رفتن به مطلب

هر کسي زودتر جواب بده اون برنده است

internet
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

البته نمي دونم فعلا برنده چي هستيد :) ولي حالا شما جواب بدهيد هر کي زودتر جواب بده :

بعضی از ماهها 30 روز دارند بعضی 31 روز چند ماه 29 روز دارد؟

لینک به دیدگاه

بقيه دوستان هم نظرشون همين هست منظورتون چه ماهي هست دقيق بنويسيد؟

ممنون

لینک به دیدگاه

اسفند تازه اونم در شرایط خاص که هر چهار سال اتفاق میافته . حالا ببینم سر کاری هست . ولی اگر از این سوالهای نکته ای نباشه همینه دیگه که سال کبیسه و از این مسائل پیش میاد

لینک به دیدگاه

اگه دوستان ديگه هم همين نظر رو دارند يا نظرشون متفاوت هست شرکت کنند

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون بحث در مورد تقویم وسال میلادی و مسیحی و درستی تقویم خیام هست که در اون صورت میشه به اندازه یه کتاب بحث کرد ولی در حالت کلی علت کوتاه تر بودن شش ماه دوم سال به نسبت شش ماه اول سال بدین ترتیب است که به مدت چهار سال اختلافی معادل 1/5 درصد در میزان طول بهار و تابستان به پائیزو زمستان وجود دارد که این اختلاف به دلیل تغییر سرعت مدار زمین است در زمانی که به خورشید نزدیک میشود ( زمستان ) می باشد .

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که باعٍث همون مسئله سال کبیسه شده اند .

و از شما هم میخوام که اگه سئوال رو جزئی تر و دقیق تر مطرح میکردی راحت تر میشد جواب داد .

به هر حال همگی مدیون خیام هستیم

لینک به دیدگاه

آره دیگه فقط اسفنده که هر 4 سال 1 بار 29 روزه

داغ دل متولدین 29 اسفند که هر 4سال 1بار تولد دارن رو تازه کردی:)

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون بحث در مورد تقویم وسال میلادی و مسیحی و درستی تقویم خیام هست که در اون صورت میشه به اندازه یه کتاب بحث کرد ولی در حالت کلی علت کوتاه تر بودن شش ماه دوم سال به نسبت شش ماه اول سال بدین ترتیب است که به مدت چهار سال اختلافی معادل 1/5 درصد در میزان طول بهار و تابستان به پائیزو زمستان وجود دارد که این اختلاف به دلیل تغییر سرعت مدار زمین است در زمانی که به خورشید نزدیک میشود ( زمستان ) می باشد .

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که باعٍث همون مسئله سال کبیسه شده اند .

و از شما هم میخوام که اگه سئوال رو جزئی تر و دقیق تر مطرح میکردی راحت تر میشد جواب داد .

به هر حال همگی مدیون خیام هستیم

خير منظورم اين مورد نيست

لینک به دیدگاه

دوست عزيز

اول از همه صورت مسئله را كامل كنيد، سال مورد نظر: شمسي؟ قمري؟ ميلادي؟

دوم اينكه اين چجور مسابقه ايي است كه شما خودتان هنوز نميدانيد شركت كننده

برنده چه چيز است؟

سوم اينكه مسابقه مربوط به جاي ديگري است يا نه خود شما قصد اجرا اين مسابقه

را داريد؟

لینک به دیدگاه

دوست عزيز

اول از همه صورت مسئله را كامل كنيد، سال مورد نظر: شمسي؟ قمري؟ ميلادي؟

دوم اينكه اين چجور مسابقه ايي است كه شما خودتان هنوز نميدانيد شركت كننده

برنده چه چيز است؟

سوم اينكه مسابقه مربوط به جاي ديگري است يا نه خود شما قصد اجرا اين مسابقه

را داريد؟

دوست عزيز کلاً بدون شرح هست فقط اگه مايل بوديد پاسخ بدهيد مثلا ديديد يک جايي يک تصويري مي بينيد نوشته بدون شرح اين هم نه شرح داره نه توضيح فقط پاسخ بدهيد تا الان هم معلوم نيست که جواب ها درست بوده يا غلط

با تشکر

لینک به دیدگاه

جالبه شما میگین منظور شما این سال کبیسه نیست بعد میگین که معلوم نیست که جواب ها درست بوده يا غلط و من میگم جواب این سوال یه نکته داره که وقتی خودتون جواب رو میدین آدم باید بگه آهان از اون لحاظ میگین نه حالا ببینین و دیگه اینکه منم مثل دوست گرامی YeMojuD میگم که مسابقه مربوط به جاي ديگري است يا نه خود شما قصد اجرا اين مسابقه را داريد؟

لینک به دیدگاه

دوست عزيز کلاً بدون شرح هست فقط اگه مايل بوديد پاسخ بدهيد مثلا ديديد يک جايي يک تصويري مي بينيد نوشته بدون شرح اين هم نه شرح داره نه توضيح فقط پاسخ بدهيد تا الان هم معلوم نيست که جواب ها درست بوده يا غلط

با تشکر

دوست عزيز

اگر ممكن است آدرس جايي كه اين بدون شرح را نوشته بگزاريد، شايد چيزي در آنجا باشد

كه شما آنرا بحساب نياورده ايد.

در ضمن فكر نميكنم مطالب بدون شرح، براي مسابقات استفاده شود و جايزه ايي داشته باشد.

لینک به دیدگاه

دوست عزيز

اگر ممكن است آدرس جايي كه اين بدون شرح را نوشته بگزاريد، شايد چيزي در آنجا باشد

كه شما آنرا بحساب نياورده ايد.

در ضمن فكر نميكنم مطالب بدون شرح، براي مسابقات استفاده شود و جايزه ايي داشته باشد.

دوست عزيز فکر کن سر جلسه کنکور هستي نه کسي جواب شما رو مي ده نه اصلا مي تونيد سوال کنيد تا الان هم مثل جلسه کنکور نه مي دونيد که پاسخ چيه يا چي خواهد بود تا وقتي پاسخ نامه منتشر مي شه

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزيز فکر کن سر جلسه کنکور هستي نه کسي جواب شما رو مي ده نه اصلا مي تونيد سوال کنيد تا الان هم مثل جلسه کنکور نه مي دونيد که پاسخ چيه يا چي خواهد بود تا وقتي پاسخ نامه منتشر مي شه

با تشکر

دوست گرامی این درست ولی سر جلسه امداد های غیبی به داد آدم میرسه و ما تا اینجا فکر کردیم حالا شما فکر کن که یه امداد غیبی هستی و اومدی برای کمک و نکته تست رو میگی (امداد غیبی = بغل دستی یا دورو بری ها)

لینک به دیدگاه

سوال خيلي واضح هست من نمي دونم چرا دوستان عوض اينكه سوال رو خوب بخونن دنبال چيزي هاي ديگه مي گردند، شايد از آسوني سخت شده.

12 ماه هست كه 29 روز رو دارد.

.

لینک به دیدگاه

سوال خيلي واضح هست من نمي دونم چرا دوستان عوض اينكه سوال رو خوب بخونن دنبال چيزي هاي ديگه مي گردند، شايد از آسوني سخت شده.

.

دوست عزيز

من بر اساس ماه قمري و حالت خاص ميگم 11 ماه است كه 29 روز را شامل ميشوند:)

لینک به دیدگاه

.

درسته

بنده هم عرض کردم که خيلي ساده هست نمي دونم چرا اين همه زمان برد و اين هم پست ارسال شد

با تشکر

لینک به دیدگاه

من که گفتم وقتی جواب داده بشه باید گفت از اون لحاظ ، ولی این یه سوال نیست چون سوال دقیقا مشخص میکنه که چی میخواد نه که ابهام داشته باشه

لینک به دیدگاه

عجب بحث جالبی شده

هر 4 سال فقط 1 باز سال 266 روز میشه حالا این 1 رز تو کدوم ماه کم و اضافه مشه ؟ اسفند ماه هستش دیگه اینطور نیست

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 1 سال بعد...

خيلي وقت بود اين تاپيک رو سر نزده بودم بر حسب اتفاق اومدم

با اين که اصلا يادم نيست جوابش چي بود و سوال هم براي خودم جديد بود

ولي خيلي راحت جواب سوال مشخص هست به نظرم خيلي ساده است

خوب معلومه که تمام ماهها حداقل 29 روز را دارند

لینک به دیدگاه

خيلي وقت بود اين تاپيک رو سر نزده بودم بر حسب اتفاق اومدم

با اين که اصلا يادم نيست جوابش چي بود و سوال هم براي خودم جديد بود

ولي خيلي راحت جواب سوال مشخص هست به نظرم خيلي ساده است

خوب معلومه که تمام ماهها حداقل 29 روز را دارند

خسته نباشید تاپیک زمان ننه هیتلر رو بالا اوردید :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...