رفتن به مطلب

علت افزایش ناگهانی i7 4790k

Recommended Posts

علت افزایش ناگهانی این مدل مدل میخواستم بدونم قیمت دلار با دو سه هفته پیش فرقی نکرده ثابت مونده گارانتی هم که نداره قیمت جهانی این پردازنده هم 340 دلار پس چرا به 1300000 رسیده دریک هفته!!!!!

لینک به دیدگاه

علت لازم نیست .قیمتها دلبخواهی وارد کننده ئهست هر قیمتی رو که عشقش بکشه فرو میکنه 

معمولا توی بهمن حساب کتابهاشونو با قیمت های سال بعد هماهنگ میکنن .دست پیش رو میگیرن

تا پس نیفتن .

سال بعد دولار روی 400 تا 4500  شناور هست و اینهاذ هم از حالا فکر سود فرداشونو میکنن 

واردات کلی ریز پردازنده هم بصورت عمده دست چند شرکت وابسته به یکی از نهادهای نظامی است 

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

یاشایدم از خط تولید خارج شده :D  جدا از شوخی اگر قیمت ارز تغییر میکرد بالا میرفت یکچیزی اما همینطوری یکباره قیمت تغییر کنه دیگه جای تعجب داره اما احتمالا حرف شما درست زمینش تو بازار کم شده.

لینک به دیدگاه

علت افزایش ناگهانی این مدل مدل میخواستم بدونم قیمت دلار با دو سه هفته پیش فرقی نکرده ثابت مونده گارانتی هم که نداره قیمت جهانی این پردازنده هم 340 دلار پس چرا به 1300000 رسیده دریک هفته!!!!!

درود

چون موجودی بعضی از واردکننده های تموم شده و اون واردکننده ای که هنوز موجود داره توی یه بازار بدون رقیب هر قیمتی دلش میخواد داره میده

با رسیدن جنس سایر وارد کننده ها درست میشه

لینک به دیدگاه

موجودی هیچ کودوم از واردکنندها تموم نشده چون بازار رو به روکود شدید بود این چندوقت زمینه جنسو تو بازار کم میکنند من و شما از ترس این که گرونتر نشه هوجوم میبریم برای خرید یه شبه خدا تومان سود اضافه مشکل از رفتار خودمونه 

لینک به دیدگاه

اقا مهدی گل @};-

شما که توی بازار فعالیت دارید یه سوال داشتم از شما !!! آیا در بار جدیدی که وارد کننده ها قراره بیارن پردازنده سوکت 2011 هم خواهد بود ؟ چون موجودی مادربرد در بازار خیلی زیاد هست و پردازنده خیلی کم بطوری که فروشنده ها بصورت باندل اقدام به فروش میکنن و پردازنده 4820K از 900 هزار تومان به 1.200.000 تومان رسیده

لینک به دیدگاه

اینا بازی دوست عزیز یعنی نمیدونی اینجا یه سری مافیا وجود داره که هرکاری دلش بخواد میکنه

لینک به دیدگاه

به نظرتون آخرش چی میشه؟ارزون میشه یا نه ؟؟؟  من از یه فروشنده که تقریبا اشنا هست  پرسیدم فت یه استعلام دولتی اومده  و همش ازتو بازار جمع شده البته تلفنی پرسیدم و منظورش رو متوجه نشدم  که یعنی چه  :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

لینک به دیدگاه

به نظر من میخوان قیمت برسونن به 2011E تا تا مردم برن سمت 2011  -  اخه 1150 خیلی طرف دار داره - وقتی ببینن 1150با 2011e زیاد اختلاف نداره-  میرن سراغ x99-ddr4-2011e

ویرایش شده توسط s_saeed2010
لینک به دیدگاه

به نظر من میخوان قیمت برسونن به 2011E تا تا مردم برن سمت 2011  -  اخه 1150 خیلی طرف دار داره - وقتی ببینن 1150با 2011e زیاد اختلاف نداره-  میرن سراغ x99-ddr4-2011e

خوب چي ميشد 2011e رو نزديك 1150 ميكردن كه برن سراغ 2011e

لامصب اين پول چه كارا كه ميكنه

لینک به دیدگاه

دوستان فکر می کنید این افزایش قیمت برای همیشه پا بر جا می مونه ؟ اگر نه فکر می کنید کی حل می شه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان فکر می کنید این افزایش قیمت برای همیشه پا بر جا می مونه ؟ اگر نه فکر می کنید کی حل می شه ؟

سلام بنظر من محاله اینجوری بمونه اکثرا نزدیک اخر سال همینطوری میشد اما نه اینقدر امید میره تا بعد از عید قیمتا کمی به حالت نرمال برمیگرده 

لینک به دیدگاه

علت لازم نیست .قیمتها دلبخواهی وارد کننده ئهست هر قیمتی رو که عشقش بکشه فرو میکنه 

معمولا توی بهمن حساب کتابهاشونو با قیمت های سال بعد هماهنگ میکنن .دست پیش رو میگیرن

تا پس نیفتن .

سال بعد دولار روی 400 تا 4500  شناور هست و اینهاذ هم از حالا فکر سود فرداشونو میکنن 

واردات کلی ریز پردازنده هم بصورت عمده دست چند شرکت وابسته به یکی از نهادهای نظامی است 

رفیق شما از کجا میدونی دلار میشه 4500 ؟؟؟؟ :eek:

لینک به دیدگاه

دعای داریوش کبیر در تخت جمشید :

خداوندا این کشور را از دروغ , دشمن , خشکسالی محفوظ دار .

تازه داریم بحرف داریوش میرسیم !  :)  :crying:  :cool: 

لینک به دیدگاه

داداش کوروش بوده

لینک به دیدگاه

دوستان امروز ظاهرا بار جدید cpu های اینتل رسیده و امید میره ظرف چند روز آینده با انصاف توزیع کننده و  فروشنده ها قیمت ها به صورت محسوس کاهش پیدا کنه ...

لینک به دیدگاه

شما اونجا بودین وقتی اینو فرمودن ؟

خیر خوشتیپ  :D   مورخان بودن  :cool:

لینک به دیدگاه

دوستان امروز ظاهرا بار جدید cpu های اینتل رسیده و امید میره ظرف چند روز آینده با انصاف توزیع کننده و  فروشنده ها قیمت ها به صورت محسوس کاهش پیدا کنه ...

امرزو با یکی از فروشندها ی انلاین چت کردم کفت براش رسیده ولی تغییری نکرده قیمت  :-?

لینک به دیدگاه

داداش کوروش بوده

6cfj8k1.jpg

لینک به دیدگاه

امیدوارم مردم با نخریدن CPU ها با قیمت بالا فروشنده هارو مجبور کنن تا قیمت هارو بیارن پایین!

لینک به دیدگاه

قیمت ها کم کم داره ارزونتر میشه دوستان ...

با قیمت ارز مرجع وارد میکنند با قیمت ارز بازار آزاد میفروشند +سود 400 درصدی اینتوری ارزون میشه

لینک به دیدگاه

چه جالب این چند ساله که در فوروم بودم. هر سال همین اوضاع هست طبق تجربه بگم به شما.

نه ارزون میشه.

نه باز جدید بیاد ارزون میشه.

نزدیک عید گرونتر از گرون میشه. بعد برمیگرده به گرون.

ارز بالا بره گرون میشه. پایین بیاد گرون میشه.

ناراحتی؟ باش تا اموراتت بگذره.

کجایید شما اینجا ایرانه.

باور کنید من دیدم طرف میاد اصلا قیمت هم سوال نمیکنه میخره و میره.

لینک به دیدگاه

چه جالب این چند ساله که در فوروم بودم. هر سال همین اوضاع هست طبق تجربه بگم به شما.

نه ارزون میشه.

نه باز جدید بیاد ارزون میشه.

نزدیک عید گرونتر از گرون میشه. بعد برمیگرده به گرون.

ارز بالا بره گرون میشه. پایین بیاد گرون میشه.

ناراحتی؟ باش تا اموراتت بگذره.

کجایید شما اینجا ایرانه.

باور کنید من دیدم طرف میاد اصلا قیمت هم سوال نمیکنه میخره و میره.

دمت گرم هر کی تو این مملکت پولداره برندس پول نداشتی باید بری بمیری یارو پولدار اصلا نمیپرسه قیمت چند چجوره یه جا میخرتش گل گفتی داداش موافقم :)  @};-  :x

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...