رفتن به مطلب

فروش گرافیک 4850 sapphire و رم 2گیگ ddr2

Recommended Posts

سلام به دوستان 

یک عدد گرافیک  sapphire 4850 512mb و رم pqi 2gig ddr2 800 به فروش میره

گرافیک:80

رم:45

قطعات  در سلامت کامل هستن,متعلقات ندارن فقط گرافیک سی دی درایورش هس

مزایده نیس قیمت پایینترم لطفا ندین

تهران حضوری,خیلی وقت نمیکنم انلاین باشم ترجیحا اس ام اس بدین,48 ساعتم مهلت تست هست  

09362400146

392e675e852f6c084f0bc270b9e52691b292feb9

لینک به دیدگاه

درود

کارت برای بنده به شرط اعتماد سازی! @};-

شما 24 ساعت بعد از تحویل پولو واریز کن برای اعتماد سازی

لینک به دیدگاه

شما 24 ساعت بعد از تحویل پولو واریز کن برای اعتماد سازی

خیلی ممنونم مشخصات پخ شد.

لینک به دیدگاه

هر دو رو 130 خریدارم ...

به نظر خودتون درسته که وقتی استارتر قیمت دادن شما دوباره یه قیمت دیگه بدید مگه مزایدست؟

لینک به دیدگاه

والا وقتی که میبینم قطعات بالاتر ارزش دارن فکر نمیکنم پیشنهاد بالاتر دادن ایرادی داشته باشه، ولی بازم اگه فکر میکنید باعث دلخوری شما و دوستان میشه، انصراف بدم ؟ !!!

لینک به دیدگاه

والا وقتی که میبینم قطعات بالاتر ارزش دارن فکر نمیکنم پیشنهاد بالاتر دادن ایرادی داشته باشه، ولی بازم اگه فکر میکنید باعث دلخوری شما و دوستان میشه، انصراف بدم ؟ !!!

دوست عزیز صحبت سر قانونه؛

فکر کنم اشتباه متوجه شدید.عرایض بنده رو؛

اگر شما میخواید بخرید مشکلی نیست اما این راهش نیست.وقتی 2 نفر پیشنهاد دادن دیگه شما اینجوری نباید پیشنهاد بدید.

در ضمن بنده حضور از ایشون میگیرم.

ولی شما هزینه ارسال با خودتون این قیمت میخواید؟

لینک به دیدگاه

متوجه منظور شما شدم دوست گرامی، ولی من تو حدود این پنج شش سالی که اینجا و حدود ده سالی که تو پی تی فعالیت دارم، تا حالا ندیدم بالاتر از پایه پیشنهاد دادن خلاف قوانین باشه مگر در صورتی که استارتر اعلام کنه با فلان شخص گرامی توافق انجام شد یا به ایشون فروخته شد ( و یا تاپیک مزایده باشه و قیمت فروش فوری داشته باشه )، شما و یه دوست گرامی دیگه پیشنهاد دادید و من دیدم که هنوز توافق قطعی ای حاصل نشده، بنانراین پیشنهادمو دادم ، بهرحال برای اینکه قضیه کش پیدا نکنه و تاپیک دوستمون منحرف نشه، بنده انصراف خودمو اعلام میکنم ...

لینک به دیدگاه

درود دوستان مثل اینکه ایشون فقط قصد فروش حضوری داشتن بنابراین بنده باید انصراف بدم شب همگی خوش! :unsure:

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

رم رو حضوری تهران خریدارم 09369994392

ویرایش شده توسط armaniii
لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

رمو برای فروش باکاربر mrezaee به توافق رسیدیم ولی معامله انجام نشده چون ایشون مشکله براشون ادرسی که من دادم بیان,رم واسه ایشونه ولی اگر معامله انجام نشد من تو تاپیک اعلام میکنم 

فقط دوستان من در ادرس تهران کیلومتر 8 جاده قدیم کرج میتونم قطعاتو تحویل بدم ادرس دیگه برام مشکله

لینک به دیدگاه

سلام

داداش پست و کلا ارسال ندارید ؟

اگه دارید هر 2 رو خریدارم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...