رفتن به مطلب

کارت دویست دلاری GTX960 با قیمت بالای 1200در ایران!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

فکر کنم  این کارت های دویست دلاری با دلار 5000 تومنی هم میشد یک میلیون تومن....!.

http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/product&product_id=332

http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/product&product_id=331

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

بنظرم با این قیمت نمیصرفه. اونم با دوگیک مموری! دو گیگ دیگه به خاطره ها پیوست.

970  این مدل با 4گیگ مموری بیشتر میصرفه

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

قلعه حیوانات

%D9%82%D9%84%D8%B9%D9%87_%D8%AD%DB%8C%D9

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B2%D8%B1%D8%B9%D9%87_%D8%AD%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA

با دولار 10000 تومانی هم حساب کنند یک عده میرند میخرند و این چیزا براشون اهمیت نداره 

پول رو مس کاغذ توالت میریزن دور و براشون مهم نیست .وقتی طرف سالی 7 تا 10 میلیارد 

درامد داره یا روزی 5 یا 6 میلیون میزنه به جیب . حساب کتابی نداره

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

صاحب سایته در پرشن تولز توضیح داده چرا گرون میفروشه.

میگه گرون میفروشه چون به تعداد پایین کارت اورده.

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%B7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B6%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-msi-asus-gigabyte-gtx-960.515063/page-153

وقت بخیر

همه جمع بشید 10 تا کارت با هم سفارش بدید قیمتی که میتونم بیارم خیلی افت میکنه ولی قیمت فروش تک همینه در ضمن این کارت هنوز 1 هفته نیست ریلیز شده صبر کنید در اینده قیمتش کاهش پیدا میکنه

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

صاحب سایته در پرشن تولز توضیح داده چرا گرون میفروشه.

میگه گرون میفروشه چون به تعداد پایین کارت اورده.

بالاخره یک نظارتی یک کوفتی چیزی باید باشه این دلیل نمیشه چون کم وارد کرده گرون بفروشه 

مگه صنف و اتحادیه ندارن این قطعه فروشها .فقط صنف میتونه اعلامیه افزایش گمرک و مالیات 

بر ارزش افزوده بزنه سر درش و هر کدوم از عضاش بشن دلال یک چیزی 

پس چرا نون وای بدبخت 2 زار گرون بده مغزشو پلمپ میکنن ولی گارانتی یا وارد کننده 10 برابر قیمت 

متعارف کالایی رو بفروشه کسی باهاش کاری نداره .

مطمین باش دست خورده فروش تو گرون سازی کالا نیست و هرچی هست زیر سر وارد کننده هست که میخواد 

بستر رو برای بالا بردن کالایی که وارد میکنه درست کنه که فردا کارت 250 دلاری رو 2 میلیون فروختن کسی 

اخ هم نگه

لینک به دیدگاه

متاسفانه هیچ نظارتی نیست.  :mad:

هرکسی هر کالایی رو هرچقدر که میلش بکشه میفروشه. جالبه که تهدید هم میکنن که اصلا حق اعتزاض هم ندارین (رجوع شود به تایپیک این مدل از فروشنده ها)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما کارگر بیچاره ها جونمون درآد ماهی 600 تومن بگیریم (100 تومنم میره واسه کرایه تاکسی میمونه 500). چند ماه باید پول جمع کنیم یه گرافیک معمولی بگیریم بدبختی بدتر از این میشه !!!!!!!!

لینک به دیدگاه

آقا جان اصلا مسخرشو درآوردن هرجی دلشون بخاد قیمت میدن ! واقعا جای تاسف داره ! باید بشه 1 میلیون نهایتش ! مثل زالو خون مردمو میشکن !  :mad: 

لینک به دیدگاه

واقعا بدبخت ترین مصرف کننده ها توی ایران هستند. واقعا برای این کشور متاسف شدم...... یعنی حتی نظارت روی قیمت هم نیست؟! تا کی آخه؟
افسوس...اینجا ایرانه

لینک به دیدگاه

اقا یه 1000 تومن به یکی بدهکار باشیم تا بهش پس ندیم عذاب وجدان خفمون میکنه

اینا چجوری این پول حروم از گلوشون پایین میره ؟ :||||||||||||

رو هر کارت زیر 600-700 تومن سود کنن بهشون مزه نمیده :||||

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا ما از کجا بدونیم اون جناب کم وارد کرده

10 تا میفروشه  3 روز اعلام ناموجودی میکنه دوباره 10 تا رو میکنه

ما ملت هم که ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاده

انقدر تو این سرزمین راه دروغ و کلک و ریا زیاد شده که اینا کوچیکشونه

این قیمت ها هم برای مشتریان ناآگاه هست امثال منو و شما که خرید نمیکنیم

الاماشــــــــــالله چیزی هم که زیاده ادم ناآگاه پولدار پس طرف تا افت قیمت که رسم جهانی هم هست حسابی سود خودش رو کرده

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

حالا ما از کجا بدونیم اون جناب کم وارد کرده

10 تا میفروشه  3 روز اعلام ناموجودی میکنه دوباره 10 تا رو میکنه

ما ملت هم که ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاده

انقدر تو این سرزمین راه دروغ و کلک و ریا زیاد شده که اینا کوچیکشونه

این قیمت ها هم برای مشتریان ناآگاه هست امثال منو و شما که خرید نمیکنیم

الاماشــــــــــالله چیزی هم که زیاده ادم ناآگاه پولدار پس طرف تا افت قیمت که رسم جهانی هم هست حسابی سود خودش رو کرده

درود 

من خودم الان چند وقت هست میخوام یک کارت برای کارم بگیرم 

کارتهای کوادرو انحصاری وارد میشه و اوضاع در مورد این کارتها 

خیلی بدتر از سری جیفورس هست مثلا بخوای یک کارت 5200 بگیری 

چقدر باید افزایش قیمت پرداخت کنی .برای چی ؟این کارت که دیگه برای 

بازی نیست و برای تولید و ایجاد اشتغال ازش استفاده میشه و کارکردش مشخصه

بجای اینکه دولت خودش مشوق برای وارد کردن این سری از کارت باشه برای 

ایجاد شغل و کسب و کار و حتی روی این کارتها به خریداراشون یارانه بده گمرک و مالیات 

سنگین میبنده و وارداتش هم دست افراد معلوم الحال میده 

لینک به دیدگاه

اینجا ایرانه مگه نمیدونید

۲۰۰دلار واسه اونا پولی نیست ولی واسه ما.....

هیچکس هم اهمیت نمیده به این چیزا گناه ما ها چیه بخدا

تو مملکتی افتادیم که هی باید بدبختی بکشیم.

تو ایران باید یه سال بمونی تا قیمت یخورده بخوابه و بعد اقدام به خریدکنی

تو این یه سال هم انقدر مدل جدید میاد که خدا میدونه ما تو کف همون قدمیه ایم ولی خارجیا بخوان و اراده کنن جدیدترین مدلو تهیه میکنن و حالشو میبرن

لینک به دیدگاه

اقا بجای این تاسف خوردنا باید خودمون ب مسئولان فشار بیاریم منتتظریم به راه راست هدایت شن ؟ بشین تا تا زیر پات علف سبز شه این ک پشت کیبورد نشستی تاسف میخوری هیچ دردیو دوا نمیکنه

من شخصا دوست دارم هر مسئولی که ب دستم میاد رو اخطار بدم بعد تیکه پارش کنم منتها هرتاپیکی سر میزنم بجای اینکه یاد بگیرم چطور  حقمو بگیرم میبینم یه عده دور همی نشستن تاسف میخورن و از دست وضعیت موجود مینالن :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

یه سوال

بعد برای کارتهایی که دارن گارانتی هم دارن؟ کسی اطلاعی داره؟

لینک به دیدگاه

اقا بجای این تاسف خوردنا باید خودمون ب مسئولان فشار بیاریم منتتظریم به راه راست هدایت شن ؟ بشین تا تا زیر پات علف سبز شه این ک پشت کیبورد نشستی تاسف میخوری هیچ دردیو دوا نمیکنه

من شخصا دوست دارم هر مسئولی که ب دستم میاد رو اخطار بدم بعد تیکه پارش کنم منتها هرتاپیکی سر میزنم بجای اینکه یاد بگیرم چطور  حقمو بگیرم میبینم یه عده دور همی نشستن تاسف میخورن و از دست وضعیت موجود مینالن :laughing:

جرعت داری اعتراض کن ببین چیکارت میکنن : )) خیلی چیزا برا اعتراض اومد اما به جایی نرسید. بودند کسانی که اعتراض کردند و به اوی [-X  و که [-X  و ... :-t ^#(^ منتقل شدن. چرا؟! چون اعتراض کردن!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

عزیز بیخیالش شو اصن فکرشو نکن

بجایی نمیرسیم

اگه جونمون واسمون عزیز باشه باید ساکت بشینیمو اطاعت کنیم و بدبختی بکشیم فقط همین

لینک به دیدگاه

خدایی حیف نیست پولتونو واسه این هدر بدین ...

خب پولتونو جمع کنین مثل من دوماه دیگه ARES III بگیرین ... :D :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

بشینیم تا جایی که دیگه نتونیم دندون رو جیگر بزاریم ؟؟ خوب چرا الان نه ؟ من ک این زدنگیو حاضرم همهجوره فدای خواسته هام کنم  وقتی چیزیو ک میخوای نداری چیزیو ک بش اعتقاد داری روش میشاشن بزا واسه اون چیزی ک میخوای سر بره :big hug:

ی چیزیو از خودشون خوب یاد گرفتم ... مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلته :clapping:

ویرایش شده توسط Mohamad-ha
لینک به دیدگاه

اکثر گارانتی ها هم که اصلا واژه گارانتی یعنی دزدی در ایران هم راهشو بلندن میدونن چی بکنن 

جنس قاچاق وارد میکنند و یک تیکه کاغذ میدند دست امت که گارانتی تا 2016 .مگه چند درصد 

برگشتی داره و خیلی از موارد هم شامل گارانتی نمیشه .کلا بی حساب کتاب و بخور بخور 

یکی نیست بگه که کاه از خودت نیست کاهدون که از خودته

حالا خوبه که همشم اسمبل چینه و پشتش میزنه Made in China  نه made in US 

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

عزیزان چه گیری دادین به فروشگاه آقای آشوری  :eek:

این دوست عزیزمون خودش میره از امارات میاره(چطوریش رو نمیدونم) و خودش هم یکسال گارانتی میکنه(تعویض تا چند هفته) اگر هم مشکلی پیش بیاد، قطعه رو میبره نمایندگی امارات برای تعویض.

یعنی مثل شرکت ها نیست که بره به قیمت مفت کارت بیاره و دو برابر بفروشه.

خرید از این فروشگاه، گرونتر از خرید از نمایندگی های ایران و ارزون تر از خرید از شرکت هایی هست که سفارشی کالا میخرن.

اگر کالایی تو ایران نیست، یا هنوز وارد نشده، ایشون وارد میکنن.

من خودم مادربرد رو از ایشون خریدم... وقتی که چند نفر دیگه، مادربرد 240$ رو به من میگفتن 900 تومن، ایشون برای من 785 آورد.

خودش هم میگه: اگر گرونه نخر!  :D  

حداقل مثل آواژنگ و ... نیست که مثلا GTX 970 رو بیاره 1700، از رو هم نره! قیمت رو جوری تعیین میکنه انگار واقعا قیمتش همینه... احتمالا دلارش، دلار کویته  :cool:

لینک به دیدگاه

باور کن خیلی عالی میشه اگه از آمازون بخریم و یکی مسافری برامون بیاره ...نظرتون چیه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

باور کن خیلی عالی میشه اگه از آمازون بخریم و یکی مسافری برامون بیاره ...نظرتون چیه ؟؟؟

از امازون بخریم و بدیم مسافر برامون بیاره  ~x(

چی میشد ایران هم یک کشور عادی آدامانه زندگی کن بود 

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...