رفتن به مطلب

GTX 970 مشکل حافظه دارد+بیانیه رسمی انویدیا

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دقیقا داداش اینا چیزای جزئی هست که الان اومدن روش حساس شدن که مغز یه عده رو درگیر کنن

1.jpg

امسال سال  (*)  (*)  (*) AMD (*)  (*)  (*)

لینک به دیدگاه

سلام

این تست به چه صورت انجام میشه؟

من روی 560ti اجراش میکنم ارور KERNEL میده

post-8741-0-46643100-1422137477_thumb.jpg

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

این تست به چه صورت انجام میشه؟

من روی 560ti اجراش میکنم ارور KERNEL میده

attachicon.gif98.jpg

اگر سورس رو مشاهده کنید یک قانون شرطی قرار داده برای حافظه که میگه باید از 2 گیگ بیشتر باشه 

لینک به دیدگاه

اگر سورس رو مشاهده کنید یک قانون شرطی قرار داده برای حافظه که میگه باید از 2 گیگ بیشتر باشه 

ممنون بابت راهنماییتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون usable یعنی مابقی به گرافیک مجتمع اختصاص داده شده

خبات جان خواهش میکنم اگر راجع به چیزی اطلاع دقیق ندارید اظهار نظر نکنید چون مطلب اشتباه باعث میشه بقیه دوستان هم به اشتباه بیفتن.

اگر در مبحث آدرس دهی مموری یه مقدار تحقیق بکنید متوجه میشید که تمام اجزای یک کامپیوتر (اعم از تمام پورت ها و مسیر های تبادل اطلاعات و IRQ ها و ... )برای کار کردن و امکان دسترسی بهشون نیاز به آدرس دهی دارند. که این آدرس ها در مموری ذخیره میشند و به همین دلیل شما اگر مثلا 8 گیگ مموری در سیستمتون داشته باشید همیشه قسمتی از اون توسط همین آدرس ها اشغال میشه و به همین دلیل مثلا 7.8 گیگش قابل استفاده برای اجرای برنامه ها و ... خواهد بود.

که این مسئاله هیچ ارتباطی به گرافیک مجتمع کع شما فرمودید نداره. و میتونید در سیستم هایی که هیچ گونه گرافیک مجتمعی ندارند هم این قضیه رو تست بکنید.

البته مموری مورد استفاده در گرافیک مجتمع هم از همین RAM تامین میشه ولی این مطلبی که بنده عرض کردم ارتباطی به اون نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم 970 WF3X گیگابایت دارم تست کردم همین مشکل رو داره!

تمام کارت ها این (به ظاهر مشکل) رو دارند.

لینک به دیدگاه

دقیقا موافقم داداش من نمیتونم امتیاز بدم بهتون چون گویا تازه واردم انشالا بعدا جبران میکنم. @};- @};- @};-

منم موافقم با دوست عزیزمون فعلا نه به داره نه به باره نشد یکی دیگش

لینک به دیدگاه

اینم از تست ما والا ما که نفهمیدیم چی شد

مال تو بهتراز بقیه هست چون تو 3200مگ شروع به افت میکنه :)

لینک به دیدگاه

مال منم این مشکلو داره جالبه ینی منم کارتم شده 1792 مگابایتی :laughing:

7cj77zqij0va2vxxb1zp.png

فقط من نمیدونم چرا MGS رو روی 1800*3200 گذاشتم حالت Extra High از گرافیکم 2025 مگ برده :| :blink:

xsg0gu2sf12zxcoawcln.gif

لینک به دیدگاه

مال منم این مشکلو داره جالبه ینی منم کارتم شده 1792 مگابایتی :laughing:

7cj77zqij0va2vxxb1zp.png

فقط من نمیدونم چرا MGS رو روی 1800*3200 گذاشتم حالت Extra High از گرافیکم 2025 مگ برده :| :blink:

xsg0gu2sf12zxcoawcln.gif

مال شما که انگار سریع به حالت اول برگشته... اینطور نیست ؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبات جان خواهش میکنم اگر راجع به چیزی اطلاع دقیق ندارید اظهار نظر نکنید چون مطلب اشتباه باعث میشه بقیه دوستان هم به اشتباه بیفتن.

اگر در مبحث آدرس دهی مموری یه مقدار تحقیق بکنید متوجه میشید که تمام اجزای یک کامپیوتر (اعم از تمام پورت ها و مسیر های تبادل اطلاعات و IRQ ها و ... )برای کار کردن و امکان دسترسی بهشون نیاز به آدرس دهی دارند. که این آدرس ها در مموری ذخیره میشند و به همین دلیل شما اگر مثلا 8 گیگ مموری در سیستمتون داشته باشید همیشه قسمتی از اون توسط همین آدرس ها اشغال میشه و به همین دلیل مثلا 7.8 گیگش قابل استفاده برای اجرای برنامه ها و ... خواهد بود.

که این مسئاله هیچ ارتباطی به گرافیک مجتمع کع شما فرمودید نداره. و میتونید در سیستم هایی که هیچ گونه گرافیک مجتمعی ندارند هم این قضیه رو تست بکنید.

البته مموری مورد استفاده در گرافیک مجتمع هم از همین RAM تامین میشه ولی این مطلبی که بنده عرض کردم ارتباطی به اون نداره.

درود  مجدد بر استاد بهمن عزیز

مسئله اول اینکه بنده هم سخت افزار خوندم هم زبان اسمبلی یاد گرفتم وبرنامه نویسی C و C++ میکنم... پس اینطور نیست ندونم آدرس چیه و ..(البته ببخشید که اینو گفتم)

در مورد 8 گیگ،منظور من Hardware Reserved  بود  و این احتمال رو دادم که از گرافیک مجتمع استفاده میکنن.

اصولا آدم نه باید مطلق گرا باشه و نه خودش رو عقل کل بدونه و نه دیگران رو ناآگاه و بی سواد.بعدشم اگه حتی کسی اشتباهی کرد نباید به شکلی توجیه اش کرد  که تحقیر و توهین آمیز باشه.برخی از دوستان توضیحاتی ساده و اولیه ای رو دادن که مستقیما توهین به شعور من مخاطب بود(نمونش همون بحث هارد 500 گیگابایتی و ظرفیت کمتر)

همه چیز دانش نیست @};-

بیشتر از این نمیخوام حاشیه برم.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

مال شما که انگار سریع به حالت اول برگشته... اینطور نیست ؟!

دقیقا قسمت افت کرده باید مشکل ساز باشه

لینک به دیدگاه

سلام

منم احتمال میدم مربوط به گرافیک مجتمع پردازنده باشه

یا سیستم بنده کلا آدرس دهی ندارد. :D

post-9251-0-56899700-1422140265_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

هر خبری که آقای کریمی بده بدون تعارف درسته. @};- :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود  مجدد بر استاد بهمن

مسئله اول اینکه بنده هم سخت افزار خوندم هم زبان اسمبلی یاد گرفتم وبرنامه نویسی C و C++ میکنم... پس اینطور نیست ندونم آدرس چیه و ..

در مورد 8 گیگ،منظور من Hardware Reserved  بود  و این احتمال رو دادم که از گرافیک مجتمع استفاده میکنن.

اصولا آدم نه باید مطلق گرا باشه و نه خودش رو عقل کل بدونه و نه دیگران رو ناآگاه و بی سواد.بعدشم اگه حتی کسی اشتباهی کرد نباید به شکلی توجیه اش کرد  که تحقیر و توهین آمیز باشه.برخی از دوستان توضیحاتی ساده و اولیه ای رو دادن که مستقیما توهین به شعور من مخاطب بود(نمونش همون بحث هارد 500 گیگابایتی و ظرفیت کمتر)

همه چیز دانش نیست @};-

بیشتر از این نمیخوام حاشیه برم.

خبات جان بنده هم هیچ وقت نه خودم رو عقل کل دونستم و نه از گفتن کلمه "نمیدونم" ترسی داشتم. خدایی نکرده قصد بی احترامی و تحقیر و ... هم ابدا نداشته و ندارم. فقط جدیدا احساس میکنم شما متاسفانه بر خلاف اوایل فعالیتتون ، جدیدا کمیت مطالبتون رو به کیفیتشون ارجحیت دادید و دائم در حال دیدن تاپیک جدید از طرف شما هستم که خیلی از اونها مثل اخبار مربوط به کارت گرافیک ها خودش یک تاپیک تعریف شده داره و نیازی نیست برای هر خبر یک تاپیک جدید زده بشه. این قضیه باعث شده که بنده بر خلاف قبل ذهنیت دیگه ای پیدا بکنم. اگر حرفم رو رک میزنم به خاطر اینه که همه بچه های این فروم که بنده هم یکی از کوچکترین اعضاش هستم بچه های خوبی هستن و اهل سوء استفاده از مطالب گفته شده نیستن.

قبول دارم در مورد مطالب علمی عنوان شده در تاپیک ها شاید یه مقدار بیش از حد حساس باشم ولی وقتی از صحت مطلبی اطمینان دارم و به این فکر میکنم که ممکنه اشتباه عنوان شدن اون مطلب باعث گمراهی بقیه دوستان بشه وظیفه خودم میدونم که اشتباه بودنش رو متذکر بشم. اگر نحوه بیان این مطلب از طرف من ، سهوا تحقیر آمیز یا بدون رعایت احترام بوده از شما عذر میخوام.

لینک به دیدگاه

اقایون من همین الان از لیون یه گرافیک G1 970 خریدم با گارانتی 3 ساله اواژنگ لیون همین الان اورد دست اقای حسینی درنکنه کسانی که میخوان بخرن زود تا تموم نشده. :D :D :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر خبری که آقای کریمی بده بدون تعارف درسته. @};- :x

:-t

خبات جان بنده هم هیچ وقت نه خودم رو عقل کل دونستم و نه از گفتن کلمه "نمیدونم" ترسی داشتم. خدایی نکرده قصد بی احترامی و تحقیر و ... هم ابدا نداشته و ندارم. فقط جدیدا احساس میکنم شما متاسفانه بر خلاف اوایل فعالیتتون ، جدیدا کمیت مطالبتون رو به کیفیتشون ارجحیت دادید و دائم در حال دیدن تاپیک جدید از طرف شما هستم که خیلی از اونها مثل اخبار مربوط به کارت گرافیک ها خودش یک تاپیک تعریف شده داره و نیازی نیست برای هر خبر یک تاپیک جدید زده بشه. این قضیه باعث شده که بنده بر خلاف قبل ذهنیت دیگه ای پیدا بکنم. اگر حرفم رو رک میزنم به خاطر اینه که همه بچه های این فروم که بنده هم یکی از کوچکترین اعضاش هستم بچه های خوبی هستن و اهل سوء استفاده از مطالب گفته شده نیستن.

قبول دارم در مورد مطالب علمی عنوان شده در تاپیک ها شاید یه مقدار بیش از حد حساس باشم ولی وقتی از صحت مطلبی اطمینان دارم و به این فکر میکنم که ممکنه اشتباه عنوان شدن اون مطلب باعث گمراهی بقیه دوستان بشه وظیفه خودم میدونم که اشتباه بودنش رو متذکر بشم. اگر نحوه بیان این مطلب از طرف من ، سهوا تحقیر آمیز یا بدون رعایت احترام بوده از شما عذر میخوام.

نه منظور بنده شما بزرگوار نبود و نیست و همیشه از دید یک استاد به شما نگاه میکنم%

در مورد تاپیک:

قبلا فقط ترجمه میزاشتم که خب خوب بودن مطلب به نویسنده برمیگرده که خوب نوشته و من کاری نکردم :D ،اما جدیدا تاپیک های دیگه ای میزنم که اطلاع رسانی هست بیشتر و برای بحث و تبادل نظره.حالا نمیشه که شایعات رو نقل نکرد چون در دنیای سخت افزار همیشه شایعات قبل اخبار موثق منتشر میشن.جذابیت خبرها هم به همین روال هست که کم کم و تدریجا مشخص میشن.اگه بخوایم فقط خبر های رسمی رو نقل کنیم که باید هر سال 10 خبر بزرایم یا بشیم صدا و 30ما :D

شما بزرگ مایی و اگه اشتباهی هم میکنیم مطمئنا انتظار راهنمایی داریم،اگر بنده هم چیزی رو بد بیان کردم از شما بزرگوار عذرخواهی میکنم و هیچ بحثی ارزش از دست دادن نظرات ارزشمندتون رو نداره..

احترام بنده رو پذیرا باشید @};- :x

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

چند نفر دیگه دارن با هم بحث میکنن این وسط من دارم منفی میگیرم :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا داداش اینا چیزای جزئی هست که الان اومدن روش حساس شدن که مغز یه عده رو درگیر کنن

1.jpg

سلام

منم احتمال میدم مربوط به گرافیک مجتمع پردازنده باشه

یا سیستم بنده کلا آدرس دهی ندارد. :D

attachicon.gifUntitled.jpg

بله درسته،همونطور که حدس زدم ایشون از پردازنده گرافیکی مجتمع استفاده میکنن و در پیغام خصوصی هم تایید کردن.اون کسر حافظه هم به همین دلیل بوده.(با اجازشون شات میزارم)

avxii6plfrlg5702fcro.jpg

لینک به دیدگاه

اجازه ما هم دست شماست خبات جان ولی قبلا هم کارت گرافیک داشتم همین نوشته بود تو قسمت رمم :x :x :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...