رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.به غیر از ترور اون یکی ها اگه تانک بخرن کجا میره؟

در ضمن این ریل گان رو کجا گیر بیارم؟

http://www.gtainside.com/en/download.php?do=detail&main_cat=599&id=73744

کسی جوابی نداره؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کسی جوابی نداره؟

در جواب سوال اولتون باید بگم که من فقط یه بار تانک با ترور پیچوندم و تا حالا نخریدم که بتونم جوابتون رو بدم

ولی در جواب سوال دوم یه مد هست و تو بازی نیست باید این مد رو با open iv نصب کنید آموزش نصب هم تو لینکی که دادید موجود هست

لینک به دیدگاه

کسی جوابی نداره؟

دوست من کمی تحقیق کنید 

زبانتون هم انشالله که خوب هست.تو اون لینکی که دادید به طور کاملا روان توضیح داده که چه کار کنی.

لینک به دیدگاه

کسی جوابی نداره؟

ریل گان فرقی با مدل اصلی خود بازی داره ؟ 

اگه فرقی نداره تو همون اسکربیت که بالا گذاشتم این اسلحه وجود داره 

تانک این حرفا هم تو اسکربیت هست 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

کسی جوابی نداره؟

والا تانک برای من میره داخل فرودگاه در کنار هواپیما ها (آشیانه ای که برای هواپیما قابل خریده در فرودگاه جنوبی نقشه) میری داخل آشیانه E رو میزنی و میتونی انتخاب کنی که از بین هواپیماهات،کامیون جنگیت و تانکت کدومش بیاد

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

ریل گان فرقی با مدل اصلی خود بازی داره ؟ 

اگه فرقی نداره تو همون اسکربیت که بالا گذاشتم این اسلحه وجود داره 

تانک این حرفا هم تو اسکربیت هست 

نمیدونم والا فرقی داره یا نه.

اون اسکریپت رو هم دان کردم دمت کردم خیلی حال کردم.

ویرایش شده توسط farid23
لینک به دیدگاه

سلام من مرحله ای که از جواهری دزدی می کنند رد کردم چند تا دیگه هم رفتم اولین مرحله شخصیت تراویس هم رفتم باز دوباره از مرحله دزدی از جواهری می یاد حل این مشکل چیه تعداد صفحات زیاده انتخابی نگاه کردم چیزی ندیدم لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

من نمی تونم این مرحله رو بگذرنم لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم . در ضمن اون وسیله رو پیدا میکنم و نمیتونم . الان دیگه پیدا کردنش سخت شده . چیکار باید بکنم ؟ dbix_20150531_112341.jpg

لینک به دیدگاه

ببین باید یه ماشین خاص برای بعد از دزدیت انتخاب کنی و یه جای مخصوص پنهان کنی ، ماشینو که سوار شی بهت میگه که این ماشین میشه یا نمیشه ، بعد از اینکه تایید کرد باید یه جای خلوت و مورد تایید بازی پنهان کنی , بعدش به مایکل زنگ بزنی

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

من نمی تونم این مرحله رو بگذرنم لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم . در ضمن اون وسیله رو پیدا میکنم و نمیتونم . الان دیگه پیدا کردنش سخت شده . چیکار باید بکنم ؟ dbix_20150531_112341.jpg

یه ماشین میدزدی.خودش اون بالا میگه این ماشین برای Gateway Car مناسبه.اگه مناسب نبود یه ماشین دیگه انتخاب کن

بعدش اون ماشینو ببر یه جای خلوت که تو دید مردم نباشه

اونجا زنگ بزن به مایکل

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

من نمی تونم این مرحله رو بگذرنم لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم . در ضمن اون وسیله رو پیدا میکنم و نمیتونم . الان دیگه پیدا کردنش سخت شده . چیکار باید بکنم ؟ dbix_20150531_112341.jpg

منم دیروز همینجا گیر کرده بودم سرچ کردم ردش کردم

باید یک ماشین چهار در پیدا کنی وقتی سوارش شدی باید بالا ب‌نویسه این ماشین میتونی در گت وی استفاده بشه وقتی اکی رو داد باید یکجایی پیدا کنی که دور از جاده باشه من تو جاده خاکی که کمی از جاده اسفالته دور بود توقف کردم ،اونجا موبایلو باز میکنی اگه پیغام داد اینجا میتونه استفاده بشه و اکی بود به مایکل میزنگی یک گزینه getaway اضافه شده اونو میزنی و دیگه ادامه ماموریت...

البته بعدش حسابی اعصابم رو خورد کرد پیدا کردن اسنایرا خیلی بد بود و سخت.بدترین قسمت بازی بود بنظرم! البته تا اینجا!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

منم دیروز همینجا گیر کرده بودم سرچ کردم ردش کردم

باید یک ماشین چهار در پیدا کنی وقتی سوارش شدی باید بالا ب‌نویسه این ماشین میتونی در گت وی استفاده بشه وقتی اکی رو داد باید یکجایی پیدا کنی که دور از جاده باشه من تو جاده خاکی که کمی از جاده اسفالته دور بود توقف کردم ،اونجا موبایلو باز میکنی اگه پیغام داد اینجا میتونه استفاده بشه و اکی بود به مایکل میزنگی یک گزینه getaway اضافه شده اونو میزنی و دیگه ادامه ماموریت...

البته بعدش حسابی اعصابم رو خورد کرد پیدا کردن اسنایرا خیلی بد بود و سخت.بدترین قسمت بازی بود بنظرم! البته تا اینجا!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalkفه

اهان فهمیدم  دستتون درد نکنه @};-  . ولی من نتونستم جای خلوت پیدا کنم .دیگه حوصلم سر رفته . کسی میدونه کدوم طرفه نقشه هست جاشو برام نشون بده ؟

لینک به دیدگاه

داداش این همه کوچه پس کوچه.اینا جای خلوت نیستن؟

لینک به دیدگاه

این مد رو کسی امتحان کرده ؟؟؟

مثل half life میشه :D

https://www.gta5-mods.com/scripts/gravity-gun

لینک به دیدگاه

این مد رو کسی امتحان کرده ؟؟؟

مثل half life میشه :D

https://www.gta5-mods.com/scripts/gravity-gun

مدی که بازی رو از سطح واقعیت به تخیل ببره ارزش تست نداره بیشتر جنبه فان داره :D

لینک به دیدگاه

همون طور که حدس زده بودم . . . . :دی

در ماه آینده، یک DLC جدید با نام Ill-Gotten Gains Part 1 که شامل اسلحه ها و ماشین های کاملا مدرن است، برای عنوان Grand Theft Auto Online عرضه می گردد.
همچنین، قسمت های بعدی آن در تابستان امسال عرضه می گردند.در همین راستا، به تازگی کمپانی RockStar تصاویری از Ill-Gotten Gains Part 1 منتشر کرده است:
Albany-Virgo-.jpg
Benefactor-Stirling-GT.jpg
Buckingham-Luxor-Deluxe-.jpg
Buckingham-Swift-Deluxe.jpg
Combat-PDW-.jpg

Enus-Windsor.jpg
Pegassi-Osiris-.jpg

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون طور که حدس زده بودم . . . . :دی

در ماه آینده، یک DLC جدید با نام Ill-Gotten Gains Part 1 که شامل اسلحه ها و ماشین های کاملا مدرن است، برای عنوان Grand Theft Auto Online عرضه می گردد.
همچنین، قسمت های بعدی آن در تابستان امسال عرضه می گردند.در همین راستا، به تازگی کمپانی RockStar تصاویری از Ill-Gotten Gains Part 1 منتشر کرده است:
Albany-Virgo-.jpg
Benefactor-Stirling-GT.jpg
Buckingham-Luxor-Deluxe-.jpg
Buckingham-Swift-Deluxe.jpg
Combat-PDW-.jpg

Enus-Windsor.jpg

Pegassi-Osiris-.jpg

ماشین دومی لوتوسه؟ :دی

آقا یه خاطره بگم از GTA V Online براتون :

مدتی بود که موفق شده بودم به صورت اسانسوری مقدار زیادی level up کنم اما مشکل مالی داشتم توی بازی و به شدت هوس بوگاتی و هلی کوپتر Buzzard کرده بودم.. ساعت 3-4 صبح بود همینطوری داشتم توی یه session شلوغ چرخ میزدم(سمت فرودگاه جنوب نقشه) یهو دیدم همه جا داره منفجر میشه :دی فرار کردم یه جا سنگر گرفتم که...

یهو بارانی از کیسه پول شروع شد.... روی سرم میریخت و هر کیسه حاوی 40000 دلار :دی تا حدود 5 میلیون دلار بهم اضافه شده بود که یکی از بازیکنا توی گوشیم (موبایل داخل بازی) بهم زنگ زد گفت بیا سوار ماشین شو  :D  آقا سوار شدم در عرض 1 ثانیه دیدم داخل پادگان ارتش توی بازی هستم :دی بازم کلی کیسه پول اونجا بود.... در کل 12 میلیون دلار گیرم اومد :دی حالا من فکر میکردم چیز زیاد خاصی نیست و خیلی هم خوشحال نشدم...(اصولا توی بازی به این افراد میگن هکر.... اما چه هکری! یک مشت بی سواد که با تولز ، پول و ماشین و اینچیزا اسپاون میکنن و ملت هم 2-3 بار بهشون میگن هکر روشون زیاد میشه و در آخر بازی رو به گند میکشن... مثلا یه کاری میکنن که همه افراد داخل مپ کشته بشن و قتلشون به اسم یه بازیکن خاص ثبت بشه)

اما مسئله وقتی برام شیرین شد که داشتم توی newegg و چندتا سایت دیگه میچرخیدم که یهو دیدم کارت های حاوی پول برای GTA online برای فروش وجود داره که خیلی هم پر طرفدار و پر فروشه.... اما قمیتها.... برای 1 میلیون و دویست هزار دلار در بازی قیمت بین 14 تا 19 دلار!!!!! به بالا بود  :eek:  :D  و اون 12 میلیون دلار توی بازی که گیرم اومد احتملا حدود 80 الی 90 دلار ارزش داشته و در واقع انگار هزینه ای که برای خرید بازی کردم داخل خود بازی برگشته =))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

مدتی بود که موفق شده بودم به صورت اسانسوری مقدار زیادی level up کنم اما مشکل مالی داشتم توی بازی و به شدت هوس بوگاتی و هلی کوپتر Buzzard کرده بودم.. ساعت 3-4 صبح بود همینطوری داشتم توی یه session شلوغ چرخ میزدم(سمت فرودگاه جنوب نقشه) یهو دیدم همه جا داره منفجر میشه :دی فرار کردم یه جا سنگر گرفتم که...

یهو بارانی از کیسه پول شروع شد.... روی سرم میریخت و هر کیسه حاوی 40000 دلار :دی تا حدود 5 میلیون دلار بهم اضافه شده بود که یکی از بازیکنا توی گوشیم (موبایل داخل بازی) بهم زنگ زد گفت بیا سوار ماشین شو  :D  آقا سوار شدم در عرض 1 ثانیه دیدم داخل پادگان ارتش توی بازی هستم :دی بازم کلی کیسه پول اونجا بود.... در کل 12 میلیون دلار گیرم اومد :دی حالا من فکر میکردم چیز زیاد خاصی نیست و خیلی هم خوشحال نشدم...(اصولا توی بازی به این افراد میگن هکر.... اما چه هکری! یک مشت بی سواد که با تولز ، پول و ماشین و اینچیزا اسپاون میکنن و ملت هم 2-3 بار بهشون میگن هکر روشون زیاد میشه و در آخر بازی رو به گند میکشن... مثلا یه کاری میکنن که همه افراد داخل مپ کشته بشن و قتلشون به اسم یه بازیکن خاص ثبت بشه)

اما مسئله وقتی برام شیرین شد که داشتم توی newegg و چندتا سایت دیگه میچرخیدم که یهو دیدم کارت های حاوی پول برای GTA online برای فروش وجود داره که خیلی هم پر طرفدار و پر فروشه.... اما قمیتها.... برای 1 میلیون و دویست هزار دلار در بازی قیمت بین 14 تا 19 دلار!!!!! به بالا بود  :eek:  :D  و اون 12 میلیون دلار توی بازی که گیرم اومد احتملا حدود 80 الی 90 دلار ارزش داشته و در واقع انگار هزینه ای که برای خرید بازی کردم داخل خود بازی برگشته =))

خیلی خوب بود بازم بگو از انلاین . . .

منم خیلی میخوام بخرم ولی کارتم خالیه و هنوز پول توش نرفته یه اتفاقی میافته باید پول یه چی بدم . . . یه دندون درد ساده داشتم رفتم 400 تومن تیغم زدن بابت پر کردن و عصب کشی !!

ولی بالاخره میخرم و میام . . .

یه توضیح میدی در مورد crew و session

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی خوب بود بازم بگو از انلاین . . .

منم خیلی میخوام بخرم ولی کارتم خالیه و هنوز پول توش نرفته یه اتفاقی میافته باید پول یه چی بدم . . . یه دندون درد ساده داشتم رفتم 400 تومن تیغم زدن بابت پر کردن و عصب کشی !!

ولی بالاخره میخرم و میام . . .

یه توضیح میدی در مورد crew و session

آره هزینه های دندون که... من 4 تا دندون عقلِ بی عقل دارم هر 4 تاش باید جراحی شه :دی

crew در واقع همون "دار و دسته" میشه معنیش کرد ، شما و دوستانتون میتونید برای خودتون crew بسازید براش اسم و آواتار انتخاب کنید تا دوستانتون رو کنار هم داشته باشید و به شما این امکان رو میده که با اعضای crew خودتون داخل یک session بازی کنید و...  در واقع دسترسی به دوستانتون رو برای انجام فعالیت های تیمی بالا میبره

session هم در GTA به معنی همون مپی میتونه باشه که پلیرها داخلش بازی میکنن و هر session میتونه تا 30 تا پلیر رو ساپورت کنه_ اگه درست یادم باشه_ شما اگه از رفتار پلیرهای یک session خوشتون نیاد میتونید راحت برید توی یک session دیگه... بصورت دیفالت انتخاب session بصورت رندوم و بر حسب کیفیت اینترنتتون هست (بدون کاهنده پینگ در نهایت توی session های 4-5 نفره میتونم بازی کنم و ب کاهنده پینگ تا 25 تا هم مشکلی ندیدم) البته شما حق انتخاب های دیگه ای هم دارید منجمله "solo session " که فقط خودتونید ، closed friend session و crew session که فقط با دوستان و یا crew خودتون در یک session باشید... متاسفانه در حال حاضر آدمهای غیرنرمال زیادی هستن که فقط مزاحمت ایجاد میکنن توی بازی و فقط یه قصد کشتن پلیرها میان(تا یه حدی مشکلی نداره اما امان از افراط که دخیل کردن عقده های زندگی واقعی:دی) که بازی رو به گند میکشن تا حدودی :D

لینک به دیدگاه

یعنی فقط برو دعا کن که بن نشی 

اون یارو داشته از ماد غیر مجاز توی مولتی استفاده می کرده و راک استار هم داره مردم رو بن می کنه مثل چی 

یکیش هم همین دوست خودم بود که دیروز بن شد 

به هیچ عنوان یعنی به هیچ عنوان وارد session نشید که توش از ماد داره استفاده می شه 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

اون یارو داشته از ماد غیر مجاز توی مولتی استفاده می کرده و راک استار هم داره مردم رو بن می کنه مثل چی 

به هیچ عنوان یعنی به هیچ عنوان وارد session نشید که توش از ماد داره استفاده می شه 

یعنی برای همیشه از انلاین بن میشن ؟!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام والا فکر نکنم اینقدر هم نظارت باشه چون این افراد توسط خود کاربران باید شناسایی بشن.... طرف رو خواستیم ریپورت بدیم با 5 تا از بچه های session  به خاطر استفاده از چیت و اینها ، برای خودمون اخطار اومد که اگه ریپورتمون اشتباه بوده باشه خودمون بن میشیم :| و با توجه به اینکه حداقل نصف اونهایی که دارن mode و چیت میزنن level بالای 100 دارن یعنی که به احتمال زیاد مدتهاست اینطوری هستن و بن نشدن چون اثباتش به شدت سخته حتی برای خود GTA اما اگه اثبات بشه طرف بن میشه:دی

به همین دلیل ریپورت دهنده ها بسیار کم هستن

مسئله دیگه اینه که خود راکستار هم میدونه وقتی که یه نفر بین 30 نفر داره توی یه session  چیت و mode استفاده میکنه تقصیر بقیه حاضرین در session نیست(اینطوری که دیدم شاید از هر 10 تا session توی 7 تاش یه نفر داره یه حرکتی مثل چیت و mode میزنه و واقعا نمیشه گفت توی session ای که توش ماد میزنن نرید، فقط اگه نزدیک طرف باشید یا mode اش خیلی تابلو باشه اصلا میتونی بفهمی و مثلا leave بدی و حداقل در 90 درصد مواقع شما همه بازیکنا رو که نمیبینید که چیکار میکن:دی) ... دیوانه ها حتی در حالت passive mode هم باشی با یه کد میکشنت :دی

من اولین بار که اون قضیه پول پیش اومد به ساپورت راکستار پیام دادم و قضیه رو مطرح کردم_ البته بصورت داستان یک فرد سوم شخص _ و گفتن که مشکلی نیست و محدودیتی برای دوستتون پیش نمیاد حتی اگه همه پول رو خرج کرده باشن اما سعی کنید در دفعات بعدی اون شخصی رو که فکر میکنید عامل این مسئله بوده ریپورت بدید.

الان حدود 1 ماهی میشه که دارم بازی میکنم فکر کنم ، راحت 10 نفر رو میشناسم که به شدت از این پولها و... اسپاون میکنن و با راحتی دارن به کارشون ادامه میدن ... یکیشون اصلا معروفه به بانک!!!

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راکستار باید یک سرور فان راه اندازی کنه که کسایی که خیلی فان دوست دارند برن تو این سرور

لینک به دیدگاه

سلام والا فکر نکنم اینقدر هم نظارت باشه چون این افراد توسط خود کاربران باید شناسایی بشن.... طرف رو خواستیم ریپورت بدیم با 5 تا از بچه های session  به خاطر استفاده از چیت و اینها ، برای خودمون اخطار اومد که اگه ریپورتمون اشتباه بوده باشه خودمون بن میشیم :| و با توجه به اینکه حداقل نصف اونهایی که دارن mode و چیت میزنن level بالای 100 دارن یعنی که به احتمال زیاد مدتهاست اینطوری هستن و بن نشدن چون اثباتش به شدت سخته حتی برای خود GTA اما اگه اثبات بشه طرف بن میشه:دی

به همین دلیل ریپورت دهنده ها بسیار کم هستن

مسئله دیگه اینه که خود راکستار هم میدونه وقتی که یه نفر بین 30 نفر داره توی یه session  چیت و mode استفاده میکنه تقصیر بقیه حاضرین در session نیست(اینطوری که دیدم شاید از هر 10 تا session توی 7 تاش یه نفر داره یه حرکتی مثل چیت و mode میزنه و واقعا نمیشه گفت توی session ای که توش ماد میزنن نرید، فقط اگه نزدیک طرف باشید یا mode اش خیلی تابلو باشه اصلا میتونی بفهمی و مثلا leave بدی و حداقل در 90 درصد مواقع شما همه بازیکنا رو که نمیبینید که چیکار میکن:دی) ... دیوانه ها حتی در حالت passive mode هم باشی با یه کد میکشنت :دی

من اولین بار که اون قضیه پول پیش اومد به ساپورت راکستار پیام دادم و قضیه رو مطرح کردم_ البته بصورت داستان یک فرد سوم شخص _ و گفتن که مشکلی نیست و محدودیتی برای دوستتون پیش نمیاد حتی اگه همه پول رو خرج کرده باشن اما سعی کنید در دفعات بعدی اون شخصی رو که فکر میکنید عامل این مسئله بوده ریپورت بدید.

الان حدود 1 ماهی میشه که دارم بازی میکنم فکر کنم ، راحت 10 نفر رو میشناسم که به شدت از این پولها و... اسپاون میکنن و با راحتی دارن به کارشون ادامه میدن ... یکیشون اصلا معروفه به بانک!!!

میشه بگین چجوری با پشتیبانی راک استار صحبت کردی ؟!!

لینک به دیدگاه

اقا در جواب حرف این دوستمون فرجام :)) بگم که منم یه هکر اومده بود تو سرور اونم از نوع ایرانی :D خلاصه بهم 4 میلیون دلار پول داد منم خرج کردم همین الان هم تو بازی بودم داشتیم heist میرفتیم که یهو یه خارجی اومد کلی کیسه پول ریخت برامون ما هم  3 نفری مشغول جمع کردن پولا بودیم =))  گفتم بن نمیشیم؟ یکی گفت نه با میکروفون :D .  یکی دیگه از دوستام از همین هکر ایرانی 1 میلیون گرفته بود :D

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...