رفتن به مطلب

فروش سی پی یو، مادربرد، رم، گرافیک، هارد، پاور یک PC قوی پس از ارتقا

Recommended Posts

با سلام.

این قطعات رو ارتقا دادم و دارم قدیمی هاش رو که کارکرده سالم هستند می فروشم. اکثر قطعات کاملا سالم هستند و به راحتی میشه باهاشون کامپیوتری بست که اکثر بازی های روز رو با تنظیمات بالا اجرا کنه. اگر کمترین مشکلی وجود داشته دقیقا توضیح داده شده (فقط اینم بگم که به دلیل تنبلی و بی سلیقگی بنده یه خورده ممکنه روشون گرد و خاک نشسته باشه یا مثلا روی CPU و مادربرد هنوز یه کم خمیر سیلیکون باشه که لطفا شما اگر خریدید تمیزتر از من کنیدشون). :D

1. سی پی یو  AMD Phenom II 1090T Black Edition - فروخته شد.
گارانتی اش تموم شده - جعبه و متعلقات داره - وضعیت: کاملا سالم - قیمت 320 تومن

2. مادربرد Asus M4N78
لینک مشخصاتش اینه - گارانتی اش تموم شده - جعبه و متعلقات داره - یکی دو تا مساله جزئی هست که اصلا مطمئن نیستم مشکل حساب بشن، ولی بازم می نویسم:
- یادمه چند سال قبل یه مدت ساعت رو نگه نمی داشت و برق که قطع می شد ساعتش می پرید، ولی الان چند ساله که اصلا همچین مشکلی نداشته!
- بعضی موقع ها وسایل Sata رو اگر به پورت ساتای 4 و 5 اش وصل می کردم شناخته نمی شدن. نمی دونم ایراد از تنظیمات من بود یا از مادربرد...
قیمت 150 تومن

3. هارد اکسترنال 1 ترابایت Seagate Freeagent Desk
لینکش در سایت سازنده اینه - هارد ظرفیت یک ترابایت و USB 2 صحیح و سالم، 3.5 اینچ آداپتوری، فقط یه کم روی یک طرفش خط و خش افتاده که عمیق نیستند البته (توی عکس مشخصند) - گارانتی اش تموم شده - جعبه و متعلقات داره - قیمت 130 تومن

4. چهار گیگ (2*2) رم DDR2 800 برند Corsair مدل XMS 2 - فروخته شد.
سالم و بدون هیچ گونه مشکل (فکر می کنم گارانتی مادام العمر ویستا باشند) - جعبه داره - قیمت 140 تومن

5. گرافیک MSI GTX 560 Ti Hawk - فروخته شد.
این لینکش - بهترین برند کارت  GTX 560 Ti هستش - کارکرده سالم و بدون هیچ گونه مشکل - گارانتی تموم شده - جعبه و متعلقات داره - قیمت 390 تومن

6. پاور 680 گرین مدل GP680B 
لینکش اینه - کارکرده سالم و بدون هیچ گونه مشکل - گارانتی اش تموم شده - جعبه و متعلقات داره - قیمت 180 تومن

عکس ها (کلیک کنید تا با سایز واقعی نمایش داده بشن):
post-4293-0-73848000-1423199614_thumb.jpg post-4293-0-68085300-1423199682_thumb.jpg post-4293-0-89207200-1423199705_thumb.png post-4293-0-75965100-1423199713_thumb.png

شرایط فروش:
1. اولویت فروش در تاپیک، فروش همه قطعات با همدیگه هستش و در چند روز اول اگر کسی قطعه ای رو خواست ممکنه ازش خواهش کنم یه کم منتظر بشه تا ببینیم کسی همه اش رو می خواد یا نه.

2. لطفا از اسپم و تو سر مال زدن به هدف ارزون تر خریدن خودداری کنید (ریپورت میشه).

3. در تهران همه جور تحویل مقدوره. برای بچه های شهرستان ابتدا واریز بعد ارسال و هزینه ارسال با خریدار.

4. لطفا از پیشنهاد کردن چک به جای پول، و یا تعویض قطعه و... خودداری بشه. فقط با پول نقد معامله صورت خواهد گرفت.

ویرایش شده توسط mahi58
لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

قیمت آخره ؟

اگر منظورتون 1210 برای کل قطعاته بله (قیمت خوبی هم هست). فقط اگر مایل به خرید هستید زودتر خبرش رو بدید، چون سه تا از قطعات مشتری دارند و ممکنه به زودی شروع کنم دونه دونه فروختن.

لینک به دیدگاه

تصویر سایز بالا از رم ها (تهیه شده به درخواست یکی از کاربران لیون):

لینک به دیدگاه

قطعات خوبی هستن .

Asic Quaility کارت چنده ؟

قیمت کف هارد و CPU رو بفرستید .

در اخر کدوم شهر ساکنید ؟

لینک به دیدگاه

قطعات خوبی هستن .

Asic Quaility کارت چنده ؟

قیمت کف هارد و CPU رو بفرستید .

در اخر کدوم شهر ساکنید ؟

پیغام خصوصی دادم.

لینک به دیدگاه

سلام رم ها رو خریدارم

ببخشید یادم رفته بود بنویسم، رم ها رو فروختم...

لینک به دیدگاه

سلام

داداش قیمت آخر کارت رو پخ کن ممنون میشم

سلام.

قیمت آخر همون مواردی هستش که در پست یک نوشتم. قیمت پیشنهادی قطعات همون قیمت تاپیک های مشابه فروش هستش که من سرچ کردم و بعد از هر کدوم هم یه مقداری کم کردم و گذاشتم. مطمئن باشید مناسبه. ;)

لینک به دیدگاه

سلام رم ها رو خریدارم

۰۹۳۵۷۸۳۸۳۲۳ لطفا تماس بگیرید چون زیاد آنلاین نمیشم ممنون

لینک به دیدگاه

گرافیک هم فروخته شد.

------------------------------------------

اها تازه دیدم باشه داداش موفق باشی

Mokhles.gif

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...