رفتن به مطلب

سیستم مورد نیاز بازی Evolve " ایا برای کشتن هیولا به یک هیولا برای بازی نیاز هست؟"

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Evolve system requirements

wxd9_tdt1ct0-lr68.878x0.z-z96kyq.jpg

Minimum Requirements:

• INTEL CPU: Core 2 Duo E6600
  • AMD CPU: Athlon 64 X2 6400
  • SYSTEM RAM: 4GB
  • NVIDIA VIDEO CARD: GeForce GTX 560
  • ATI VIDEO CARD: Radeon HD 5770
  • VIDEO MEMORY: 1GB
  • HARD DRIVE: 50GB

Recommended Requirements:

• INTEL CPU: Core i7-920
  • AMD CPU: A8-3870K

• SYSTEM RAM: 6GB
  • NVIDIA VIDEO CARD: GeForce GTX 670 or GTX 760
  • ATI VIDEO CARD: Radeon R9 280
  • VIDEO MEMORY: 2GB
  • HARD DRIVE: 50GB

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کی قرار هست بیاد؟

سبکش چی هست؟ 

لینک به دیدگاه

سیستم خیلی شاخی هم نمیخاد  :D

در مقابل سیستم مورد نیاز بعضی بازی ها  جوجه هیولاست =))

لینک به دیدگاه

سیستم خیلی شاخی هم نمیخاد  :D

در مقابل سیستم مورد نیاز بعضی بازی ها  جوجه هیولاست =))

کرای انجین موتور گرافیک بازی هم بهینه هست ، هم موتور گرافیک فوق العاده ای هست

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

کی قرار هست بیاد؟

سبکش چی هست؟ 

کلاً آنلاینه ولی میگن یه تک نفره داستانی هم گذاشتن تنگش ولی حکم تک نفره بتلفیلد روداره.

آنلاینش مچ میکینگ داره، 5 نفر میرید لابی، رندوم 1 نفر گودزیلا میشه 4 نفر هانتر، مچ که شروع میشه 4تا هانتر باید مانستر یا هیولا رو هانت کنن، تو این زمان، مانستر در حال لول آپ شدنه و وقتی به مکس لول برسه میتونه به بیس هانتر ها حمله کنه.

اصولاً هانتر ها باید قبل مکس لول شدن مانستر، بکشنش، وگرنه رو مکس لول کشتن هیولا خیلی سخت میشه مگه اینکه طرف نوب میشه ! ضمناً هانتر ها یا Spawn تایم دارن یعنی فرض درگیری پیش بیاد و هیولا 2 تا از هانتر ها رو بکشه ولی به حدی برسه که خودش مجبور بشه فرار کنه، هانتر ها دوباره Spawn میشن ، و در واقع مانستر زمانی برندست که یا 4 تا هانتر ور بکشه یا بیشون رو خراب کنه ...

کلاً روند ساده ایی داره ...

اما نکات جالب، گرافیک بازی برای یک عنوان آنلاین خیره کنندست ! زمانی که بازی رو ران کردم تا 12 ساعت از پشت سیستم بلند نشدم ! به قدری گرافیک خوب، گیم پلی عالی هست که واقعاً ارزش خرید اورجینال رو داره، ولی نزدیک 20 ساعت بازی، بزرگترین مشکل بازی خودش رو نشون میده ! و اون قابلیت playable بودن به مدت زیاد هست ! در واقع بازی حرف زیادی برای گفتن نداره و اگه کلاً آنلاین باز باشدی بعد 20 30 ساعتت از بازی کاملاً خسته میشید ! در واقع کل بازی رو میشه تو 4 5 خط خلاصه کرد ! البته این موارد واسه نسخه بتا بود ! تو نسخه نهایی چند هانتر و هیولای دیگه هم اضافه کردن که خب از اونجایی که سیستم لول آپ شدن کرکتر ها خیلی خاص نیست، فکر نمیکنم بخواد دردیو دوا کنه !

ولی از نظر محیط بازی و مپ، واقعاً مثلش رو ندیدم ! مثل بتل فیلد بزرگ نیست، ولی جزئیات ئ زیبایی بسیرا زیادی داره ! موتور بازی هم که دقیقاً برای همینجور مپ ها ساخته شه، و یا کنترل و هدف گیری و حرکت و غیره، واقعاً بی نقص و هیجان انگیز هست !

در مورد سیستم مورد نیاز، به سرعت نت خیلی وابستست ! من رو بیشترین تنظیمات (نسخه بتا که تو فاینال تنظیمات که کم فرق کردن) با 660فه و 2500k و 8 گیگ رم راحت 60 فریم میگرفتم، ولی سرعت نت لگ های بسیرا بدی رو ایجاد میکنه، در واقع افت فریم های در حد 10 فریم ! که خب رو تنظیمات high یا medium تقریباً حل میشه ، ضن اینکه نت من تقریباً جز ایده ال ترین نت های قابل دسترس هست ! سرعت 9 مگ با پینگ 90 گوگل یا مثلاً 100-120 بتلفیلد ! دیگه خودتون حساب کنید این عنوان چه قدر به سرعت نت حساسه ...

* همه اینایی که گفتم، در مورد نسخه بتا بود، ممکنه تو فاینال یه سری موارد  فرق کنن !

لینک به دیدگاه

کی قرار هست بیاد؟

سبکش چی هست؟ 

بهتره چند تا تریلر ببینین ازش

لینک به دیدگاه

کلاً آنلاینه ولی میگن یه تک نفره داستانی هم گذاشتن تنگش ولی حکم تک نفره بتلفیلد روداره.

آنلاینش مچ میکینگ داره، 5 نفر میرید لابی، رندوم 1 نفر گودزیلا میشه 4 نفر هانتر، مچ که شروع میشه 4تا هانتر باید مانستر یا هیولا رو هانت کنن، تو این زمان، مانستر در حال لول آپ شدنه و وقتی به مکس لول برسه میتونه به بیس هانتر ها حمله کنه.

اصولاً هانتر ها باید قبل مکس لول شدن مانستر، بکشنش، وگرنه رو مکس لول کشتن هیولا خیلی سخت میشه مگه اینکه طرف نوب میشه ! ضمناً هانتر ها یا Spawn تایم دارن یعنی فرض درگیری پیش بیاد و هیولا 2 تا از هانتر ها رو بکشه ولی به حدی برسه که خودش مجبور بشه فرار کنه، هانتر ها دوباره Spawn میشن ، و در واقع مانستر زمانی برندست که یا 4 تا هانتر ور بکشه یا بیشون رو خراب کنه ...

کلاً روند ساده ایی داره ...

اما نکات جالب، گرافیک بازی برای یک عنوان آنلاین خیره کنندست ! زمانی که بازی رو ران کردم تا 12 ساعت از پشت سیستم بلند نشدم ! به قدری گرافیک خوب، گیم پلی عالی هست که واقعاً ارزش خرید اورجینال رو داره، ولی نزدیک 20 ساعت بازی، بزرگترین مشکل بازی خودش رو نشون میده ! و اون قابلیت playable بودن به مدت زیاد هست ! در واقع بازی حرف زیادی برای گفتن نداره و اگه کلاً آنلاین باز باشدی بعد 20 30 ساعتت از بازی کاملاً خسته میشید ! در واقع کل بازی رو میشه تو 4 5 خط خلاصه کرد ! البته این موارد واسه نسخه بتا بود ! تو نسخه نهایی چند هانتر و هیولای دیگه هم اضافه کردن که خب از اونجایی که سیستم لول آپ شدن کرکتر ها خیلی خاص نیست، فکر نمیکنم بخواد دردیو دوا کنه !

ولی از نظر محیط بازی و مپ، واقعاً مثلش رو ندیدم ! مثل بتل فیلد بزرگ نیست، ولی جزئیات ئ زیبایی بسیرا زیادی داره ! موتور بازی هم که دقیقاً برای همینجور مپ ها ساخته شه، و یا کنترل و هدف گیری و حرکت و غیره، واقعاً بی نقص و هیجان انگیز هست !

در مورد سیستم مورد نیاز، به سرعت نت خیلی وابستست ! من رو بیشترین تنظیمات (نسخه بتا که تو فاینال تنظیمات که کم فرق کردن) با 660فه و 2500k و 8 گیگ رم راحت 60 فریم میگرفتم، ولی سرعت نت لگ های بسیرا بدی رو ایجاد میکنه، در واقع افت فریم های در حد 10 فریم ! که خب رو تنظیمات high یا medium تقریباً حل میشه ، ضن اینکه نت من تقریباً جز ایده ال ترین نت های قابل دسترس هست ! سرعت 9 مگ با پینگ 90 گوگل یا مثلاً 100-120 بتلفیلد ! دیگه خودتون حساب کنید این عنوان چه قدر به سرعت نت حساسه ...

* همه اینایی که گفتم، در مورد نسخه بتا بود، ممکنه تو فاینال یه سری موارد  فرق کنن !

لایک

اسکرین شات هم میزاشتین . . .

لینک به دیدگاه

لایک

اسکرین شات هم میزاشتین . . .

تو نت پره خب :D

گرفتم البته ولی خب پیدا نمیکنم، بجاش این یه گیم پلی از بتا هست که خیلی جالبه.

هر مچ تقریباً 15 دقیقه طول میکشه و در واقع 15 دقیقه اول که هانترا نتونن مانسترو هانت کنن به قولی دیگه میدون این یه گیم معمولی نیست ! من یه بار شد که نزدیک 40 دقیقه یه مچ رو رفتم، 3 بار مانستر از دستمون در رفت و دوباره برگشت سراغمون ! ولی خب لست بتل تو بیس خودمون ترتیبش رو دادیم :D

قسنگی مچش به اینه که بعد هر گیم، دوباره برمیگردید به لابی، برخلاف گیم های دیگه که تیم ها لابیشون جداست، ولی این یه لابی 5 نفره داره، یه بار یکی مانستر شد، تو گیم بعد یهو یکی از هانتر ها مانستر میشه، اونجاست که اوضاع جالب میشه :D

https://www.youtube.com/watch?v=eGSugIJqkOs

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...