رفتن به مطلب

z906 و spdif

evrin1941
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.مدتیه که اسپیکر z906 و creative z گرفتم که با کابل انالوگ 5.1 خود اسپیکر وصل بوده تا حالا...اما به پیشنهاد دوستان کابل اپتیکال صدا گرفتم اما مشکلی که الان دارم اینه که در حالت spdif خروجی بر روی 2chanel هست.مشکل دوم هم در این حالت نرم افزار کریتیو غیر فعال میشه....لطفا راهنمایی کنید  @};-

1l6ix38opc58uiqxirwe.jpg

a80b231cekpr1osdk7hl.jpg

7o9jphl54ftt3ujf02vt.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز خوب شد گیرت آوردم :D

منم مثل شما z906 دارم و میخوام z بخرم میخواستم بدونم کیفیت صدا با این کارت صدا چقدر تفاوت داره با آنبرد خود مین و به نظر شما اکسترنال بگیرم یا اینترنال

من الان کابل اپتیکال دارم z رو با اپتیکال بزنم بهتره یا با سه فیش

البته تا اونجا که من میدونم کابل اپتیکال نمتونه 5.1 رو به صورت lossless انتقال بده شاید یه گزینه از داخل درایو خود کارت صدا باشه که باید تنظیمش کرد

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز..من یه چیزایی متوجه شدم ....

شما هم 3 فیش رو وصل کن و هم اپتیکال رو..... بعدش بیا تو کنترل پنل کریتیو این دو قسمت رو فعال کن...

qvy1txy66ru2mh117crr.jpg

9qzfq2xdigxnjepff5wy.jpg

وحالا حالت دیفالت رو بزار روی speaker

2d7jleee1epndni17oc2.jpg

اینجوری وقتی input رو بزاری روی حالت 3 که همون اپتیکاله اسپیکر decode میکنه

yjpievq8h8e9tpa2e6hw.jpg

الان اگر سورس اهنگ از دالبی یا 5 چنبل استفاده کنه صدای دالبی داری.....

راجب creative z هم بگم فقط در بازی ها صدا واقعا فرق کرد اما موزیک مثل همون انبورده alc1150 هست... کابل اپتیک هم فرقی به نظر من در کیفیت خروجی نداشت....

ویرایش شده توسط evrin1941
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز..من یه چیزایی متوجه شدم ....

شما هم 3 فیش رو وصل کن و هم اپتیکال رو..... بعدش بیا تو کنترل پنل کریتیو این دو قسمت رو فعال کن...

وحالا حالت دیفالت رو بزار روی speaker

اینجوری وقتی input رو بزاری روی حالت 3 که همون اپتیکاله اسپیکر decode میکنه

الان اگر سورس اهنگ از دالبی یا 5 چنبل استفاده کنه صدای دالبی داری.....

راجب creative z هم بگم فقط در بازی ها صدا واقعا فرق کرد اما موزیک مثل همون انبورده alc1150 هست... کابل اپتیک هم فرقی به نظر من در کیفیت خروجی نداشت....

خیلی ممنون از جوابتون روی dts بهتر جواب میده یا دالبی

و این که من این کارت رو الان بخوام بخرم حدود 350 باید پول بدم و اگه فرق زیادی با همون 1150 مینهای گیگا نداشته باشه که فایده نداره پس برم یه مین گیگا گیمینگ بگیرم بهتره بیشتر هم برای موسیقی میخوام آخه خیلی عجیب هست که همچین کارت صدایی با همون 1150 فرق زیادی نداشته باشه

ویرایش شده توسط mmf66
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیزان عذر خواهی میکنم ایتجا میپرسم

اگر کسی این اسپیکر رو بری فروش داشت به بنده اطلاع بده ممنون میشم

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از جوابتون روی dts بهتر جواب میده یا دالبی

و این که من این کارت رو الان بخوام بخرم حدود 350 باید پول بدم و اگه فرق زیادی با همون 1150 مینهای گیگا نداشته باشه که فایده نداره پس برم یه مین گیگا گیمینگ بگیرم بهتره بیشتر هم برای موسیقی میخوام آخه خیلی عجیب هست که همچین کارت صدایی با همون 1150 فرق زیادی نداشته باشه

اره dts بهتره اما حالا که فیلم یا موزیکی که ساپورت کنه رو ندارم..... راجب کارت صدا هم چی بگم....خدایش که من متوجه نشدم.... اگر هم بهتر شده باشه در حد کم و اصلا اون چیزی نبود که قبل از خریدن کارت صدا توی ذهنم تجسم میکردم... :(

لینک به دیدگاه

اره dts بهتره اما حالا که فیلم یا موزیکی که ساپورت کنه رو ندارم..... راجب کارت صدا هم چی بگم....خدایش که من متوجه نشدم.... اگر هم بهتر شده باشه در حد کم و اصلا اون چیزی نبود که قبل از خریدن کارت صدا توی ذهنم تجسم میکردم... :(

عجب پس اگه اینجوره که منم باید از فکرش بیام بیرون میخواستم 350 بدم یه z بگیرم دیگه این z من گفتم حتما یه چیز شاخی باید باشه که آدم این همه پول بده از جوابتون ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...