رفتن به مطلب

مشکل در دانلود

mehdi_1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام
الان چند روزه که با هیچ برنامه مدیریتی داتلود، نتونستم هیچ فایلی دانلود کنم
مشکل به این صورته که: هر فایلی تا 99% دانلود میشه و بعد از اون قابلیت رزیوم لینک ها از بین میره و سپس ارور دریافت می کنم.
و به این ترتیب فقط ترافیکم از کفم میره و چیزی عایدم نمیشه. از 8 سرور معتبر هم دانلود کردم.شامل سرورهای (سافت 98،میهن دانلود،سرزمین دانلود،آپلود بوی،پی سی دانلود و ...)
ساعت با پشتیبانی adsl تماس گرفتم و اونها تمام جوانب رو بررسی کردن. گفتن مشکل از جانب اونها نیست.
البته با team viewer وصل شدن به سیستمم و خودشون مشکل رو دیدن. اما راه حل عملی نداشتن.
همچنین آنتی ویروس و ویندوزم آپدیت شده. اما کماکان مشکل پابرجاست.(ویندوز 8.1)
آخرین ورژن idm رو هم نصب کردم.برنامه Download Accelerator Plus 10 و Free.Download.Manager.v3.9.4.Build.1482 رو هم نصب کردم.
تصویر زیر نمایی از لحظه دریافت ارور در 99% هست

post-18822-0-83962400-1422321753_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

آنتی ویروس یا فایروالتون رو خاموش کنید.امکان داره اون فایل رو به عنوان ویروس یا بد افزار بشناسه(یا اون سرور رو)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اون درایوی که انتخاب کردین برای ذخیره شدن فایل جا داره؟ اگه جا نداشته باشه هم این مشکل پیش میاد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اون درایوی که انتخاب کردین برای ذخیره شدن فایل جا داره؟ اگه جا نداشته باشه هم این مشکل پیش میاد

دوستان حمل بر خود ستایی نباشه اما من کاربر آماتور نیستم.

لینک به دیدگاه

آنتی ویروس یا فایروالتون رو خاموش کنید.امکان داره اون فایل رو به عنوان ویروس یا بد افزار بشناسه(یا اون سرور رو)

این اقدامات و بیشتر از اینها رو انجام دادم. اصلآ نقل این حرفا نیست.چون تمام فایل ها با همین مشکل مواجه میشن

حالا بعد از اینکه ویندوز رو تعویض کردم 2 حالت اتفاق می افته

یا دانلود در 99% ارور میده و یا اینکه در همون اوایل دانلود ارور صفحه آبی ظاهر و سیستم ریست میشه

لینک به دیدگاه

درود

داداش مشکل عجیبی داری

ارور صفحه آبی که مربوط به رم و هارد میشه در اکثر مواقع

ولی اون مشکل ارور دادن در آخر کار بعضی اوقات از آی اس پی شما هم میتونه باشه  از ftp دانلود هم میتونه باشه 

موقع کپی اطلاعات تو هارد مشکلی نداری ؟ مخصوصا درایو c ? بد سکتور هم میتونه عامل این مشکل باشه 

شرمنده هر چی به ذهنم رسید گفتم که مشکلت حل بشه !

موفق باشی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تعداد حداکثر ارتباط با سرور رو در هنگام دانلود رو بیشتر کن (16 قرار بده) ببین مشکلت برطرف میشه

post-12892-0-03447500-1422978736_thumb.jpeg

لینک به دیدگاه

دوستان تمام این اقدامات رو انجام دادم. مشکل قطعآ از بد سکتور هارد نیست. چون هاردم ssd هست نه hdd

اگه بخوام تمام اقداماتی که انجام دادمو لیست کنم، ی طومار میشه

با توجه به اینکه مشکل دانلود تا 99% هم بر روی پی سی و هم بر روی لپ تاپ وجود داره، احتمال قوی مشکل از مودم هست

یکی از دوستان میگفت ارور صفحه آبی هم شاید بخاطر نوع کرکی هست که استفاده کردم.

لینک به دیدگاه

سلام داداش گلم من تنظیمات IDM رو برات میزارم و ممنون از MEHDI GTX که به اون نکته اشاره کرد

post-17517-0-69416900-1423033389_thumb.jpgpost-17517-0-81224300-1423033397_thumb.jpgpost-17517-0-65725600-1423033411_thumb.jpgpost-17517-0-93771600-1423033418_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سپاس از همه دوستان. با تعویض مودم مشکل دانلود حل شد
با تغییر ویندوز مشکل ارور صفحه آبی هم حل شد
مرسی از همگی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...