رفتن به مطلب

ایسوس،گیگابایت و MSI سه برند برتر گرافیک در سال 2014

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با اینکه در سال 2013 به لطف بیت کوین و پولهای دیجیتال تقاضا برای کارت های گرافیک بالا رفته بود اما در سال 2014 این میزان 10% کاهش به خود دیده است.

9a.jpg

طبق آمار منتشر شده از سوی روزنامه DigiTimes ،پرفروش ترین برند های کارت گرافیک در سال 2014 به ترتیب ایسوس،گیگابایت و MSI  بوده اند.ایسوس با عرضه 5 میلیون کارت گرافیک رتبه نخست را ازآن خود کرده ، گیگابایت با کاهشی 200 هزاری و با 3.6 میلیون کارت در رتبه دوم و MSI  با 2.8 تا 3 میلیون در جایگاه سوم قرار گرفته است.فروش این سه برند شامل کارت های مبتنی بر پردازنده های گرافیکی AMD Radeon و NVIDIA GeForce  می شود.روی هم رفته در سال 2014 فروش کارت های گرافیک 10% نسبت به سال گذشته کاهش به خود دیده که ناشی از حباب پول های دیجیتال از جمله بیت کوین در سال 2013 است.یکی دیگر از نکات قابل توجه این گزارش رشد فروش برندهای چینی از جمله Colorful و Onda  است.

منابع مورد استفاده : techpowerup  digitimes

برگردان فارسی: خبات کریمی

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا چقدر خبر میزاری ندارم مثبت بدم دیگه بزار بقیشو فردا اعلام کن...  :D

البته منفی هنوز میشه داد بنظر می خوای منفی بدمت بقیشو فعلا علی الحساب...  :laughing:

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

خخخخخخخخخخ =))

خو راست میگه کریمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی شورشو در اوردی بس کن دیگه  (*)

اوخی من هنوز مثبت دارم خبات هنوزم خبر بزار :laughing:

خبات عزیزم باهات شوخی میکنیم ها نه ناراحت بشی فروم بدون شما اصلا صفایی نداره @};-  ^_^  :big hug:

آهرین خودت ...338819_cheerleader3.gif338819_cheerleader3.gif

آهرین ASUS ...838619_cheerleader2.gif838619_cheerleader2.gif

لینک به دیدگاه

سلام

دم خبات جان گرم با خبرهای دسته اولش.

چشم حسودهات کور.

با دوستان بالایی نبودم.... یک وقت خدایی ناکرده برداشت اشتباهی نکنند.

خبات جان ببخش نمیتونم + بدم چون با موبایل میام نت. اینقدر اینو گفتم فکر کنم کل بچه های لیونی متوجه شدند، اینو باید بگم چون یک وقت دوستان فکر میکنند بنده حسودم که به کسی + نمیدم.

خبات جان همچنان مشتاق خبرهای دااااااغ شما هستیم.

لینک به دیدگاه

همين اقاى خبات هستن که اخبار بروز رو زحمت ميکشن ترجمه ميکنن و واسه ما ميزارن. کارى که کمتر کسي انجامش ميده. پس اگه بيشتر از اين ها هم بزاره ققط بهش ميشم دمت گرم.ببخشيد که رک گفتم

لینک به دیدگاه

عجججججججب

یکی از دوستانم میگفت سافایر بهتره پس چرا اصلا تو آمار نیست؟

لینک به دیدگاه

بازم شما میتونین چند تا امتیاز بدین، ما تازه وارد ها که فقط مصرف کننده ایم :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...