رفتن به مطلب

مشکلات، سئوالات خود را در مورد سیستم جدید انجمن اینجا بپرسید

هامش
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

مدیران محترم اکانت finjan1989 منو پاک کردید ولی مشکل اکانت فعلیم رو بر طرف نکردید !

لینک به دیدگاه

ممنون مشکلم حل شد ... لطفا تاپیک بسته بشه :p

لینک به دیدگاه

خوشحالم که مشکلت حل شد . ولی این تاپیک یک تاپیک عمومیه :D;) عمرا بسته بشه ;)

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود

عید شما مبارک @};-

میخواستم بگم، پست های انجمن ها از 25 تا 28 اسفند ظاهرا حذف شده.

یک سری از امتیازات هم حذف شدن.

پایین هر تاپیک باید بتوان افراد آنلاین که توش هستن رو دید، اما الان مشکل داره و فونتش نمیخونه.

لینک به دیدگاه

بله متاسفانه اون 3 روز حذف شدن . فروم آپدیت شده و کمی ممکنه باگ داشته باشه . لطفا باگهایی رو که مشاهده میکنید همین جا بگید . ممنون از توجهتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو پروفایل هر شخص، قبلا میشد،

میانگین پست در روز

بیشترین پست در هر گروه

رو دید، اما الان نمیشه.

یا مثلا بعد از هر بار login ،تاپیک هایی رو که قبلا دیدم رو بازم جوری نشون میده که انگار پست جدیدی توش زده شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . من پروفایلم رو تازه بروز کرده بودم . نمیدونم چی شده به حالت اول برگشته!

لینک به دیدگاه

تو پروفایل هر شخص، قبلا میشد،

میانگین پست در روز

بیشترین پست در هر گروه

رو دید، اما الان نمیشه.

یا مثلا بعد از هر بار login ،تاپیک هایی رو که قبلا دیدم رو بازم جوری نشون میده که انگار پست جدیدی توش زده شده.

هر ایرادی میبینی همین جا بگو . ممنون

نقل قول چند گانه کماکان کار نمیکنه . وقتی پاسخ رو میزنیم 5-6 خط کد ارور میده اول و بعد میشه نوشت .

لینک به دیدگاه

سلام . من پروفایلم رو تازه بروز کرده بودم . نمیدونم چی شده به حالت اول برگشته!

فروم به حالت و نوشته های 25 اسفند برگشته .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه باگ دیگه پیدا کردم:

زیر هر پست باید امتیاز اون پست نشون داده میشه. مثلا الان شما امتحان کنید، به یه پست امتیاز بدید، امتیاز محاسبه میشه اما ظرف 24 ساعت اون امتیاز از زیر پست برداشته میشه. البته از امتیاز کسب شده توسط شخص کم نمیشه. فقط نمایش اون ایراد داره.

از تلاش جناب میاندشتی تشکر میکنم، امیدوارم این مورد رو هم پوشش بدن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرمنده اما من چیز جدیدی ندیدم اگه تغییری صورت گرفته میشه بما هم بگید مطلع بشیم...ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه به هنگام ویرایش پست فونت خراب میشه

لینک به دیدگاه

من پستم رو ویرایش کردم

مشکلی پیش نیومد

لینک به دیدگاه

کنار عناوین تاپیک ها وقتی روی اون دایره آبی کلیک میکنم تا پست های جدید رو بیاره دیگه کار نمیکنه و همش میره صفحه اول تاپیک رو میاره. تمام کوکی ها رو هم پاک کردم و دوباره لاگین شدم اما مشکل همچنان باقیست.

لینک به دیدگاه

کنار عناوین تاپیک ها وقتی روی اون دایره آبی کلیک میکنم تا پست های جدید رو بیاره دیگه کار نمیکنه و همش میره صفحه اول تاپیک رو میاره. تمام کوکی ها رو هم پاک کردم و دوباره لاگین شدم اما مشکل همچنان باقیست.

و مشکل همچنان باقی است

لینک به دیدگاه

این مشکل رو من هم دارم . مشکل برای همه هست . مثل اینکه این ورژن به این شکله . تا باگها کاملا برطرف بشه طول میکشه . فعلا باید همینطوری ساخت . اشکالات اساسی برطرف شدن . این اشکالات ریز هم کم کم درست میشن .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود

یه سوال داشتم

قضیه چیه سایت فیلتر هست مگه تا 4 تا تاپیک سایت رو باز میکنم دائم سایت پیوندها هم کنارش باز میشه اساسی رفته تو مخمون :huh:

لینک به دیدگاه

یک پاپ آپ باز میشه اهی اوقات که انگار اون سایت فیل هست . میتونی تو تنظیمات مرورگر پاپ آپ بلاکر رو برای سایت فعال کنی .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام

در فروشگاه بعد از انتخاب کالا برای تکمیل خرید یوزر نیم و پسورد میخواهد ولی میگوید یوزر شما اشتباه است . مشگل چیست؟

لینک به دیدگاه

شما باید یک یوزر و پسورد تو فروشگاه برای خودتون بسازید . اون یوزر با یوزر فروم فرق میکنه .

لینک به دیدگاه

سلام

مدتی بود که بالای سایت پیام باز شدن popup می اومد . من هم بهش توجهی نمی کردم ، تا اینکه گفتم ببینم چی به سایت اضافه شده و از وقتی که اجازه باز شده پام آپ رو به مرورگرم دادم ، بعد چند ثانیه حدود دو یا سه تا باز میشه که همه شون هم ف یلتر هستند . قبلا کسی همچین مشکلی داشه ؟

سیستم : ویندوز سون ، مروگر فایر فاکس 12 به همراه adblock plus .

لینک به دیدگاه

سلام

مدتی بود که بالای سایت پیام باز شدن popup می اومد . من هم بهش توجهی نمی کردم ، تا اینکه گفتم ببینم چی به سایت اضافه شده و از وقتی که اجازه باز شده پام آپ رو به مرورگرم دادم ، بعد چند ثانیه حدود دو یا سه تا باز میشه که همه شون هم ف یلتر هستند . قبلا کسی همچین مشکلی داشه ؟

سیستم : ویندوز سون ، مروگر فایر فاکس 12 به همراه adblock plus .

اين مشكل رو منم دارم، نه فقط ليون، بسيارى از سايت هاى ديگه حتى MSN هم باز ميكنم اون Pop up ها ميان. منتها Notification براى Pop Up رو disable كردم مشكل حل شد. حالا POP UP مياد، بلاك ميشه، منم خبردار نميشم - خيالم راحت. ;)

ا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...