رفتن به مطلب

مشکلات، سئوالات خود را در مورد سیستم جدید انجمن اینجا بپرسید

هامش
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام .

این پیغام خطا هنگام ثبت نام کاربر جدید .

"ما عملیات فعال سازی که شما درخواست آن را داده اید پیدا نمی کنیم."

من از دیروز که به 2 نفر از دوستانم برای ثبت نام لینک دادم این پیغام را داده .

لطفا در صورت امکان بررسی کنید .

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با سلام خدمت مدیر محترم فنی سایت و همچنین آقای حسینی

از زمانی که من عضو این سایت شدم ، هر موقع رو پستها کلیک میکنم ، به جای اینکه به اولین پست خوانده نشده از آخرین بازدیدم بروم ، همیشه به صفحه ی اول منتقل میشوم و مجبور هستم خودم صفحات رو پیدا کنم . این مشکل الان خیلی وقته که وجود داره و نمیدونم چرا بهش رسیدگی نمیکنید . چون برای دیدن هر پست باید وقت زیادی رو بزاری تا بتونی اون پستهای جدید رو پیدا کنی ... لطفا این مشکل رو هر چه سریعتر حل کنید . ممنون

ویرایش شده توسط smrbh
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام به همه کاربرای عزیز سایت

آقای حسینی خواهشا خواهشا خواهشا یه کاری کنید که وقتی شاخه های یک کالارو باز میکنیم مثلا RAM وقتی روی DDR2 یا DDR3 کلیک میکنیم مجموع رم ها و برندهاشو نشون بده میدونم از طریق جستجو میشه ولی اینطوری خیلی خیلی بهتره و اینکه وقتی یک شاخه رو باز میکنی و انتخابش میکنی کل سرشاخه جمع میشه و دوباره باید یکی یکی شاخه های زیرمجموعش رو باز کنی در ضمن آقای حسینی در قسمت انتخاب مارک و برند در قسمت جستجو چرا خیلی از برندها موجود نیست بطور مثال intelرو دارید ولی AMDرو نه و باقیه برندها لطفا اگه نظر کاربرها واستون مهمه یه فکری واسه اینها کنید خواهشا نیاید بگید برید از طریق گزینه جستجو و از این حرف ها این خواسته رو خیلی های دیگه هم قبلا داشتن.منتظر پاسختون هستم تشکر :wub:

لینک به دیدگاه

از زمانی که من عضو این سایت شدم ، هر موقع رو پستها کلیک میکنم ، به جای اینکه به اولین پست خوانده نشده از آخرین بازدیدم بروم ، همیشه به صفحه ی اول منتقل میشوم و مجبور هستم خودم صفحات رو پیدا کنم . این مشکل الان خیلی وقته که وجود داره و نمیدونم چرا بهش رسیدگی نمیکنید . چون برای دیدن هر پست باید وقت زیادی رو بزاری تا بتونی اون پستهای جدید رو پیدا کنی ... لطفا این مشکل رو هر چه سریعتر حل کنید . ممنون

سلام

چرا به این موضوع رسیدگی نمی کنید . خواهش میکنم هر چه سریعتر این مشکل رو برطرف کنید . ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

چرا به این موضوع رسیدگی نمی کنید . خواهش میکنم هر چه سریعتر این مشکل رو برطرف کنید . ممنون

درود.

شما می تونید هر تاپیکی که این مشکل رو باهاش دارید به عنوان خوانده شده تیک کنید تا دیگه از صفحه ابتدایی براتون باز نشه.

لینک به دیدگاه

درود

بعد از اپدیت فروم در ورژن جدید این مسئله پیش اومده که باید در آپدیت بعدی حلش کنیم عزیز

با تشکر

سلام به همه کاربرای عزیز سایت

آقای حسینی خواهشا خواهشا خواهشا یه کاری کنید که وقتی شاخه های یک کالارو باز میکنیم مثلا RAM وقتی روی DDR2 یا DDR3 کلیک میکنیم مجموع رم ها و برندهاشو نشون بده میدونم از طریق جستجو میشه ولی اینطوری خیلی خیلی بهتره و اینکه وقتی یک شاخه رو باز میکنی و انتخابش میکنی کل سرشاخه جمع میشه و دوباره باید یکی یکی شاخه های زیرمجموعش رو باز کنی در ضمن آقای حسینی در قسمت انتخاب مارک و برند در قسمت جستجو چرا خیلی از برندها موجود نیست بطور مثال intelرو دارید ولی AMDرو نه و باقیه برندها لطفا اگه نظر کاربرها واستون مهمه یه فکری واسه اینها کنید خواهشا نیاید بگید برید از طریق گزینه جستجو و از این حرف ها این خواسته رو خیلی های دیگه هم قبلا داشتن.منتظر پاسختون هستم تشکر :wub:

درود

حق با شماست و بارها با برنامه نویسمون صحبت کردیم و ایشون گفتن که در بعضی از مرورگر ها بعضی وقتها این مشکل بوجود میاد ولی باز هم امروز باهاشون صحبت میکنم عزیز

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام و خسته نباشین به مدیران فنی سایت

حقیقتش چند روزی هست که در بعضی ساعات در حین کار با سایت/فروم دچار کندی و قطعی موقت میشم. مثلا وقتی روی لینک های فروم (که مقصدش هم صفحه ای در خود فروم هست) کلیک میکنم صفحه در حالت لودینگ ثابت میمونه و گاهی تا یک دقیقه حرکت نمیکنه. گاهی اصلا داخل انجمن نمیره و صفحه باز نمیشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین بدونم مشکل از سیستم خودم یا کانکشن اینترنت هستش یا از انجمن.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

یه سوال داشتم

توی قسمت جستجو ( اون بالا سمت چپ )  نوشتم "LCD"  پاسخ اومد

( این عبارت قایل جستجو نیست و شما هم زیر نظر خواهید گرفته شد

یک یا چند تا از کلمه های کلیدی که شما وارد نموده اید غیر مجاز می باشد )

یکم ترسیدم قضیه چیه؟ :D :D :D  بخدا چیزه بدی ننوشتم تحت تعقیب شدم :D :D :D فقط خواستم یه مانیتور پیدا کنم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام به شما مديران عزيز سايت

خواستم بپرسم تايپيك كه از فروش انصراف دادم وقفل شده ميتونم دوباره قفل تايپيك باز بشه يا نه ؟

با كمال تشكر از شما

لینک به دیدگاه

سلام به شما مديران عزيز سايت

خواستم بپرسم تايپيك كه از فروش انصراف دادم وقفل شده ميتونم دوباره قفل تايپيك باز بشه يا نه ؟

با كمال تشكر از شما

بله دوست عزیز.

امکان پذیر هست. لینک تاپیک قبلی را برای من بفرستید تا دوباره براتون باز کنم.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام 

من تو فروشگاه اصلا نمیتونم خرید کنم

چون هیچکدوم از راه های پرداخت انلاین کار نمیکنه

نه همون موقع خرید و انتخاب پرداخت انلاین

نه افزایش موجودی

لینک به دیدگاه

سلام 

من تو فروشگاه اصلا نمیتونم خرید کنم

چون هیچکدوم از راه های پرداخت انلاین کار نمیکنه

نه همون موقع خرید و انتخاب پرداخت انلاین

نه افزایش موجودی

درود

پرداخت انلاین رو حذف کردیم عزیز چون بانک پارسیان چند روز بعد مبلغ رو واریز میکرد توی حسابمون و دلیل دیگشم این بود که بعضا کالاها اپدیت نبودن و مشتریهای عزیز درجا مبلغ رو لطف میکردن و واریز میکردن و موجب مشکل میشد .

در مورد افزایش موجودی باید بگم که شما باید اعلام بکنید و بعد از چک کردن توسط مدیریت حسابداری به حسابتون اضافه بشه

لینک به دیدگاه

درود

پرداخت انلاین رو حذف کردیم عزیز چون بانک پارسیان چند روز بعد مبلغ رو واریز میکرد توی حسابمون و دلیل دیگشم این بود که بعضا کالاها اپدیت نبودن و مشتریهای عزیز درجا مبلغ رو لطف میکردن و واریز میکردن و موجب مشکل میشد .

در مورد افزایش موجودی باید بگم که شما باید اعلام بکنید و بعد از چک کردن توسط مدیریت حسابداری به حسابتون اضافه بشه

ممنون آقای حسینی

پس چطور باید خرید کرد

بری بانک یعنی؟

خرید اینترنتیه و پرداخت اینترنتیش دیگه

حالا نمیدونم بقیه بانکها هم همینطورن یا نه ولی اگر باشه بهتره

مخصوصا اون قسمت افزایش موجودی البته با افزایش موجودی انلاین

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی من یه پیشنهاد میدم فقط برای این که بگم غیر ممکن غیر ممکنه..

شما همون درگاه اینترنتی رو دوباره وصل کنید ولی همون لحظه گزینه ی پرداخت رو نگزارید-بزارید تا خریدار سفارشو ثبت کنه و بعد از بازدید مدیران و تایید گزینه ی پرداخت باز بشه برای مشتری...اینطوری هم زحمت رفتن به بانک کمتر میشه و در هزینه ها هم صرف جویی میشه...

شما خودت حساب کن من اگه بخوام برم یه جنس 450 هزار تومنی ازتون بخرم باید اول زنگ بزنم ببینم موجود دارید یا نه-شما بگید قطع کن ببینم موجود هست بهتون زنگ میزنم و بعد از زنگ من باید برم عابر بانک و پول رو به حساب های بانکیتون واریز کنم-بعد از تایید امور مالیتون کالارو برای من بفرستید...ببینید خودش چقدر هزینه و زمان میبره..

البته من برای سهولت کار خودتون و من خریدار میگم و شما خود مختار هستید و میتونید ردش کنید...

موفق و پیروز باشید  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

جناب حسینی من یه پیشنهاد میدم فقط برای این که بگم غیر ممکن غیر ممکنه..

شما همون درگاه اینترنتی رو دوباره وصل کنید ولی همون لحظه گزینه ی پرداخت رو نگزارید-بزارید تا خریدار سفارشو ثبت کنه و بعد از بازدید مدیران و تایید گزینه ی پرداخت باز بشه برای مشتری...اینطوری هم زحمت رفتن به بانک کمتر میشه و در هزینه ها هم صرف جویی میشه...

شما خودت حساب کن من اگه بخوام برم یه جنس 450 هزار تومنی ازتون بخرم باید اول زنگ بزنم ببینم موجود دارید یا نه-شما بگید قطع کن ببینم موجود هست بهتون زنگ میزنم و بعد از زنگ من باید برم عابر بانک و پول رو به حساب های بانکیتون واریز کنم-بعد از تایید امور مالیتون کالارو برای من بفرستید...ببینید خودش چقدر هزینه و زمان میبره..

البته من برای سهولت کار خودتون و من خریدار میگم و شما خود مختار هستید و میتونید ردش کنید...

موفق و پیروز باشید  @};-  @};-

ممنونم عزیز از پیشنهادتون

ولی فکر میکنم بهترین راه پرداخت اینتر نتیه که الان همه حساب اینترنتی دارن و نیاز نیستش برن بانک درسته ؟

ما واقعا اذیت شدیم سر این نوع پرداخت و مشکلات بسیاری واسمون بوجود اومده چون از دید من هنوز بانکهای ما پیشرفت نکردن که بشه بهشون اعتماد کرد . یکی از مشکلاتشون این بود که درجا مبلغ رو به حسابمون واریز نمیکردن . مسئله بعد بارها شد که مبلغ اومد توی حسابمون دوباره از حسابمون کم شد . اینها اشتباه نیستن فاجعه هستن

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

با عرض سلام وخسته نباشید.

می خواستم اطلاع بدم که ساعت فروم حدود 1 ساعت 8 دقیقه عقب است.

لطفا پیگیری نمایید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود

ساعت انجمن به هم ریخته هر پستی میزنی زمانش رو میزنه 1 دقیقه قبل.

لطفا بررسی کنید.

با تشکر

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام بچه ها.

من دوست جديدتون هستم. با طعم ميوه هاي خوشمــــزه ..! :p

يه سوال داشتم.

تاپيكي مربوط به معرفي اعضاي جديد نداريد؟

اگه كمكم كنيد مرسي ميشم :)

لینک به دیدگاه

این فروم تو نرم افزار tapatalk پیدا نمیشه لطفا رسیدگی کنین

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

ﯾﻌﻨﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﻻ ﻥ ﻋﻘﺐ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺗﺮﯾﻦ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﻫﺎ Tapatalk ﺭﻭ ﺳﺎ~ﺭﺕ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺣﯿﻒ ﻟﯿﻮﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﻫﺮﭼﻘﺪﺭ ﮔﻔﺘﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺗﻮﺟﻬﯽ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ؟! ﻣﻄﻤﻌﻦ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺧﯿﻠﯽ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻋﺪﻡ ﺳﺎ~ﺭﺕ ﻓﺮﻭﻡ ﺍﺯ Tapatalk ﺑﻪ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﻧﻤﯿﺎﻥ!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بچه ها.

من دوست جديدتون هستم. با طعم ميوه هاي خوشمــــزه ..! :p

يه سوال داشتم.

تاپيكي مربوط به معرفي اعضاي جديد نداريد؟

اگه كمكم كنيد مرسي ميشم :)

سلام

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=1513&hl=%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C&page=1

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود بر لیونی های گل

جناب حسینی جسارتا قصد واردات رم در آینده نزدیک رو ندارید آیا؟ از آقای معتمدی پرسیدم، فرمودن ماه آینده انشاءا.... درسته آیا؟

لینک به دیدگاه

سلام

مدیران عزیز در قالب یا پلاگین های این انجمن چنین کدی موجود میباشد :

<script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js">

آدرس صحیح این فایل http://apis.google.com/js/plusone.js می باشد

به خاطر این موضوع ،انتهای انجمن و آخرین ارسالی های  انجمن روی مرورگر firefox خیلی دیر باز میشه. مرورگر کروم ، سرور گوگل رو با https بدون مشکل باز میکنه اما فایرفاکس نه .

لطفا اصلاح کنید .

و در صورتی که از این فایل استفاده نمیکنید کلا حذفش کنید .

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

ببخشید من 24 ساعت قبل یک تایپیک ایجاد کردم متاسفانه بخاطر قانون 20 سایت حذف شد میخواستم ببینم چطور باید عکس قطعه رو آپلود کنم؟

لینک به دیدگاه

ببخشید من 24 ساعت قبل یک تایپیک ایجاد کردم متاسفانه بخاطر قانون 20 سایت حذف شد میخواستم ببینم چطور باید عکس قطعه رو آپلود کنم؟

سلام می تونید موقع ایجاد تاپیک جدید عکس رو پیوست کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...