رفتن به مطلب

كدام مانيتور براي گيم مناسب تره؟ (نظرسنجي)

اشتراک گذاری

كدام مانيتور براي گيم مناسب تر هست؟  

49 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. كدام مانيتور براي گيم مناسب تر هست؟

• ASUS VX238H
    • ASUS VX239H AH-IPS

Recommended Posts

سلام دوستان

لطفا نظرتون را بگيد

از طرفي پنل هاي TN زمان پاسخگويي كمي داره كه خيلي خوبه ولي از طرفي IPS رنگ ها بسيار واقعي دارند

لینک به دیدگاه

تفاوت زمان پاسخگویی بین این دو  الکیه.. 5 با 1 میلی ثانیه تو بازی تفاوتی نداره 

خوذم 229hرو دارم

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

سلام.من خودم تجربه هر دوتاشون رو دارم vx238 رو تونستم فقط 5 روز تحمل کنم.زاویه دی خیلی افتضاحه ولی خدا رو شکر vx239 یک مانیتور تمام عیار.کسانی که میگن به درد بازی نمی خوره سخت در اشتباه هستن زمان پاسخگوییش خیلی عالیه حتی تو بازی های اول شخص هم به هیچ عنوان تاری یا کدری توش معمی نداره.زاویه دیدش هم که دیگه از ips بهتر وجود نداره

لینک به دیدگاه

شک نکن ips این اعدای که در مورد زمان پاسخ گویی میگن فقط رو کاغذ معنی میده.تو عمل شما هیچ تفاوتی نمیبینی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شک نکن ips این اعدای که در مورد زمان پاسخ گویی میگن فقط رو کاغذ معنی میده.تو عمل شما هیچ تفاوتی نمیبینی.

حساس باشيد به چشم مياد !

لینک به دیدگاه

اتفاقا تفاوت مانیتور 5 الی 1 خیلی هم مهمه . فقط کافیه با هر دو مانیتور یک بازی مشابه شوتینگ آنلاین بازی کنید دقیقا تفاوت احساس می کنید

ویرایش شده توسط samikkk
لینک به دیدگاه

من که مشکلی نداشتم تا الان

مانمیتور قبلیم پنلش tn بود.و جدید ips تفاوتی احساس نکردم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من ASUS VX239H AH-IPS دارم عالیه هم برای بازی و غیره زمان پاسخگویی و این چیزها اصلا به چشم نمیاد یعنی شما اگر یه مانیتورtn بزارید کنار این تو زمان پاسخدهی هیچ تفاوتی ندارند

لینک به دیدگاه

منم mx279h دارم تو بازی خیلی خوبه رنگشم که حرف نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من ASUS VX239H AH-IPS دارم عالیه هم برای بازی و غیره زمان پاسخگویی و این چیزها اصلا به چشم نمیاد یعنی شما اگر یه مانیتورtn بزارید کنار این تو زمان پاسخدهی هیچ تفاوتی ندارند

درود

شما کنار هم تست کردید !؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

نظر من VX239H هست.

زاویده دید و دیگر مزایای ips در خارج بازی هم همیشه همراهتونه.

تفاوت در پاسخگوخی کم هست ولی بیتفاوت نیستند.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خدمت استارتر محترم یک توضیحی میدم:

بنده از یک نمایشگر سامسونگ full hd  2ms استفاده میکنم که مجهز به درگاه dvi ااست و کیفیت خوبی داره  و باری بازی کردن و فیلم دیدن چون فول hd است و 2 میلی ثانیه ایده آله ولی برای گیمینگ علاوه بر این  نمایشگر از یک tv اسمارت سامسونگ 32  با رز 1080p و. رفرش ریت ریل 60 و مجازی 120 هرتز استفاده میکنم که با یک کابل Hdmi 1.4  به سیستم وصله وکیفیت تصویر و صدای بالایی داره و حتی در DSR هم با رزولوشن های 2k 4k تلویزیون رو تست کردم  و کاهش فریمی نبود  حتی سریع ترین با زی ها با imotion plus خیره کننده تر هم میشوند.-پیشنهاد من در کنار سیستم گیمنیگ همیشه یک tv قوی هم هست چون رنگ و نوری که Tv های خوب و وقوی دارند هیچ وقت در نمایشگر هابدست نمیاد .. ضمنا اینچ بالتر هم بازی کردن رو خیلی جذاب میکنه-

قیمت این tv  ها هم در داخل خیلی مناسبه و  در کنار نمایشگر  خوب ترکیب ایده ال میشه و کلی انعطاف پذیری به همراه میاره-البته این برای کسانی خوبه که نمایشگر خوب رو دارند و بعد بخواهند یک مکمل هم بگیرند وگرنه اگر نمایشگر خوبی در دسترس نیست اول خرید اون واجبه-

v5b80w8e1apdxnqamgpc.jpg

eypd6p8grc99cmleu4m0.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینکه کودوم مناسب تره بستگی داره شما تا الان با چه مانیتور هایی کار کرده باشید و چشتون بهش عادت کرده باشه . ولی از لحاظ دقت رنگ VX239 در سطح قابل قبولی قرار داره 

و اینکه این زمان پاسخ گویی ها به تنهایی زیاد به چشم نخواهند امد و باید حتما با میزان رفرش ریت بالا بروند تا سرعت به چشم بیاد اون وقت مانیتور های 60 هرتز با زمان 5ms حکم حلزون رو در برابر 120 یا 140  یا .... با زمان 2 یا 1 ms . و اگر با اونا بازی کنید مدت زیادی دیگه تو کتتون نمیره که سرعت رو بی خیال شین و جاش دقت رنگ جایگزین کنید . 

لینک به دیدگاه

درود

خدمت استارتر محترم یک توضیحی میدم:

بنده از یک نمایشگر سامسونگ full hd  2ms استفاده میکنم که مجهز به درگاه dvi ااست و کیفیت خوبی داره  و باری بازی کردن و فیلم دیدن چون فول hd است و 2 میلی ثانیه ایده آله ولی برای گیمینگ علاوه بر این  نمایشگر از یک tv اسمارت سامسونگ 32  با رز 1080p و. رفرش ریت ریل 60 و مجازی 120 هرتز استفاده میکنم که با یک کابل Hdmi 1.4  به سیستم وصله وکیفیت تصویر و صدای بالایی داره و حتی در DSR هم با رزولوشن های 2k 4k تلویزیون رو تست کردم  و کاهش فریمی نبود  حتی سریع ترین با زی ها با imotion plus خیره کننده تر هم میشوند.-پیشنهاد من در کنار سیستم گیمنیگ همیشه یک tv قوی هم هست چون رنگ و نوری که Tv های خوب و وقوی دارند هیچ وقت در نمایشگر هابدست نمیاد .. ضمنا اینچ بالتر هم بازی کردن رو خیلی جذاب میکنه-

قیمت این tv  ها هم در داخل خیلی مناسبه و  در کنار نمایشگر  خوب ترکیب ایده ال میشه و کلی انعطاف پذیری به همراه میاره-البته این برای کسانی خوبه که نمایشگر خوب رو دارند و بعد بخواهند یک مکمل هم بگیرند وگرنه اگر نمایشگر خوبی در دسترس نیست اول خرید اون واجبه-

v5b80w8e1apdxnqamgpc.jpg

eypd6p8grc99cmleu4m0.jpg

سلام رضا جون داداش گلم - اگه میشه مشخصات سیستمو برامون بگو مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رضا جون داداش گلم - اگه میشه مشخصات سیستمو برامون بگو مرسی

سیستم من رو که همه میدونن توی تستها ی بازی ها همش نوشته است-

4770k-maximis vi hero-16gb DDr3 2800mhz-G1 gaming 970 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان لینک داخلی از تی وی داری به من بدی ؟

ممنون

والا این مدل که دیگه نیست -فرقی نداره کلا اگر بخواهید tv کنار pc استفاده کنید بهترین سایز براش 32 اینج است که  از لحاظ ابعادی شبیه مانیتور است -من توی یک اتاق دیگه سونی 55 هم دارم اون رو گهگاهی وصل میکنم ولی بدلیل بزرگی بیش از حد به کار من نمیاد برای پخش فیلم های بلوری خوبه و این که کنسول بهش وصل کنید-ولی برای Pc هونطور که گفتم 32 اینچ عالیه -نه خیلی بزرگه نه خیلی کوچیک -منتها شما باید اگر میخواهید بگیرید برای pc حتما دقت کنید 1080 باشه-120 هرتز باشه به بالا - و اگر از سری های هوشمند سامسونگ یا LG باشه خیلی بهتره-چون این هوشمند ها امکانات تصویری و صوتی زیادی هم دارند و درگاه های HDMI مخصوص pc-DVI دارند که برای این کار ایده آل ش میکنه

لینک به دیدگاه

سیستم من رو که همه میدونن توی تستها ی بازی ها همش نوشته است-

4770k-maximis vi hero-16gb DDr3 2800mhz-G1 gaming 970 

دمت گرم عالی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده از VX238H استفاده می کنم، مانیتور بسیار خوبیه برای گیم هم بهترین مانیتور رده ارزان قیمت هست، وقتی به شما گفته میشه فلان مانیتور زمان پاسخ دهی 1ms داره شما باور نکن و روی 5ms حساب باز کن، زمانی که مانیتور ips با 5ms معرفی میشه شما خیلی راحت روی 8ms به بالا حساب باز کن، برای همین شما 1ms برمیداری که با زمان پاسخ دهی 5ms بازی کنی :)

در ضمن این مدل پورت DVI نداره پیشنهاد من VX248H هست.

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا این مدل که دیگه نیست -فرقی نداره کلا اگر بخواهید tv کنار pc استفاده کنید بهترین سایز براش 32 اینج است که  از لحاظ ابعادی شبیه مانیتور است -من توی یک اتاق دیگه سونی 55 هم دارم اون رو گهگاهی وصل میکنم ولی بدلیل بزرگی بیش از حد به کار من نمیاد برای پخش فیلم های بلوری خوبه و این که کنسول بهش وصل کنید-ولی برای Pc هونطور که گفتم 32 اینچ عالیه -نه خیلی بزرگه نه خیلی کوچیک -منتها شما باید اگر میخواهید بگیرید برای pc حتما دقت کنید 1080 باشه-120 هرتز باشه به بالا - و اگر از سری های هوشمند سامسونگ یا LG باشه خیلی بهتره-چون این هوشمند ها امکانات تصویری و صوتی زیادی هم دارند و درگاه های HDMI مخصوص pc-DVI دارند که برای این کار ایده آل ش میکنه

رضا جان تقريبا الان همه 32 اينچ هاي بازار يا HD هستند يا 1366*768 !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان تقريبا الان همه 32 اينچ هاي بازار يا HD هستند يا 1366*768 !

درود مدل بنده ua 32f5590 am است و فول اچ دی -یکی از بهترین tv  های 32 اینچی داخل بازار و شاید بهترین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...