رفتن به مطلب

سیتم ارزان برای بازی انلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام میخواستم یه کیس مجزا برای بازی های counter و dota و بازیهای مشابه برای داداشم بخرم سیستم مورد نیاز واسه این بازیا

Cpu :intel core 2 duo 2400

Ram:2gig

1600 Vga:nvidia 7600 or ati x

باتوجه به قطعات موجود بازار با کمترین قیمت، پیشنهاد دوستان چیه

لینک به دیدگاه

با سلام میخواستم یه کیس مجزا برای بازی های counter و dota و بازیهای مشابه برای داداشم بخرم سیستم مورد نیاز واسه این بازیا

Cpu :intel core 2 duo 2400

Ram:2gig

1600 Vga:nvidia 7600 or ati x

باتوجه به قطعات موجود بازار با کمترین قیمت، پیشنهاد دوستان چیه

سقف بودجه ای که میتونید خرج کنید ؟

کیس خالی؟

لینک به دیدگاه

سقف بودجه هر چی کمتر بهتر ـ فقط کیس

پیشنهاد میکنم از این کمتر خرج نکنید که پشیمون میشید در آینده

22264093962585588271.png

ویرایش شده توسط FAZEL77
لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم از این کمتر خرج نکنید که پشیمون میشید در آینده

28094978639528482105.png

این هارد 500 چرا اینقدر الکی گرونه :-?

خوب کسی که 1600 داره خرج میکنه فکر کنم بهتره 20-30 تومن بیشتر خرج کنه و یه هارد 1 ترا بگیره

لینک به دیدگاه

این هارد 500 چرا اینقدر الکی گرونه :-?

خوب کسی که 1600 داره خرج میکنه فکر کنم بهتره 20-30 تومن بیشتر خرج کنه و یه هارد 1 ترا بگیره

هارد 1 فکر کنم الان 200 هستش و مشکل هم اینجاست که ایشون نگفتن سقف بودجشون چقدره و فقط گفتن هر چی کمتر بهتر... منتظر جواب ایشون میمونیم تا ببینیم چی میگن

لینک به دیدگاه

هارد 1 فکر کنم الان 200 هستش و مشکل هم اینجاست که ایشون نگفتن سقف بودجشون چقدره و فقط گفتن هر چی کمتر بهتر... منتظر جواب ایشون میمونیم تا ببینیم چی میگن

بسیار ممنون سقف بودجه نگفتم چون فقط میخوام با حداقل قیمت بتونه اون گیمارو هندل کنه چون به غیر اون کار دیگه ای انجام نمیده فقط یه مساله چون احتمالا مدت زمان زیادی سیستم روشن میمونه دنبال قطعاتیم که خرابیشون کم باشه

لینک به دیدگاه

بسیار ممنون سقف بودجه نگفتم چون فقط میخوام با حداقل قیمت بتونه اون گیمارو هندل کنه چون به غیر اون کار دیگه ای انجام نمیده فقط یه مساله چون احتمالا مدت زمان زیادی سیستم روشن میمونه دنبال قطعاتیم که خرابیشون کم باشه

قطعات همگی خوب هستند .. مادربورد زیر 200 هم بود ولی این یکی مادربورد خوبیه و تایید شده هستش ... پاور سیستم هم جنس مرغوبیه ... کیس هم همینطور و حد اقل کیس استاندارد هستش ... گرافیک هم در این رنج قیمت عالیه و خودشو قبلا ثابت کرده... میتونی به جای هارد 500 هارد 1 ترا برداری با 40 تومن هزینه بیشتر ... پردازنده رو هم اصلا ضعیفتر نگیر....

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

عجب اوضاعیه ها ، دقیقا یک سال پیش هارد 1 ترا وسترن بلو را 180 خریدم(با گارانتی سازگار)

به جایه اینکه ارزون بشه همینطور داره گرون میشه

اگه خواستین هارد یه ترا بخرین به نظرم وسترن Blue بخرین

لینک به دیدگاه

داداش بهترين كار براي اجراي اين گيمها گرفتن سيستم دست دوم در حد ٤٠٠ هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...