رفتن به مطلب

مشکلات، سئوالات خود را در مورد سیستم جدید انجمن اینجا بپرسید

هامش
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا

سلام دوستان

لطفا نظرات، پیشنهادات، مشکلات خود را که با سیستم جدید انجمن لیون کامپیوتر با آن مواجه هستید

در این تاپیک اعلام بفرمایید.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي دوستان

1- پست هايي كه در همان روز ارسال شده اند به جاي نوشتن تاريخ مي نوشتيد "امروز" بهتر مي شد تشخيض داد كدوم تاپيك اپ شده.

gtceg1bpuq4h8q04dx3d_thumb.jpg

2- كاربران جديد رو يه جايي كنار لست كاربر ها جا ميداديد بهتر بود.مثلا قبل از گروه هاي كاربري.اينطوري جاي بيشتري واسه ارسال هاي جديد مي موند (بهتر ميشد خوند) و هم اينكه Scroll Bar پايين از بين مي رفت و سايت زيباتر ميشد.

rznsxj0i0j4g8qdv7r0_thumb.jpg

3-زمان كنوني انجمن و تاريخ اخرين بازديد رو هم اگه بالا كنار پروفايل ميزاشتيد بهتر بود.

496k11g6voeknhpa8vd0_thumb.jpg

4-لينك اپلود سنتر سايت رو هم بزاريد :دي

k50e59gjsu23044sy2f_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون عزیز

1.در خصوص تاریخ چشم، انشاالله درستش میکنم

2. در خصوص کاربران جدید باید بگم که امکانش نیست اما سعی میکنم جابجاش کنم

اما اون اسکرول پایین صفحه مربوط به سایز پنجره مرورگرتان است، مانیتور شما چند اینچ است؟

3. محل قرارگیری ساعت مربوط به قالب است

4. چشم لینک آپلود سنتر هم قرار میدهم

بازم از ذکر نکات دقیقتان صمیمانه متشکریم :D

لینک به دیدگاه

اما اون اسکرول پایین صفحه مربوط به سایز پنجره مرورگرتان است، مانیتور شما چند اینچ است؟

مانيتور 20 اينچ.

شرمنده مشكل از رزوليشن من بوده.درست شد :D

ببخشيد يه سوال ديگه اونم اينكه امكان ويرايش پست وجود نداره؟

در ضمن ساعت سيستمتون 1 ساعت عقبه :)

لینک به دیدگاه

خوب در خصوص ویرایش پست: بدلیل اینکه مثل سابق کاربری نیاید ارسالی بده و بعد پست خود را ویرایش کند

و باعث بروز اختلاف و مشکلات گردد، تنها در اختیار مدیران و همکاران انجمن است.

در مورد ساعت هم مسئول سرور باید اینکار را انجام بدهد که امیدوارم در دسترس قرار بگیرند :D

لینک به دیدگاه

1-این قابلیت تشکر به نظر من زیاد جالب نیست. همون تشکر قبلی بهتره.

تازه این قابلیت مثل اینکه محدوده.و در زور 10 بیشتر نمیشه زد که زیاد جالب به نظر نمیاد.

2-نوار بالای بالای پست هارو نازک تر کنید تا هم قشنگ تر بشه و هم راحت تر و سریعتر بشه پست ها رو از هم جدا کرد ئ تشخیص داد.

1269933496.jpg

3-شکلک های یاهو رو آپلود کنید و بذارید.Emoticons

4-فونت پیش فرض رو Tahomaکنید.

5-اگه میشه قابلیت نمایش تغییرات رو در لحظه ی انجام کار اضافه کنید.مثلا من میخوام فونتم رو عوض کنم وقتی میزنم فقط کدش اضافه میشه ولی تغییر فونت رو بهم نشون نمیده.که این مورد در موارد دیگرهم صدق میکنه مثلا وقتی لینک عکس رو میذاری به جای اینکه عکس رو نشون بده کدش رو نشون میده.

6-ستاره های امتیاز پس از امتیاز دادن روشن نمیشوند.

7-گروه های کاربری فقط 2 گروه شده ظاهرا؟ مدیران و کربران سایت.

8-قابلیت افزودن ضمیمه نیستش/

9-امکان انتخاب موضوع برای پست وجود نداره.و همچنین امکان انتخاب آواتار برای پست.

10-قابلیت ضمیمه کردن رو به پاسخ سریع هم اضافه کنید اینطوری سرعت کار میره بالا.تا برای اضافه کردن ضمیمه نریم تو ویرایشگر پیشرفته.

11-و قابلیت ویرایش پست به نظر من اگر تا 1 الی 2 ساعت بعد از پست فعال باشه خوبه.مثل عرف سایر فرومها.

13-اگر قرار نیست قابلیت تشکر اضافه بشه پس قابلیت Rep رو اضافه کنید.

14- کلید حذف لینک رو هم اضافه کنید.که روی متن کلیک کنیم و با زدن این کلید لینک ها حذف بشه.بعضی مواقع باید متن های طولانی رو از سایت های دیگه کپی کرد که توشون پر لینک هست اینطوری راحت میشه لینک هاش رو حذف کرد.

15-کلید گزارش رو ببرید بالای نوار.و دو دکلید پاسخ و نقل قول چند گانه رو بیارید جای کلید گزارش.

16-و اینکه تعداد بازدید از هر تاپیک رو تو عنوان اون تاپیک بذارید تو پرانتزی جایی خوب میشه.

17-این قسمت انجمنهای پیگیری شده تو صفحه ی اصلی کار نمیکنه.الان من یه انجمن رو زدم برای پیگیری ولی اضافه نشده.؟؟؟

18-این تاپیک های با پست جدید تر که تو صفحه ی اول فروم نمایش داده میشوند به جای نمایش نام کاربری که آخرین نوشته رو توش انجام داده نام استارتر تاپیک رو نشون میده.که اینجوری معلوم نیست آپدیت شده یا نه حتما باید بریم تو تاپیک ببینیم پست جدید اومده یا نه.

لینک به دیدگاه

1-این قابلیت تشکر به نظر من زیاد جالب نیست. همون تشکر قبلی بهتره.

تازه این قابلیت مثل اینکه محدوده.و در زور 10 بیشتر نمیشه زد که زیاد جالب به نظر نمیاد.

6-ستاره های امتیاز پس از امتیاز دادن روشن نمیشوند.

خوب اینجا هم ما قصد داریم طرح هدفمند کردن تشکر ها را پیاده سازی کنیم :)

میخوام بدونم به نظر شما یه ارسال یک خطی نیاز به تشکر دارد؟!! آیا آنوقت براساس میزان تشکر ها

میتوان کاربران را رتبه بندی کرد؟!!

در این سیستم کاربر میداند در روز 10 امتیاز بیشتر نمیتواند خرج کند، پس واقعا به ارسال های درست

امتیاز میدهد، در نتیجه ما هم بهتر میتوانیم کار بران را تفکیک کنیم و اینطوری کاربران واقعی میتوانند

از مزایایی که لیون کامپیوتر در اختیارشان قرار میدهد بهرمند شوند.

شما بعد از امتیاز دادن به ارسالی مجموع کل امتیازات آن ارسال را مشاهده خواهید کرد و هر کاربر

از قسمت پروفایلش امکان دیدن میزان محبوبیتش را خواهد داشت

2-نوار بالای بالای پست هارو نازک تر کنید تا هم قشنگ تر بشه و هم راحت تر و سریعتر بشه پست ها رو از هم جدا کرد ئ تشخیص داد.

1269933496.jpg

3-شکلک های یاهو رو آپلود کنید و بذارید.Emoticons

4-فونت پیش فرض رو Tahomaکنید.

در خصوص نوار به نظر من سایزش مناسب است شما اگر کمی دقت کنید راحت میتوانید ارسال ها را تفکیک نمایید

در مورد شکلک های یاهو باید بگم کمی دقت کنید، وقتی بر روی "نمایش همه" کلیک کنید همه شکلک های یاهو را

خواهید دید

در مورد فونت هم، من با چندین سیستم چک کردم، فونت پیش فرض سیستم Tahoma است، احتمالا مشکل از شماست

5-اگه میشه قابلیت نمایش تغییرات رو در لحظه ی انجام کار اضافه کنید.مثلا من میخوام فونتم رو عوض کنم وقتی میزنم فقط کدش اضافه میشه ولی تغییر فونت رو بهم نشون نمیده.که این مورد در موارد دیگرهم صدق میکنه مثلا وقتی لینک عکس رو میذاری به جای اینکه عکس رو نشون بده کدش رو نشون میده.

چیزی که شما میخواهید ادیتور پیشرفته است، ادیتور فعلی همان ادیتور سابق است، اگر تیم مدیریتی تصمیم گرفت

ادیتور پیشرفته را در اختیار کاربران بگذارد، شما میتوانید از آن استفاده کنید

7-گروه های کاربری فقط 2 گروه شده ظاهرا؟ مدیران و کربران سایت.

8-قابلیت افزودن ضمیمه نیستش

9-امکان انتخاب موضوع برای پست وجود نداره.و همچنین امکان انتخاب آواتار برای پست.

10-قابلیت ضمیمه کردن رو به پاسخ سریع هم اضافه کنید اینطوری سرعت کار میره بالا.تا برای اضافه کردن ضمیمه نریم تو ویرایشگر پیشرفته.

11-و قابلیت ویرایش پست به نظر من اگر تا 1 الی 2 ساعت بعد از پست فعال باشه خوبه.مثل عرف سایر فرومها.

13-اگر قرار نیست قابلیت تشکر اضافه بشه پس قابلیت Rep رو اضافه کنید.

14- کلید حذف لینک رو هم اضافه کنید.که روی متن کلیک کنیم و با زدن این کلید لینک ها حذف بشه.بعضی مواقع باید متن های طولانی رو از سایت های دیگه کپی کرد که توشون پر لینک هست اینطوری راحت میشه لینک هاش رو حذف کرد.

اینکه چه گروه های کاربری باید داشته باشیم، تشخیصش با مدیریت سایت است و از هر جهت که نگاه کنید همیشه

دو دسته گروه کاربری وجود دارد

امکان انتخاب آواتار برای پست :D شرمنده متوجه منظورتان نشدم

در خصوص امکان ویرایش از پیشنهادتان ممنون، اما نتیجه اش را قبلا دیده ایم

ممنون میشم بیشتر این قابلیت حذف لینک را توضیح بدهید؟!

در خصوص ضمیمه در پاسخ سریع باید بگم، اونوقت تفاوتش با ادیتور پاسخ در چیست؟!

اگر مشکل ارسال ضمیمه دارید اعلام کنید تا بررسی شود

15-کلید گزارش رو ببرید بالای نوار.و دو دکلید پاسخ و نقل قول چند گانه رو بیارید جای کلید گزارش.

16-و اینکه تعداد بازدید از هر تاپیک رو تو عنوان اون تاپیک بذارید تو پرانتزی جایی خوب میشه.

17-این قسمت انجمنهای پیگیری شده تو صفحه ی اصلی کار نمیکنه.الان من یه انجمن رو زدم برای پیگیری ولی اضافه نشده.؟؟؟

18-این تاپیک های با پست جدید تر که تو صفحه ی اول فروم نمایش داده میشوند به جای نمایش نام کاربری که آخرین نوشته رو توش انجام داده نام استارتر تاپیک رو نشون میده.که اینجوری معلوم نیست آپدیت شده یا نه حتما باید بریم تو تاپیک ببینیم پست جدید اومده یا نه.

در خصوص موارد 15، 16 ممنون، ولی بزارید ما تصمیم بگیریم

در خصوص امکان پیگیری مطالب لطفا یه تصویر به بنده بدهید

در مورد آخرین ارسال ها هم باید بگم این امکان موقتی است و بزودی ارتقا پیدا میکند

لینک به دیدگاه

من چند تا نکته رو بگم ممنون از جوابهای کاملتون و اینکه بنده اگر پیشنهادی دادم فقط در حد پیشنهاد بود جسارت نشه یه وفت که بگم اگر این کارو نکنید بدرد نمیخوره و اگر طیق گفته ی من باشه خوبه.قطعا شما صلاح بودن کار رو بیشتر از من میدونید.

1-بحث تشکر ها قبول پس لطف کنید تعدادش رو بیشتر کنید.مثلا 20 تا.چون فروم زیاد پست داره و پست های مفید هم زیاده.پس 10 تا باشه انتخاب خیلی سخت میشه.

2-در مورد نوارها هم هر طور صلاح میدونید.نظر شخصی بود شایدم چون به قیافه ی فروم عادت نکردم این رو گفتم.

3-مشکل فونتها درست بود و مشکلی نداشتند.

4-بله شکلک های یاهو هم بودند.

5-کاش تیم مدیریتی تصمیم بگیره ادیتور رو در اختیار کاربران قرار بده. :( :D

6-بنده جسارت نکردم در مورد گروه های کاربری.تصمیم قطعا با شماست.و شما اصلح تر هستید.منظورم اضافه کردن چند تا گروه کاربری در سطح پایین تر بود.مثل نیمه فعال.

7-آواتار پست هممنظورم نماد بود که در قسمت موضوع هر پست نیشه انتخاب کرد که دقت کردم دیدم هست.

8-بحث ویرایش پست رو نمیشه تو تاپیک های خاصی فعال کرد.مثلا بطور مثال : تو بخش معرفی ماردبورد یه مادربوردی رو زدیم ولی چند تا از قابلیت هاش رو اشتباه زدیم اگر اینجور جایی فعال باشه میشه تصحیحش کرد.

9-ببینید مثلا تو یه فروم دیگه که من عضوم یه کلیدی مثل این هست: 1269942417.jpg مثلا من یه متنی رو از گوگل میگیرم بذارم تو فروم.تو این متن خیلی از گلمه هاش لینک دارند.حالا یا به سایت دیگه یا برای تبلیغ.وقتی شما متن رو سلکت یا انتخاب کنید و این کلید رو فشار بدید کل لینک های اون متن از بین میره.بعضی مواقع خیلی بدرد میخوره.

10-این قسمت سایت رو میگم 1270009191.jpg مگه برای نمایش مطالبی که برای پیگیری توشون عضو شدیم و اون کلید بالای تاپیکشو زدیم (پیگیری این موضوع) نیست این قسمت؟

اگر هست که من یه موضوع رو برای پیگیری اضافه کردم و نیومد.اگر نیست لطف کنید بگید چیکار میکنه>؟ o:-)

در آخر هم معذرت میخوام اگر جسارتی از بنده سر زد و منظور من از مطالب ذکر شده فقط کمک برای بهتر شدن هست.نه امر به چیزی. :)

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم عزیز

من شرمنده ام که تند صحبت کردم :D

در خصوص اون حذف لینک باید بگم قابلیت ادیتور پیشرفته است، اگر مدیران نظرشان مساعد بود در اختیارتان قرار

خواهد گرفت

بحث ویرایش پست را فعلا از ما نخواهید تا ببینیم روند مدیریتی سایت در سال جدید چگونه است

میشه لطف کنید بگید در کدام تاپیک درخواست پیگیری دادید؟ بعد از زدن دکمه پیگیری شما به یه صفحه هدایت

میشوید که در آن باید یک حالت آگاه سازی درخواست کنید و دکمه " ادامه " را بزنید، از این به بعد در لیست

قرار خواهد گرفت؟ در ضمن تصویر کادر سبز رنگ چیست که گذاشتید؟

در ضمن دقت کنید اگر درتاپیک عضو شدید در ابزارک باید روی تاپیک کلیک

نمایید

لینک به دیدگاه

چشم .شما امر بفرمائید ما اطاعت امر. :D

منظورم از پیگیری همون آگاه سازی بود.و بله درسته روی تاپیک کلیک نکرده بودم.

کادر سبز رو برای جلب توجه گذاشته بودم.

بازهم ممنون.از توضیحاتتون.

لینک به دیدگاه

ببخشید این یکی جاموند.دیگه آخریشه. :D

پیغام های خصوصی من به تاریخ مرتب نشده اند و درهم ورهم هستند.

1270005344.jpg

لینک به دیدگاه

نمي دونم چرا كاربران اين سايت به ندرت از دكمه تشكر استفاده مي كنن.شايد از هر 10 نفر يكيشون استفاده مي كنه.حتي ممكمه خيلي هاشون از اون پست مفيد استفاده كرده و اطلاعاتي بدست اورده باشن ولي زورشون مياد روي دكمه تشكر يه بار كليك كنن.ترجيح ميدن به جاي دكمه تشكر يه پست بزنن و امار خودشون رو بالا ببرن. :D

درحالي كه يه كاربر توي فروم هاي ديگه يه دونه پست مفيد كه ميزنه حداقل 10 تا تشكر رو دارن.حالا كاري ندارم ميزان تشكر كاربر مي تونه چه مزايايي داشته باشه و درجه اون كاربر رو تغيير بده فقط يه چيز مسلمه اونم اينكه به كاربر روحيه ميده و تشويقش مي كنه كه فعاليت خودشو ادامه بده.

خطاب به كاربران سايت :

من نمي گم هر كاربري هر پستي زد ازش تشكر كنيد.ولي حداقل اگه پستش مفيد بود و ازش استفاده كرديد تشكر رو ازش دريغ نكنيد.

لینک به دیدگاه

منم با نظر Allen موافقم.

1-خواهشا یکم اطلاعات به جزئیاتی که زیر کاربر نمایش داده میشه اضافه کنید.

مثلا نام کاربر

2-و همچنین منم شدیدا با جایجایی نوار کاربران جدید برای گستردگی بیشتر قسمت ارسالهای جدید موافقم.البته هر طور مدیران صلاح بدونند.پیشنهاد بود.

3-قسمت درباره ی من اگر فیلد بندی بشه خیلی خوبه.مثلا لیست جزئیات سیستم کاربر پیامهای کاربر و یه جورایی باشه که مثلا بشه چند تا مطلب توش گذاشت بدون درهم ریختگی که فکر کنم با فیلد بندی حل بشه.

4- برای عکسی که قسمت پروفایل میشه قرار داد یکم محدویت کمتر بشه بهتره که بشه یکم عکس بزرگتری گذاشت مثلا 300 در 300

5-بخش مشخصات سیستم شخصی که گذاشتید چجوری قابل دسترسی و ادیت هست؟؟(تو پروفایل)

6-و اینکه در هر 30 روز 3 تغییر بیشتر نمیشه انجام داد نمیشه بیشتر بشه؟؟

لینک به دیدگاه

سیستم ارزش گذاری به نظر اشکال داره.من دیروز ارزش هام تموم شده.ولی میگه امروز ارزش های شما به پایان رسیده است.و بهم ارزش جدید نمیده.الان 24 ساعت هم گذشته.

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

تمام نظرهای شما بررسی میشه توی این چند روز و حتما مشورت میکنیم و سعی میکنیم که بهترینها رو انجام بدیم . و باز اگر نظری دارید بفرمایید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

به نظر من vBulletin خيلي بهتر بود،خيلي هم راحت بود كار كردن باهاش، من اولين باره دارم ipb ميبينم

بهترين سايتها از vBulletinاستفاده ميكنن

اين بيشتر شبيه نسخه ي phbb هست

حتما خيلي ها با اين نسخه مشكل دارن،چون يكمي هم كار كردن باهاش مشكلتره :D

البته من تو اين زمينه خيلي وارد نيستم و اين فقط نظر شخصي من بود :)

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت تمامی دوستانی که برای هرچه بهتر شدن لیون کامپیوتر زحمت میکشند

ببخشید بند میخواسنم بدونم صنوق دریافت و ارسال پیام حذف شده؟خیلی موقع ها شماره حساب یا تلفنیوآدرسی همراه پیامهاهست که مکررا استفاده میشه

اگه امکانش هست امضای کاربر ها رو انتهای پست هاشون نمایش بدید البته این نظر شخصیه ممکنه اصلا مناسب نباشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

به نظر من vBulletin خيلي بهتر بود،خيلي هم راحت بود كار كردن باهاش، من اولين باره دارم ipb ميبينم

بهترين سايتها از vBulletinاستفاده ميكنن

اين بيشتر شبيه نسخه ي phbb هست

حتما خيلي ها با اين نسخه مشكل دارن،چون يكمي هم كار كردن باهاش مشكلتره :D

البته من تو اين زمينه خيلي وارد نيستم و اين فقط نظر شخصي من بود :)

درود

دوست گلم یکی از دلایل اینکه سیستم IPB برای دوستان نااشنا تر هستش به این دلیله که کمت ازش در ایران استفاده شده ولی در اونور دنیا ازش به خوبی یاد میشه و استفاده میشه . در ضمن VB ایران رو تحریم کرده .

در مورد IPB باید بگم که یه مقدار اگر روش دقت بیشتری کنید همه امکانات و حتی امکانات بیشتر از VB داره فقط یه مقدار فرق میکنه که دقت بیشتر اگر توش بشه به راحتی میتونید باهاش کار کنید .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ببخشید پست بالا رو ویرایش میکنم

امضا مثل اینکه هست ،اگه این ویرایش هم اضافه بشه ما غلط املای خودمون رو بگیریم خیلی عالی میشه :D

بازهم ممنون ازشما

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت تمامی دوستانی که برای هرچه بهتر شدن لیون کامپیوتر زحمت میکشند

ببخشید بند میخواسنم بدونم صنوق دریافت و ارسال پیام حذف شده؟خیلی موقع ها شماره حساب یا تلفنیوآدرسی همراه پیامهاهست که مکررا استفاده میشه

اگه امکانش هست امضای کاربر ها رو انتهای پست هاشون نمایش بدید البته این نظر شخصیه ممکنه اصلا مناسب نباشه

با تشکر

درود صابر جان

نه عزیزم صندوقها هستش وقتی وارد پیغامهای خصوصیتون میشید عزیز سمت راست منوی پیغام رسان هستش که گزینه پیغامهای شما همون صندوغ پیغامها هستش که جلوش یه عدد داره که نشون میده که چند تا بحث داخلش شده . در مورد امضا ها اگر دوستان مشکلی دارن میتونن امضاهاشون رو دوباره بگذارن . توی تغییرات امکان داره برای امضا دوستان مشکلی پیش اومده باشه و برای امضا مشکلی وجود نداره اینجا

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ببخشید پست بالا رو ویرایش میکنم

امضا مثل اینکه هست ،اگه این ویرایش هم اضافه بشه ما غلط املای خودمون رو بگیریم خیلی عالی میشه :D

بازهم ممنون ازشما

ویرایش هم امید به خدا امروز فعال میشه

لینک به دیدگاه

دوستان ویرایش اضافه شد

جهت دیدن روش فعالسازی ادیتور پیشرفته اینجا را کلیک نمایید

لینک به دیدگاه

fبا سلام

آقا نبریک می گم، هم سال نو رو و هم سایت جدید رو.

آقسمت خریدو فروش دست دوم انگار حذف شده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه تو رنگ بندی سایت کار بشه خوبه چون سایت رنگش خیلی سرد و کسل کننده شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...