رفتن به مطلب

فروش SSD Samsung 850PRO + خمیرسیلیکون Liquid Ultra + پاور AX1200I

Recommended Posts

درود دوستان

اس اس دی 128 گیگ هست و از آقای ایرانی خریداری شد اما به دلیل خرید 256گیگ به فروش میرسه

بدون کارکرد

پایه 460

6kes91djndbpaoz6m3ap.jpg

eqn7n78e50me2bckzwwz.jpg

خمیرسیلیکون چندمورد موجوده که به دلیل عدم نیاز به فروش میرسه

50 ت (بنده قیمت دقیقی ندارم ازش و اگر قیمت پایینتر بود لطفا اعلام بفرمایید چون خریدش 60 بوده)

پاور که به زودی ازش عکس میذارم (پاور تو شرکته )

آکبند هست 

پیشنهادی

dukcwcm6b8xwwfz5ura5.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خمیر Liquid Ultra رو اگر آکبند هست و استفاده نشده فوری یک عدد خریدارم.

لینک به دیدگاه

درود مدیریت محترم و دوستان عزیز

خمیرسیلیکون ها هر چهار عدد فروخته شد در انجمن همسایه (اولویت با زودترین پیشنهاد بود که برای همه آنها یکجا پیشنهادشد)

پاور در انجمن همسایه پیشنهاد معقولانه ای دادن که احتمالا به فروش میرسه 

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست نسبتا محترم!! در PT هم خدمتت عرض کردم. هم اینجا و هم در اونجا بنده در تاپیک مثلا فروشی که شما ایجاد کردی قبل از همه اعلام کردم که یک عدد خمیر رو فوری خریدار هستم. حالا یا شما کلا اطلاع ندارید که روند ایجاد تاپیک و فروش به چه شکلی هست و یا همه ما رو دست انداختید!! متاسفانه افرادی مثل شما اعتماد و ارزش انسانها رو با این حرکات زشت و توهین آمیز از بین بردید و این طرز برخورد شما نشون میده که برای هیچ کس ارزش و احترام قائل نیستید. از مدیریت محترم هم درخواست دارم تا از فعالیت افراد بی توجه ای مثل شما در بازارچه این فروم جلوگیری بکنند. چون شما یک تاپیک زدید و یکی مثل بنده قبل از همه در خود تاپیک اعلام میکنه که خریدار فوری هست و شما انگار کلا خودت رو به ندیدن زدی و کار خودت رو میکنی!

لینک به دیدگاه

دوست نسبتا محترم!! در PT هم خدمتت عرض کردم. هم اینجا و هم در اونجا بنده در تاپیک مثلا فروشی که شما ایجاد کردی قبل از همه اعلام کردم که یک عدد خمیر رو فوری خریدار هستم. حالا یا شما کلا اطلاع ندارید که روند ایجاد تاپیک و فروش به چه شکلی هست و یا همه ما رو دست انداختید!! متاسفانه افرادی مثل شما اعتماد و ارزش انسانها رو با این حرکات زشت و توهین آمیز از بین بردید و این طرز برخورد شما نشون میده که برای هیچ کس ارزش و احترام قائل نیستید. از مدیریت محترم هم درخواست دارم تا از فعالیت افراد بی توجه ای مثل شما در بازارچه این فروم جلوگیری بکنند. چون شما یک تاپیک زدید و یکی مثل بنده قبل از همه در خود تاپیک اعلام میکنه که خریدار فوری هست و شما انگار کلا خودت رو به ندیدن زدی و کار خودت رو میکنی!

دوست بسیار محترم و گرامی

در پرشین تولز هم خدمتتون عرض کردم برای بنده اولویت فروش یکجا و زودتر بود و بنده اختیار کالای خود را دارم 

برا بنده به صرفه تره که یکجا بفروشم تا اینکه تک تک برم پست کنم و هیچ سودی برای من نداشته تازه 60 ت خریدش برای خودم بوده که 50 دادم به خاطر عدم نیاز

اینکه من به کی بفروشم فکر نمیکنم ربطی به شما داشته باشه 

پیشنهاد شما به روی چشم ما ولی بنده مختارم به بهترین و به صرفه ترین قیمت بفروشم 

لطفا مدیریت مخترم به توهین ایشون رسیدگی کنند یا شاید هم اگر خودشون جزو مدیریت باشند کاری نمیشه کرد؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست بسیار محترم و گرامی

در پرشین تولز هم خدمتتون عرض کردم برای بنده اولویت فروش یکجا و زودتر بود و بنده اختیار کالای خود را دارم 

برا بنده به صرفه تره که یکجا بفروشم تا اینکه تک تک برم پست کنم و هیچ سودی برای من نداشته تازه 60 ت خریدش برای خودم بوده که 50 دادم به خاطر عدم نیاز

اینکه من به کی بفروشم فکر نمیکنم ربطی به شما داشته باشه 

پیشنهاد شما به روی چشم ما ولی بنده مختارم به بهترین و به صرفه ترین قیمت بفروشم 

لطفا مدیریت مخترم به توهین ایشون رسیدگی کنند یا شاید هم اگر خودشون جزو مدیریت باشند کاری نمیشه کرد؟!

همونطور که در pt هم خدمت شما عرض کردم ، شما اصلا میتونی همه رو نگه داری برای خودت عزیز. اختیارش البته دست شماست ولی باید در پست اول قید میکردید که شرایط فروش چگونه هست تا وقت دیگران تلف نشه. اختیار کالای شما دست شماست ولی اختیار وقت و انرژی دیگران فکر نمیکنم دست شما باشه. clear.png اگر فکر میکنید چون کالا متعلق به شماست پس میتونید هر طور دلتون خواست برخورد بکنید باید با کمال احترام خدمتتون عرض کنم که تفکر بچه گانه ای دارید عزیز

لینک به دیدگاه

همونطور که در pt هم خدمت شما عرض کردم ، شما اصلا میتونی همه رو نگه داری برای خودت عزیز. اختیارش البته دست شماست ولی باید در پست اول قید میکردید که شرایط فروش چگونه هست تا وقت دیگران تلف نشه. اختیار کالای شما دست شماست ولی اختیار وقت و انرژی دیگران فکر نمیکنم دست شما باشه. clear.png اگر فکر میکنید چون کالا متعلق به شماست پس میتونید هر طور دلتون خواست برخورد بکنید باید با کمال احترام خدمتتون عرض کنم که تفکر بچه گانه ای دارید عزیز

به هیچ عنوان

و از این بابت عذرخواهی میکنم 

لینک به دیدگاه

درود دوستان
اس اس دی 128 گیگ هست و از آقای ایرانی خریداری شد اما به دلیل خرید 256گیگ به فروش میرسه
بدون کارکرد
پایه 460
6kes91djndbpaoz6m3ap.jpg
eqn7n78e50me2bckzwwz.jpg

خمیرسیلیکون چندمورد موجوده که به دلیل عدم نیاز به فروش میرسه
50 ت (بنده قیمت دقیقی ندارم ازش و اگر قیمت پایینتر بود لطفا اعلام بفرمایید چون خریدش 60 بوده)

پاور که به زودی ازش عکس میذارم (پاور تو شرکته )
آکبند هست 
پیشنهادی
dukcwcm6b8xwwfz5ura5.jpg

استارتر محترم شما در پست اول ذکر نکردید که فروش کلی ارجحیت داره . وقتی ذکر نکردید ، پس معنیش این میشه که فروش تکی هم برقراره و مشکلی ندارید . در قوانین فروم هم اومده که شرایط رو کامل بفرمایید . برای اینکه مشکلی پیش نیاد . همین جا 3 تا از دوستان خواستن . مشکلی نبود که 3 تا رو پست میکردید و یا میفرمودید همه که فروش رفت یکجا پست میکنید . مشکلی که ایجاد شده به دلیل عدم شفافیت در پست اول بوده . پس مشکل از طرف شماست . حق اعتراص برای پیشنهاد دهندگان محفوظه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده 15 دقیقه پس از ایجاد تاپیک برای شما پیام خصوصی فرستادم که حتی زحمت جواب دادن هم به خودتون ندادید

هرچند دیگه توی لیست سیاه قرار گرفتید و مطالب شمارو نخواهم دید این تصویر رو می زارم جهت اطمینان از صحت موضوع

post-8297-0-40996800-1422623628_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

داداش واسه شما چه فرقی میکرد ؟ برای همه خمیر ها خریدار بود و شما کلا یکبار بیشتر پست نمیرفتی ، این طوری به چند نفر هم سود میرسید و دلخوری پیش نمیومد

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش واسه شما چه فرقی میکرد ؟ برای همه خمیر ها خریدار بود و شما کلا یکبار بیشتر پست نمیرفتی ، این طوری به چند نفر هم سود میرسید و دلخوری پیش نمیومد

شخصا برای بنده خود خمیر مهم نیست، یک کلمه می گفتن خیر برای من کافی بود

لینک به دیدگاه

از بابت عدم شفاف سازی عذرخواهی میکنم حق با دوستانه 

اگر شما خسارتی براتون پیش اومده شماره حسابتون رو بفرمایید خسارتتون  پرداخت میشه 

منظور با هر سه پیشنهاد دهنده است 

اس اس دی هم در پرشین تولز فروخته شد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر شما خسارتی براتون پیش اومده شماره حسابتون رو بفرمایید خسارتتون  پرداخت میشه 

منظور با هر سه پیشنهاد دهنده است 

*dry#  :-w

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...