رفتن به مطلب

كدام كيس ؟ (نظرسنجي)

اشتراک گذاری

كدام كيس؟  

40 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. كدام كيس؟

• Green X8 Raptor Gaming
      18
    • Cooler Master Storm Scout Gaming
      1
    • Green X9 Predator V2
      10
    • Enermax Thormax GT
      6
    • Xigmatek Odin
      0
    • Green Alumin
      0
    • ساير موارد بين رنج 450 تا 650 تومان
      5

Recommended Posts

دوستان سلام

به نظر شما كدام كيس استاندارد تر و مناسب تر براي قطعات Hight End هست؟

ویرایش شده توسط AmirZ
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

با توجه به مشخصات بهتر و به روزتر و ساپورت 2 عدد واتر 280 کیس X8 بهترین گزینه است.

لینک به دیدگاه

Xigmatek Elysium

هم بزرگ است و جادار

هم حرفه‌ای است و شیک

هم قیمت مناسبی دارد

ویرایش شده توسط Marvelium
لینک به دیدگاه

Cooler Master Storm Scout 2 رو که نگیر چون خودم از نزدیک دیدم ، کیفیت ساختش پایین بود

به نظرم رو 690III هم فکر کن قیمتش حدود 400 هست و بسیار جا داره ، جنس بدنش هم واقعاً خوبه ..

X8 هم به نظرم از X9 بهتره و توی این کیسهایی که گفتید مجهزترین پنل رو داره ( با ایکس8 کار نکردم ولی ایکس9 رو باهاش کار کردم  و در یک کلمه میشه گفت فقط بزرگه )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1- Xigmatek Elysium

2- Enermax Thormax GT

3- و دیگر هیچ...

حتما بررسی ها رو نگاه کنید

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

به نظرم اگه کسی می خواد پول خوب بالای کیس خوب بده Enermax Thormax GT نسبت به قیمتش و امکانات خیلی خوبی که داره عالیه ولی من انتظار دارم ارزون تر بشه(الان 620 تومنه اگه به 520 تا 540 برسه بهترین کیس بازاره) ... برای یه رده پایین تر Cooler Master CM 690 III به قیمت 390 تومن عالیه! داخل این رنج قیمت حیفه که پول بالای Green بده کسی...کیس های خوب Green که مارک هستن و از این جنس های چینی بی نام و نشون نیستن Cougar و Lian Li هستن که کیس های زیر می شن:

Cougar MX700=Green X4 Cougar Challenger=Green X6 Cougar Evolutuion=Green X7

Lian Li PC-7HB=Green Alumin Lian Li PC-A75X=Green Alumaxium

کیس های X8 X9 X5احتمال زیاد مال شرکت GMC هستن ولی احتمالا از مدل های رده خارج چون داخل سایتشون نیست (به جز X5) ولی کیس های شبیه به اونها که نسل بعدیشون به حساب میان موجوده.شباهت های ظاهری زیادی دارن.اما با این حال GMC مارک چندان شناخته شده ای نیست.نکته ی دیگه هم اینکه با اینکه کیس های Lian Li کیس های خیلی خوبی هستن متاسفانه شرکت گیرین 2 تا از بی ریخت ترین کیس های Lian Li رو وارد کردن که به صورت خلاصه یه مستطیل صاف و بدون طرح با چندتا سوراخ هستن.نکته ی دیگه هم قیمت گذاری شرکت گیرین هستش که من باهاش مشکل دارم.به طور مثال Lian Li PC-A75X=Green Alumaxium به قیمت 190 دلار فروخته می شه یعنی حدود 650 تومن به قیمت دلار امروز...اما شرکت گیرین حتی موقعی که دلار ارزون تر بود همچنان این کیس رو به قیمت بالای 800 تومن میفروخت...اما Cooler Master CM 690 III که 120 دلاره(415 تومن به دلار امروز) کمی ارزون تر از قیمت دلاریش داخل بازار موجوده(390 تومن)!!!!از طرف دیگه Cougar Challenger=Green X6 رو با تفاوت 10 هزار تومن گرونتر نسبت به قیمت 90 دلاریش(310 تومن به دلار امروز) میفروشن.قبل از ورود X8 قیمت X9 حدودا 420 تا 450 بود که قیمت خوبی بود بعد از ورود X8 قیمتش به بالای 500 تومن برگشت...جنس جدید وارد می کنن تا قیمت قبلی هارو بالا ببرن به جای ارزون تر کردنشون.از لحاظ قیمت گذاری واقعا ضعیف دارن عمل می کنن.جالب اینجاست که یه سری از محصولاتشون محصولات از رده خارج اون شرکت هاس مثالش Cougar MX700=Green X4 هستش که خودCougar زده که این محصول توقف تولید شده.و با اینکه با Cougar و Lian Li همکار و نماینده هستن فقط یک تعداد خیلی محدود از اجناس اونهارو وارد می کنن که باعث تاسفه...خلاصه Enermax Thormax GT و Cooler Master CM 690 IIIبهترین کیس های موجودن با توجه به قیمتشون.XigmaTek Elysium هم باید توی همین رنج قیمتی 550-570 باشه ولی از اونجایی که 730-760 قیمت داره اصلا به صرفه نیست با اینکه کیس خیلی خوبیه...

پاورقی: اگه کسی فهمید Alumaxium یعنی چی و اصلا گیرین برای چی یه همچین اسمی رو انتخاب کرده و از کجا آورده این کلمه رو به من هم بگه چون من نه توی دیکشنری پیداش می کنم نه می فهمم چه ربطی داره!

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...