رفتن به مطلب

مشکلات، سئوالات خود را در مورد سیستم جدید انجمن اینجا بپرسید

هامش
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

1. کمی افت سرعت مربوط به کد وبگذری است که در سایت قرار گرفته است، البته این افت سرعت را کاربران دایالاپ احساس میکنند

2. رنگ بندی را هم بزودی تغییر میدهیم

3. بخش خرید و فروش قطعات دسته دوم، در انجمن قیمت قطعات در بازار قرار گرفته است

لینک به دیدگاه

ولی من adsl 1024 دارم و بازم کندی اجساس می شه.

این address بار هم خیلی طولانی برای لینک دادن.

ویرایش شده توسط sayeh159
لینک به دیدگاه

خواهشا اگر امکان داره کلید تشکر رو بذارید کنار کلید گزارش.من چند بار رفتم کلید پاسخ رو بزنم ، جاش کلید تشکر رو زدم.

یا اگر امکان داره ، امکان حذف تشکر رو هم فراهم کنید.

ممنونم از زحماتتون.

واقعا سرعت سایت بیشتر شده.و از نظر من خیلی از VB بهتر و قوی تره.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز من یوزر شما را بررسی کردم، نباید مشکلی داشته باشید

لطفا بگید در کدام انجمن یا تاپیک این مشکل را دارید، احتمالا موضوعی که شما قصد جواب دادن داشتید بسته شده است.

لینک به دیدگاه

دوستان خوبم اگر یه کوچولو به دورو بر فروم نگاه کنید امکانات بسیار خوبی برای خودتون میبینید .

لینک به دیدگاه

كل انجمن خرید و فروش قطعات کامپیوتر برام غير فعاله و اجازه ندارم تايپك بزنم يا جواب بدم

شايد واسه همه باشه تا حالا هيچي اضافه نشد

لینک به دیدگاه

كل انجمن خرید و فروش قطعات کامپیوتر برام غير فعاله و اجازه ندارم تايپك بزنم يا جواب بدم

تایید میشه و امکان ایجاد تاپیک جدید و ارسال پست جدید غیر فعاله.؟!blink.gif

لینک به دیدگاه

درود

ممنونم ازتون عزیز چشم حتما بررسی میشه تا چند دقیقه دیگه

لینک به دیدگاه

میخواستم پیشنهاد بدم اگر امکانش هست.قابلیت آپلود عکس از لینک هم اضافه بشه.

که دیگه حتما عکس رو ذخیره نمنیم تو سیستم بعد مجدد از طریق قسمت آپلود اضافش کنیم به پست.

خودش مستقیم از لینک آپلود کنه.

لینک به دیدگاه

میخواستم پیشنهاد بدم اگر امکانش هست.قابلیت آپلود عکس از لینک هم اضافه بشه.

که دیگه حتما عکس رو ذخیره نمنیم تو سیستم بعد مجدد از طریق قسمت آپلود اضافش کنیم به پست.

خودش مستقیم از لینک آپلود کنه.

درود

جناب پرهیزکار دلیل این کار این بوده که وقتی امکانات به این راحتی و بدون مشکل وجود داره از اپلود سنتر که امنیت سایت رو پایین میاره به دلیل فیل ترینگ . مجبور شدیم که تغییر بدید این امکان رو

لینک به دیدگاه

درود

جناب پرهیزکار دلیل این کار این بوده که وقتی امکانات به این راحتی و بدون مشکل وجود داره از اپلود سنتر که امنیت سایت رو پایین میاره به دلیل فیل ترینگ . مجبور شدیم که تغییر بدید این امکان رو

جناب حسینی عزیز.Rose.gif

بله بنده هم موافقم این امکان بهتره و قسمت آپلود عکس به ضرر فروم بود.Rose.gif و بالاخره مشکل ساز میشد.

ولی منظورم چیز دیگه ای بود.مثلا الان من میخوام به این پست عکسی اضافه کنم.بجای اینکه این عکس رو از روی سیستم خودم به قسمت پیوست اضافه کنم.لینک عکس رو از سایت دیگه به آپلودر بدم و آپلودر از اون لینک عکس رو بگیره و آپلود کنه.یعنی دیگه من نوعی مجبور به ذخیره ی عکس در سیستمم و آپلود مجددش در سایت نشم.و مستقیما از لینک آپلودش کنم.

نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه.

ویرایش شده توسط MaKenZi
لینک به دیدگاه

خیلی این سیستم آخرین ارسال های سایت بد شده.

به نظرم همون قبلی بهتر بود.

یک دفعه نگاه می کردیم اخرین مطالب داخل کل بخش ها رو می دیدیم. اما اینجوری هی باید روی هر بخش کلیک کنیم. اصلا تاریخ هم که نداره بفهمیم آپدیدت هست یا نه.

یا مثلا وقتی رو بازارچه کلیک می کنم با این که چند پست آپدیت شده اما هیچ تقییری نکرده و آپدیت نمی شه

کلا خیلی اعصاب خورد کنه همون قبلی عالی بود

لینک به دیدگاه

خوب عزیز این مد تا فردا هنوز کار دارد

1. تاریخ و ساعت تا فردا اضافه میشه

2. وقتی انجمنی چیز جدید داخلش ارسال نشده شما نمیتونید انتظار داشته باشید چیز جدید ببینید

مزیت این روش این است که برعکس روش قبلی که شما 10 نهایت 15 ارسال آخر کل انجمن را میدید،

اما در این سیستم جدید شما 20 مورد آخر هر بخش را خواهید دید

در نتیجه مثلا اگر 50 ارسال جدید در کل انجمن باشد، شما همه اونها را خواهید دید @};-

لینک به دیدگاه

خوب عزیز این مد تا فردا هنوز کار دارد

1. تاریخ و ساعت تا فردا اضافه میشه

2. وقتی انجمنی چیز جدید داخلش ارسال نشده شما نمیتونید انتظار داشته باشید چیز جدید ببینید

مزیت این روش این است که برعکس روش قبلی که شما 10 نهایت 15 ارسال آخر کل انجمن را میدید،

اما در این سیستم جدید شما 20 مورد آخر هر بخش را خواهید دید

در نتیجه مثلا اگر 50 ارسال جدید در کل انجمن باشد، شما همه اونها را خواهید دید smile.gif

به نظر من سیستم جدیدی که پیاده شده بسیار عالی هست.و اینطوری نباید دوستان هی تو تاپیکشون پست بزنند تا تاپیک بیاد تو صفحه ی اول انجمن .

فقط کاش یه موردی بهش اضافه بشه.

یه تنظیماتی برای این قسمت بذارید که هرکس خواست بتونه این تعداد نمایش رو بیشتر کنه.مثلا اگر تنظیماتی داشت که میشد تعداد رو ، روی 50 قرار داد خیلی خوب میشد.

ویرایش شده توسط MaKenZi
لینک به دیدگاه

سلام

عزیز من هر چی میزنم بازیابی رمز عبور واسم ایمیلی نمیاد که نمیاد

الان یه هفته هست هر کاری میکنم نمیشه!!!

این نام کاربری من هست vahid_ba

اینم ای دی ot1_1er@yahoo.com

لطفا بررسی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز من هر چی میزنم بازیابی رمز عبور واسم ایمیلی نمیاد که نمیاد

الان یه هفته هست هر کاری میکنم نمیشه!!!

این نام کاربری من هست vahid_ba

اینم ای دی ot1_1er@yahoo.com

لطفا بررسی کنید

پیغام خصوصی تون رو چک کنید

لینک به دیدگاه

ببخشید عزیز فکر کنم اشتباها به نام کاربری قدیمتون ارسال کردم الان دوباره پیغام دادم چک کنید

لینک به دیدگاه

سلام ! فرامرز هستم ( بازنده )

اقا من هر کاری میکنم نمیتونم وارد شم و برای پسورد جدید که واسه مشکل کاربرای قدیمیه هم

واسم ایمیل نمیکنه ! مجبور شدم یه کاربری جدید بسازم ! ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

لینک به دیدگاه

سلام ! فرامرز هستم ( بازنده )

اقا من هر کاری میکنم نمیتونم وارد شم و برای پسورد جدید که واسه مشکل کاربرای قدیمیه هم

واسم ایمیل نمیکنه ! مجبور شدم یه کاربری جدید بسازم ! ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

فرامرز جان امید جان عزیز داره کارتون رو انجام میده اگر موفق نشدن اعلام کنید

لینک به دیدگاه

سلام ! دوستان ممنون از زحمات تون . مشکل کاربری من حل شد . امید جان دستت درد نکنه .

ویرایش شده توسط faramarz_dds
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...