رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود

من 2تا رم جدید خریدم که میخوام اونها رو نصب کنم ...

2تا رم فعلی رو اسلات های 2و4 نصب است ولی حالا چون قصد خرید خنک کننده سی پی یو هم دارم و رم جدید همgskill tridentx و طول بلندی داره ممکنه اون رم که روی اسلات 4 هست گیر کنه به خنک کننده cpu ...

حالا سواله من اینکه عیبی نداره 2تا رم جدید رو روی اسلات های 1و3 نصب کنم ... هیچ مشکلی پیس نمیاد ؟؟

یعنی اگه رم ها روی اسلات های هم رنگ باشند کافیه و فرق نداره که رم ها روی اسلات 2و4 یا 1و3 باشند ؟؟

مادربرد : gigabyte z77-d3h (دفترچش هم دم دست نیست که نگاه کنم)

ویرایش شده توسط ahmad-reza 666
لینک به دیدگاه

بنده تا جایی که میدونم، باید رم های هم نام و هم مدل رو توی اسلات های هم رنگ بزاری که با هم مچ بشن. مثلا اگه مادربردتون 4 عدد اسلات رم داره، شما 2 عدد Gskill رو روی یک رنگ میبندید، و بقیه رو هارو روی دوتا اسلات هم رنگ بعدی. فکر نمیکنم زیاد سخت باشه...

لینک به دیدگاه

درود

من 2تا رم جدید خریدم که میخوام اونها رو نصب کنم ...

2تا رم فعلی رو اسلات های 2و4 نصب است ولی حالا چون قصد خرید خنک کننده سی پی یو هم دارم و رم جدید همgskill tridentx و طول بلندی داره ممکنه اون رم که روی اسلات 4 هست گیر کنه به خنک کننده cpu ...

حالا سواله من اینکه عیبی نداره 2تا رم جدید رو روی اسلات های 1و3 نصب کنم ... هیچ مشکلی پیس نمیاد ؟؟

یعنی اگه رم ها روی اسلات های هم رنگ باشند کافیه و فرق نداره که رم ها روی اسلات 2و4 یا 1و3 باشند ؟؟

مادربرد : gigabyte z77-d3h (دفترچش هم دم دست نیست که نگاه کنم)

برای اینکه رم ها بصورت دوال کار کنند باید تو اسلات های همرنگ باشن.حالا فرقی نمیکه که 1و3باشه یا 2و4

اگه همرنگ هم نباشن بازم کار میکنه ولی بصورت Single

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

میخای دوال استفاده کنی؟؟؟فرقی نداره 1 و3 یا 2و4 میتونی بزنی رم هات که فن ندارند؟؟؟

لینک به دیدگاه

میخای دوال استفاده کنی؟؟؟فرقی نداره 1 و3 یا 2و4 میتونی بزنی رم هات که فن ندارند؟؟؟

نه عزیز فن جدا ندارند ... ممنون از راهنمایی همه دوستان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...