رفتن به مطلب

چرا در این فروم حتی یک دختر وجود نداره ؟؟؟

NO_TIME_FOR_RELOADING
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

راجع به موضوع برداشت بد نکنین راستش نمیدونستم چجوری بگم دیگه حسابی رک نوشتم  :D

خیلی وقته این سوال ذهنمو مشغول کرده ... و واقعا نتونستم واسش جواب پیدا کنم ...

البته خیلی خیلی بعید میدونم که هیچ هیچ خانومی ثبت نام نکرده باشه اما خب یه تعداد بسیار محدود و با فعالیت بسیار کم احتمالا باشن...

یعنی اینقد خانوم ها هم به سخت افزار کم علاقه هستن که هیچ ردی ازشون اینجور جاها نیست ؟؟؟ *dry#

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز خودت جواب سوال را بهتر از همه بلدی ولی باید اضافه کنم که واقعا دختر خانومهای ایرانی هیچ علاقه ای به سخت افزار ندارن شاید از بین هر 1000 نفرشون فقط یک نفر به این چیزا علاقه داشته باشه که اون هم میلی به حضور در چنین جاهایی را نداره

شاید اگر فریومی مرتبط با روژ لب و روژ گونه باشه اونجا حضور فعال داشته باشن

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

درود

چرا دوست عزیز تو فروم خانوم هم داریم.

بنده بهشون رم هم فروختم منتها فقط از طریق پیغام بود.

لینک به دیدگاه

به گفته دوستمون هستن ولی با اسم مستعار چون فضای اینترنت خیلی سنگین هست ( البته یه چند سالی هست بهتر شده) با اسم مستعار بیشتر فعالیت دارن.البته اکثر فرومها‌ بیشتر پسر ها جذب میشن مثل موبایل کامپیوتر سخت افزار تکنولوژی ماهی و آکواریوم فوتبال شما چن نفر از مونث های دورو برتون به اینها علاقه دارن.قطعا شما هم علاقه به چیزی نداشته باشی عضو انجمنی نمیشی که در اون مورد باشه.هستن فرومهای محدود مثل شیرینی پزی و غذا نی نی سایت و ازین دست فرومها که باز اونجا اغلب خانومها عضون. تا حالا از دوستان عضو همچین فرومهای شدن.

لینک به دیدگاه

حالا اگه بگیم سخت افزار جزو مبحث های فنی و پسرونه هست، چیزی که از این عجیبتره کشورهای غربی تو زمینه ی گیمینگ دختر زیاد دارن، اما تو ایران تا بحال ندیده م شخصا! قاعدتا گیمینگ باید به عنوان یک میدیا و سرگرمی مثل کتاب و فیلم و موسیقی و... دیگه تفاوتی تو جنسیت مخاطب نداشته باشه! فکر میکنم فرهنگی که اینجا نسبت به گیم هست چنین حالتی ایجاد کرده، و واقعا شناختی ازش ندارن

ویرایش شده توسط hemen47
لینک به دیدگاه

در کل وقتی برای یه دختر از سخت افزار صحبت میکنی بعد از چند دقیقه وقتی به چشمهاش نگاه میکنی احساس میکنی که مثل سگ داری واق واق میکنی و طرف هیچ علاقه ای به سخت افزار نداره که بخواد گوش کنه بیشتر هم به این دلیل هست که در مدارس دختر و پسرها از هم جدا هستن و دخترها فقط با مطالب و چیزهایی اشنایی دارن که بقیه دخترها هم اشنایی دارن ولی ما پسرها و قند عسلها با هر چیزی سرکار داریم یعنی قربونش برم تا میریم مدرسه با هر چیزی که از ذهنتون بگزره اشنا میشیم از جمله ساختن نارنجک برای چهارشنبه اخر سال خلاصه هر چی که بوده هست و خواهد بود بعد هم که میریم خدمت و تازه دوره جدیدی از اموزشها شروع میشه اینها مراحلی از زندگی هستن که دخترها نمیدونن چی هست ؟ خوردنیه ؟ قابل لمس هست ؟ دیدنیه ؟ شنیدنیه ؟

بزرگ هم که میشن تازه تو فکر ازدواج هستن که پیر دختر نشن بمونن توی خونه و اگر هم شد خطرناکترین تجربه زندگی را که جون همه افراد جامعه را تحدید میکنه تجربه کنن یعنی چی ؟؟؟؟؟ گرفتن گواهی نامه رانندگی

حالا اگر کمی رحم تو دلشون باشه به روندن همون ماشین معروف لباسشویی راضی میشن

لینک به دیدگاه

از نظر وجود داشتن که وجود دارن  :D  ولی چیزی که عجیبه اینه که چرا فعالیت ندارن ؟!

یعنی دخترا از لپ تاپ ، پی سی ، تبلت و... استفاده نمیکنن یعنی هیچ سوال سخت افزاری یا نرمافزاری ندارن ؟! 

دخترا دلیلش رو خودتون توضیح بدید ؟! :I Do not Know:

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

فک کنم کم و بیش هستن و فقط پست هارو میخونن نظر نمیدن  :D

ویرایش شده توسط S.morteza
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا اینا رو میگید که صبرشون سر بیاد و خودشون رو اینجا معرفی کنن :)

نه عزیز ادمی که دنبال علم باشه خودش رو پشت القاب پنهون نمیکنه چه پسر چه دختر

تو خیابون هم نیست که مزاحم داشته باشه همینجا با اسم دخترونه میاد و فعالیت میکنه 

شما هم شخصیتی نداری که اینجا بخوای مزاحم کاربر خانم بشی 

خانم ها هم علاقه به تکنولوژی و سخت افزار دارن دارن از درصد دانشجوهای این رشته میشه فهمید

و همینطور سری به علاءالدین و جاهای دیگه بزنید :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

یک نفر بود من میشناسمش.چون با داداشش از یک سیتم استفاده میکردن مدیران خیال کردم یک نفر هستن و بنشون کردن.

اتفاقا خیلی هم به سخت افزار علاقه مند بود.گرافیکش mars 760x2 پاورش 1000 سی پی یو ای 7 سوکت 2011

یه هارد داره به اسلات pcie وصل میشه 2 تومن پولشو داده.

حتی اواخرم رفته بود سیستم ddr4 بخره.چون تنوع زیاد نشده نخرید .احتمالا بعد عید بخره.

13808191-b.jpg

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

توی رمان آرزوهای بزرگ دختر توانگری هست به نام استلا و همبازی فقیری داره به نام پیت.استلا از پیت می خواد که برای خوشایندش خودش رو گل مالی کنه و بعد مسخره اش می کنه که چقدر کثیف و شلخته هستی.

وضعیت زنها تو جامعه ی قضیب پرست ما مانند همه ی توسری خورده هاست که فرصت ها توسط ما مردهای شاخ و شمشاد ازشون دریغ می شه (وادار می شن خودشون رو گل مالی کنن) بعد در کمال پررویی به خاطر رفتارهایی که در نتیجه ی محرومیت بش می گرایند مسخره اشون می کنیم.

علاقه مندی به سخت افزار توی کشور ما منجر به ارزش افزوده ی علمی و اقتصادی نمی شه و بیشتر مبتنی بر مصرف هست. این که بدونی آخرین مدل فلان چیز چند تا هسته و چند صدتا ترانزیستور داره و چقدر می تونه پول ما رو برای خریدش و وقت ما رو برای کنشهای غیر مولد باهاش تلف کنه همچین هم ذوق کردن نداره.

به نوعی ما هم توی مقیاس جهانی که نگاه کنیم داریم گل بازی می کنیم و سهامداران و مدیران اون شرکتهایی که با تبلیغات کر کننده و به زور جشنواره های بازی و مسابقات اور کلاکینگ محصولاتشون رو به ما می فروشن بهمون می خندن.

به جرات می گم که بیشتر دارندگان رایانه بیش از نیاز واقعی شون برای سخت افزارشون پول خرج می کنن، رایانه های امروزی خیلی فراتر از نیازهای اداری و خانگی هستن. حالا برای این که محصولات جدید فروش بره باید چه کرد. تبلیغات و مقاله نویسی درباره ی هسته های جدید تر و فرکانس بالاتر و چه چه.

این بخش قابل تحمل داستان هست. درباره ی گوشی بازی و تبلت بازی که به نظرم از علاقه به روژ لب

و نی نی بازی خیلی زیانبار تر به ویژه از نظر اقتصادی هست چیزی نمی گم.

ببخشید که منبرم طولانی شد.

لینک به دیدگاه

هر کسی با توجه به بودجش دوس داره از زندگیش لذت ببره.شما خیال نکن درامد همه مثل همه.اگه جنسی برای یک شخص گرون به حساب میاد قرار نیست برای کس دیگه هم اینجوری باشه.

مثلا شما میای نگاه به درامدت میکنی میگی اگه بیشتر از این برا یک جنس خرج کنم گرون به حساب میاد.ولی برای یک شخص دیگه این رنج گرون قیمت بودن فرق داره و اون دیدش مثل شما نیست.

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

دوست ارجمند!

چیزی که من گفتم ربطی به ارزانی و گرانی نداره. حرف اینه که دارایی افراد و جامعه به حای انباشت و سرمایه گذاری مولد خرج مصرفهای ناضرور می شه.

لینک به دیدگاه

نه افراط خوبه نه تفریط.به نظر من جامعه در حالت کلی از نظر مصرف سخت افزار ایده ال هست شرایطش.مثلا تو کل اقوام و دوستان من همشون سیستمای قدیمی دارن

شما اومدی تو این سایت خیال میکنی همه جامعه سیستمای خفن دارن.نه عزیز اینجوری نیست.کاربرای این سایت چون حرفه ای هستن و همشون دور هم جمع شدن این جور به نظر میرسه.

بهتره بیشتر از این تاپیکو منحرف نکنیم.

لینک به دیدگاه

فروم ظرف و ظروف و کریستال بزنید ببینم یه دونه پسر هم پیدا میشه یا نه! اصلا ببینید راه میدن؟!

لینک به دیدگاه

شاید بینشون هنوز مد نشده!!!

اگه مد بشه همه میان  :D

(البته خدا نکنه بیان) اگه بیان سری شروع میکنن به غیبت و دو به هم زنی :D

لینک به دیدگاه

برید یه سر به سایتهای همسر ی.ا.ب.ی بزنید هروقت که برید همه انلاین هستن انگار خواب ندارن:)

لینک به دیدگاه

يك زمانى تو پاساژ هاى كامپيوترى اثرى از خانمها نبود، اما الان كه گاهى ميرم، دختر خانم ها هم به تعداد قابل توجهى نسبت به قبل حضور دارند. خوب ذات كامپيوتر و سخت افزار و كلا" مسائل فنى بيشتر آقايون رو جذب خودش ميكنه تا خانم ها، اما كار با كامپيوتر، خريد كامپيوتر/لپ تاپ توسط خانم ها كم نيست.

شايد خانم ها لزوما" با خود سخت افزار ميانه اى نداشته باشند اما سروكارشون با كامپيوتر كمتر از آقايون نيست، و خيلى هاشون گيمر هستند و خيلى هاشون از كامپيوتر استفاده روزمره دارند و همين مسئله اونها رو به اين انجمن ها ميكشونه.

قطعا" در آينده بيشتر هم خواهد شد.

لینک به دیدگاه

يك زمانى تو پاساژ هاى كامپيوترى اثرى از خانمها نبود، اما الان كه گاهى ميرم، دختر خانم ها هم به تعداد قابل توجهى نسبت به قبل حضور دارند. خوب ذات كامپيوتر و سخت افزار و كلا" مسائل فنى بيشتر آقايون رو جذب خودش ميكنه تا خانم ها، اما كار با كامپيوتر، خريد كامپيوتر/لپ تاپ توسط خانم ها كم نيست.

شايد خانم ها لزوما" با خود سخت افزار ميانه اى نداشته باشند اما سروكارشون با كامپيوتر كمتر از آقايون نيست، و خيلى هاشون گيمر هستند و خيلى هاشون از كامپيوتر استفاده روزمره دارند و همين مسئله اونها رو به اين انجمن ها ميكشونه.

آرمین جان کاملا درست میگن

دختر هم زیاد من دیدم توی فروم که البته اکثرشون فعالیتشون کوتاهه و مشکلی دارن میان از دوستان میپرسن ومیرن.خودمن به چندتناشون کمک کردم که البته نیت فقط کمک کردن بوده و همین بنده رو راضی میکنه.البته خانم های فعالتر هم داریم که  گاها انلاین میشن و توی بحث های مختلف شرکت میکنن که خوب طبیعتا نمیشه اینجا اسم برد ^_^ (تعدادیشون با اسم واقعی خودشون هستند)

لینک به دیدگاه

برید یه سر به سایتهای همسر ی.ا.ب.ی بزنید هروقت که برید همه انلاین هستن انگار خواب ندارن :)

والا یحیی جان اینجور جاهارو ما نرفتیم تاحالا.شما اونجاها پلاسین بیشتر میشناسین حتما درست میگین :laughing:

لینک به دیدگاه

من تا حالا دختر گیمر ندیدم :daydreaming:

لینک به دیدگاه

استارتر به نکته ظریفی اشاره کردن.

والا بنده در این فروم هیچ دختری ندیدم، ولی قبلا در فروم میهن گیم مشاوره سیستم میدادم که یک دختر خانمی مشاوره سیستم برای فتوشاپ میخواستند که چشمتون روز بد نبینه، حتی کاربری که تخصص هم نداشت اومد مشاوره داد!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون بهتر نداریم! :Dجاهای دیگه به اندازه کافی پیدا میشن

تصور کنید با وضعیت فعلی الان 20 دختر در انجمن فعال بشن :-? احتمالا باید تیم مدیریت گشت ارشاد ایجاد کنن.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...