رفتن به مطلب

توضیح درباره بحث های اخیر GTX 970

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بابت حذف نظرسنجی از تک تک عزیزانی که زحمت کشیدن و رای دادن عذرخواهی می کنم و برای حفظ نظرات ارزشمندتون قبل از حذف شات گذاشتم.

نتیجه نظرسنجی قبل از حذف:

d5r5bvddba8tdbudmlsq.jpg

توضیح:

دوستان خود بحث به کنار می خوام تحلیلی داشته باشم بر پست های شما عزیزان :

چون خبر چیزی هست که جدیدا متوجه شدیم بیشتر افراد واکنش نشون دادن تا نظر شخصی،حالا واکنش ها به سه دسته تقسیم میشن،مثبت،منفی و  خنثی که مشخصه

اینا مهم نیست اما طرز تفکر برخی از دوستان و نوع واکنششون جالبه،مثلا چرا اصلا تاپیک زده میشه؟چرا بحث میشه؟چرا و چرا.....

چه این مسئله اهمیت یا تاثیر داشته یا نداشته بحث و تبادل نظر آزاده دیگه چرا ناراحت یا نگران بشیم؟کسی هم توطئه نکرده،از مخالفین عزیز میپرسم آیا شما موافق خفقان هستین؟آیا اجازه انتقاد،اطلاع رسانی و ابراز نظر نمیدین؟اگه اینطوریه که واقعا جای تاسفه.انویدیا خوبه بده 970 خوبه بده اجازه بدین بحث بشه چرا مخرب تصور می کنید؟

در این میان برخی از عزیزان جانب داری خودشون رو نشون دادن،مثلا چه لزومی داره که 80% پستهار و یه کاربر خاص پاسخ بده،آقا مگه وکیل مدافع انویدیا یا  amd هستی تو؟طرف میخواد نظرش رو بیان کنه دیگه لازم نیست تو هی بیانیه بدی!

رک میگم برخی از دوستان سر این بحث طوری واکنش نشون دادن که حس میکنم دارم توی کره جنوبی سر رهبرشون بحث میکنم،برادر من مگه بمب اتمی منفجر شده؟چرا انقد تند ؟یه مقدار به پست های خودمون توجه کنیم چرا انقد ماجرا رو مهم و مقدس میبینیم؟همین تفکرات مطلق گرایانه نیست که دیکتاتوری ها رو ایجاد میکنه؟چرا اجازه بیان نظر موافق یا مخالف نمیدیم؟برادر من تویی که داری از 970 لذت میبری لزومی نداره جواب تک تک پستای مخالفین رو بدی .

کسی که نظر و باور خودش رو مطلق بدونه و سایرین رو باطل دقیقا همونیه که باعث دیکتاتوری ها میشه.

عزیزان ببخشید اگه کمی تند بود اما دیگه صبر هم حدی داره برخی از دوستان کاری کردن آدم می خواد هیچ وقت پست نده یا تاپیک نزنه.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

متن نظر سنجی پیش از حذف:

پس از بحث های متعدد پیرامون حافظه ویدئویی GTX 970،امروز وب سایت شناخته شده techpowerup نظر سنجی را در همین رابطه برگزار کرده که من نیز مشابه آن را برای اطلاع از نظر شما ایجاد کرده ام.

تا جای ممکن اطلاع رسانی بیطرفانه در این زمینه شده حالا فقط نظر شمارو می خوام.

لطفا از اتهام زنی، بحث های موهوم ، دسیسه یا  بزرگ نمایی خواندن و ...........پرهیز و نظر خود را در قالب یک رای بیان کنید.

دوستان خواهش میکنم فقط رای بدین و نه پست،فقط در صورتی پست بدین که نظر دیگه ای داشته باشین یا در مورد خود نظرسنجی

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

جناب کریمی راه دوری نمیرفت اگر توی اون همه گزینه ، گزینه از کارت خود راضی هستم و همچنان نسبت به قیمتش قدرتش تحسین بر انگیز هست هم وجود میداشت .

همه رای ها پتانسیل کاملا منفی دارن

انگار در این رای گیری رای نهایی از قبل صادر شده .

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب کریمی راه دوری نمیرفت اگر توی اون همه گزینه ، گزینه از کارت خود راضی هستم و همچنان نسبت به قیمتش قدرتش تحسین بر انگیز هست هم وجود میداشت .

همه رای ها پتانسیل کاملا منفی دارن

دوست عزیز شما از همون گزینه "مطمئنا بله،مسئله مهمی نبود" استفاده کنید که برای عزیزانی که نظر شمارو دارن پیش بینی شده.

منبع هم گزینه شمارو نزاشته

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما از همون گزینه "مطمئنا بله،مسئله مهمی نبود" برای عزیزانی که نظر شمارو دارن پیش بینی شده.

منبع هم گزینه شمارو نزاشته

خب ببینید این گزینه نمیتونه درست باشه چون مسئله مهمی بوده و هست و انویدیا دروغ گفته و این لکه ننگی در کارنامه این شرکت خواهد بود ولی واقعیت دیگر این هست که کارت 970 واقعا کارت قدرتمندی هست و نسبت به قیمتش یک انتخاب عالی و کامل برای گیمر هاست

بنابراین من اون گزینه رو نمیتونم انتخاب کنم .

طبق نوشته خودتون شما فقط نقل قول کردید و روی صحبت من هم  با شما نیست و با برگذار کننده اصلی این نظر سنجیست دوست من امیدوارم سوء تفاهم نشه .

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

G1 GAMING rev. 1.0/1.1

درود لطفا اگر کسی اطلاع داره این قضیه بروزرسانی سخت افزاری 970 giga  چیه؟
لینک به دیدگاه

من حاضر یه گرافیک با فرکانس 1mhz  و تعداد کودا 2 با 3 مگابایت رم بگیرم در صورتی که توی بنجمارک ها چیزه خوبی باشه.(بر فرض مثال)

خدارو شکر انویدا توی بنجمارک ها دست کاری نکرده. 

البته از این که دروغ گفته نمیشه گذشت.

لینک به دیدگاه

G1 GAMING rev. 1.0/1.1

فکر کنم چیپ مموری به سامسونگ تغیر کرد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

G1 GAMING rev. 1.0/1.1

درود

متاسفانه لیست تغییرات اعلام نشده اما بعضیا میگن مدار تغذیه  بهتر شده و بعضیا هم میگن صدای ناشی از  چوک ها کمتر شده.اگه اعلام بشه فرضا مشکلی بوده و رفع شده خیلیا شاید بخوان کارتشون رو عوض کنن پس چیزی نگفتن تا کسی ناراضی نشه،مطمئنا GPU تغییر نکرده.

لینک به دیدگاه

آقا قضیه چیه روزی 10 تا تاپیک با عنوان 970 زده میشه ؟

لینک به دیدگاه

لزومی نداره که رای گیری بشه همه چیز مشخصه.

پرفورمنس GTX 970 سر جاش هست و همچنان بهترین کارت گرافیک حال حاضر از لحاظ پرفورمنس بر قیمت است حالا 2 تا عدد تغییر تغییر جزئی بکنه برای شخص من مهم نیست. من کارت رو برای پردازش و کارایی می گیرم نه خوشگلی و ظاهر.

این رو هم قبول دارم و به نظرم انویدیا باید از همون اول این قضیه رو اعلام می کرد و امیدوارم در اینده دیگه این مشکل پیش نیاد ولی این قضیه چیزی از اعتبار GTX 970 کم نمی کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا قضیه چیه روزی 10 تا تاپیک با عنوان 970 زده میشه ؟

سلام

دادا 970 مبارک ببخشید اگه باب میل نیست( :D )

وقتی خبر جدید هست بهش میپردازیم ربطی هم به برند/سازنده/رنگ نداره فقط کافیه اهمیت داشته باشه

لزونی نه لزومی.

...........

یهو یه مرگ بر انویدیا هم مینوشتی.

:D  :D  :D  :D

ممنون درستش کردم

اینجا تخریبی صورت نگرفته،موافق خفقانی؟ :-?

لزومی نداره که رای گیری بشه همه چیز مشخصه.

پرفورمنس GTX 970 سر جاش هست و همچنان بهترین کارت گرافیک حال حاضر از لحاظ پرفورمنس بر قیمت است حالا 2 تا عدد تغییر تغییر جزئی بکنه برای شخص من مهم نیست. من کارت رو برای پردازش و کارایی می گیرم نه خوشگلی و ظاهر.

این رو هم قبول دارم و به نظرم انویدیا باید از همون اول این قضیه رو اعلام می کرد و امیدوارم در اینده دیگه این مشکل پیش نیاد ولی این قضیه چیزی از اعتبار GTX 970 کم نمی کنه.

درود

دوست عزیزم برای احترام به نظر عزیزانی مثل شما  گزینه "لزومی نداره نظر سنجی کنی" رو اضافه کردم.به هر حال عزیزانی هم هستن که نظر شمارو ندارن اما دلیل نمیشه که حق بیان نداشته باشن حتی جناب سعید حسینی گفتن مشتری یا کاربر باید حقایق رو بدونه.

در بلاد کفر صداقت اهمیت زیادی داره و نتایج اولیه خودش گویا هست(گزینه اول):

7a6xz80s1upzy5dt8ksv.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز شروع شد =))

:)

بعضی تاپیک ها جز سنگین کردن سرور لیون بار دیگه ای نداره (بنده خداها باید تند تند هارد بخرن :D )

البته زحمات استارتر قابل قدر دانی هستش @};-

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

علیک

ربطی به باب میل بودن نداره.

تاپیک مربوط به اخبار گرافیک که کلا داره خاک میخوره

970 هم 100 تا تاپیک داره

من تو این تاپیک خبر جدیدی نمیبینم

اگه شما میبینید ممنون میشم راهنماییم کنید @};- :x

لینک به دیدگاه

گزینه مناسب برای انتخاب از نظر من این هست که :

بله انویدیا صادق نبوده و این کارش محکوم هست و حتی به لحاظ کیفری جرم محسوب میشه ولی از 970 همچنان بسیار راضی هستم .

اگر بتونیم این 2 مسئله رو تفکیک کنیم خیلی خوب میشه !

1 - دروغ انویدیا و در نتیجه نارضایتی مشتریان

2 - کارایی و قدرت در مقیاس پول 970 که همچنان سر جای خودش هست و دروغ انویدیا چیزی از قدرت 970 کم نکرده . یک سری احساسی تصمیم میگیرند و نظرشون هم قابل احترام هست ولی من وقتی میخوام پولی رو به هزار زحمت بدست آوردم خرج کنم منطقی فکر میکنم و سراغ بهترین میرم .

یک سری از آب گلالود میخوان ماهی بگیرن و قدرت 970 رو زیر سوال ببرند که این کار ، کار درستی نیست چون همه نتایج این کارت مشخص هست و تلاش بیهوده میکنند اما عده ایی سعی بر اطلاع رسانی و آگاهی دادن میکنند . دستشونم درد نکنه کارشون ارزشمند هست .

تا اونجایی که من دیدم آقای کریمی عزیز سعی بر اطلاع رسانی دارند دستشون هم دردنکنه  @};-

لینک به دیدگاه

سلام و درود برهمگی همش 2 عدد و ارقام جابجا شده مسیله ای نیست که خودتونو بیخودی دارید اذیت میکنید و با روح و روان خودتون ور میرید تو فرومهای خارجی یه سری ادم مریض بحث بیخودی راه میندازن فقط :D :)

970_980.jpg

ویرایش شده توسط GIGA~GAMING
لینک به دیدگاه

970 دارم الان همه چی آرومه من چقدر خوشبختم  @};-  @};-  :x  :x  :x  :x  :x  :x  (*)  (*)  (*)  (*)  :D  :D  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گزینه مناسب برای انتخاب از نظر من این هست که :

بله انویدیا صادق نبوده و این کارش محکوم هست و حتی به لحاظ کیفری جرم محسوب میشه ولی از 970 همچنان بسیار راضی هستم .

اگر بتونیم این 2 مسئله رو تفکیک کنیم خیلی خوب میشه !

1 - دروغ انویدیا و در نتیجه نارضایتی مشتریان

2 - کارایی و قدرت در مقیاس پول 970 که همچنان سر جای خودش هست و دروغ انویدیا چیزی از قدرت 970 کم نکرده . یک سری احساسی تصمیم میگیرند و نظرشون هم قابل احترام هست ولی من وقتی میخوام پولی رو به هزار زحمت بدست آوردم خرج کنم منطقی فکر میکنم و سراغ بهترین میرم .

یک سری از آب گلالود میخوان ماهی بگیرن و قدرت 970 رو زیر سوال ببرند که این کار ، کار درستی نیست چون همه نتایج این کارت مشخص هست و تلاش بیهوده میکنند اما عده ایی سعی بر اطلاع رسانی و آگاهی دادن میکنند . دستشونم درد نکنه کارشون ارزشمند هست .

تا اونجایی که من دیدم آقای کریمی عزیز سعی بر اطلاع رسانی دارند دستشون هم دردنکنه  @};-

:clapping: :clapping: :clapping: @};- :x @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیک موضوعش + و - نیست !! کسی ادامه بده، اخطار و 10 تا - میدم

لینک به دیدگاه

تاپیک موضوعش + و - نیست !! کسی ادامه بده، اخطار و 10 تا - میدم

خدا خیرت بده دادا عطا  :x  :Peace Sign:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 2 تا از پستهای مربوط به + و - رو مخفی کردم ، به هر دلیلی باز یکی از شماها اقدام به ارسال در این مورد کنه، حتی محتواش تشکر هم باشه ؛ اعمال قانون میشه

لینک به دیدگاه

اتفاقا واسه 970 دران فرقی نداره چون دارن از قدرت VGA خودشون لذت میبرن . @};-

وقتی گیمینگ رو با گرافیک بینظیر تجربه کنید نهایت لذت رو میبرید

این یه واقعیت ساده هست تعجبم از نتیجه گیری عجیبی هست که شما کردید !! 

فقط یه نگاهی به پست تون بندازید. انگار از دهان مسئول بخش تبلیغات انویدیا بیرون اومده.

بعد از رو شدن مشخصات جدید 970، بهتره دنبال شناخت ضعف ها و محدودیت های واقعی 970 باشیم. نه اینکه هی تند تند ادای کارمندان بازاریابی انویدیا رو دربیاریم.

1700 تومن پول کمی نیست و یه عده میخوان بدونن دقیقا چه اثری داره سیستم حافظه ی درب و داغون 970 بر عملکرد کارت در شرایط مختلف قبل از خرید.

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

توی زندگی اینقدر درد و رنج هست که این بحثها دیگه جایی براش پیدا نمیشه 

از چیزی که دارید حداکثر لذت رو ببرید و همین روی برای بقیه بخواهید 

زبان پارسی زبان بین المللی نیست که هرچی اینجا بنویسید سهامدارای کل یا مدیر عامل انویدیا یا AMD بیاد و نسبت بهش 

عکس العملی نشون بده . زبان بین المللی انگلیسی هست و خود انویدیا فروم رسمی داره که ماشاله در ایران بن شده رفته پی کارش

میتونید در سایت های معتبر انگلیسی زبان نظرات خودتونو از عملکرد انویدیا بنویسید و مطمینن اون بیشتر تاثیر داره 

توی ایران برای وارد کننده فرقی نداره 2 گیگ باشه 3.5 گیگ یا 100 گیگ .مهم فقت براش سود بیشتر هست و اکثرشون ادمهای 

بی سواد .و فکر منافع هستند و بس 

این مباحث در اینجا و در شب روز تعطیل فقط بلاعث اعصاب خوردی میشه و بس 

توی این ایران خودمون کم ادم با لیاقت نیست که اگر اوضاع درست بود میشد مانند چین و مالزی و تایوان ایران هم این کارتها رو مونتاژ کنه 

راستی اگر کسی نحوه ساخت چیپ های سری ماکسول رو ازش ادرسی داره اینجا بزاره من هم استفاده کنم 

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

فقط یه نگاهی به پست تون بندازید. انگار از دهان مسئول بخش تبلیغات انویدیا بیرون اومده.

بعد از رو شدن مشخصات جدید 970، بهتره دنبال شناخت ضعف ها و محدودیت های واقعی 970 باشیم. نه اینکه هی تند تند ادای کارمندان بازاریابی انویدیا رو دربیاریم.

1700 تومن پول کمی نیست و یه عده میخوان بدونن دقیقا چه اثری داره سیستم حافظه ی درب و داغون 970 بر عملکرد کارت در شرایط مختلف. 

دوست عزیز، خطابم با شما نیست، ولی تا قبل از این جریان، شاید خیلی ها اصلا نمیدونستن مسئولیت ROP چی هست یا براشون مهم نبود، فقط میدونستن اگر بیشتر باشن بهتره.

من خودم اصلا نمیدونستم ROP چی هست، تا دو سال پیش که بخاطر تحقیقی بزرگ، مجبور شدم کل تاریخچه نکامل کارت گرافیکها رو بخونم.

حالا اومدن گفتن در اصل ROPها برای GTX 970، تعداد 56 تا بوده و 64 تا نبوده و یه سری جزییات دیگه درباره حافظه. یکدفعه همه GPUـشناس شدن و شروع کردن به ایراد گرفتن.

هنوز هم میگم، بسیاری از گیمرها برای Performance پول میدن. مثلا همون ایرادی که فن های nvidia در خرید R9 290X به فن های AMD به خاطر مصرف بالاش و دمای وحشتناکش میگیرن؛ اونجا شخص گیمر فقط برای Performance(در اینجا نسبت به قیمت) رفته کارت رو گرفته. حالا هم فن های AMD اکثرا ایراد میگیرن که فن های nvidia بهتره با وجود چنین مشخصات جدیدی سمت 970 برن و .... در صورتی که اکثرا باز هم بخاطر همون Performance/Dollar میرن سمت 970.

در کل این وسط فقط این موضوع بد هست که nvidia این موضوع/ایراد رو قبلا نگفته و از سوی کاربران کشف شده.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...