رفتن به مطلب

پخش زنده مراسم گالا

Mahyar Curious
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان ،

میتونید برای دیدن مراسم به این لینک بروید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جایزه پوشکاش (بهترین گل) به گل خامس رودریگز در جام جهانی رسید .

ویرایش شده توسط Mahyar_Curious
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین مربی سال یوخایم لو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جایزه رونالدو رو کی میدن :x

من که اینجور فکر نمیکنم :D

لینک به دیدگاه

بهترین مربی سال یوخایم لو

جدا حقشه

اصلا انقده با این بازیکنا کار شده بود که انگا اومدن برا محلات تفریح واری بازی کنن

المان خیلی ریلکس بود

برعکس تیمی که اشفته شد و مربی هیچ کاری برا جمع کردنش نکرد

لینک به دیدگاه

من که اینجور فکر نمیکنم :D

میای شرط بندی کنیم؟
لینک به دیدگاه

میای شرط بندی کنیم؟

لطفا فضای فروم را متشنج نکنید!!!!!! :laughing:  اسلام و مسلمین شرط بندی را بایکوت میکنند :mad:

ویرایش شده توسط !mEss
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میای شرط بندی کنیم؟

نه :D

لینک به دیدگاه

جایزه پوشکاش (بهترین گل) به گل stephanie roche رسید .

گلش رو میتونید اینجا تماشا کنید : لینک

به خامس رودریگز دادن که.

لینک به دیدگاه

نه :D

چرا؟ :D تو که مطمئنی اون جوجه پروتئینی(messi) برنده میشه خب شرط ببند.منم میگم فوق ستاره پرتقالی رونالدو

شرط سر یه 970 ناقابل.اوکی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به خامس رودریگز دادن که.

آره من صحنه ی گل اون رو دیدم نشون میده اشتباها فکر کردم به این بنده خدا دادن .

لینک به دیدگاه

الان میخوان بهترین بازیکن زن رو انتخاب کنن

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

نادین کسلر بهترین بازیکن زن جهان

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

@};-

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

رونالدو بهترین بازیکن سال 2014 انتخاب شد

به طرفدارانش تبریک میگم

لینک به دیدگاه

رونالدو بهترین بازیکن سال 2014 انتخاب شد

به طرفدارانش تبریک میگم

:x :x :x :x :x :x :x :x :x

تبریک تبریک تبررررررررررررررریک تبرییککککککککککککککککک :o) :o) :o) :o) :party: :party: :party: :party: :party: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

و آنروز که در سرما وگرما با آن اراده قوی تمرین های سخت و پرفشاری کردی در نگاهت استقامت و پشتکار موج میزد وهمین حس پولادین بود که درکنار استعداد خارق العاده ات باعث شد برترین بازیکن دنیا نه برای یکبار و دوبار وسه بار بلکه برای تاریخ فوتبال شدی.

امروز همگان شاهد بودند که تو به حق دوباره بهترین شدی وهمه جایگاه امروز تورا غبطه خواهند خورد.این شادی مبارکت رونالدو جان :x :x :x

بعضیا پیداشون نیس :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و آنروز که در سرما وگرما با آن اراده قوی تمرین های سخت و پرفشاری کردی در نگاهت استقامت و پشتکار موج میزد وهمین حس پولادین بود که درکنار استعداد خارق العاده ات باعث شد برترین بازیکن دنیا نه برای یکبار و دوبار وسه بار بلکه برای تاریخ فوتبال شدی.

امروز همگان شاهد بودند که تو به حق دوباره بهترین شدی وهمه جایگاه امروز تورا غبطه خواهند خورد.این شادی مبارکت رونالدو جان :x :x :x

بعضیا پیداشون نیس :laughing: :laughing:

:D

حقش بود چون سال خوبی رو پشت سر گذاشته بود . البته چون پارسال انتخاب شده بود خیلی تاثیر داشت تو انتخاب شدنش .

لینک به دیدگاه

و امروز مسی ها ونویر ها هستند که تعظیم خواهند کرد به افتخارات وتوانایی تو. :Not Worthy: :Not Worthy:

آنروز که شوتهای سنگین تو لرزه بر دستان ودلهای هر دروازه بانی می انداخت تو درپس این شگفتی ها رویاهای بزرگ درسر میپروراندی و شکوه و اقتدار را بازیچه وحقیر بزرگیهایت میکردی.امروز آرزوی هرتیم و مربی شدی وفردا جاودانه دررکوردهای دنیا :cowboy:

لبخند بزن و شادی خود را با میلیاردها هوادار خود تقسیم کن. :cool:

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

:D

حقش بود چون سال خوبی رو پشت سر گذاشته بود . البته چون پارسال انتخاب شده بود خیلی تاثیر داشت تو انتخاب شدنش .

:x

ممنونم.مسی شماهم بسیار خوب هستش.البته اون 4 سال که انتخاب میشد پشت سرهم چون سال  قبل انتخاب شده بود خیلی تاثیر داشت تو انتخاب شدنش . :D

داشتم میگفتم:... :D

تو فوتبال را به انتها رساندی و فوتبال هیچوقت انتهای تورا نفهمید.چه بیجان بودند مدافعان دنیا در برابر ضربه های غیرقابل مهارتو...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:x

ممنونم.مسی شماهم بسیار خوب هستش.البته اون 4 سال که انتخاب میشد پشت سرهم چون سال  قبل انتخاب شده بود خیلی تاثیر داشت تو انتخاب شدنش . :D

داشتم میگفتم:... :D

تو فوتبال را به انتها رساندی و فوتبال هیچوقت انتهای تورا نفهمید.چه بیجان بودند مدافعان دنیا در برابر ضربه های غیرقابل مهارتو...

قبول دارم :D

لینک به دیدگاه

قبول دارم :D

:eek: خیلی عجیبه. من طرفدار مسی منطقی ندیده بودم قدرخودتو بدون :D

.

.

.

دوست دارم تا صبح از توانایی ها و نبوغ منحصر به فرد تو بگویم اما کدامین شب را بیابم که حوصله کند واز شدت بیقراری به صبح وانگذارد.کدامین چشم را بیابم که از شوق تکنیک تو پر نشده باشد.کدامین قلب است که خانه تو نشده باشد ای ستاره پر فروغ و بی بدیل همه اعصار :crying:

لینک به دیدگاه

:eek: خیلی عجیبه. من طرفدار مسی منطقی ندیده بودم قدرخودتو بدون :D

.

.

.

دوست دارم تا صبح از توانایی ها و نبوغ منحصر به فرد تو بگویم اما کدامین شب را بیابم که حوصله کند واز شدت بیقراری به صبح وانگذارد.کدامین چشم را بیابم که از شوق تکنیک تو پر نشده باشد.کدامین قلب است که خانه تو نشده باشد ای ستاره پر فروغ و بی بدیل همه اعصار :crying:

اینجور که این دوستمون از رونالدو تعریف میکنن و شعر میگن باباش هم همچین کاری نمیکنه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...