رفتن به مطلب

دوستانی که مادربرد ایسوس Z97-C دارند لطفا راهنمایی کنند

اشتراک گذاری

Recommended Posts

نه دوست عزیز من روی مادربردهای X79 تست کردم یکیش هم که تو امضا هست اون یکی هم P9X79 Deluxe بوده شما همون رمها را اگر روی مادربردهای Z97 Deluxe یا Ranger نصب کنید بدون شک با بوت اول سیستم لود میکنه و رمها را میشناسه

سیستمهای High End تقریبا میشه گفت هیچ محدودیتی در پشتیبانی از سخت افزارها ندارن

رمهای Geil با همه سیستمها سازگار هستن اینها را بفروش Geil و یا Crucial بخر Apacer خوب ولی کند هست و با هر مادربردی هم سازگاری نداره XMS3 هم سازگاریش خوب هست ولی با بلو سکرین نسبت داره از قرار معلوم من که راضی نبودم و بنظرم چون فروشش خوب بوده تقلبیش زیاد شده یا کیفیتش را اوردن پایین بجز این مورد رمهای بینظیری هستن Corsair تو دنیا تکه

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من مادربرد ASUS z97a دارم هر رم انداختم شناخته حتی با CL هاوبرندهای متفاوت همزمان هم بالا میاد نمیدونم چرا شما با اون مدل مشکل داری!!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من مادربرد ASUS z97a دارم هر رم انداختم شناخته حتی با CL هاوبرندهای متفاوت همزمان هم بالا میاد نمیدونم چرا شما با اون مدل مشکل داری!!!

شانس منه دیگه - چون باسش بالا هست و قابلیت اورکلاکینگ هم داره کلی براش ذوق کردم و خریدمش, دارم ازش عکس میگیرم تا بزارم برای فروش .

تو سایت کینگستون هم مادربردهایی که این رم ها رو ساپورت میکنه نوشته متاسفانه مادربرد من توش نیست .

http://www.kingston.com/en/hyperx/memory/fury

لینک به دیدگاه

دوست من در سایت Kingston همه مادربردها را لیست نمیکنن شما میتونی از اقای حسینی سوال کنی که توی بازار هستن و زیاد سیستم فروختن و سیستم منتاژ کردن شاید ایشان بتونه بهتر کمک کنه

ولی من مطمئن هستم که سیستم شما هم باید این رمها را بشناسه نمیدونم چه مشکلی داره !!! اگر سوکت 775 بود بحثش جدا بود ولی 1150 هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز رم هارو روی یک سیستم دیگه تست کنید و از سلامت رم هاتون اطمینان پیدا کنید، رم های خوبی هستند بنظر و نباید مشکلی با اکثر مادربردها داشته باشند...  :-?

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز رم هارو روی یک سیستم دیگه تست کنید و از سلامت رم هاتون اطمینان پیدا کنید، رم های خوبی هستند بنظر و نباید مشکلی با اکثر مادربردها داشته باشند...  :-?

درود

خودم هم حیفم میاد بفروشمشون - چاره ای نیست . روی مادربردهایی که دم دستم بود گیگا و ام اس آی راحت بالا اومد .

ویرایش شده توسط unforgiven747
لینک به دیدگاه

میتونی رم را با رم دیگری که در نظر داری تعویض کنی

توی اگهی فروشی که داری تعویض با رم مرد نطر را با ذکر مدل اعلام کن

لینک به دیدگاه

میتونی رم را با رم دیگری که در نظر داری تعویض کنی

توی اگهی فروشی که داری تعویض با رم مرد نطر را با ذکر مدل اعلام کن

راستش سیستم با رم 2 گیگ ژل باس 1333 و اپیسر بالا اومد ولی این 2 تا رم مد نظر من نیست و قابل مقایسه با همین کینگستون خودم نیستند.میترسم با یه رم دیگه تعویض کنم و باز مادربرد بازی دربیاره و بالا نیاد و دوباره همین بساط رو داشته باشم . شما هم که تو امضاتون از همین مدل دارید . مبارکتون باشه

تو شهرستان همه نوع رم مخصوصا با باس 1866 نیست یا به سختی پیدا میشه .مگه اینکه سفارش بدید بیارن

اتفاقا من این تاپیک رو زدم ببینم دوستانی که مشخصا مادربرد ایسوس Z97-C رو دارند از چه مدل رمی برای مادربردشون استفاده کردن . تا خیالم راحت بشه و همون رو بگیرم .

الان 3 -4 روزه سیستم رو بستم و هنوز لنگ این رم موندم وهارد رو هنوز پارتیشن بندی نکردم و ...

من تو این انجمن دکمه تشکر ندیدم !! کجاست؟

ویرایش شده توسط unforgiven747
لینک به دیدگاه

اگر میخوای که مشکلی پیش نیاد فقط این 2 تا برند را در نظر بگیر که با همه مادربردها سازگاری کامل دارن

Corsair و Crucial دنبال بقیه برندها نباش یا پیدا نمیشن یا به دردت نمیخورن و احتمال داره مشکل سازگار نبودن با سیستم را بوجود بیارن ولی اگر رمهای دیگری هم نصب کردی و جواب نگرفتی 100% مادربرد را بفرست گارانتی و درخواست تعویض مادربرد را بکن چون مدت کمی هست که خریدی

لینک به دیدگاه

ظاهرا یه بنده خدایی هم با همین مدل رم کینگستون باس 1866 با مادربرد ایسوس البته نه مدل مادربرد من, همین مشکل ناسازگاری رم رو داشته و آخرش مجبور شده رم هاشو با شما (جناب رویال) تعویض کنه . حداقل خیالم راحت شد مادربرد هم مشکل نداره .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38390

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...