رفتن به مطلب

سرویس اینترنت حجمی مخابرات

hassan-m
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بله کم میشه 

ببخشید منظورتون را متوجه نمیشم

منظور من این بود که چک کردین وقتی مثلا در نرم افزار حجم دانلودی را 10 مگ زده و حجم آپلود شده را 5 مگ اونوقت توی سایت شرکتی که ازش اینترنت را گرفتین از حجمتون 10 مگ کم شده یا 15 مگ؟

لینک به دیدگاه

دوست من بنده از 5مگ مخابر استفاده میکنم. و اصلا کیفیت نداره و سرعت دانلود از 10 تا نهایت 500 کیلوبایت متغیره و مخابرات دیگه نا محدود نمیده. توصیه میکنم سرویس فعلیت طلاست

لینک به دیدگاه

من شب اول با 2 مگ آسیا تک ماهی 10 گیگ شروع کردم به دانلود . شب اول سرعتش 800 تا 1 مگ بود. 10 گیگ این حدودا گرفتم. شب بعد سرعتم 120 شده بود. روز بعد سرعت روز هم به 120 کاهش پیدا کرده بود.

کلا از وقتی اوپراتور های موبایل اینترنت ارائه می دهند وضعیت نت کشور به حالت بحرانی در آمده.

شرکت های خورده فورشی بد بخت شدن. تمایل به فروش ندارن یا قرار داد های 1 ساله به مشتریا می بندند.

در کل باید بودجه یی که برای اینترنت کنار گزاشتید رو چند برابر کنید تا همون نت 1 سال پیش رو داشته باشید.

فاتحه.

لینک به دیدگاه

الان وضع من با 512 نا محدود اینه!!!
یعنی 2 مگ محدود بگیرم بد تر میشه O.o??

6sx11as7vtwyv36rlr21.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

6sx11as7vtwyv36rlr21.png

پینگ تایم اصلا به سرعت اینترنت ربطی نداره دوست عزیز ! الان هم پینگتون عالیه ! سرور های داخل ایران متوسط بین 20 تا 50 هست و سرور های خارج 100 به بالا پینگ شما خوبه 

لینک به دیدگاه

پینگ تایم اصلا به سرعت اینترنت ربطی نداره دوست عزیز ! الان هم پینگتون عالیه ! سرور های داخل ایران متوسط بین 20 تا 50 هست و سرور های خارج 100 به بالا پینگ شما خوبه 

خب بد تر که نمیشه؟؟؟

میشه امکانش هست بد تر هم شه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب بد تر که نمیشه؟؟؟

پینگ تایم با توجه به ساعت و نوع پیک مصرف تغییر میکنه مثلا اگه با گوشی فایل بزاری دانلود پینگ کم میشه 

لینک به دیدگاه

خب بد تر که نمیشه؟؟؟

بعضی وقت ها پینگ خیلی افتضاح میشه ، برای همین من یه اکانت کاهش پینگ خریدم و وقتی اوضاع پینگ خوب نیست و تایم اوت دارم ازش استفاده میکنم 

تنها ISP که من ازش راضی بودم صبانت بود هم سرعت هم پینگش عالی بود حیف که با این سیاست های جدیدش گند زد :(

لینک به دیدگاه

من خودم حجمی پارس انلاین دارم یه مدتی هست  که ترافیک شبانه رایگانش رو برداشه و بجاش دانلود از 2 شب تا 7 شب 1/3 قیمت حساب میکنه ولی انصافا سرعت دانلودش خیلی بالاست.

لینک به دیدگاه

من خودم حجمی پارس انلاین دارم یه مدتی هست  که ترافیک شبانه رایگانش رو برداشه و بجاش دانلود از 2 شب تا 7 شب 1/3 قیمت حساب میکنه ولی انصافا سرعت دانلودش خیلی بالاست.

اصلا نمیصرفه!!!

من واسه این میخوام 2 مگ محدود بگیرم چون روزی 5 گیگ دان کنه تو زمان رایگان!!!!

دیگه لازم نی بازی های سبک رو بخرم مثل pes , fifa و امثالهم

لامصب اپدیت های بازی های مثل bf4 حدود 3 گیگ هست با 512 ادم پیر میشه :D

لینک به دیدگاه

6sx11as7vtwyv36rlr21.png

مودم رو خاموش روشن کنی پینگت تغییر می کنه.

این پینگ هم برای همه ی ساعت ها نیست. بعضی وقتا این پینگ رو می گیری.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تنها ایده که به ذهنم میرسه اینه ->  

بجای اینترنت سرویس اینترانت تهیه کنید . نامحدود 10 مگ  :D  از خود مخابرات این شرکت ها گرون حساب میکنند

خرید اکانت افزایش پینگ و کاننکت شدن بهش باعث میشه شما از درون اینترانت به درون اینترنت بروید و رایگان دانلود کنید  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

تنها ایده که به ذهنم میرسه اینه ->  

بجای اینترنت سرویس اینترانت تهیه کنید . نامحدود 10 مگ  :D  از خود مخابرات این شرکت ها گرون حساب میکنند

خرید اکانت افزایش پینگ و کاننکت شدن بهش باعث میشه شما از درون اینترانت به درون اینترنت بروید و رایگان دانلود کنید  @};-  @};-  @};-

فکر نکنم مخابرات به شما 10 مگ اینترانت بفروشه.

بعدش اکانت کاهش پینگ سرعت به 2 مگ محدوده و حجمش هم محدوده.

اکانت های دیگه یی دیدم در اینترنت و استفاده کردم و جواب هم گرفتم. ولی شرکتی که من می خریدم گرون کرد اینترانت رو حدود 40% من هم دیگه تمدید نکردم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نکنم مخابرات به شما 10 مگ اینترانت بفروشه.

بعدش اکانت کاهش پینگ سرعت به 2 مگ محدوده و حجمش هم محدوده.

اکانت های دیگه یی دیدم در اینترنت و استفاده کردم و جواب هم گرفتم. ولی شرکتی که من می خریدم گرون کرد اینترانت رو حدود 40% من هم دیگه تمدید نکردم.

مخابرات ارایه میده مشکلی نیست  . یک برگه هم اسم و فامیل رو بنویس و توش ذکر کن که برای مصارف تحقیقات دانشگاهی نیاز داری خودتم امضا کن الکی الکی ما همه اینکارو میکنیم 

اکانت کاهش پینگ در بعضی isp افزایش سرعت داره و هیچ محدودیتی نداره . این هایی که تو اینترنت میفروشن برای درامد اومدن حجمی کردن  . من خودم فروشنده سرور های اختصاصی اسیاتک هستم و اگه 512 داشته باشید با اتصال به  سرور های من میتونید 10 مگ ببندید به شرطی که پورتی که در مرکز مخابراتی دارید 10 مگ به بالا باشه و مسئله ای نداره

هزینه هر ترابایت پهنای باند تو اسیاتک 300 هزار تومن هست 

از شرکت ها اینترانت نخرید قیمتش فرقی نداره با اینترنت ولی از همون پهنای باند اینترانت بگیرید ارزان تره 

لینک به دیدگاه

از کجا بخرم پس؟! مخابرات مگر خودش فروشنده هست. داده دست شرکت کیش اوسیس اگر اشتباه نکنم. هیچ کدوم از این برنامه هایی که شما میگی رو نداره.

حتما شما تهرانی. داستان تهران فرق می کنه برای این که آرومتون کنن همه چیز ارائه می شه.

اگر اهواز همچین داستانی هست بگید کجا بریم.

اتفاقا نامحدود 10 تومن در pt خرید و فروش می شه اکانت ها. حرف من این :

اکانت کاهش پینگ

که کاربردش با تبدیل گر اینترانت به اینترنت فرق می کنه.

عملا بعد از 10 گیگ دانلود از سرور شما حالا فرضا با سرعت 10 مگ سرعت محدود می شه. کل صحبتم در مورد سرویس آساتک اینترانت بود.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

دوستان مخابرات رشت دانلود رایگان 1تا7 صبح رو برداشت.( برا من که اینطوره دیگران رو نمیدونم)

حجمم رو چک کردم دیدم 3گیگ پریده . ریز مصرف رو نگاه کردم دیدم بله، از 1 تا 7 رو هرچی دان کردم رو حساب کرده.

زنگیدم گفتن برداشتن و فقط به اونهایی که تو طرح هاشون سرویس 1ساله بخره بهش این حجم رایگان رو میدن که از 1 تا 6 صبح هست.

تف بهشون.

لینک به دیدگاه

درود

دوستان مخابرات رشت دانلود رایگان 1تا7 صبح رو برداشت.( برا من که اینطوره دیگران رو نمیدونم)

حجمم رو چک کردم دیدم 3گیگ پریده . ریز مصرف رو نگاه کردم دیدم بله، از 1 تا 7 رو هرچی دان کردم رو حساب کرده.

زنگیدم گفتن برداشتن و فقط به اونهایی که تو طرح هاشون سرویس 1ساله بخره بهش این حجم رایگان رو میدن که از 1 تا 6 صبح هست.

تف بهشون.

دوست عزیز از کجا اینترنت میگیری؟

کدوم شهر هستید؟

در ضمن من الان چطوری هر شب 8 گیگ دانلود میکنم!؟ :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...