رفتن به مطلب

گران ترین و کمیاب ترین ماشین های جهان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یکی از نایابترین و بهترین ماشین های جهان جاش خالیه اینجا و عکسی هم ازش نیست دوستان ببینن و حال کنن

god of car پراید sx131 با قدرت 1700 کره خر بخار

لامصب اینقدر نایابه عکسشم نمیشه راحت پیدا کرد

لینک به دیدگاه

• ارسال 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

یکی از نایابترین و بهترین ماشین های جهان جاش خالیه اینجا و عکسی هم ازش نیست دوستان ببینن و حال کنن

god of car پراید sx131 با قدرت 1700 کره خر بخار

لامصب اینقدر نایابه عکسشم نمیشه راحت پیدا کرد

=))  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

این رنگشم بد نیست هاااا

attachicon.gif2014-lamborghini-veneno-roadster.jpg

اره تازه به نظر من خشگل ترم هست این رنگش.مرسی دوست خوبم

لینک به دیدگاه

فراری لافراری

Ferrari La Ferrari $1.3M

می توان گفت لا فراری تا کنون بلند پروازانه ترین پروژه فراری است. صفر تا ۱۰۰ این ماشینِ ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار دلاری کمتر از ۳ ثانیه است و تنها ۴۹۹ عدد از آن ساخته شده است.

%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%84%D8

عالیه

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))  =))  =))

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =)) سایپا در فکر اندیشه ای متفاوت...دیگه میترسن که بگن مطمئن

لینک به دیدگاه

به به آقا معین گل استاد عزیز تو آسمونا دنبالتون میگشتیم رو زمین پیداتون کردیم خیلیییییییییییی کم پیدا شدید استاد خبری ازتون نیست  @};-  :x
حالا خوب هستید ؟ :big hug:
یه ماشین میزارم روحیتون بالا بره 

2010 Gemballa MIG-U1 Ferrari Enzo

با 700 اسب بخار و سرعتی معادل نمیدونم سرعتش چنده ... ^_^

دیزاین سال 2010 تعداد 25 و جا داره اشاره کنم که این اسم Gemballa اول ماشینتون باشه به صورت وحشتناکی کلاس ماشین رو چندین برابر میکنه دوست داشتین یه سر به سایتشون بزنید :Peace Sign:

http://www.gemballa.com/en/

attachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Front-Angle-Top-1920x1440.jpgattachicon.gif2010_Gemballa_MIG-U1_Ferrari_Enzo_3.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-6_600-600x400.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Cockpit-View-800x599.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Engine-View-800x599.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Front-Door-Open-View-800x599.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Front-Side-Door-Open-View-800x599.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Front-Side-Top-View-800x599.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Front-Side-View-800x599.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Interior-View-800x599.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Rear-Angle-Door-Open-View-800x599.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Rear-Angle-View-800x599.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Rear-Door-Open-View-800x599.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Rear-View-800x599.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Seats-View-800x599.jpgattachicon.gif2010-Gemballa-MIG-U1-Ferrari-Enzo-Wheel-View-800x599.jpg

من الان دارم خودمو میزنم.مرسی بابت اطلاعات قشنگت

لینک به دیدگاه

واسه سال 2010هه؟

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =)) سایپا در فکر اندیشه ای متفاوت...دیگه میترسن که بگن مطمئن

مرگ حقه پراید وسیله است =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

واسه سال 2010هه؟

بله متاسفانه  :(

الان سال 2015هه نمیتونن همچین دیزاین کولاکی رو واسه یه ماشین انجام بدن  (*)

بیخود که نگفتم اسم Gemballa بیاد اول ماشینتون با دیزاینی رویایی طرف خواهید بود

منم میخوام  :crying:  :crying: 

لینک به دیدگاه

لامبورگینی رونتون

Lamborghini Reventon $1.61M

این ماشین از موتور ۱۲ سیلندر V شکل بهره می برد و قدرت آن ۶۵۰ اسب بخار است. صفر تا ۶۰ آن ۳٫۴ ثانیه است و با قیمت ۱میلیون و ۶۱۰هزار دلار دومین لامبورگینی گران قیمت به حساب می آید و تنها ۲۰ عدد از آن ساخته شده!

Lamborghini-Ankonian-Concept-2.jpg

دادا معین با عرض پوزش فقط اسم این مدل 2016  Lamborghini Ankonian Concept Rendering

دیزاینشم کار ایشونه  Slavche Tanevski

Reventon یک عضو از گروه خانواده  Lamborghini Roadster 

که خواهر و برادراش اینا هستند

خواهر کوچولو که گرونترین ماشین ساخته شده در کمپانیه لامبو : VENENO

و برادرشون : Aventador

ویرایش شده توسط bi5tvxq
لینک به دیدگاه

:big hug:  @};-  :x

لینک به دیدگاه

من دلم ماشین جدید می خواد یکی جواب منو بده؟

به نظرتون الان چیکار کنم؟؟؟

عایا با خودکشی می تونم اون دنیا حداقل یه دور سوارش شم؟اگه اره که امروز حتما با پراید به ارزوم میرسم.چون پراید وسیه اس.دستش درد نکنه تو رو به ارزوهات می رسونه

لینک به دیدگاه

اون Gemballa مثل همون ABT هست !؟

بله استاد

این عکس فراری ferrari enzo 2010

post-15678-0-23859100-1422800529_thumb.jpgpost-15678-0-53620000-1422800539_thumb.jpgpost-15678-0-89354000-1422800549_thumb.jpg

و اینم عکس 2010 Gemballa MIG-U1 Ferrari Enzo

post-15678-0-99576600-1422800661_thumb.jpgpost-15678-0-05871000-1422800670_thumb.jpgpost-15678-0-12514600-1422800684_thumb.jpg

این قشر از دوستان Car Modding انجام میدن  ^_^

ویرایش شده توسط bi5tvxq
لینک به دیدگاه

Ferrari F80 با سرعت 499km/h

دیگه از لافراریم خسته شدم میخوام بعدا این F80 رو جایگزین کنم :cool: فقط موندم کجا برونمش! :-?

مدل مفهومی از فراری F80 را که در اینجا می‌بینید طراحی شده توسط طراح ایتالیایی آدریانو رایلی (Adriano Raeli) است، و همان‌طور که شاهد هستید، مانند مدل‌های انزو و لافراری، همان خط و مش را دنبال کرده بسیاری از نشانه‌های طراحی بدنه، مانند کاپوت تیز و کشیده، عقب تهاجمی و ارتفاع فوق‌العاده کم را در خود داراست. در داخل کابین نیز تمام تلاش‌ها بر ساخت یک کابین هیجانی برگرفته از جت جنگنده شده است.

این خودروی هیجان‌انگیز بسیار قدرتمندتر و همچنین سبک‌تر از لافراری خواهد بود ولی به احتمال زیاد مانند لافراری از موتور V12 استفاده نخواهد کرد. وزن F80 فقط 800 کیلوگرم خواهد بود و انتظار می‌رود در زیر کاپوت، کاهش سیلندرها را از V12 به V8 شاهد باشیم.

یک V8 هیبریدی که به دو توربو مجهز شده و از تکنولوژی بازیابی انرژی جنبشی KERS نیز بهره می‌برد. اما این جابه‌جایی پیشرانه به هیچ عنوان دلیل بر کمتر شدن قدرت نسبت به لافراری نیست. چراکه با یک هیولای 1200 اسبی رو به رو هستیم. یک اسب سرکش که با آن می‌توانید شتاب صفر تا 100 را تنها در 2.2 ثانیه و سرعت بالای 499 کیلومتر در ساعت را تجربه کنید.

post-18025-0-55781000-1422857417_thumb.jpg

post-18025-0-77928300-1422857404_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

میدونید بچه ها حالا که حرف ماشین شد بزا بگم آخه رو دلم یه داغی هس بابتش :crying: :huh: :-S

من ااوایل تو مدرسه فوتبالم عالی بود :) (به گفته اطرافیان).هم بازیم از بچگی تو تیمهای کلاس-مدرسه-شهرستان-استانی "اکبر ایمانی" بودش. یادمه اول دبیرستان بودم از اون ورم تو تیم استان بودیم(اردبیل)تو نمونه دولتی قبول شدم و با حرف و اصرار خونوادم فوتبالو ول کردو درسو ادامه دادم!حالا من شدم یه مغازه دار اون دوستم هم میاد محل از باشگاهش(ذوب آهن)بی ام و-جنسیس کوپه-آزرا 2014-هر سری با یکش اومده-این بارم گفت شاید BMW Z4 گرفتم!!! :( :( :(

ویرایش شده توسط Eghbali.M
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر نخواهيم خيلي از دنياي واقعي دور بشيم و خيلي سراغ مفهومی هایی که تولید نشدن نريم يه مدل هست که واقعا پادشاهي مي کنه !
اونم چیزی نیست به غیر از Porsche 918 Spyder :
0-60 مایل بر ساعت که در سایت رسمی 2.5 ثانیه زده ولی در تستی که ایگنشن انجام داد این رقم حتی کمتر هم بود !
2.4 ثانیه ! و در سمت راست تصویر مکلارن P1 رو مشاهده می کنید.

post-7048-0-36756900-1422860166_thumb.jpg

قدرت  887 اسب بخار.
قیمت حدود 1 میلیون دلار در مدلهای فول  :x

1280px-2011-03-04_Autosalon_Genf_1211.JP

1920px-2013_IAA_DSC01989_DxO_%2898792437

لینک به دیدگاه

Ferrari F80 با سرعت 499km/h

دیگه از لافراریم خسته شدم میخوام بعدا این F80 رو جایگزین کنم :cool: فقط موندم کجا برونمش! :-?

مدل مفهومی از فراری F80 را که در اینجا می‌بینید طراحی شده توسط طراح ایتالیایی آدریانو رایلی (Adriano Raeli) است، و همان‌طور که شاهد هستید، مانند مدل‌های انزو و لافراری، همان خط و مش را دنبال کرده بسیاری از نشانه‌های طراحی بدنه، مانند کاپوت تیز و کشیده، عقب تهاجمی و ارتفاع فوق‌العاده کم را در خود داراست. در داخل کابین نیز تمام تلاش‌ها بر ساخت یک کابین هیجانی برگرفته از جت جنگنده شده است.

این خودروی هیجان‌انگیز بسیار قدرتمندتر و همچنین سبک‌تر از لافراری خواهد بود ولی به احتمال زیاد مانند لافراری از موتور V12 استفاده نخواهد کرد. وزن F80 فقط 800 کیلوگرم خواهد بود و انتظار می‌رود در زیر کاپوت، کاهش سیلندرها را از V12 به V8 شاهد باشیم.

یک V8 هیبریدی که به دو توربو مجهز شده و از تکنولوژی بازیابی انرژی جنبشی KERS نیز بهره می‌برد. اما این جابه‌جایی پیشرانه به هیچ عنوان دلیل بر کمتر شدن قدرت نسبت به لافراری نیست. چراکه با یک هیولای 1200 اسبی رو به رو هستیم. یک اسب سرکش که با آن می‌توانید شتاب صفر تا 100 را تنها در 2.2 ثانیه و سرعت بالای 499 کیلومتر در ساعت را تجربه کنید.

attachicon.gifadriano-raeli-ferrari-f80-concept-car_26-500x333.jpg

attachicon.gifadriano-raeli-ferrari-f80-concept-car_34-500x212.jpg

عجب ماشینی بشه البته فک کنم در حد تعوریه فکر نمیکنم با یک موتور v8بشه به شتاب 2.2 رسید و سرعت 499 اگه این طوری باشه بوگاتی که یک هیولای واقعی هست رو با موتور v16پشت سر میزاره شتاب بوگاتی با اون موتور هیولاش 2.6هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب ماشینی بشه البته فک کنم در حد تعوریه فکر نمیکنم با یک موتور v8بشه به شتاب 2.2 رسید و سرعت 499 اگه این طوری باشه بوگاتی که یک هیولای واقعی هست رو با موتور v16پشت سر میزاره شتاب بوگاتی با اون موتور هیولاش 2.6هست 

بله این مدل کانسپت یا مفهمومی هست.

آخرین اطلاعی که بنده دارم در زمینه رکورد سرعت در پیست درگ تایمز بود که یه شخصی به نام دیمیتری ساماروکا (البته شاید اسمش رو اشتباه می کنم) با 406 کیلومتر با یه مدل لامبورگینی توین توربو تیون بوده.

لینک به دیدگاه

بله این مدل کانسپت یا مفهمومی هست.

آخرین اطلاعی که بنده دارم در زمینه رکورد سرعت در پیست درگ تایمز بود که یه شخصی به نام دیمیتری ساماروکا (البته شاید اسمش رو اشتباه می کنم) با 406 کیلومتر با یه مدل لامبورگینی توین توربو تیون بوده.

406m1801.gifاون وقت ما داریم با سرعت 130میریم احساس غرور میکنیم که چه ادم نترسی هستیم .

من واقعا موندم اخه وقتی داری با سرعت 400میری چیزی از دورو برت میبینی فکر کنم بشه فقط یه خط راست دید واالسلام  :D

لینک به دیدگاه

بوگاتی در واقع 2000اسب بخاره که 1000تاش تقریبا تبدیل به گرما اینا میشه!!! :D

لینک به دیدگاه

بوگاتی در واقع 2000اسب بخاره که 1000تاش تقریبا تبدیل به گرما اینا میشه!!! :D

من مستند ساخت تمام مراحل بوگاتی رو دیدم واقعا یکی از بی عیب ترین ماشینهاست. الکی که 7میلیون دلار قیمت نداره .جنس موتورش از تیتانیوم خالص ساخته شده یه گیر بکس دوقلو هم داره که مهندسای بوگاتی خودشون اختراع کردن که زمان تعویض دنده رو به  حداقل ممکن رسونده من که واقعا عاشق این ماشین هستم  :x

لینک به دیدگاه

من فقط از صداش و موتورش خوشم میاد.یعنی عاشقشم ولی بدترین نکته ظاهرشه که خداییش من که بدم میاد از ظاهرش!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...