رفتن به مطلب

کدوم یکی از این دو دوربین رو بخرم ؟

Recommended Posts

سلام.این دو تا دوربینو دارم.میخوام یکیشو نگه دارم یکشو بفروشم.قیمت دست دوم هر کدوم از این دوربین ها چقدره؟هر دو تا لوازم کامل دارن و سالمن.
اولی Canon SD1400 IS
دومی FujiFilm JX 510
لطفا هر کسی قیمت حدودی رو میدونه قیمت بده.
1dmcyizmzmbqzwajzo56.png

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

حاجی این موضوعت منا کشت :D

گفتم یه چیزی بزارم جذاب باشه.که همه بیان تاپیکو ببینن

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز یک نکته بگم شرکت Canon یکی از بزرگترین و بهترین تولید کننده سنسور CCD هستش و بی شک CANON انتخاب هوشمندانه ی چرا که امتحان خودش تو تمام رد ها از خانگی تا DSLR هم پس داده و یکی از بهترین برندهای حال جهانه

http://en.wikipedia.org/wiki/Three-CCD_camera

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز یک نکته بگم شرکت کنن یکی از بزرگتریم تولید کننده سنسور CCD هستش و بی شک CANON انتخاب هوشمندانه ی چرا که امتحان خودش تو تمام رد ها از خانگی تا DSLR هم پس داده و یکی از بهترین برندهای حال جهانه

http://en.wikipedia.org/wiki/Three-CCD_camera

ممنون داداش.خودم تو تست هایی که گرفتم کانن رو انتخاب کردم.ولی میخوام قیمت حدودی هر دو دوربین رو بدونم.راستش اون دوربین FujiFilmماله خودمه Canonهم مال دوستمه و گفته برام بفروشش.من میخوام Canonرو برای خودم نگه دارم و وقتی FujiFilmرو فروختم پولشو بدم به دوستم.یعنی یه جورایی تعویضش کنم.خودش این پیشنهادو داد ولی میخوام بدونم اختلاف قیمتشون زیاده؟یعنی بعد از فروش دوربین خودم باید یه مبلغی هم سر بدم بهش؟لطفا هر کسی یه قیمت حدودی میدونه بگه.مثلا 100 150 200 چقدر میارزه هر کدوم؟

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

ممنون داداش.خودم تو تست هایی که گرفتم کانن رو انتخاب کردم.ولی میخوام قیمت حدودی هر دو دوربین رو بدونم.راستش اون دوربین FujiFilmماله خودمه Canonهم مال دوستمه و گفته برام بفروشش.من میخوام Canonرو برای خودم نگه دارم و وقتی FujiFilmرو فروختم پولشو بدم به دوستم.یعنی یه جورایی تعویضش کنم.خودش این پیشنهادو داد ولی میخوام بدونم اختلاف قیمتشون زیاده؟یعنی بعد از فروش دوربین خودم باید یه مبلغی هم سر بدم بهش؟لطفا هر کسی یه قیمت حدودی میدونه بگه.مثلا 100 150 200 چقدر میارزه هر کدوم؟

مخلص داداش گلم

کاشکی تو www.digikala.com ی نگاهی بکنی شاید این مدل ها توش باشه و بتونی تصمیم بهتری بگیری

لینک به دیدگاه

مخلص داداش گلم

کاشکی تو www.digikala.com ی نگاهی بکنی شاید این مدل ها توش باشه و بتونی تصمیم بهتری بگیری

ممنون.خودم یه سرچ کردم این مدلها ناموجود هستن.فوجی فیلم رو خودم 9ماه پیش از دیجی کالا خریدم 250 .کانن هم دوستم حدودو 3سال پیش خریده 200.به نظرتون همینجوری بدون اختلاف قیمت خوبه؟یعنی دوربین خودمو بفروشم پولشو در عوض دوربین بدم به اون؟

لینک به دیدگاه

ممنون.خودم یه سرچ کردم این مدلها ناموجود هستن.فوجی فیلم رو خودم 9ماه پیش از دیجی کالا خریدم 250 .کانن هم دوستم حدودو 3سال پیش خریده 200.به نظرتون همینجوری بدون اختلاف قیمت خوبه؟یعنی دوربین خودمو بفروشم پولشو در عوض دوربین بدم به اون؟

خواهش

مشخصاتو دیدم تقریبا یکیه اما راستشو بخواید ما شما گرونتره

لینک به دیدگاه

دوتاشونم تقریبا یکین-سنسور ccd-فیلمبرداری HD 30فریم-و..-ولی یه چیزی هس اونم اینه که فوجی قابلیت فیلم برداری در شبش ضعیفتره و دریغ از حالت نایت برا فیلمبرداری-ولی آپشنهای کانن کاملتره-هم اینکه تایید حرف داداشمون abolfazl-like کانن اسمو رسمی داره برا خودشو یکی از قولدرهاس تو دوربین-من خودم الان یه cannons6400 دارم خداییش بهترین دوربین کامپکته نسبت به رقباش از عکاسی سه بعدی بگیر تازوم 12بدون افت کیفیتو فیل فول اچ دیش!کانن شما آپشنهای بیشتری داره برا عکاسی و فیلوبرداری-سنسور و ایناش یکیه اگه Cmos بود عالی میشد-لنز دوربین کانن هک 2میلی وایدتره! :)

لینک به دیدگاه

:-?

ویرایش شده توسط Eghbali.M
لینک به دیدگاه

دوتاشونم تقریبا یکین-سنسور ccd-فیلمبرداری HD 30فریم-و..-ولی یه چیزی هس اونم اینه که فوجی قابلیت فیلم برداری در شبش ضعیفتره و دریغ از حالت نایت برا فیلمبرداری-ولی آپشنهای کانن کاملتره-هم اینکه تایید حرف داداشمون abolfazl-like کانن اسمو رسمی داره برا خودشو یکی از قولدرهاس تو دوربین-من خودم الان یه cannons6400 دارم خداییش بهترین دوربین کامپکته نسبت به رقباش از عکاسی سه بعدی بگیر تازوم 12بدون افت کیفیتو فیل فول اچ دیش!کانن شما آپشنهای بیشتری داره برا عکاسی و فیلوبرداری-سنسور و ایناش یکیه اگه Cmos بود عالی میشد-لنز دوربین کانن هک 2میلی وایدتره! :)

ممنون از داداش گلم

خدای حرفت سنده و دقیقت من همین مدل رو دارم و به جرعت یکی از بهترین مدل هاس با وجود اینکه مابقی رغیب هاش ردهای بالاتری از لحاظ رزولوشن و تفکیک پذیری تصویر بالاتری بیرون دادن اما با این وجود بازم تو بهترین هاس

لینک به دیدگاه

بله.خودم وقتی مشخصاتشونو دیدم فکر کردم شبیه همن.تازه فکر میکردم فوجی فیلم قویتره.ولی وقتی کنار هم مقایسشون کردم دیدم کانن خیلی بهتره.مخصوصا عکسبرداری تو نور کم.الان من چقدر بدم به دوستم دوربین کانن رو بخرم(یه 3  4 سالی کارکرده) و بعدا فوجی فیلم رو بفروشم؟

لینک به دیدگاه

نگا آک s6400 من که فول اچ دی-سنسور cmos-زوم 12اپتیکال-انواع خروجیها-انواع اپشن برا فیلمبرداری و عکاسی-عکاسی سه بعدیو...390تومنه الا!

خودم پارسال 600 خریدم با مموری8کلاس10 :crying:

لینک به دیدگاه

نگا آک s6400 من که فول اچ دی-سنسور cmos-زوم 12اپتیکال-انواع خروجیها-انواع اپشن برا فیلمبرداری و عکاسی-عکاسی سه بعدیو...390تومنه الا!

خودم پارسال 600 خریدم با مموری8کلاس10 :crying:

یادمه دوربین های 14 و 16مگاپیکسل کانن تو دیجی کالا بین 70تا 90 تومن بود زمانی ارزونی :crying: 

لینک به دیدگاه

به نظر من هیچکدوم.بفروش یه دوربین full hd sony  بگیر حالشو ببر.

hd دیگه دورش گذشته.

لینک به دیدگاه

به نظر من هیچکدوم.بفروش یه دوربین full hd sony  بگیر حالشو ببر.

hd دیگه دورش گذشته.

اینم خوبه.منو به فکر فرو بردی :-?

لینک به دیدگاه

یادمه دوربین های 14 و 16مگاپیکسل کانن تو دیجی کالا بین 70تا 90 تومن بود زمانی ارزونی :crying:

اخ داداش گفتی :crying:

خدا کنه به این قیمت ها هم بمونه :eek: :eek: :eek: :eek: :crying:

نشه مثل ترکیه ی گونی پول ببریم (10 میلیون تومن) فقط ی پفک مینو برامون بکنه :eek:

دادشم نظرم سر به سر با دوستت معامله کن

لینک به دیدگاه

مثل اینکه عنوان تاپیکو عوض کردن.ولی من میخوام بین این دو تا یکی رو انتخاب کنم یکی رو بفروشم.قصدم خرید نیست.قصدم فروش یکیشونه.لطفا عنوان رو به این تغییر بدید " کدوم دوربینو بفروشم " یا " کدوم دوربین رو انتخاب کنم"

ممنون

لینک به دیدگاه

دوربین دوستت بیشتر از 200 دیگه نمی ارزه

لینک به دیدگاه

دوربین دوستت بیشتر از 200 دیگه نمی ارزه

به نظرم 200زیاد باشه.ببینم بین 100تا150 نمیفروشه؟

لینک به دیدگاه

بدون شک کانن ...خودمم کانن دارم ...البته حرفه ایشو ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...