتور دیگه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

ماموریت dlc چیز جدیدیی این بازی براش نمیاد ؟

ماموریتشم کمه خیلی  :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ماشین زرهی کجاست کسی میدونه؟

ماشین های زرهی فقط در بخش آنلاین و بعد از انجام ماموریت های Heist قابل خرید و دسترسی میشن

دوستانی که می خوان سریعتر رنکشون بالای بیاد منو اد کن Social Club: BBadAssDriver

توی ماموریت ها و مسابقاتی که رنک بالای می خواد دعوتتون می کنم خیلی راحت تر RP میگیرید و level up می شید

رنک من 154 هست :D

لینک به دیدگاه

سلام عزیز دل

راستش منم اون ماموریت رو گرفتم اما دیگه نرفتم بقیش رو ، چون نسخه اوریجینال بازی رو گرفتم اون سیو هایی رو که توش رمز پول زده بودم و کلی پول توش بود و نمیتونم استفاده کنم  و ادامشون بدم مگرنه به علت چیت بن میکنن :دی

آخرین مرحله رسمی بازی ماموریت ترور هستش که مادرش بهش میگه بره و یه ون حمل مواد شیمیایی بیاره

راستی یک سری ماشینها در قسمت آنلاین هست که در حالت story mode بازی وجود نداره مثل NIssan GTR یا کروما(ظاهرا" میشه تویاتا) ضد گلوله (به معنای واقعی ضذ گلوله... حتی شیشه ها هم روشون روکش کشیده شده) و 2 تا موتور 1000 CC و چند تا ماشین و موتور دیگه

مرسی بعد اون از کجا بیاری؟ منظورم ماشین شیمیایی؟

لینک به دیدگاه

مرسی بعد اون از کجا بیاری؟ منظورم ماشین شیمیایی؟

داش فرجام لطف کردن من رو راهنمایی کردن و گفتن که جلو بعضی بیمارستان ها گزاشته ، سوار میشین بعد تو نقشه مشخص میکنه خونه ترور رو میبرین برای مادر ترور ولی مادرش . . . .

کسایی که رفتن مرحله رو بعدش برای ترور مرحله خاصی نیست ؟!!

راستی یه زنه چاق بودش ایمیل داد به ترور که یه نفر رو میخوام ترتیبش رو بدی و اخرین دفعه این جا ( یه عکس میفرسته که توش جاده خاکی هست ) دیده شده . . . روی نقشه باید از کجا پیداش کرد ؟؟؟

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

داش فرجام لطف کردن من رو راهنمایی کردن و گفتن که جلو بعضی بیمارستان ها گزاشته ، سوار میشین بعد تو نقشه مشخص میکنه خونه ترور رو میبرین برای مادر ترور ولی مادرش . . . .

کسایی که رفتن مرحله رو بعدش برای ترور مرحله خاصی نیست ؟!!

راستی یه زنه چاق بودش ایمیل داد به ترور که یه نفر رو میخوام ترتیبش رو بدی و اخرین دفعه این جا ( یه عکس میفرسته که توش جاده خاکی هست ) دیده شده . . . روی نقشه باید از کجا پیداش کرد ؟؟؟

مرسی دمت گرم

اولین کار اون توی معدن سنگه همون جای که ماشین معدنی توشخ طرف رو با ی RPG7 بزن دیگه هیچی نمیگه! بعد ی مرحله توی دریاچه بهت میده

لینک به دیدگاه

مرسی دمت گرم

اولین کار اون توی معدن سنگه همون جای که ماشین معدنی توشخ طرف رو با ی RPG7 بزن دیگه هیچی نمیگه! بعد ی مرحله توی دریاچه بهت میده

ممنون میشم معدن سنگ رو تو نقشه بهم نشون بدی @};-

لینک به دیدگاه

ماشین های زرهی فقط در بخش آنلاین و بعد از انجام ماموریت های Heist قابل خرید و دسترسی میشن

دوستانی که می خوان سریعتر رنکشون بالای بیاد منو اد کن Social Club: BBadAssDriver

توی ماموریت ها و مسابقاتی که رنک بالای می خواد دعوتتون می کنم خیلی راحت تر RP میگیرید و level up می شید

رنک من 154 هست :D

تک تیر انداز ماهر نمیخواین ؟؟؟ :D

مرسی دمت گرم . . . دارم پول جمع میکن مانیتور درست و حسابی بخرم . . . اینه فعلا نمیتونم اورج بخریم ولی حتما تا یه مدت دیگه میخرم و ما رو تو گروهتون راه بدین بترکونیم . . . .

لینک به دیدگاه

ممنون میشم معدن سنگ رو تو نقشه بهم نشون بدی @};-

داداش میشه کدوم بیمارستان؟

post-17517-0-90572200-1431891988_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

داداش میشه کدوم بیمارستان؟

attachicon.gifGTA5 2015-05-18 00-15-37-21.jpg

مرسی

36172477773733792326.jpg

متاسفانه مکانش یادم نیست . . . تو شهر فکر کنم دو تا بیمارستانه شما جا های متفاوت خود کشی کن بالاخره جلو یکی از بیمارستان ها هستش

لینک به دیدگاه

مرسی

36172477773733792326.jpg

متاسفانه مکانش یادم نیست . . . تو شهر فکر کنم دو تا بیمارستانه شما جا های متفاوت خود کشی کن بالاخره جلو یکی از بیمارستان ها هستش

خواهش اینم کار دوم خانم مانکنه!

post-17517-0-23074100-1431893848_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...