رفتن به مطلب

موج روی مانیتور هنگام پیمایش عمودی

coca cola
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

وقتی دارم پیمایش می کنم یه موجی وسط صفحه به وجود میاد که می لرزه....هم با کارت گرافیک اصلی هم با گرافیک آنبرد این مشکل رو دارم....مشکل از چیه؟ سیستمم همینی هست که تو امضامه

این مشکل همیشه نیس...وقتی بالای سه ساعت با سیستم کار می کنم به وجود میاد....یعنی مشکل از مانیتوره؟ چه جور میشه سلامت مانیتور رو تست کرد؟

لینک به دیدگاه

درود 

اگر فکر میکنید از مانیتوره میتونید با یه مانیتور دیگه تست بگیرید ببینید هنوز مشکل پا بر جاست؟

لینک به دیدگاه

سلام اگه با هر دو تست کرديد پس احتمال اين که از گراف باشه کمه

کابل مانيتور ممکنه مشکل داشته باشه ولي با توجه به اين که بعد از دو سه ساعت اينجورى ميشه از کابل احتمالا نيس.

والا مانيتور من از اولي که ويندوز مياد بالا کناره هاش موج موجي ميشن و لرزش ميوفته و حالا برامدگي و يا تو رفتگي ايجاد ميشه (البته فقط زماني که ميزو تکون بدم و مانيتر هم تکون بخوره.

crt دارم

لینک به دیدگاه

یه تصویر ازش بذار ببینیم مشکلش چیه اینطوری که نمیشه  تشخیص داد یه تست پیکسل سوختگی  هم ازش بگیر بذار اینجا ببینیم چی میشه  ^_^

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...