رفتن به مطلب

شعار جدید AMD: چهار گیگ یعنی چهار گیگ!!!(کاهش قیمت R9 290X)+ بروزرسانی

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بعید نیست AmD  با همچین شعاری بیاد جلو !!!

خب دیگه سوتی انویدیا شده بهانه AMD

البته من امید به AMD دارم امسال - احتمال خیلی زیاد میخواد بترکونه :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برام جالبه که آیا واقعا نمیشه تمام این مطالب رو در یک تاپیک جمع کرد و برای هر جمله یک تاپیک جدید نزد؟  :D  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برام جالبه که آیا واقعا نمیشه تمام این مطالب رو در یک تاپیک جمع کرد و برای هر جمله یک تاپیک جدید نزد؟  :D  :-?

سلام/ بهمن مثلا با کدوم تاپیک؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام/ بهمن مثلا با کدوم تاپیک؟؟

سلام عطا جان. مثلا با تمام  10، 15  تاپیک مربوط به مموری 970  :-?  لیست تاپیک ها رو نگاه کنید یکی در میون یک تاپیک جداگانه مربوط به این قضیه ایجاد شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
  • کاربر ویژه

سلام عطا جان. مثلا با تمام  10، 15  تاپیک مربوط به مموری 970  :-?  لیست تاپیک ها رو نگاه کنید یکی در میون یک تاپیک جداگانه مربوط به این قضیه ایجاد شده

ایول . موافقم. چندتا هم از کاربرا پ.خ دادن بهم در همین مورد . انشاالله سعی میکنم ( یا من یا یکی از مدیران ) فردا ترکیب بشن

لینک به دیدگاه

عذر میخوام، ولی کمی سواد هم بد نیست!

1 گیگابایت=1024 مگابایت!

4*1024=4096 مگابایت!

رد نکرده!!!!! و مطمعن باشید که به همون 4096 هم نمیرسه!!!!!

دوست گرامی چرا از کوره در می ری چه ربطی به سواد داشت این موضوع منم اشاره کردم که 4096 هست میزان دقیق حافظه. شما کلاس بزار ما می شیم شاگرد خوبه شما استاد باش.

لینک به دیدگاه

دوستان یه چیزی که همه رو شیفته 970 کرده میدونید چیه که دارن این همه در موردش  صحبت میکنند؟   همیشه یه کارتی یا یه وسیله ای که خوب از اب در میاد همه در موردش صحبت میکنند و از اون انتقاد میکنند  اگر غیر این بود باید ادم شک کنه چون الان یه 2هفته ای که تو هر سایتی میری فقط در مرد 970 دارن خبر میزارن  وجواب تمام سایتا اینه در حال حاظر شما چه گرافیکی میتونید بگیرید که هم از لحاظ قدرت هم از لحاظ توان مصرفی و دمای مناسب و اور پذیری بسیار بالا پیدا کنید جز 970 درسته این کار انویدیا  عمدی ویا غیر عمدی بوده ولی یه چیزی رو نمیشه انکار کرد ایا قدرت کارت که در موردش  گفته بود تغییر کرده ؟

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

مهیار جان سمت راست رو ببین،آواتارم رو میگم،به من میاد که....؟

برادر Robert Hallock از amd در صفحه خودش توی شبکه منفور توییتر این تصویر رو گذاشته!

آدرس صفحه ایشون در شبکه منفور اسمش رو نبریم:https://twitter.com/Thracks/status/560511204951855104

:wub:

Age twiter manfooooore chera miri mibini azizam sry for finglish natonestam khodamo negah daram motmaenam admini k in posto pak mikone mano dark mikone

لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط bi5tvxq
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای Roy Taylor از کمپانی AMD در صفحه شخصی خود نوشته که هر کس که GTX970 خود را پس می دهد و تخفیف چشمگیری در خرید کارت های Radeon با 4 گیگابایت حافظه کامل می خواهد لطفا با ما در میان بگذارد .

43293_02_amd-offering-discounts-gtx-970-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای Roy Taylor از کمپانی AMD در صفحه شخصی خود نوشته که هر کس که GTX970 خود را پس می دهد و تخفیف چشمگیری در خرید کارت های Radeon با 4 گیگابایت حافظه می خواهد لطفا با ما در میان بگذارد .

دمش گرم 

حال کردیم 

:laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

درود 

پس این مطالبی که مطالبی که عنوان میشه AMD در سال 2013-2014 ضرر فراوانی داشته شایعه هست 

و یا خبرهایی که از خرید AMD توسط یک شرکت بزرگ.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای Roy Taylor از کمپانی AMD در صفحه شخصی خود نوشته که هر کس که GTX970 خود را پس می دهد و تخفیف چشمگیری در خرید کارت های Radeon با 4 گیگابایت حافظه کامل می خواهد لطفا با ما در میان بگذارد .

43293_02_amd-offering-discounts-gtx-970-

پیشنهاد جالبی مطرح کرده. ولی باید دید چه تعداد حاضرن 970 رو پس بدن و 290X بگیرن. امروز داشتم ویدئو های مقایسه این دو کارت رو در بازیهای جدید یه نگاهی میکردم. واقعا تعجب کردم که 970 حتی با وجود اون قضیه مموری 3.5 گیگش اینقدر بهتر عمل کرده! مثلا در AC Unity حدود 30 درصد فریم بالاتری میداد یا همینطور در Far Cry 4 ، جالبه در Project Cars بعضی وقتها 970 نزدیک 1.5 برابر 290X فریم میداد!!  نمیدونم این ویدئو هایی که میدیدم اشتباه بودن یا اون بررسی هایی که در سایتهای مختلف دیدم!

اگر قند شکن دارید اینجا ویدئوهای خوبی گذاشته :

https://www.youtube.com/channel/UCQM-tp1cm_3dCpB-hqrGHLQ/videos

لینک به دیدگاه

سوال اینجاست دوستان وارد کننده ی ایرانی حاضر هستند 290X وارد کنند ؟ وگر نه بازهم برای بازار ایران هیچ فرقی نداره.

به شخصه طرفدار سرسخت Nvidia هستم ولی قطعا و حتما 290X رو بر می دارم (البته در تخیلات چون اینجا ایرانه).

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...