رفتن به مطلب

نظر شما در رابطه با خرید این سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

لطفا نظرتون را راجب به سیستم زیر بگید

اگه قطعه ای را هم مناسب نمی دونید بهترشو در همین رنج قیمت بهم معرفی کنید

MB : MSI Z97 Gaming 7
CPU : Intel Core i7 4790K
RAM : GSkill TridentX 2×4GB=8GB DDR3 2400MHz CL10
Power : Corsair RM750
GPU : Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
ODD : 24X DRW-24D3ST
SSD : Crucial M550 128GB
HDD : Western Digital Caviar Black 1TB
CPU Cooler : Cooler Master Hyper 412 Slim
Case : X8 Raptor
Monitor : Asus VX239H AH-IPS
Mouse : A4Tech BLOODY ZL5 Gaming Mice
Keyboard : A4Tech BLOODY B120 Back-Light

البته این موضوع هم هستش که یکم قیمتش بالاس به نظر شما اگه نتونستم اونو بخرم سیستم زیر ارزش خرید داره؟

MB : MSI H97 Gaming 3
CPU : Intel Core i5 4460
RAM : GSkill RipjawsX 2×4GB=8GB DDR3 1600MHz CL7
Power : Green GP600A-HP
HDD : Western Digital Caviar Blue 1TB

بقیه قطعات مانند بالا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

البته این موضوع هم هستش که یکم قیمتش بالاس به نظر شما اگه نتونستم اونو بخرم سیستم زیر ارزش خرید داره؟

بقیه قطعات مانند بالا

اگه فقط برای بازیه همون 4460 کافیه نیازی به 4790 نیست خرج اضافیه

رمهارو سعی کن با فرکانس 1600 با تایمینگ cl7 چون هر چی تایمینگ پایین تر باشه کارایی میره بالاتر و کاربری شما گیمه نیازی به 2400 نیست

سیستم اولی با دومی کلی اختلاف قیمت دارند  کاربرتون اگه فقط گیمه سیستم 2 پیشنهاد میشه ولی اگه کنار بازی کارهای دیگه ای هم بکنین سیستم اول پیشنهاد میشه

لینک به دیدگاه

سلام سيستم دومو بگير خرج اضافه هم نکن که پولت حروم ميشه مثل دوست من که کلي قرض کردو سيستم غول خريد مثل س... هم پشيمونه :D فقط سيستم دومت ssd کم داره, يا حد اقل بجاى blue , black بخر.

لینک به دیدگاه

سلام

دقيقا اگه از نظر مالي مشكلي نيست ١ رو عالي انتخاب كرديد و فقط اس اس دي رو من باشم samsung 250g 850evo ميگيرم

اگه بيشتر براي گيم ميخوايد سيستم ٢ فعلا تمام نيازهاتون رو براي حالت fhd بر طرف ميكنه و خوبه

سيستم ٢ رو اگه ميخواي بگيري هارد وسترن بلو بگير و پولشو بزار روي اس اس دي و 850evo ٢٥٠ گيگ بگير

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

ممنون

يكي از دوستان بهم گفتش ssd هي سامسونگ مشكل read دارند واقعيت داره؟

مزيت ssd سامسونگ نسبت به crucial و plextor چيه؟

لینک به دیدگاه

up

دوستان راستي اين سي پيو 4440 توي بازي هاي سال 2015 كم نمياره؟

ارزش داره 4690K را بخرم؟

ویرایش شده توسط AmirZ
لینک به دیدگاه

سلام

بقیه قطعات مانند بالا

دوست گرامی سیستم دوم چقدر میشه هزینش؟

لینک به دیدگاه

دوست گرامی سیستم دوم چقدر میشه هزینش؟

مادربرد 440

سي پيو 640

رم 320

پاور 260

كارت گرافيك 1690

هارد 190

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

up

دوستان راستي اين سي پيو 4460 توي بازي هاي سال 2015 كم نمياره؟

ارزش داره 4690K را بخرم؟

فرق 4460 با 4690K در فرکانس هستش و خوب 4690k با 2 تا کلیک اوور کلاک میشه اگه بخوای k4690 برداری باید بردتو از سری z برداری واسه اوور و یه کولر نیاز داری به نظر من 4690k بردار با بورد 

msi z97 gaming 5 با قیمت 650 یا giga z97 gaming 3 با همون قیمت 

لینک به دیدگاه

نه مي خوام همون H97 بردارم

نظرتون در رابطه با 4440 چي هست؟

ضعيف نمي شه زيادي؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

سیستم خوبیه اما مادربردتو از بین asus و Gigabyte انتخاب کن

موست رو به TL8 تغییر بده بسیار عالیه خودم ازش دارم

رم هات هم سیع کن CL پایین بگیری و پیشنهادم بین 12 تا 16 گیگ هستش من تا 32GB داشتم باور کن بیشتر از 6 تا 8 گیگ تو بازی بکارم نیومد بجاش پولوشو بده ی خنک کنند CPU

SSD هم بزار SAMSUNG باشه چرا که وقتی حجمش بالا میره کارایش پایین نمی یاد من دوتا تو امضام دارم واقعا ازش راضیم

لینک به دیدگاه

سلام

بقیه قطعات مانند بالا

سلام دوست عزیز...سیستم انتخابیتون خیلی خوبه و اگه برای گیم تو FHD میخواین دومی مقرون به صرفه تر و بهتره
لینک به دیدگاه

ازمن گفتن:

1- در مورد مادربورد به غیر از asus و giga دور و بر همه مادربورد ها خط بکش بعد از گذشت یه مدت همه مادربورد های دیگه ادا میده

2- در مورد کارت گرافیکی اصلا و ابدا از giga نگیر به خاطر این که بعد از 1 یا 2 سال (مونده به طرز استفاده ازش ) وقتی ازش برای کارهای سنگین استفاده میکنی خراب میشه. از نظر من اول asus ، دوم sapphire ، سوم giga

3- در مورد سی پی یو اگر پول اضافی داری برو هر چی می خواهی بخر ولی فکر نکن که من الان مدل آخر رو گرفتم و باید در حد جت کار کنه و فلان

4- در مورد رم خیلی زیاد به MHz و برند گیر نده ولی  Cl هرچقدر  کم باشه برات بهتره ازمن توصیه

5- درمورد هارد دیسک همیشه WD و در مورد SSD به سرعت read/write توجه کن ولی برند توصیه من Crucial و Corsair و Intel هستش

6- در مورد پاور دنبال پاور خارجی باش اول:Cooler Master، دوم: Corsair

7- در مورد قطعات دیگر دل به خواهی انتخاب کن

ویرایش شده توسط YTNOBS
لینک به دیدگاه

ازمن گفتن:

1- در مورد مادربورد به غیر از asus و giga دور و بر همه مادربورد ها خط بکش بعد از گذشت یه مدت همه مادربورد های دیگه ادا میده

2- در مورد کارت گرافیکی اصلا و ابدا از giga نگیر به خاطر این که بعد از 1 یا 2 سال (مونده به طرز استفاده ازش ) وقتی ازش برای کارهای سنگین استفاده میکنی خراب میشه. از نظر من اول asus ، دوم sapphire ، سوم giga

3- در مورد سی پی یو اگر پول اضافی داری برو هر چی می خواهی بخر ولی فکر نکن که من الان مدل آخر رو گرفتم و باید در حد جت کار کنه و فلان

4- در مورد رم خیلی زیاد به MHz و برند گیر نده ولی  Cl هرچقدر  کم باشه برات بهتره ازمن توصیه

5- درمورد هارد دیسک همیشه WD و در مورد SSD به سرعت read/write توجه کن ولی برند توصیه من Crucial و Corsair و Intel هستش

6- در مورد پاور دنبال پاور خارجی باش اول:Cooler Master، دوم: Corsair

7- در مورد قطعات دیگر دل به خواهی انتخاب کن

داداش گلم به چه دلیل منطقی که کارت گیگابیت خراب میشه؟کی گفته؟ G1 بهترین کارت های جهان رو داره از تمام برنده ها بغیر مدل های خاص Galax از همه سرتره و بهترین خنک کنندگی داره - اخ ی چیزی میگی دلیل علمی بیار قطعات کارت ها از خان - چوک - فریت - ماسفت - رم از بهترین شرکت هاس همشون از شرکتهای ژاپنی هستن و تولیدشون انحصاریه پس چطور این حرف رو میزنی؟چیش خراب میشه؟

داداش گلم درباره cpu برو چندتا بنچ مارک ببین

SSD به غیر سرعت باید به IOPS توجه کرد این شرط اول انتخابه بعد سرعت خواندن و نوشتن - ی کنته بهم بگم - تو دنیا 4 شرکت تولید کنند تمام چیپ های SSD هستن intel- Samsung - SanDisk - Toshiba و بهترین چیپ اینها Samsung

پاور هم بهترین برندهای معرف Thermaltake که بهترین پاورهای سرور می سازه - SilverStone  از بهترین برندهای صنعتی امریکاس که حدود 10 سال،  قبل از تحریم با شرکت گرین قرارداد داشت - Corsair که خیلی خوب از آب در اومده Cooler Master -و.....

اینم سایت بنچ مارک رسمی

http://cpu.userbenchmark.com/

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

کاربر عزیز 

من از سری 6 تا سری 700 و سری HD2000 تا HD6000 کارت گرافیکی های GIGA رو فروختم و توصیه کردم و خودم هم برای استفاده شخصی به کار بردم. متاسفانه همه قشر جامعه قدرت عوض کردن کامپیوتر خود رو در عرض چندین سال دارن و به همین خاطر از همه قطعات خود سعی میکنن تا نهایت استفاده برای به کار کیری نرم افزار های روز یا گیم های روز به کار بگیرند.

من نمی خوام در مورد یه شرکت تبلیغات منفی کنم ولی کارت گرافیکی هایی که خودم به شخصا استفاده کردم یا فروختم یا همکارانم فروختن کمترین خرابی که تا حالا دیدم مربوط به شرکت asus و sapphire و xfx است.

متاسفانه حتی با وجود شرکت گارانتی های قوی پشت سر کارت گرافیکی های giga در ایران خود من بین دوست و آشنا که به آن ها فروختم یا توصیه کردم سرم رو نمی تونم بلند کنم.

پاور و کیس من Thermaltake  هستش. درمورد پاور که من توصیه کردم در ایران پاور های Cooler Master و Corsair می تونی راحتتر گیر بیاری تا نسیت به برند های دیگه مثل Thermaltake

و در مورد دیگر پاورها من نگفتم جنس خوب یا بدی هست.

در مورد سی پی یو دوست من الان یه پسر بچه 6 ساله هم می تونه تو اینترنت سرچ کنه و بفهمه که کدوم سی پی یو کارکرد بهتری داره یا نه ولی یه نکته در مورد سی پی یو بگم اونم اینکه اکثر افراد که میرن مدل آخر رو سعی می کنن بگیرن و خوشون رو به هزار جا میزنن ولی بعد از گدشت 1 ماه هوسشون میگزره میگن پول اضافی دادم و... ولی باز میگم هرچقدر پول بیشتری خرج کنی همون قدر سرعتت زیاده ولی نه در حد یه فرد پیاده و جت.

درمورد ssd باز نگفنم فلان شرکت خوبه و فلان یکی بده و ... درمورد واژه  IOPS (عملیات ورود و خروج در هر ثانیه سرواژه عبارت  Input/Output Operation Per Second) حرف شما صحیح است و ملاک اصلی در انتخاب هستش فقط نخواستم باعث سر درگمی افراد بشم .

در مورد بنچ مارک ها و یا تبلیغات نمی توان به صورت 100% اعتماد کرد و نمی خوام حرف رو زیادی کشش بدم.
ویرایش شده توسط YTNOBS
لینک به دیدگاه

کاربر عزیز 

من از سری 6 تا سری 700 و سری HD2000 تا HD6000 کارت گرافیکی های GIGA رو فروختم و توصیه کردم و خودم هم برای استفاده شخصی به کار بردم. متاسفانه همه قشر جامعه قدرت عوض کردن کامپیوتر خود رو در عرض چندین سال دارن و به همین خاطر از همه قطعات خود سعی میکنن تا نهایت استفاده برای به کار کیری نرم افزار های روز یا گیم های روز به کار بگیرند.

من نمی خوام در مورد یه شرکت تبلیغات منفی کنم ولی کارت گرافیکی هایی که خودم به شخصا استفاده کردم یا فروختم یا همکارانم فروختن کمترین خرابی که تا حالا دیدم مربوط به شرکت asus و sapphire و xfx است.

متاسفانه حتی با وجود شرکت گارانتی های قوی پشت سر کارت گرافیکی های giga در ایران خود من بین دوست و آشنا که به آن ها فروختم یا توصیه کردم سرم رو نمی تونم بلند کنم.

پاور و کیس من Thermaltake  هستش. درمورد پاور که من توصیه کردم در ایران پاور های Cooler Master و Corsair می تونی راحتتر گیر بیاری تا نسیت به برند های دیگه مثل Thermaltake

و در مورد دیگر پاورها من نگفتم جنس خوب یا بدی هست.

در مورد سی پی یو دوست من الان یه پسر بچه 6 ساله هم می تونه تو اینترنت سرچ کنه و بفهمه که کدوم سی پی یو کارکرد بهتری داره یا نه ولی یه نکته در مورد سی پی یو بگم اونم اینکه اکثر افراد که میرن مدل آخر رو سعی می کنن بگیرن و خوشون رو به هزار جا میزنن ولی بعد از گدشت 1 ماه هوسشون میگزره میگن پول اضافی دادم و... ولی باز میگم هرچقدر پول بیشتری خرج کنی همون قدر سرعتت زیاده ولی نه در حد یه فرد پیاده و جت.

درمورد ssd باز نگفنم فلان شرکت خوبه و فلان یکی بده و ... درمورد واژه  IOPS (عملیات ورود و خروج در هر ثانیه سرواژه عبارت  Input/Output Operation Per Second) حرف شما صحیح است و ملاک اصلی در انتخاب هستش فقط نخواستم باعث سر درگمی افراد بشم .

در مورد بنچ مارک ها و یا تبلیغات نمی توان به صورت 100% اعتماد کرد و نمی خوام حرف رو زیادی کشش بدم.

کاربر عزیز!

شما که نه Benchmark قبول دارید نه حرف بچه ها

صرفا جهت اطلاع خدمتتون میگم شرکت ASUS کارت های گرمی داره بطور مثل خوده بند GTX760 داشتم دماش تو بهترین کیس X6 و با اضافه کردن فن به 70 درجه میرسید اما همین مدل WinForce x3 گیگابایت در فشار کاری  بین 50 تا 60 درجه بود

از دید اورکلاک کردن من بشخصه گیگابایت رو توصیخ میکنم چرا که از کیفیت قطعات خوبی برخورد داره و شرکت آواژنگ از نمایندگی رسمی Goldn در دبی خریداری میکنه و به مراتب از کیفیت بهتری برخورد داره و شرکت های سازگار و الماس حداقل از 3 دست تاجر میگیرن و نماینده رسمی تو ایران نداره

اگه ی سرچ تو اینترنت بزنید و امیدوارم اینترنت رو قبول کنید توی آمار سال 2014 شرکت گیگابایت کمترین برگشت به گارانتی داشته می تونید برید سایت رسمی آواژنگ

و ی نکته اصلی بگم خدمتتون شرکت هایEVGA - GIgabyte - ZOTAC - ASUS از شریک های اصلی Nvidia هستن پس تحت لایسنس خود nvidia تولید مین می تونید برید سایت Geforce

بعد این دوست ما قراره GTX 970 G1 بگیره نه کارت 300 هزارتونی و لازم به ذکر شرکت ASUS به جرعت داره نان اسمش می خوره نمونش هیمن GTX970 چرا باید 200 تا 250 هزارتومن گرون باشه در صورتی گرمترین کارت تو هم مدل هاشه و بین 5 تا 10 فریم ضعیف تره؟

ببخشید میتونید چند نمونه از خرابی کارت های گیگابایت ذکر کنید؟البته با ذکر مدل

دوست عزیز شناخت معماری یک سخت افزار ی بچه 6 ساله نمیدونه از شما هم بپرسید که CPU چی خوبه میگید I7 اما آیا نقطه قوت و ضعفشو میدونید؟

در مورد SSD شما که این دوستمون رو سر درگم کردین این بند خدا رو همین حرف شما میره خرید میکنه و بعد می بینه اون کاری نداره

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...