رفتن به مطلب

نکاتی طلایی در انتخاب بین پردازنده های Core i3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام آقای خبات عزیز

میخواستم بدونم سی پی یو های سری i3 و Q چقدر با هم اختلاف کارایی دارند؟؟؟؟؟؟؟آیا کارایی سری Q اینتل از i3 ها بهتر است؟؟؟

منظورتون Core2 Quad های قدیم هست ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله دقیقا

معماری اون ها دیگه خیلی قدیمی شده 

post-11230-0-74262800-1426762095_thumb.png

اصلا قابل قیاس نیستن 

i3 2100 سوکت 1155 هست و قدیمی 

ببینید i3 های جدید چقدر بهترن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باشد تا  با این آگاهی ، مردم این سرزمین راحت تر خرید بنمایند  :D

نه اینکه صرفا" برن دم فروشگاه و بگن core i3 میخوام و فروشنده هم رده پایین ترین core i3 رو با قیمت بهترین core i3 بده بهشون :D

مرسی خبات جان برای اطلاع رسانی ، من خودم تازه الان دیدم تاپیک رو.... با این حواسِ پرتم :-B

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باشد تا  با این آگاهی ، مردم این سرزمین راحت تر خرید بنمایند  :D

نه اینکه صرفا" برن دم فروشگاه و بگن core i3 میخوام و فروشنده هم رده پایین ترین core i3 رو با قیمت بهترین core i3 بده بهشون :D

مرسی خبات جان برای اطلاع رسانی ، من خودم تازه الان دیدم تاپیک رو.... با این حواسِ پرتم :-B

درود بر فرجام عزیز

همونطور که گفتی بدون شک دیگه اون دوره به سر رسیده بری مغازه بگی بهترین جنس رو بهم بدین،باید خودت اطلاعات کافی داشته باشی و الی "بهترین :devilish: " رو بهت میدن،البته هستند فروشندگان با وجدانی نظیر لیون ...

هدف از چنین مطالبی توضیح ساده تفاوت میان محصولاته،البته بازم هستند کسانی که میگن فرقی نداره و 100 مگاهرتز چیزی نیست و صد افسوس تنوع بسار کم و انحصار طلبی......

امثال شما و من تلاش خودمون رو میکنیم دیگه چقد مفید واقع شه مهم نیست

@};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده تازه این تاپیک رودیدم واقعا اطلاعات بسیارارزشمندی بود خبات جان دستت درد نکنه @};-

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با پول 4330 میشه cpu چهار هسته ای یا شش هسته amd یا یک apu مثل amd 6800 خرید که خیلی داخل بازی ها بهتره مخصوصا بازی هایی مثل watch dogs ,gta v .assassins creed در کل i3 به درد بازی ها نمی خوره همین فارکرای 4 به زور پچ سر cpu i3 اجرا میشه

لینک به دیدگاه

این لینک رو ببیند متوجه میشید تازه این cpu ضعیف تره 6800 هست و توی اهواز 50-60 زیره 4130 هست http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i3-4130-vs-AMD-FX-4350

ویرایش شده توسط sadegh21
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این لینک رو ببیند متوجه میشید تازه این cpu ضعیف تره 6800 هست و توی اهواز 50-60 زیره 4130 هست http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i3-4130-vs-AMD-FX-4350

باسلام

4130 امتیازش ظاهرا بیشتره!

لینک به دیدگاه

باسلام

4130 امتیازش ظاهرا بیشتره!

داخل بازی اورکلاک وکش وقدرت پردازشی مهم تره اون قدرت تک هسته ای داخل گیم بی استفاده است در اصل اگه بازی رو سر یه هسته اجرا بشه cpu میسوزه 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود به جناب کریمی عزیز. من الان این تاپیک رو دیدم و بسیار بسیار مطلب مفیدی هست. دست شما درد نکنه. @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

ممنون عزیز از این مطالب بزار تا چشم مردم باز بشه بلکه در آینده شاهد ورود چنین قطعاتی باشیم

ماها که حرفه ای کار میکنیم چه گناهی کردیم؟

الان منم مدتهاست دنبال i3-3250 هستم ولی میگن اصلا وارد ایران نشده الان تو فکر اینم وارد کنم ولی اونم قیمتش اینقدر میره بالا که میشه باهاش آی 5 خرید

واقعا موندم چیکار کنم ، حتی تو عراق و افغانستان هم دیدم وارد شده ولی تو ایران وارد نشده همه هم میگن 100 مگاهرتز که هیچ تاثیری تو بازی نداره :(

از ماست که بر ماست.

ویرایش شده توسط behbod
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...