رفتن به مطلب

کمک لطفاً ضروریه : DVD RM هام شناسایی نمیشه...!!!!

HARE46
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

در حین کارکردن با سیستم بودم که یک لحظه به درایو DVD RW هام داخل کامپیوترم نگاه کردم دیدم نیست نمونده...!!!!!  کامپیوتر رو چند بار ریست کردم ولی حل نشد و بعد رفتم جای کابل ها رو عوض کردم دوباره هم حل نشد و بعد رفتم داخل بوت رو نگاه کردم دیدم اونجا شناسایی شده ولی داخل کامپیوتر نیست و بعد هم manage رو نگاه کردم دیدم اینجا هم یه علامت اخطار روی دوتا دی دو دی رم هام هست یعنی شناسایی نشده.....

دوستان کمکم کنید چکار کنم؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

جلل خالق

منم دقیقا الان همین مشکلو دارم

کسی نیست کمک کنه؟

کابل ساتا را هم عوض کردم ، با DVD RW دیگه تست کردم،ریست BIOS کردم درست نشد که نشد

ویندوزم هم 8.1 هست

ویرایش شده توسط AmirZ
لینک به دیدگاه

جلل خالق

منم دقیقا الان همین مشکلو دارم

کسی نیست کمک کنه؟

کابل ساتا را هم عوض کردم ، با DVD RW دیگه تست کردم،ریست BIOS کردم درست نشد که نشد

ویندوزم هم 8.1 هست

اذیت میکنی [-X   یا واقعاً............... :-?  :eek:

لینک به دیدگاه

من ويندوزم را تغيير دادم درست شد

یعنی باید ویندوز عوض کنم واااااااااااااااااااااااااااااااای......

لینک به دیدگاه

اگه توی Device Manager نشناخته ، یه بار درایور های مادربورد و نصب کنید ، شاید مشکل حل شد.  برای این کار میتونید از DriverPack Solution استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

همه ی راه هارو آزمایش کردم ولی دیگه وقت نکردم زیاد روش فکر کنم چون باهاش کار داشتم زود براش یه ویندوز دیگه عوض کردم مشکل حل شد

خیلی ممنون از دوستان عزیز برای راهنمایی که کردید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر داخل Device Manager درایوها را میشناسه پس مشکلی نیست و شما باید برای درایوها در قسمت Disk Management از طریق گزینه Change Drive letter and paths اسم بزاری مثلا درایو F یا درایو G

و اگر دیدی اسم داره و نمایش نمیده یعنی هست و شما خودتون مخفیش کردی در صفحه My Computer نگاه کنی میبینی که درایوها توسط چند تا خط از هم جدا شدن و اگر شما بر روی اون خطها دو بار کلیک کنی اونها باز و بسته میشن و درایوها را مخفی میکنن

حالا شما این راهها را هم امتحان کن بعد جواب بده

موفق باشی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر داخل Device Manager درایوها را میشناسه پس مشکلی نیست و شما باید برای درایوها در قسمت Disk Management از طریق گزینه Change Drive letter and paths اسم بزاری مثلا درایو F یا درایو G

و اگر دیدی اسم داره و نمایش نمیده یعنی هست و شما خودتون مخفیش کردی در صفحه My Computer نگاه کنی میبینی که درایوها توسط چند تا خط از هم جدا شدن و اگر شما بر روی اون خطها دو بار کلیک کنی اونها باز و بسته میشن و درایوها را مخفی میکنن

حالا شما این راهها را هم امتحان کن بعد جواب بده

موفق باشی

نه دوست عزیز

اونجا شناسایی نشد

لینک به دیدگاه

موقعی که روشن میشه سیستم LED درایوها چشمک میزنه ؟

لینک به دیدگاه

برو تو رجیستری 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\ {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

"UpperFilters" و "LowerFilters

پاک کن ری استارت کن درست میشه

post-18282-0-91452700-1421949757_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...