رفتن به مطلب

ان مرد با کله ی کچل خود بر میگردد !! منتظر اطلاعاتی جدید از H!TMAN باشید . . .

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ان مرد با کله ی کچل خود بر میگردد !!

منتظر اطلاعاتی جدید از H!TMAN باشید . . .

qwj_1-11-2015-7-47-23-pm.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یاد حسن کچل افتادم...  :laughing:

هیتمن قبلیه هم چون گرافیکم ضعیف بود کامل نرفتم گذاشتم گرافیک جدید بخرم بازیش کنم رو نهایت کیفیت...  :big hug:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

حالا این کچله کی میاد؟

فعلا معلوم نیست! ولی احتمالا 2016 یا 2017  :-?

ویرایش شده توسط امین حسینی
لینک به دیدگاه

آره بابا هیتمن خیلی قویه. ولی من پیشنهاد میدم برین همون gta رو بازی کنید!

لینک به دیدگاه

آره بابا هیتمن خیلی قویه. ولی من پیشنهاد میدم برین همون gta رو بازی کنید!

خوب مگه باید فقط یه بازی داشته باشیم؟ هم اینو بازی میکنم هم gta هم کال آف هم بتل فیلد و هم ........ :D

لینک به دیدگاه

2017 :wacko:

میدونی چطوری حساب کردم ؟ تا چند هفته ی دیگه یه کم اطلاعاته هیجان انگیزی از بازی منتشر میشه و تو E3 2015 یه تریلر گیمپلی از بازی منتشر میشه و چند ماه بعدش تاریخ انتشارش میشه نوامبر 2016 که زمانی میتونه به 2017 بره که بازی تاخیر بخوره که ماشالله تازگیا این تاخیر خوردنا بین بازیسازا مد شده ( البته به نفعه ما گیمرا هست تاخیر خوردنا ) 

لینک به دیدگاه

میدونی چطوری حساب کردم ؟ تا چند هفته ی دیگه یه کم اطلاعاته هیجان انگیزی از بازی منتشر میشه و تو E3 2015 یه تریلر گیمپلی از بازی منتشر میشه و چند ماه بعدش تاریخ انتشارش میشه نوامبر 2016 که زمانی میتونه به 2017 بره که بازی تاخیر بخوره که ماشالله تازگیا این تاخیر خوردنا بین بازیسازا مد شده ( البته به نفعه ما گیمرا هست تاخیر خوردنا ) 

چه نفعی داره؟

این gta هم که تاخیر خورد

لینک به دیدگاه

رکورد این کله کچل دسته خودمه

تمام هیتمن هارو روی سخت ترین حالت بدون گلوله شلیک کردن تموم کردم عجب حالی داد

ویرایش شده توسط شــــــهریار
لینک به دیدگاه

چه نفعی داره؟

این gta هم که تاخیر خورد

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی نفع داره  :D  از بهینه شدنه بازی بگیر تا رفع باگ های و افت فریم ها و هزارن چیزه دیگه بنظرت اگه بازی Assassins creed unity دو ماه تاخیر میخورد باز متاش همچین میشد؟ ایا همچین سیتسمی بالایی میخواست ؟  ایا باگ های متعدد و مضحکی داشت ؟ ایا افت فریم های شدیدی داشت ؟ مطمئن باش این تاخیر ها خیلی برای ما سود داره و 100 در 100 الان جی تی ای برای pc امادست ولی راکستار شرکت فهمیده ای هست و یه تاخیر میزنه که مشکلات گرافیکی نداشته باشه و رو ضعیف ترین سیستم های ممکن هم اجرا بشه اگه باور هم نمیکنی ( که باید کنی  :D  ) میتونی بری سیستم مورد نیازش رو ببینی  @};-

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی نفع داره  :D  از بهینه شدنه بازی بگیر تا رفع باگ های و افت فریم ها و هزارن چیزه دیگه بنظرت اگه بازی Assassins creed unity دو ماه تاخیر میخورد باز متاش همچین میشد؟ ایا همچین سیتسمی بالایی میخواست ؟  ایا باگ های متعدد و مضحکی داشت ؟ ایا افت فریم های شدیدی داشت ؟ مطمئن باش این تاخیر ها خیلی برای ما سود داره و 100 در 100 الان جی تی ای برای pc امادست ولی راکستار شرکت فهمیده ای هست و یه تاخیر میزنه که مشکلات گرافیکی نداشته باشه و رو ضعیف ترین سیستم های ممکن هم اجرا بشه اگه باور هم نمیکنی ( که باید کنی  :D  ) میتونی بری سیستم مورد نیازش رو ببی

تازگیا مد شده سیستم بالا میزنن که بگن چه بازی شاخیه

دم راک استار گرم که کارش درسته

لینک به دیدگاه

:)

کچل خشن :D

کی میاد حالا ؟

دوستان میگن 2016 میاد نشد 2017 نشد .....خلاصه بالاخره میاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...